رفتن به مطلب

نقش آفرینی بازان 10از 10 یعنی یک بازی ناب!!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان خوب

من قرار بود تا 19 می تاپیک رو اماده کنم ولی از الان دارم روی تاپیک کار میکنم که شامل بررسی کوین ونورد هم میشه پس کمی صبر داشته باشید تا چند ساعت دیگه که آماده میشه !

با نزدیک شدن به تاریخ  19 ماه می سنه 2015  از زمان میلاد مسیح (ع) که روزی خواهد بود  که احتمال قریب به یقین دنیای بازی و سرگرمی  را تکان خواهد داد و احتمالا بازی سال را خواهیم  دید و نشریات و وب سایت های بازی خورک میزنند عنوانی به نام GOTY یا GAME OF THE YEAR  ،مقاله ای در وصف یک بازی را در زیر قلم نگارش دارم -مطالب چون طوفان  و باران بر سرم میبارند و قلم بر دست  و انگشتان بر صفحه کلید مانده ام حیران که از  کجای این جنگل تاریک وتیره شروع کنم- اندکی بیش از  10000 مگابایت که میشود برابر با  10 گیگابایت  ویدئو بارگیری شده (کلمه پیشنهادی فرهنگستان برای کلمه نامانوس دانلود!) و  و  بیش از 100 صفحه HTML وب بارگذاری شده اند و صدای ناله روباه چابک آتشین وب گرد بر گوشم میرسد چه کنم که هیستوری   وب گردی ام پر شده از یک نام مخوف:

The Witcher 3: Wild Hunt
Video game

دوستان گرامی بزودی  متنی جامع  برای شما  خواهم نگاشت  که از پیر و جوان  و گیمر جویای نام و آنان که تجربه داشته اند  و گرگ سفید چموش را هدایت نموده اند و حتی آنان که  فرصت ملاقات با   شمشیر زن  پهلوان سرزمین  Geralt of Rivia  را نداشته اند برای دیدار از سرزمین باستانی  و پر از شگفتی" تمریا " آماده باشند .داستان حماسی است و  حماسه یعنی پهلوانان  و   اعجاب ودرس اخلاق  و نبرد خوبی و بدی  و تاریکی  وروشنایی وسیاه وسفید و خرق عادت و ... و این گونه داستان ها میراث مشترک بشر هستند -کجا بهتر از عالم بازی های رایانه ایی برای نمایش عظیم این اعجاز؟با غول هایی چون سری  "دیابلو"،" "عصر اژدها" و دیگر شاهکار های نقش آفرینی  آشنا هستیم  و بازیشان کرده ایم و زندگی شان کرده ایم و میدانیم چه در انتظار ماست پس منتظر باشید تا وقت ملاقات با گرگ سفید اهل رِوییا برسد.

آماده سازی تاپیک کمی وقت میبرد ولی فردا  آخرین مصاحبه با تیم توسعه بازی  انتشار می یابد و من منتظر این مصاحبه هستم تا بررسی و پیش نمایش را کامل کنم.بزودی در خدمت دوستان خواهم بود.

رضا

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

زمانی که نسخه قبلی این بازی یعنی The Witcher 2 : Assassins of Kings Enhanced Edition اومد. به قدری تکستچر های سنگینی داشت  که کارت های گرافیک اون زمان توان Maxed Out کردنش رو با Supersampling نداشتند. 

گیم پلی بسیار عالی. تک تک Cut scene ها بسیار عالی و هدفدار بودند.

نسخه 2 این بازی به معنای کامل کلمه عالی بود. این نسخه معنای RPG رو دگرگون میکنه!

منتظر تاپیک هستم رضای عزیز

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

درود آقا رضای عزیز  @};-  :x 

ما که بدجوره منتظر نقدهای بیظریتون هستیم استاد  (*) 

این بازی فقط یه پست میخواد در مورد گرافیک دیوانه کنندش قرار داد ... 

حالا من موندم چه جوری جناب قاسمی عزیز میخوان نقدشونو تو یه پست , گرداوری کنن اونم واسه بازیه کولاکی چون witchers از اون بازی هاست که اقا رضا باید نقدشونو تو چند پست بزارن هااا ...

لینک به دیدگاه

خیلی بدجور منتظر بازیش هستم. خیلی بیشتر از شاهکاری هایی مثل gta v که اومده و بتمنی که قرار بیاد

جدا از بین این سه تا کدوم GOTY میشه ؟!! :-? 

یعنی ویچر 3 میتونه مطابق انتظار ظاهر بشه؟ باید صبر کرد فعلن 

لینک به دیدگاه

اوه اوه 

نمی دونم می شه با 780 با اخرین تنظیمات بازی کرد یا نه  :(

راستی صوتی ماکروساف 

یک ویدیو از ویچر 3 بخش کرده بود توی یوتوب که گیم پلی بازی در xbox one رو نشون می داد 

بعد مردم متوجه شده بودن بازی داره روی 60 فرم اجرا می شه و چون اعلام شده بود که ویچر با 900p - 30fps هست حسابی ضایع شده بود و نگو گیم پلی روی pc بوده  

http://www.vg247.com/2015/04/23/microsoft-apologises-for-uploading-misleading-witcher-3-wild-hunt-footage/

لینک به دیدگاه

منم بدجوری منتظرشم  

تابستون ایشالا یا این یا gta v یکیشونو اورجینال میخرم 

ببینم آق رضا این نسخه انلاین داره؟

لینک به دیدگاه

اوه اوه 

نمی دونم می شه با 780 با اخرین تنظیمات بازی کرد یا نه  :(

راستی صوتی ماکروساف 

یک ویدیو از ویچر 3 بخش کرده بود توی یوتوب که گیم پلی بازی در xbox one رو نشون می داد 

بعد مردم متوجه شده بودن بازی داره روی 60 فرم اجرا می شه و چون اعلام شده بود که ویچر با 900p - 30fps هست حسابی ضایع شده بود و نگو گیم پلی روی pc بوده  

http://www.vg247.com/2015/04/23/microsoft-apologises-for-uploading-misleading-witcher-3-wild-hunt-footage/

حاجی اینطوری نگو 780 هنوزم پر قدرته و اسب چموش ویدیوهای سنگین رو مهار میکنه  :mad:

اگه 980 رستم دستان باشه  ،  780 زال پسر سام نریمانه  :cool:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

10 گرفت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کوین بهش 10 داد متاکرتیک 100 گرفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

هیچی دیگه این ترم هم مشروط شدیم رفت!!!!

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

امتیازها:

Gamespot 10 / 10

Kotaku – Yes

Telegraph 10 / 10

Eurogamer Poland 10 / 10

AusGamers 10 / 10

Impulsegamer 10 / 10

Gameswelt Germany 10 / 10

Gameinformer 9.8 / 10

GameTrailers  9.8 / 10

Hobby Consolas 9.5 / 10

XGN.NL (dutch) 9.5 / 10

LaPS4 9.4 / 10

Vandal Online 9.4 / 10

IGN 9.3 / 10

IGN Italia 9.1 / 10

GamesRadar 9 / 10

Play3 9 / 10

PC Gamer Germany 9 / 10

EveryEye Italia 9 / 10

Metro GameCentral / 10

Eurogamer Italy / 10

Everyeye.it / 10

GRYOnline.pl 8.5 / 10

GamesRadar+ 8 / 10

Playstation Official Magazine UK 8 / 10

!!!!! متا: 92 !!!!!

لینک به دیدگاه

بله تمام این امتیازها مربوط به نسخه کنسول قدرتمند ps4 هستن. هنوز نسخه pc و xone نمره نگرفته اند. نسخه  ps4 1080p 30  فریم :x :x :x هستش.

لینک به دیدگاه

داداش رضا مثل همیشه قلم زیبای داری به امید مقالات بیشتر  (چه خبر از خزنده ها )( @};- )

لینک به دیدگاه

داش رضا خود منم کف کردم فک نکنم تا حالا بازی ساخته شده باشه که گیم اسپات بهش 10 داده باشه  :eek:  :eek:  :eek:

ولی متا اومده پایین سر یه چنتا سایت درپیتی  ~x(

ولی گیم اسپات نشون داد که یه شاهکار فقط می تون نمره 10 یا 100 بگیره 

احتمال قوی اینو تابستون اورج بگیرم ببینم انلاین بازی داره دیگه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

بله تمام این امتیازها مربوط به نسخه کنسول قدرتمند ps4 هستن. هنوز نسخه pc و xone نمره نگرفته اند. نسخه  ps4 1080p 30  فریم :x :x :x هستش.

30 کجا امیر  100 فریم کجا!

داش رضا خود منم کف کردم فک نکنم تا حالا بازی ساخته شده باشه که گیم اسپات بهش 10 داده باشه  :eek:  :eek:  :eek:

چار GTA iV و متال گیر 4 و چند تا JRPG هستند که 10 گرفته اند.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش رضا مثل همیشه قلم زیبای داری به امید مقالات بیشتر  (چه خبر از خزنده ها )( @};- )

ممنون در حال نگارش هسیتم ممنون ای بد نیستند سلام دارند !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا تا ساعت 4 یا 5 صبح تاپیک ایجاد ش طول بکشه د رحال نگارش هستم -

لینک به دیدگاه

The Witcher 3: Wild Hunt به نهمین بازی تاریخ تبدیل شد که از طرف Gamespot نمره کامل دریافت کرده است

بازی هایی که از این سایت نمره کامل 10 گرفتن :

Bayonetta 2 - Review date: October 13, 2014

Super Mario Galaxy 2 - Review date: May 21, 2010

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - Review date: June 13, 2008

Grand Theft Auto IV - Review date: April 28, 2008

Tony Hawk's Pro Skater 3 - Review date: October 29, 2001

Chrono Cross - Review date: January 6, 2000

Soul Calibur (Dreamcast) - Review date: August 9, 1999

The Legend of Zelda: Ocarina of Time - Review Date: November 23, 1998

و سرانجام در تاریخ May 12 سال 2015 شاهکار جدید استودیو لهستانی CD Projekt نیز به این لیست اضافه شد .

لینک به دیدگاه

دوستان بعضی سایت  های ایرانی لینک این گیم روگذاشتن دانلود کنیم؟

ویرایش شده توسط XertioN
لینک به دیدگاه

دوستان بعضی سایت  های ایرانی لینک این گیم روگذاشتن دانلود کنیم؟

اگر هم دانلود کنی نمیتونی بازی کنی چون نیاز به Day 1 Patchداره که روز عرضه ی بازی منتشر میشه

در ضمن هنوز کرک هم نشده و احتمالا زود کرک میشه چون قفلDRMنداره خلاصه برای پچ و کرک باید تا روز عرضه صبر کرد

من خودم دانلود نمیکنم بیاد DVDرو میخرم یعنی امروز عرضه شه فردا صبحش اومده تو شهر

لینک به دیدگاه

هیچی دیگه این ترم هم مشروط شدیم رفت!!!!

من این ترم فقطط3 واحد دارم اگه اینم بیوفتم دیگه فاجعه رخ میده :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...