رفتن به مطلب

ایا قیمت کابل HDMI بر کیفیت خروجی تصویر تاثیر دارد ؟

Recommended Posts

سلام دوستان چند وقت پیش با راهنمایی اساتید این فروم یک عدد LCD 2261VP خریدم حالا من دستگاه XBOX رو که با کابل HDMI به LCD وصل میکنم متاسفانه تصویری با کیفیت بسیار پایین در بازی GTA new episod from liberty city میگیرم در بازیهای دیگه این افت کیفیت کمتره !!!تنظیمات XBOX درسته حالا من میخوام بدونم ممکنه از کابل HDMI باشه(7 هزار تومن خریدم) یا نه مشکل از پنل این LCD که میفیت پایینی داره(تو این انجمن تقریبا 90 درصد افراد بر کیفیت این ال سی دی تاکید داشتند)

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که من میدونم و برای من هم سوال شده بود . از نظر کیفیتی این کابلها بستگی به رشته داخلی اونها داره که هر چه کیفیت رشته های داخل کابل کیفیت بهتری داشته باشه شما تصویر با کیفیت بالاتری رو خواهید داشت . بالاترین کیفیت تصویر رو شما میتونید از HDMI بگیرید که معنیش هم همینه . که از کابلهای 7 تومانی به قول شما داره تا به بالا . البته یادتون باشه که بعضی وقتها یک فروشنده بیخودی یه کالا رو گرون میده یعنی کالای 7 تومانی رو الکی میگه بهتون 30 تومان پس مواظب باشید .

خودم هم دنبال دلیل عملی این قضیه هستم که اگر دوستان اطلاعاتی دارن اینجا مطرح کنن ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان چند وقت پیش با راهنمایی اساتید این فروم یک عدد LCD 2261VP خریدم حالا من دستگاه XBOX رو که با کابل HDMI به LCD وصل میکنم متاسفانه تصویری با کیفیت بسیار پایین در بازی GTA new episod from liberty city میگیرم در بازیهای دیگه این افت کیفیت کمتره !!!تنظیمات XBOX درسته حالا من میخوام بدونم ممکنه از کابل HDMI باشه(7 هزار تومن خریدم) یا نه مشکل از پنل این LCD که میفیت پایینی داره(تو این انجمن تقریبا 90 درصد افراد بر کیفیت این ال سی دی تاکید داشتند)

احتمال 99% از كابل هست. آخه ارزونترين كابل و بد ترين 17 تومنه . شما 7 تومن از كجا گير آردوي؟؟؟؟؟؟ :) @};- :-w :-w :-w :-w

ولي شما با همين كابل ، 360 رو به TV هم وصل كن ببين اونجا هم كيفيتش بده و يا يه مانيتور ديگه بيار وصل كن ببين بازم بده. اون وقت ميفهمي 100% كابله

اگر مايتور باشه بزنگ گارانتي ميان سريع عوض ميكنن ولي مطمئن باش مانيتورت perfect و نبايد هيچ ايرادي داشته باشه

لینک به دیدگاه

احتمال 99% از كابل هست. آخه ارزونترين كابل و بد ترين 17 تومنه . شما 7 تومن از كجا گير آردوي؟؟؟؟؟؟ @};- :-w :-w :-w :-w :-w

ولي شما با همين كابل ، 360 رو به TV هم وصل كن ببين اونجا هم كيفيتش بده و يا يه مانيتور ديگه بيار وصل كن ببين بازم بده. اون وقت ميفهمي 100% كابله

اگر مايتور باشه بزنگ گارانتي ميان سريع عوض ميكنن ولي مطمئن باش مانيتورت perfect و نبايد هيچ ايرادي داشته باشه

کابل دیگه وصل کردم باز هم همین مشکلو داره جالبه که این افتضاحی فقط در GTA new episod این طوریه در بازیهای دیگه خیلی کمتره :) در کل به نظر شما گارانتی کاری انجام میده ؟شماره مادیران رو شما میتونید به من بدب ؟

لینک به دیدگاه

کابل دیگه وصل کردم باز هم همین مشکلو داره جالبه که این افتضاحی فقط در GTA new episod این طوریه در بازیهای دیگه خیلی کمتره :) در کل به نظر شما گارانتی کاری انجام میده ؟شماره مادیران رو شما میتونید به من بدب ؟

چند تا راه داره دوست عزيزم

1- به وبلاگ ماديران يه پيغام بده حتما كمكت ميكنه. اين هم آدرس وبلاگش: www.maadiran.mihanblog.com

2- به پشتيباني يه زنگ بزن 88601636

3- مطمئن باش ايراد از مانيتور نيست و باد يه سري تنظيمات رو عوض كني براي بازيت . چون 2261 بهترين مانيتور براي كنسول هست و من هيچ مشكلي ندارم باهاشو به كنسول هم وصل ميكنم و عاليه

4- شما رولوشن بازي رو بذار رو رزولوشن مانيتور- يعني بازي رو بزار رو 1980 در 1080 . الان رزولوشن بازيت چنده؟

ویرایش شده توسط karshenas
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...