رفتن به مطلب

انتخاب مادربرد گیگا GIGABYTE Ultra Durable Series Black Edition GA-Z97X-UD3H-BKیاGIGABYTE Gaming Series GA-Z97X-Gaming 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

برای انتخاب بین دو مادربرد گیگابایت  لطفا راهنمایی کنید

GIGABYTE Z97X-Gaming 3 LGA1150 Z97 Mainboard

GIGABYTE Ultra Durable Series Black Edition GA-Z97X-UD3H-BK

دوستان پسرم گیم بازی می کنه  ولی گیمر نیست و منم کارم گرافیکه

اهل اور هم نیستم نهایتا یهcpu i5 یا i3 روش بزارم

از همه ی دوستان سپاسگزارم

ویرایش شده توسط samadkhodaei
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه بازی سری گیمینگ امکانات جانبی بهتری داره اما در کنارش اورکلاک هم میخوای بکنی گزینه دوم بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امتیاز بارز مدل Gaming3 نسبت به بورد Ud3h-BK  استفاده بهره بردن از  Qualcomm Atheros Killer E2200 هستش (مدل دقیقش E2201) که با دسته بندی اطلاعات دریافتی و ارسالی سیستم شما و  اولویت بخشیدن به  بسته های اطلاعاتی خاص (مثلا اطلاعاتی که قراره در طول بازیهای آنلاین رد و بدل بشه) تاخیر و همون Ping رو هنگام بازی های پایین میاره

مدل ud3h-Bk هم از سری Ultra Durable هست که پایداری و طول عمر سطح بالایی رو نوید میده و تست Extended server level 168 hour Durability Test  هم روشون انجام شده

البته از رخ زیباتر UD3H BK هم نمیشه گذشت (البته این نظر شخصیه :D )

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

بنده هم با نظرفرجام جان موافقم.کاری به مشخصات فنی ندارم اما رخ اینUD3H BK خیلی زیباست

لینک به دیدگاه

مرسی

ویرایش شده توسط samadkhodaei
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

Ultra Durable یعنی ماندگاری بالا و مقاوم بودن 

ولی من خودم بخوام انتخاب کنم GIGABYTE Z97X-Gaming 3 LGA1150 Z97 Mainboard رو انتخاب میکنم .برای بازی هم نخوای باز سری گیمینگ سرتر است نسبت به اولترا ها 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام، سری گیمینگ برد گیگا بیشتر برای بازی طراحی شده تا تجربه دلنشین بازی رو باکیفیت بالا داشته باشید، سری اولترا بلک ادیشن کیفیت بالایی در ساخت قطعات داره ومین برد جان سختیه و به درد اورکلاک میخوره تا گیمینگ.

لینک به دیدگاه

سلام

بنده مادربرد Z97X Gaming3 دارم و باید بگم مادربرد فوق العاده ای هست 

خودمم دقیقا بین این دو مدل مردد بودم ولی الان که سری گیمینگ رو انتخاب کردم و دارم ازش استفاده می کنم واقعا از انتخابم راضی هستم  @};-

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...