رفتن به مطلب

>>>فروش سیستم کامل Gaming (قطعات بسیار با ارزش و تک)<<<

Recommended Posts

سلام

قصد فروش سیستم گیمینگم رو دارم . دلیل فروش هم خرید iMac و اینکه دیگه حال و حوصله بازی و این چیزا ندارم. :D

قطعات بسیار با ارزش و تکی هستند. کم پیش میاد کسی چنین قطعاتی رو برای فروش بذاره پس از دستش ندید. :D (عجله ای برا فروش وجود ندارد فروش هم نرفت بیخیال خرید imac میشم :D )

تمام قطعات به صورت تک فروش میرن اما تمایل به فروش یک جا هست و تخفیف خوبی برای خرید یک جا داده می شود.

گام 10

پردازنده : Intel Core™ i7-4790K Haswell Processor

این پردازنده low voltage هستش و فرکانس 4500 رو با ولتاژ 1.1 تست پاس میکنه . قیمت در سایت لیون 121000 هستش. قیمت پردازنده low voltage هم قیمت پردازنده نو هست اما بنده قیمت رو پایین تر قرار میدم.

پایه 1080

فوری 1100

فاقد گارانتی ، پلاستیکی که پردازنده رو توش میزارن گم شده . اما کارتن دفترچه و غیره موجوده.

پردازنده فروخته شد.

iss7inhccydknche5axu_thumb.jpg wrnm9zu3th50t99wq0li_thumb.jpg

مادربرد : ASRock Z97 OC Formula LGA1150 Z97

یکی از بهترین مادربرد ها برای اورکلاک می باشد . حتی تنظیمات مخصوص زیر نییترو هم داره  :D رو تمام چیپ و خازن و ... یه لایه محافظ کشیده شده و جون میده برای تست با نیتروژن  =)) خلاصه مادربرد تکی هست . ضمنا کیفیت صدای عالی داره . بسیار کم کارکرد . کارکرد در حد یکماه.

قیمت سایت لیون : 895

قیمت پایه :670

فوری : 690

گارانتی سازگار 2016-10-8

مادربرد به قیمت فوری فروخته شد.

5sz3hyfi89mxfwl7zj0m_thumb.jpg 73z0t8mcw0s0h4o6y3ta_thumb.jpg 5dvgi45gua6snja8oyjc_thumb.jpg

رم g.skill trident x 2400 cl9 2x4g

یکی از رم های کمیاب بازار هست . با رم های c10 موجود در بازار بسیار فرق داره. :D 

قیمت پایه : 350

فوری : 370

فاقد گارانتی . از خارج وارد شده است. فاقد کارتن  به علت کمرک در ایران

73z0t8mcw0s0h4o6y3ta_thumb.jpgwrnm9zu3th50t99wq0li_thumb.jpg

پاور ENERMAX 750 PLATIMAX

یکی از بهترین و زیباترین پاورایی که داشتم . بدنه و رنگ بسیار با کیفیت و خوش ساختی داره و از نظر کیفیت یکی از بهترین های بازار هستش. قیمت نو پاور در سایت آریا کامپیوتر 790 هستش . قیمت دلاری پاور در سایت Amazon و newegg  هم 200 دلار هستش. لطفا با پاور های گرین مقایسه نشود. :D 

قیمت پایه : 539

فوری : 559

گارانتی اصلی عقیق رایانه تک تا تیر سال بعد . فقط یه نکته یکی از حروف میانی شماره سریال روی کارت گارانتی با شماره سریال پاور نمی خوند (روی پاور و کارتن A بود و کارت گارانتی B) که زنگ زدم به شرکت گارانتی کننده گفت مشکلی نداره (اشتباه تایپی هستش) و شماره سریال پاور ثبت شده و خیالتون راحت و نیاز به تعویض کارت گارانتی نیست  :D . جدا از اینکه بعید هست این پاور کارش به گارانتی کشیده بشه  :D

s18hb0x7qhsapn2zm000_thumb.jpg n617zzbd1fw99me68d1a_thumb.jpg 4m2s2nm2eryhrkswufrv_thumb.jpg

کولر پردازنده : ThermalRight True Spirit 120M

کولر بسیار خوبی هست با توجه به جثه ای که داره.

قیمت پایه : 90

فوری : 100

کولر به قیمت فوری فروخته شد.

73z0t8mcw0s0h4o6y3ta_thumb.jpg

دوستان ترجیح بر این هست قطعات باهم فروخته شود پس قیمت مجموع قطعات گذاشته میشه. (دوستان برای اینکه مشکلی پیش نیاد در حین فروش مثلا یکی یک قطعه رو به صورت فوری خریدار هست و یکی دیگه مثلا مجموع قطعات رو پایه خریدار هست. در اینگونه مواقع تصمیم با بنده هست که قطعات را به چه کسی بفروشم. امیدوارم دوستان درک کنن تا مشکلی حین فروش پیش نیاد.)

رم + پاور

800

کولر فعلا رزرو می شود و تا فروش باندل ارسال نخواهد شد. و در صورت عدم فروش باندل تمام رزوها کنسل خواهد شد. فعلا تمام قطعات  رزرو می شوند و پایان مزایده فعلا مشخص نیست مگر اینکه قطعات به قیمت فوری خریداری شود.

دوستانی که تمایل به خرید از طریق واسطه لیون دارند با هزینه خودشان بلامانع هست. هزینه پست با خریدار محترم . ارسال با پست ، تیپاکس یا ترمینال انجام خواهد شد. حضورا مترو کرج

بنده در انتخاب اینکه قطعات رو به چه کسی بفروشم مختار هستم. @};-

موفق و سلامت باشید.

فروش در پرشین تولز

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-gaming-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D9%88-%D8%AA%DA%A9.685126/

@};-  @};-  @};-  @};- 

دوستان تمام پیشنهادات تنها در تایپیک معتبر است پس از پیشنهادات در پخ خوداری کنید. مگر پیشنهادات کمتر که طبق قانون در پخ هست که البته فعلا در نظر گرفته نمی شود.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مین رو با VII GENE 3 ماه کار تعویض دارید 

لینک به دیدگاه

مین رو با VII GENE 3 ماه کار تعویض دارید 

عزیز عرض کردم می خوام imac بگیرم . با imac 2013 به بعد تعویض دارم. کلا از گیم زدم بیرون . هر چه قدر خواستم برم سمتش نشد حتی با خرید باندل جدید انگیزه ای ایجاد نشد. :) چه میشه کرد دنیا اینجوریه  :D

لینک به دیدگاه

اگر پردازنده و باندل فروش رفت من کولر رو خریدارم عزیز

عزیز عنوان کنید پایه یا فوری . خریدار بودن برای کسی اولویت محسوب نمی شود.

دوستان تمام پیشنهادات تنها در تایپیک معتبر است پس از پیشنهادات در پخ خوداری کنید. مگر پیشنهادات کمتر که طبق قانون در پخ هست که البته فعلا در نظر گرفته نمی شود.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

داداش این چه سیستم گیمینگی هست که کارت گرافیک نداره ؟  :D

لینک به دیدگاه

داداش این چه سیستم گیمینگی هست که کارت گرافیک نداره ؟  :D

عزیز می خواستم یه 970 بخرم تمام قطعات رو عالی جمع کردم . هر چقدر با خودم فکر کردم دیدم حال و حوصله بازی ندارم. به سرم زد آیمک بگیرم.  :D  :D  :D کلی هم باید سر این تصمیمات ضرر کنم البته فدای سرم  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

سلام

در صورت فروش باندل کولر فوری

حمید جان فوری تا فروش باندل برای شما . ضمنا دوستانی که تمام سیستم رو خریدار باشن اولویت دارن بر پیشنهاد شما
لینک به دیدگاه

حمید جان فوری تا فروش باندل برای شما . ضمنا دوستانی که تمام سیستم رو خریدار باشن اولویت دارن بر پیشنهاد شما

درسته سعیدجان.کاملا حرفتون منطقی وصحیحه.میپذیرم Ghelyon.gif

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

سلام من CPU رو 1050 می خوام البته بازم نظر شماس

تمام قیمت ها زیر پایه باید پخ بشن اگرچه فعلا در نظر گرفته نمی شود. عزیز اگه پردازنده معمولی بود قیمت شما خوب بود اما این پردازنده لو ولتاژ هست و تقریبا هم قیمت پردازنده آک . قیمتایی که بنده گذاشتم عالی هست برای مصرف کننده. شما میتونید پایه پردازنده رو رزرو و به قیمت فوری سریعا خریداری نمایید.

لینک به دیدگاه

ok من CPU رو فوری خریدارم فقط چند روز کار کرده؟

ویرایش شده توسط Meysam_Belash
لینک به دیدگاه

ok من CPU رو پایه خریدارم

پایه برای شما رزرو میشه عزیز تازه عضو شدید انشاالله که خیر باشه. عزیز وقتی پایه خریدار باشید باید مدتی منتظر باشید الان حداکثر دو روز هست. انشاالله بعد دو روز اگه کسی بالاتر نخواست این پردازنده برای شما میشه. ضمنا در این دو روز آن باشید تا وقتی به شما برای نهایی کردن خرید پغام خصوصی دادم سریع جواب بدید. منظور این هست غیبتون نزنه. وقتی پیام خصوصی برای شما میاد آیکون پیام ها در سمت چپ بلای صفحه به رنگ قرمز در میاد که ینی شما پیام دارید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش شد.....

ویرایش شده توسط Maxwell
لینک به دیدگاه

درسته سعیدجان.کاملا حرفتون منطقی وصحیحه.میپذیرم Ghelyon.gif

حمید جان لطفا به پخ پاسخ بدید.

در صورت کنسل  شدن خرید کولر توسطhamid5566

فوری برای من

عزیز اگه حمید جان کنسل کردن تقدیم شما میشه.

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز

کل سیستم شما را بنده 2300 خریدارم. مبلغ قابل مذاکره است

اگر case و گرافیک هم موجود دارید خریدارم

با تشکر

نوید زراعتی

ویرایش شده توسط navidz
لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز

کل سیستم شما را بنده 2300 خریدارم. مبلغ قابل مذاکره است

با تشکر

نوید زراعتی

عزیز کل سیستم رو فوری یه ربع پیش پرشین تولز خواستن . چون قرار ها با این عزیزانی که فوری خواستن گذاشته شده درخواستشون با اینکه به نفع بنده بود رد کردم که به این عزیزان که قرار گذاشته شده بی احترامی نشه. ضمنا دادن قیمت زیر پایه در تایپیک ممنوع هست و فقط در پخ امکان پذیر هست.

لینک به دیدگاه

با سلام

ببخشید با این مورد آشنا نبودم

پس اگر در پرشین تولز نخریدند ، بنده با قیمت پایه کل سیستم در خدمتم

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

ببخشید با این مورد آشنا نبودم

پس اگر در پرشین تولز نخریدند ، بنده با قیمت پایه کل سیستم در خدمتم

با تشکر

عزیز عرض کردم تو پرشین تولز فوری خواستن نه پایه ضمنا الان فقط رم و پاور مونده بقیه فروخته شده و قرار تحویل و غیره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...