رفتن به مطلب

تست وبررسی GTA V نسخه Pc

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کلاک  +150 برای GTX 970 یعنی نهایت 1523 مگاهرتز که بهترین gPU ها میتونن بزنن

مموری هم +500 که تقریبا میشه 7600 مگاهرتز

POWER LIMIT هم 110

حداقال 6تا 8 فریم میزاره روی اجرا در الترا

نه بیشتر از 7 فرم تاثیر میزاره.یا بهتره بگم حداقل 8 فرم و بعضی جاها 14 فرم البته با مموری کلوکه 7900.اگه مموریش سامسونگ باشه بهتون قول میدم 7910 رو ساعتها بدون کرش کردن جرا میکنه

لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

نه بیشتر از 7 فرم تاثیر میزاره.یا بهتره بگم حداقل 8 فرم و بعضی جاها 14 فرم البته با مموری کلوکه 7900.اگه مموریش سامسونگ باشه بهتون قول میدم 7910 رو ساعتها بدون کرش کردن جرا میکنه

درود

میانگین گفتم بنده- بله بستگی به تنظمیات هم داره -بنده با  میزان اورکلاکی که اشاره کردم  بالا  3 ساعت هم بازی کردم و تست فایراستریک هم زدم همانطور که میبیند امتیاز گرافیکش نزدیک به 15000 شده- در تست های دیگر البته میزان افزایش فریم  در باز یهای دیگر متفاوت بود رد یک فقط 5 فریم ولی بود در بعضی از بازیها تا 10 فریم هم تفاوت ایجاد میشد منتها همه باز یها بخاطر درایور ها و نوع موتور با اور کلاک سازگاری ندارند و کرش هم دیدم ولی در gta گفتم بیش از 3 ساعت با  فرکانس 1500 به بالا و مموری 7600 راحت بازی شد وبین 6 تا 8 فریم هم افزایش کارایی داشت که کاملا تاثیر داره -

لینک به دیدگاه

دوست من کنترلر بی سیم  360 است مخصوص ویندوز با سیم هم هست ایکس وان -بله ویبره کار میکنه چه جورم تمام جذابیت رانندگی با کنترلر است اون دوستمون که میگه بله موس کیبورد هم خوبه ولی کنترلر برای سوم شخص  با رانندگی در کنارش بهتره - بخاطر آنالوگ -

تاپیک زیر نگاه کنید متوجه می شید :

نبض قدرت،لمس دقت-نگاهی بر بهترین کنترلر های تاریخ-با بررسی جامع کنترلر XONE بر روی PC

سلیقه ایه نمیشه فکت صادر کرد

من تو بازیهای ریسینگ با کیبورد چهار جهت سمت راست خیلی راحت تر از دسته کنسول بازی میکنم

از گیم پد اکثرا فقط برای بازیهای رزمی فوتبال استفاده میکنم

ولی تمام اول شخص ها سوم شخص ها و سایر ژانرها فقط موس کیبورد

از نشونی گیری اتوماتیک دسته کنسولی Aim assist . Auto aim نوب پسند هم بشدت متنفرم

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلیقه ایه نمیشه فکت صادر کرد

من تو بازیهای ریسینگ با کیبورد چهار جهت سمت راست خیلی راحت تر از دسته کنسول بازی میکنم

از گیم پد اکثرا فقط برای بازیهای رزمی فوتبال استفاده میکنم

ولی تمام اول شخص ها سوم شخص ها و سایر ژانرها فقط موس کیبورد

از نشونی گیری اتوماتیک دسته کنسولی Aim assist . Auto aim نوب پسند هم بشدت متنفرم

Aim assist  ماله جوجه بازی هاست نه ما که  20 ساله داریم در کنار موس و کیبورد با کنترلرهای مختلف کا ر میکنیم - دست که گرم شد سرش به کنترلر یا موس و کیبورد نمیشه! البته چرا باید فکت صاد کرد چون آنالوگ برای درایوینگ چیز دیگه است و چهار جهات کیبورد برای رانندگی دقیق نمیشه روش حساب کرد ضمنا فیدبک که شوک میده موقع رانندگی  و به شما اشتباهات رو گوش زد میکنه هم خیلی مهمه- شما در grid یا dirt تا چرخت از جاده میزنه بیرون متوجه میشی با شوک چون فیدبک جاده مثل فرمان واقعی ماشین که از جاده اطلاعات لازم رو به شما میرسونه اونهم به شما میگه جاده چطوره خلاصه جاده رو لمس میکنید -ولی اول شخص فقط موس کیبورد - هرچند من Pc وصله  tv و کنترلر بی سیم نعمته -

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب مشخصات سیستم شما چیه که داره تو بازی جولان میده؟

در بخش تست کامل اشاره شده در تاپیک اصلی

لینک به دیدگاه

احتمالا بهترین بازی راک استار از لحاظ گرافیک باشه البته یه خبرهایی هم شنیدم که میگن راک استار در حال تولید نسخه ی دوم سرخپوست مرده هستش که از لحاظ گرافیکی خدای تمام بازیهاست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا بهترین بازی راک استار از لحاظ گرافیک باشه البته یه خبرهایی هم شنیدم که میگن راک استار در حال تولید نسخه ی دوم سرخپوست مرده هستش که از لحاظ گرافیکی خدای تمام بازیهاست

Red dead 2 تایید شده منتها پلتفرم هاش مشخص نیست اگر فقط نسل جدید باشه آره  فیلمی خواهد بود از گرافیک ولی اگر باز گیر بده به نسل قبلی نه  چون محدودیت ها نمیزارن و همین GTA V  اخر توان بود روی 360/ps3

لینک به دیدگاه

دوستان چرا تو بازی وقتی msaa رو روشن می کنیم وضع AA بازی عوض اینکه بهتر بشه خیلی بدتر میشه؟ اما وقتی فقط با FXAA روشن میرم خیلی بهتر میشه و جگ ها کمتر می شن. خیلی عجیبه حتی تو سایت انویدیا هم عکس هایی که گذاشته بودن دقیقا همین مورد رو نشون میداد!! چه در حالت 2X چه در حالت 4X اصلا خوب نیست وضع جگها.

لینک به دیدگاه

دقیقا متوجه نشدمGTA V  اخر توان بود روی 360/ps3 یعنی این بازی نسل هشتمی نیستش ؟ پس بازیهای نسل هفتم میتونن چنین گرافیکی رو اجرا کنن؟ الان اگه راک استار  با استفاده از موتور بازیسازی نسل هشتم میزد  دیگه این بازی تقریبا فیلم سینمایی میشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان چرا تو بازی وقتی msaa رو روشن می کنیم وضع AA بازی عوض اینکه بهتر بشه خیلی بدتر میشه؟ اما وقتی فقط با FXAA روشن میرم خیلی بهتر میشه و جگ ها کمتر می شن. خیلی عجیبه حتی تو سایت انویدیا هم عکس هایی که گذاشته بودن دقیقا همین مورد رو نشون میداد!! چه در حالت 2X چه در حالت 4X اصلا خوب نیست وضع جگها.

دورد

ذات بازی open world همینه بخاطر اینکه  همه دنیاهاش در حالت موشن و تکاپو هستند - کلا تحرک زیاده در دنیای اپن رود  و همین الیازینگ ایجاد میکنه-راهنمایی انویدیا رو در همین تاپیک گذاشتم دقیقا شاره شده و این موضوع در واچ داگز هم مشاهده شده و بنده اشاره کردم در مقالات مربوطه- کلا FXaa+MSAA+TXAA کل مشکل الیازینگ رو حل میکنند و تازه MFAA  هم اگرروشن باشه بازی  رو عالی میکنه -من با این حالت بازی میکنم و اصلا آلیازینگ نمیبینم -بهترین الیازینگ برای GTA V تاکنون TXAA بوده که +MFAA تمام ناهمواری رو  ازبین میبره .

دقیقا متوجه نشدمGTA V  اخر توان بود روی 360/ps3 یعنی این بازی نسل هشتمی نیستش ؟ پس بازیهای نسل هفتم میتونن چنین گرافیکی رو اجرا کنن؟ الان اگه راک استار  با استفاده از موتور بازیسازی نسل هشتم میزد  دیگه این بازی تقریبا فیلم سینمایی میشد

یعنی  دیگه نیمشه روی PS3/360 گرافیک بالاتر زد توان Cpu هاشون overload میکنه- دیگه راک استار نمیره سراغ قبل چون محدودیت های سخت افزاری رو با موتورش میدونه- بله دیگه شما ببنید با اینکه نسخه pc پورت بوده چی شده حالا اگر از همون اول برای PC ایجاد میشد و مشکل محدودیت رم 360/ps3 نبود بازی دقیقا  شاید 30 تا 40 درصد گرافیک بالاتری داشت .

لینک به دیدگاه

دوستان من نسخه 10 dvd  شو دارم هرچقدرم آپدیت و کرک نصب کردم ولی هنور بعد یک مدت هنگ میکنه .جالب اینجاست که تو شهر هر چقدرم که بچرخم هنگ نمیکنه.الان تو مرحله cنارنجی 20 بار رفتم هنگ میکنه میاد بیرون.این نسخه 16dvd شو بخرم مشکل حله یا اینکه حتما باید اورجینال بخرم تا مشکل نداشته باشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من نسخه 10 dvd  شو دارم هرچقدرم آپدیت و کرک نصب کردم ولی هنور بعد یک مدت هنگ میکنه .جالب اینجاست که تو شهر هر چقدرم که بچرخم هنگ نمیکنه.الان تو مرحله cنارنجی 20 بار رفتم هنگ میکنه میاد بیرون.این نسخه 16dvd شو بخرم مشکل حله یا اینکه حتما باید اورجینال بخرم تا مشکل نداشته باشه؟

درود

در تاپیک کرک و مشکلات GTA مطرح کنید ببنید دوستان چه راهنمایی دارند متاسفانه نسخه کرک شده رو کار نکردم از مشکلات اطلاعی ندارم

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

با سلام و درود. دوستان کسی لینک دانلودشو داره؟ من تو هر سایتی میرم حذف شده  :(

لینک به دیدگاه

با سلام و درود. دوستان کسی لینک دانلودشو داره؟ من تو هر سایتی میرم حذف شده  :(

بیا داداش اینک لینک آخرشه

58 پارته

http://dl4.daydl.com/games/94/09/Grand%20Theft%20Auto%20V%20%5BFitGirl%20Ultra%20Repack%5D.part58.rar

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...