رفتن به مطلب

خرید کیس LEXA

Recommended Posts

با سلام به همگی

من می خواستم یک کیس بخرم که سبک باشد-قدرت خنک کنندگی خوبی داشته باشد- ساکت باشد- حتی المقدور قابل حمل و نقل باشد.

خودم بعد از تحقیق زیاد nzxt lexa را که آلمینیومی است انتخاب کردم. نظرتان چیست؟

در ضمن می خواستم بدانم کارتهای گرافیک خیلی بلند در ان جا می شوند؟ . من gigabyte 9800 silent دارم که هیت سینکش خیلی بلند است.

لینک به دیدگاه

خوب از نظر ظاهر بسیار ظاهر منحصر به فردی نسبت به خودش داره و المینیوم هستش که در خنکنتر بودن کل سیستم کمک میکنه . در کل ظاهر کیس سلیقه ای و امکاناتش علمی باید بررسی بشه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهترین انتخاب به نظر من در این رنج قیمت فقط HAF 932 هست و قیمتش هم 175 تومان هست ... NZXT LEXA اصلا طراحی خوبی نداره و فقط المینیوم هست همین ..

HAF 932 اجازه نصب هر سخت افزاری رو بهتون میده حتی عریض ترین کارت جهان که HD 5970 هستش .. در این رنج قیمت بهترین انتخاب بازار محسوب میشه!

77092003952165663007.jpg

91212733913201512251.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

در بهتر بودنhafe932هیچ شکی نیست منم بارضاجان موافقم

ولی خب من خودم کیسNZXT Lexa Classic رو دارم و هیچ مشکلی با نصب دوتا گرافیک 8800GTX نداشتم وشمابا کارتهای که طولشون حداکثر 27cm-28cm هست مشکلی نخواهید داشت

تهویه کیس بد نیست یک فن 12 سانتی روی در کیس،یک فن 8سانتی رو سقف ،یک فن 12 سانتی برای ورد هوابه داخل کیس و خنک کردنHDDهاو یه فن 12 سانتی برای خروج گرما از پشت کیس

ظاهر بسیار زیبا با بدنه تمامی الومنیومی که رنگ مشکی پیانوی وبراق،بسیار سبک و طراح ارگونومیک اینها ویزگی های کیس NZXT Lexa Classic بود

در کل برای سیستم های حرفه مناسبه ولی اگه سیستم برای اورکلاک و مولتی کارت مخواهید باید دنبال کیس های full tower مثل هاف باشید

موفق باشید :)

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستان

بله پیشنهاد همه دوستان خوب است( البته من haf 922 را ترجیح می دهم ) ولی من یک مشکل که ندارم !!. صدا هم برای من مهم است . سبکی هم مسئله مهمی است . البته ایده آل من silverstone ft02 است که متاسفانه هم در ایران نیست هم اینکه فعلا" گران است . silverstone rv01 هم خیلی خوب است ولی خیلی بزرگ است و هم سنگین ( حدود 18 کیلو فقط وزن کیس) . دوستان در ضمن سیستم من بصورت sli با 9800gt است . یکی از کارتها بدون فن است( gigabyte 9800gt silent ) در ضمن بازی crysis دمایش به حدود 90 درجه می رسد . آیا طبیعی است؟ کارت دیگر که فن دارد حدود 75 درجه.

من در مورد کیسها خیلی تحقیق کردم . با توجه به نمونه های موجود در ایران بدون اولویت:

1- silverstone rv01= سنگین- گران-کولینگ عالی- صدای خیلی کم.

2- green vangaurd= سنگین-گران-کولینگ عالی- صدای متوسط

3- green galaxy= سبک-قیمت متوسط-کولینگ متوسط-صدای متوسط

4- green swish= سبک-قیمت متوسط-کولینگ ضعیف-صدای خیلی کم

5-green tuniq=سنگین-قیمت متوسط-کولینگ ضعیف-صدای کم

6-cooling master all case except cosmos= سنگین-قیمت متوسط-کولینگ عالی-صدای زیاد

7-cooling master cosmos= سنگین-گران-کولینگ عالی-صدای کم

8- nzxt lexa alminium= سبک-قیمت متوسط-کولینگ متوسط-صدا متوسط-قابل حمل و نقل با کیف مخصوص

اگر مورد دیگری دارید لطفا" ذکر فرمایید.

ویرایش شده توسط ARASH2
لینک به دیدگاه

خوب این همه اطلاعات جمع کردی به چه نتیجه ای رسیدی عزیز ؟

اگه بخوای بری خواستگاری چقدر تحقیق میکنی ؟ :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...