رفتن به مطلب

جايي هست بشه از شركت گارانتي كننده شكايت كرد؟

ARMIN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

آيا جايي هست بشه رفت و بابت تاخير در ارائه ي قطعه ي معوض از شركت گارانتي شكايت و ادعاي خسارت كرد؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

آيا جايي هست بشه رفت و بابت تاخير در ارائه ي قطعه ي معوض از شركت گارانتي شكايت و ادعاي خسارت كرد؟

ارمین جان مگر دفتر ایسوس در ایران نماینده رسمی نیست ؟

میتونی موضوع رو به خود تایوان بازتاب بدی ؟

این تایوانیا  خیلی به این جریانات حساس هستن.

به نظرم باید خودت دست  بکار بشی و بری خود شرکت گارانتی و قطعه  رو به زور تحویل بگیری :(

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

سلام آرمین جان

فکرنمیکنم.من که نشنیدم جایی باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

آرمین جان چند سال پیش یه همچین موردی برای یکی از همکاران پیش اومده بود که به هر کجا رفت به در بسته خورد

یعنی اگرم باشه یه جوری ماستمالی میکنن که بره یعنی دست همشون تو یه کاسست 

به قول دوستمون به نماینده تایوانی و یا اصلی یه ایمیلی چیزی بزن و ببین اونا چی میگن 

ویرایش شده توسط ᗩ☂ᗩ_ᔕᕮ7ᕮᘉ
لینک به دیدگاه

متاسفانه بايد بگم نه نيست . اينجا ايرانه .

لینک به دیدگاه

نمیشه به دفتر اصلی ایمیل زد و گفت ما اینجا نمایندگی نمیخوایم؟؟

لینک به دیدگاه

درود آرمین جان

حتما هست، حالا کجا و چجوری نیمدونم دقیق

چون توی برگه گارانتی اونا یه تعهداتی دارن، و خریدار یه تعهداتی

و خوب اگر بهش عمل نشه تخلف هست

به احتمال صنف نظام رایانه باید باشه، ولی خوب دوندگی داره

طرفهای تایوانی هم تهش اخطار میدن دیگه! کار دیگه که نمیکنن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیشه به دفتر اصلی ایمیل زد و گفت ما اینجا نمایندگی نمیخوایم؟؟

درود

اینا به زور میخوان مارو بفرستن بهشت نمایندگی که جای خود دارد / اونوقت جیب این ملت رو کی خالی کنه ؟ ایا ؟ 

لینک به دیدگاه

ارمین جان مگر دفتر ایسوس در ایران نماینده رسمی نیست ؟

میتونی موضوع رو به خود تایوان بازتاب بدی ؟

این تایوانیا  خیلی به این جریانات حساس هستن.

به نظرم باید خودت دست  بکار بشی و بری خود شرکت گارانتی و قطعه  رو به زور تحویل بگیری :(

چرا دفتر ایسوس در ایران نماینده رسمی هست،

منتها به ویستا گفتم من میرم به دفتر ایسوس شکایت میکنم، اونا گفتن ایسوس خود ما هستیم، دفتر ایسوس هم واس ماست، اینجا کلیش ماست ماست.

رفتم سایت ایسوس متاسفانه Complaint از ایران قبول نمیکنه، اسم کشور ایران تو لیستش نیست.

خودم هم دست به کار شدم رفتم اونجا ولی هیچی، نه پول میدن نه مادربرد، نه جایگزین.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

یه نفر پیدا شه کاش اینارو نابود کنه بخاطر این گارانتیشون هیچکس از برند asus خرید نکنه :D  من خودم عمرا سمت َasus برم

ویرایش شده توسط XertioN
لینک به دیدگاه

آرمین جان منم مانیتورم باید بفرست گارانتی ویستا :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

درود

تهران رو نمی‌دونم ولی شیراز و ولایت خودمان  با هر واحد صنفی مشکل داشتم به اتحادیه مربوطه و یا سازمان تعزیرات شکایت کرد‌ه‌ام وبیشتر موارد نهایتا پیروز شده‌ام. واقعا هم مثل میدان نبرده: رجز خواندن و استفاده از همه‌ی توانایی‌ها لازمه. برخی وقتها ممکنه کار به زد و خورد هم بکشه که عاقلانه ترین کار فرار کردنه. ولی حتی اگر پدر خودت دربیآد تاثیر درازمدتش برای جامعه خوبه. اگر پاپیش گذاشتی باید با حوصله و بدون احساسات تا آخرش بری.

سر یک دوربین تصویربرداری مغازه‌ی یک نفر رو با همین روش تعطیل کردیم. طرف اولش تهدید و رجز بود و آخرش التماس و چسناله. از این ایرونی بازیها درآورد.کس و کارش رو فرستاد برای وساطتت و ریش سفید بازی. من هم علی‌رغم  نظر همکارم که اشکش درآمده بود رضایت ندادم. هدف از این کارم این بود که تا اخر برم و دلیل هم داشتم. مواردی هم بوده که موفق نشده‌ام و باز پشیمان نیستم، چون به قول مک مورفی دست کم تلاشم رو کردم و گذشته از این اگر بنا هست از این توحشی که دچارش هستیم بیرون بیایم باید از خودمون و اطرافمون شروع کنیم. این نانوا یا بقال یا مسوول شرکت احتمالش زیاده که فردا معاون وزیر یا هر چیز دیگه بشه. بگذار دست کم وجدانت آسوده باشه که توی پرورش دزد مشارکت نداشتی.

به نظر من از چند جبهه اقدام کن.

روی سایت ایسوس چند تا گزینه هست که پی‌گیریش زیان نداره. به چند تا نماینده‌ی خاور میانه و آسیا که داره شکایتت رو بنویس و نیز فعالیتهایی که توی انمجنهای مختلف داری با ذکر لینک. همزمان پی‌گیری رو بیآغاز از طریق تعزیرات استان تهران که فکر کنم سامانه‌ی اینترنتی و تلفنی هم داره. همزمان اگر برات مقدور هست یک متن قابل انتشار بنویس و بفرست برای همه‌ی نشریه‌های آیتی اینترنتی و چاپی. یکیش هم چاپ کنه خیلی خوبه.

باز اگر حوصله داری یک کمپین راه بیندازیم از این انجمن و دیگر انجمنها و هر کسی با ذکر نام مشخصات تجربه‌اش رو ذکر کنه یک رزومه جمع کنیم. خیلی از کارهای بزرگ با همین گامهای آهسته و کوچیک آغاز شده.

راستی یک راه دیگه هم داری که صددرصد وطنی‌ه و کما بیش همه باش آشنان: بگو گور پدرش. بیشتر کار می‌کنم ده برابرش رو در می‌آرم. زورم به اون نرسه به مشتریم که می‌رسه. تا بوده همین بوده، دست هرکی تو جیب پایین دستیش. 

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

برای اون کمپینی که گفتم لازمه هرکس علاوه بر ذکر مشخصات خودش، مدرکی ارايه بده از وجود قطعه و مراجعه به گارانتی. با پیشنهادهای دوستان ضعفهای احتمالی طرح برطرف خواهد شد.

لینک به دیدگاه

من یک بار برای عینک طبی از طریق اداره بازرگانی به مغازه دار که اتفاقا وارد کننده هم بود! شکایت کردم به نتیجه هم رسیدم. هم عینکو گرفتم هم پول عینکو.

باید پیگیر باشی. به جایی نرسیدی خودم کمک میکنم تبلیغات منفی برای خدمات پس از فروش در کل فوروم ها ره میندازیم.

البته به برند ایسوس توهین نشه ها.

یا حق.

لینک به دیدگاه

راستی یه چیزی ... جری شین مدیر عامل ایسوس یه چند وقت پیش بچه ها میگفتن اومده تهران واسه معرفی محصولات جدید ...این غرفه های ایسوس از اون حقوق میگیرن دیگه ...

حالا بزار ببینم کی ممکنه دوباره بیاد ، یهو خفتش میکنم و بهش میگم ...ولی من که چینی بلد نیستم .... :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

جدا بزار اگه شد این مشکلات رو بازتاب میدم ... :cool: :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

راستی یه چیزی ... جری شین مدیر عامل ایسوس یه چند وقت پیش بچه ها میگفتن اومده تهران واسه معرفی محصولات جدید ...این غرفه های ایسوس از اون حقوق میگیرن دیگه ...

حالا بزار ببینم کی ممکنه دوباره بیاد ، یهو خفتش میکنم و بهش میگم ...ولی من که چینی بلد نیستم .... :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

جدا بزار اگه شد این مشکلات رو بازتاب میدم ... :cool: :cool: :cool:

چینی چیه دیگه همشون مثل بلبل انگلیش صحبت میکنن.

ولی انگلیش شون با زبان تایوانی چینی قر و قاتیه :D

چند وقت پیش یکیشون اومده بود تبریز تا  از پاساژا دیدن کنه دقیقا همین طوری بود.

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ارمین جان شما برو به صنف و نهایت به تعزیرات شکایت کن... اگه کارتو راه ننداختن می تونی سر نمازات پیش خدا ازشون شکایت کنی تا خدا خودش از خجالتشون دربیاد و در نهایت سر پل یخشونو می گیری ناراحت نباش زیاد ...  :D

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

اینجا ایرانه آرمین جان

منم مثل شما دچار این مشکلات شدم ، امیدوارم حداقل شما به نتیجه برسید

مانیتور لپ تاپم سوخت . گارانتیش ایران رهجو بود که یکی از معتبرترین گارانتی های ایرانه . 1 ماه از گارانتی مونده بود . انقدر کش و قوس دادانش که اون 1 ماه هم گذشت

بعد دستم به هیچ جا بند نشد . بعد از 1 ماه گفتن ما 1300 میگیریم تعویض میکنیم !!!

بردم بیرون تو خیابون ولیعصر با 380 تومن درستش کردم !!!

واقعا دزدن

هیچی حالیشون نیست

منم رفتم شکایت کردم اما به هیچ جایی نرسیدم !!!

لینک به دیدگاه

دوستان ممنونم از راهنمایی های شما. @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

من قبلا تجربه شما رو داشتم

خواستم برم سایت ایسوس از ویستا شکایت کنم دیدم کشورهای مثل گینه بیسائو، سومالی و ... رو داره ولی ایران رو داخل دنیا حساب نمی کنه

ایسوس کلا چند تا گارانتی داره ویستا، سازگار و آوات، گارانتی ویستا هم از جمله بدترین و آشغالترین گارانتیهای ایران هست.

به هر حال من دیگه طرف ایسوس نمی رم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرزو کنیم روزی محصولی بخریم که روش هلوگرام لیون خورده باشه @};-  @};-

لینک به دیدگاه

آرمین ولی خدایی تاپیک باحالیه ...میخوای شکایت روباه رو ببری پیش گرگ .... :-? :-? :-? =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

برو سازمان بازرسی کشور از دست خود اتحادیه و شرکت اصلی شکایت کنن بعدش تهدید کن بگو میریم 20:30 خبرنگار بفرستن تو تلویزیون تخلف تون را نشون بدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...