رفتن به مطلب

راهنمایی کنید! به یکباره این ارور ظاهر شد! اساتید پاور surges

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

شاید پاک کردن اسم برند در پاسخ به پست ارسالی توسط من نشون از این باشه که پاور Green هست.

به هر حال

بابا مرد مومن چرا گناه دیگران رو میشوری گرین نیست پاور. گندشو در آوردین.

لینک به دیدگاه

حالا میگم گیرن نیست هی تک تک تمام برند ها بگید تا آخر متوجه بشید کدوم برنده!

چرا حرف گوش نمی کنید. من به یکی از یوزر ها چند روز پیش مدل پاور رو گفتم. هم خدا شاهده هم ایشون.

چی کار برند گرین دارید آخه. نصف قیمت پاور میاره براتون چند سال گارانتی میکنه. خدا خیرتون بده. @};-

لینک به دیدگاه

سلام بله بخش ups رو کاملا درست میگید خودم قبول دارم . خودم مهندسی برق خوندم. حتی فیوز هم به علت این که جریانش 25 هست و پاور بنده نهایتا 9 آمپر میکشه فقط به عنوان کلید عمل میکنه!!

ولی یو پی اس ها اولا بدون باتری هستند دوما فکر نمی کنم بتونند تا 300 تومن توان پاور 1000 وات و ... رو در حالت پیک جواب بده.

مدل دقیق رو می فرمایید. ترنسی هست یا سوییچینگ هست؟ آنلاین هست ups ه؟

سعید جان ا کاوا رو با باتری تو جمهوری فک کنم 370 میدادن ...اسم فروشگاهش دانیال باتری بود ...بازم باید بری ازشون بپرسی ولی همین حدود بود ...پاورت مگه چند وات کار میکشه ؟؟؟ 850 و مانیتور رو کامل جواب میده ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...