رفتن به مطلب

تست وبررسی GTA V نسخه Pc

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آقا رضا عالی بود. اگه تونستین یه عکس از ترافیک و شلوغی هم بذارین. ما که حالا حالا ها نمیتونیم همچین کیفیتی رو ببینیم :crying:

دستتون درد نکنه

حتما ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

در اسکرین شات کیفیت نهایی بازی و تصور معلوم نیمشه چون برنامه های اسکرین شات گیری خیلی شون قادرنیستند کیفیت نهایی و یا افکت های خاصی رو کپچرکنند یکی از دوستان از کیفیت بافت ها ناراحت بود !

عکس های زیر رو با دروبین عکاسی  حرفه ای  از صفحه تلویزیون گرفتیم با نهایت گرافیک و رزلوشن 2k تا مشخص بشه اون گرافیک در حال اجرای بازی  به چه کیفیتی است :

عکس اول اسکرین شات است با تنظیمات بالای گرافیکی

96ex_gta5_2015_04_19_23_46_45_523.jpg

عکس زیرهمان صحنه دقیقا همان لحظه با دوربین گرفته شده وگرافیک واقعی بازی رو نشان میدهد به کنتراست و کیفیت ونورپردازی دقت کنید.

دقت کنید که باز هم با دوربین تصاویر واقعی نشان اده نمیشوند ولی بهرحال آن اتمسفر بازی و نور پردازی و ...رعایت میشوند

hdxg_dscf0755.jpg

عکس های زیر کمک میکنند:

عکس ها همه از GTA اونلاین هستند  وبخوبی تفاوت های اسکرین شات گیری و تصویر واقعی رو نشان میدهند:

عکس یک اسکرین شات است :

twem_gta5_2015_04_19_21_46_34_510.jpg

عکس های زیر در همان محیط با همان آب و هوا در GTA اونلاین هستند میزان کنتراست بافت ها وسینماییی بودن تصویر را بخوبی میتوانید در تصویر در حال اجرا برروی TV ببنید .

i9go_dscf07531111111111111111.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

coeq_gta5_2015-04-20_02-45-40-01.jpg

m7s6_gta5_2015-04-20_02-45-45-98.jpg

mhar_gta5_2015-04-20_03-11-13-76.jpg

a79j_gta5_2015-04-20_02-45-14-54.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

حالا هی عکس بذارا  ~x(  ~x(  پس این گیم من کی میرسه اخه اَهَـــــــــــــــــــــــــــــــه  ~x(

مانیتورتم که سامسونگه  :x

لینک به دیدگاه

درود

اقا رضا گرافیک واقعا خیره کنندست  :eek: اصلا تفاوت اسکرین شات و با عکس های دوربین زمین تا اسمون فرق میکنه

شما با افتر برنر اسکرین شات میگیرید ؟

با fraps کمی کیفیت بهتر به افتر برنر نیست؟

لینک به دیدگاه

cjk4oc2rh7z2mcgk4k0m_thumb.jpg  9gsuifl1j4nw7na7m1xf_thumb.jpg  xutq5cikym7xmyrf796l_thumb.jpg

wq63t09cismd8uvs5mn3_thumb.jpg  arsi741spc7pavetpdhv_thumb.jpg  104oyqhgl1q90q3d3y96_thumb.jpg

v2h3g1v5hdkz0d1eidx8_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا هی عکس بذارا  ~x(  ~x(  پس این گیم من کی میرسه اخه اَهَـــــــــــــــــــــــــــــــه  ~x(

مانیتورتم که سامسونگه  :x

درود

اقا رضا گرافیک واقعا خیره کنندست  :eek: اصلا تفاوت اسکرین شات و با عکس های دوربین زمین تا اسمون فرق میکنه

شما با افتر برنر اسکرین شات میگیرید ؟

با fraps کمی کیفیت بهتر به افتر برنر نیست؟

بله تفاوت زیاده- چرا فرپس کمی بهتر از افتر برنرکپچر میگیره-مخصوصا با پسوند TGA  من چک کردم بعضی از افکت ها که توسط فرپس با این پسوند کپچر میشوند با  افتر برنر اصلا در تصویر ایجاد شده ذخیره نمیشند- عکس های صفحه قبل فرانکلین با فرپس هستند

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

xutq5cikym7xmyrf796l_thumb.jpg

چرا توی این عکس موتور رو هواست ؟

رو هوا نیست رو زمینه

خودم چند لحظه قبلش سوارش بودم.اینطوری به نظر میرسه :wacko:

لینک به دیدگاه

رو هوا نیست رو زمینه

خودم چند لحظه قبلش سوارش بودم.اینطوری به نظر میرسه :wacko:

اخه اگر به سایه موتور دقت کنید می بینید که رو هواست :D واز زمین فاصله داره

لینک به دیدگاه

اخه اگر به سایه موتور دقت کنید می بینید که رو هواست :D واز زمین فاصله داره

من تنظیمات Shadow رو رو نرمال گذاشتم چون کارتم بیشتر از این افت فریم میاره تو بازی

شاید به خاطر این باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چجوری میشه ماشین نصب کرد تو بازی ؟ 

تو یوتیوب پرشده از مد های بازی ولی هیچی نیست تو اینترنت که دانلود و نصب کنیم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. من با سیستمم رو 1080P میتونم بازی کنم رو چه حالتی؟  . AMD 280X OC .4790K .16GIG RAM SSD 850 PRO 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. من با سیستمم رو 1080P میتونم بازی کنم رو چه حالتی؟  . AMD 280X OC .4790K .16GIG RAM SSD 850 PRO 

سلام

روی حالت high

لینک به دیدگاه

این از اول برای 360 وps3 با 256 مگ رم توسعه داده شده!میدونید یعنی چی ؟محدودیت سخت افزاری از اول بوده راک استار نابود شده تا تونسته با موتور نسل قدیم گرافیک نسل جدید بزنه -موتور دنیای یوبی سافت در فارکرای 4 یک موتور نسل جدیده برای Ps4 و xone و pc های فوق قوی ساخته شده معلومه اون باید بافت های بالاتری ارائه بده ولی فارکرای 4 هم محیطش یک سوم این بازی نیست -اصلا هوش مصنوعی لود نمیکنه چند تا حیوون هی میدون دنبال هم و چند تا آدم که هی میگن سلام AJAY!!

کجا توی فارکرای 4 توی یک صحنه 200 300 تا ماشین های پالیگان با گرافیک خیلی بالا لود میشه؟؟کجا این سطح ترسیم مسافت است؟این همه صدا گذاری برای NPC ها؟؟

اگر میخواهید مقایسه کنید باید این بازی رو با واچ داگز و اسلیپنیگ داگز و سری اسسن و جاست کاز و ...مقایسه کنید که از هر لحاظ از نام برده ها سرتره - وضمنا یادتون نره اینها عکس است و کلی از افکت ها اصلا در اسکرین شات ذخیره نمیشوند و پست پرایسسینگ AA در عکس اصلا ثبت نمیشه برای همین آنتی الیازینگ داری میبینید در صورتی که خود بازی واقعی کاملا صافه و کیفیت عکس 20 تا 30 درصد از گرافیک واقعی و تجربه واقعی بازی پایین تراست -

من بعد با دوربین عکاسی پیشرفته از خود صفحه نمایشگر عکس میگیرم روی نهایت گرافیک شما تفاوت رو با این اسکرین شات ها که توسط افتر برنر گرفته شده ببین -

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و همین طور تشکر فراوان از دست به قلم شدن دوباره شما برای خلق شاهکار.

یک سؤال تخصصی از شما داشتم که ممنون میشم پاسخ بدید.

به نظر شما گرافیک Watch Dogs‏ بیشتره یا Gta V‏ ‏؟

در شرایت مساوی، مثلا هوای بارانی با بارانی و صاف با صاف.

سپاس گذارم.

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و همین طور تشکر فراوان از دست به قلم شدن دوباره شما برای خلق شاهکار.

سپاس گذارم.

سلام دوست عزیز 

من بشخصه فکر کنم GTA گرافیک بالاتری داره و جزییات بیشتری داره.

از همه مهمتر اینکه نصبت به watch dog خیلی بهینه هست 

لینک به دیدگاه

سپاس گذارم.

درود

واچ داگز سیستم قوی میخواست ولی این خیلی بهینست .

Gta V گرافیکش عالیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سپاس گذارم.

درود

موتور واچ داگز یک موتور نسل جدیده از پایه برای Ps4 و ایکس وان و pc تجهیز و توسعه داده شده و لی موتور GTA از پایه نسخه rage برای ps3/360 بوده  ود رواقع GTA بعد از توسعه برای pc ریمستر شده طبعیتا از یک بازی ریمستر شده نمیشه انتظاری زیاد داشت ولی راک استار شاهکار کرده و همه چیز رو عوض کرده با توجه به اینکه یک بازی اپن ورلد است پس میشه گفت اندازه توسعه یک بازی ، ایجاد نسخه نسل جدید کار برده ولی واچ داگز از اول با گرافیک نسل جدید dx11 توسعه داده شده و بعد یک نسخه با تنظیمات گرافیکی کمتر برای 360/ps3 پورت شده-

گرافیک GTA و واچ داگز هردو عالی است ولی با توجه به اینکه نسخه GTA د رواقع یک ریمستر شده از نسخه نسل قدیم است 100% کفه ترازو به سمت GTA سنگینه - شماببنید اگر راک استار از همون اول محدویت سخت افزاری نداشت چه میشد!!؟؟ضمنا واچ داگز اصلا بهینه نیست در حالی که صحنه هایی هست در GTA با گرافیکی به مراتبی زیباتر ولی بدون لگ و راحت اجرا میشن در حالی که واچ داگز بعد  از کلی پچ و ....مد و ....DLC هنوز هم روی سیستم های  حتی قوی  لگ رو داره واین نشون میده بهینه سازی GTA عالی انجام شده .

لینک به دیدگاه

خسته نباشین آقا رضا ممنون بابت نفدتون

میشه فرق تکنیک های مختلف در Anti-Aliasing  رو توضیح بدین یا اگر تاپیک خاصی هست بهم معرفی کنید

داداش این لگوی tool ت منو کشته 

لینک به دیدگاه

درود

موتور واچ داگز یک موتور نسل جدیده از پایه برای Ps4 و ایکس وان و pc تجهیز و توسعه داده شده و لی موتور GTA از پایه نسخه rage برای ps3/360 بوده ود رواقع GTA بعد از توسعه برای pc ریمستر شده طبعیتا از یک بازی ریمستر شده نمیشه انتظاری زیاد داشت ولی راک استار شاهکار کرده و همه چیز رو عوض کرده با توجه به اینکه یک بازی اپن ورلد است پس میشه گفت اندازه توسعه یک بازی ، ایجاد نسخه نسل جدید کار برده ولی واچ داگز از اول با گرافیک نسل جدید dx11 توسعه داده شده و بعد یک نسخه با تنظیمات گرافیکی کمتر برای 360/ps3 پورت شده-

گرافیک GTA و واچ داگز هردو عالی است ولی با توجه به اینکه نسخه GTA د رواقع یک ریمستر شده از نسخه نسل قدیم است 100% کفه ترازو به سمت GTA سنگینه - شماببنید اگر راک استار از همون اول محدویت سخت افزاری نداشت چه میشد!!؟؟ضمنا واچ داگز اصلا بهینه نیست در حالی که صحنه هایی هست در GTA با گرافیکی به مراتبی زیباتر ولی بدون لگ و راحت اجرا میشن در حالی که واچ داگز بعد از کلی پچ و ....مد و ....DLC هنوز هم روی سیستم های حتی قوی لگ رو داره واین نشون میده بهینه سازی GTA عالی انجام شده .

با سپاس فراوان از شما و اقایان ramin9500 و mahdise7en.

یک سؤال دیگه ذهن بنده را به مشغول کرده که ممنون میشم پاسخ بدید.

سؤال بنده این هست که این بازی در بالاترین حد جزئیات چند گیگ از VRam را در Full HD‏ و 2k ‎‎(Dsr‎)‎‏ و 4k ‎‎(Dsr‎)‎‏ اشغال میکنه؟

و همینطور Ram‏ سیستم را؟

دوستان عزیز پوزش می طلبم، چون با موبایل میام نت نمیتونم + بدم.

سر فراز باشید.

ویرایش شده توسط Legend Killer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سپاس فراوان از شما و اقایان ramin9500 و mahdise7en.

یک سؤال دیگه ذهن بنده را به مشغول کرده که ممنون میشم پاسخ بدید.

سؤال بنده این هست که این بازی در بالاترین حد جزئیات چند گیگ از VRam را در Full HD‏ و 2k ‎‎(Dsr‎)‎‏ و 4k ‎‎(Dsr‎)‎‏ اشغال میکنه؟

و همینطور Ram‏ سیستم را؟

دوستان عزیز پوزش می طلبم، چون با موبایل میام نت نمیتونم + بدم.

سر فراز باشید.

درود مشکلی نیست  گرامی

در 1080 الترا با تمام جزییات تقریبا 2700 تا 3100 مگابایت از حافظه اشغال است تا 2k هم باز تا 3500 می ریم ولی در 4k با نهایت جزییات حتما به بالا ی 4 گیگابایت نیازاست مدل های 6 گیگابایتی یا پیکر بندی 4 گیگ  sli میتونند  کار رو انجام بدند البته در 4k کلا برای بازی شما حتی با sli970/980 باید قید مسافت زیاد و سایه های اضافه  و  ...رو زد وگرنه فریم حدود 30 تاب میخورد ولی در 2k/1080  میشه با sli تا اخرین حد بالا برد و حتی از MSaa/txaa هم استفاده کرد -ولی در 4k نه-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند تا شات جدید با ورژن جدید بازی - که حسابی کارایی رو هم افزایش داد -

اول باید بگم که جو در GTA V   نفس گیره با این سطح گرافیک - شبها زیر نور ماه در بیایان های موهاوی  واقعا فراموش نشدنی است مخصوصا اگربا هدفون بازی کنید صداها واقعا سطح بالا هستند  و حتما پیشنهاد میدم روی TV بازی کنید فول HD-تصویر بزرگ چیزی دیگه است -هرچقدر هم که مانیتور ها پیشرفته باشند تجربه من میگه رنگ و کنتراست و کیفیت TV قوی چیزی دیگه است و واقعا سینمایی میکنه بازی رو

عکس ها همه الترا هستند  2x msaa+FXAA+TXAA

tg5n_gta5_2015-04-22_04-39-57-78.jpg

عکس زیر از همون اتمسفر هاست که میگم من ساعات زیادی این بازی رو بازی کردم حالا وقتی دستتون گرم شد بدجوری میرید در عالم بازی

بتلفیلد و فارکرای غلط کنند.!

h4s_gta5_2015-04-22_04-40-29-19.jpg

در تصویر زیر مسافت  در شب زیر نور ماه عالیه و ابرها کاملا دینامیک هستند بعد از چند دقیقه ابرها کاملا نور ماه رو کم کردند و محیط حسابی تاریک شد !

uvy_gta5_2015-04-22_04-42-44-53.jpg

نور گوشی که بر روی بدن شخصیت  تاثیر گذاشته ha4m_gta5_2015-04-22_04-43-20-32.jpg

گرد غبار  متحرک که درجاده ها شبها قابل رویته و خیلی زیبا و سینمایی در سطح جاد ه حرکت میکنه و جالبه با نور بالا  پایین میشه برروش اثر گذاشت-جلوی نور ماشین رو دقت کنید

mlcj_gta5_2015-04-22_04-48-58-09.jpg

بدون شرح

r74g_gta5_2015-04-22_04-57-14-28.jpg

آیا در باز یهای رایانه ای رعد و برق به این زیبایی داشتیم ؟ تمام آسمان و نور پردازی و همه جو بازی در یک صدم ثانیه  عوض میشه و سایه های دینامیک   واقعا عالی هستند

4hc2_gta5_2015-04-22_05-11-43-18.jpg

8czp_gta5_2015-04-22_05-15-38-96.jpg

اول شخص فارکر ای گونه!

b4tu_gta5_2015-04-22_05-27-36-96.jpg

ترسیم مسافت به کوه پشت سر  دقت کنید :

5be_gta5_2015_04_22_05_26_54_567.jpg

دو تا زیر هم  عالیترین ها هستند :

قدرت موشن بلار نسل جدید HD

p5wk_gta5_2015_04_22_05_26_57_962.jpg

عکس زیر سخته  کسی باور کنه گرافیک بازی نسل قدیمه  است ولی شکار خودم بوده

7km7_gta5_2015-04-22_05-11-47-17.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...