رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید هارد اکسترنال ضد ضربه

Recommended Posts

درود

هارد اکسترنال می‌خوام.ظرفیت ۱تا ۲ترابایت. چون زیاد درحال حرکت هستم و هارد ممکنه توی کوله، کیف دستی، کیف نوتبوک، جیب و خیلی‌جاهای دیگه در حال سفر باشه دوامش مهم‌تر از سرعتشه. مساله‌ی مهم دیگه اینه که توی بازار با گارانتی گیر بیآد.  قبلا LaCie داشته‌ام. الان ظاهرا خیلی گران هست. سپاسگزار راهنمایی‌خواهم بود. اگر همراه معرفی حدود قیمت هم بدین بهتره. تا الان چیزی‌ بهتر از adata hd710 نیافته‌ام.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، به نظرم مناسبترین گزینه ای که دارید همین مدله. یک ترا با گارانتی سهساله آونگ 260 قیمتشه. دوترا هم 420 قیمتشه

لینک به دیدگاه

من اینو پیشنهاد میدم خیلی عالیه  ^_^

استاندارد های نظامی داره  :ph34r:  :ph34r:

ضد ضربه :cool:  :cool:

ضد شوک الکتریکی 8-}  8-}

http://www.digikala.com/Product/DKP-21142/Silicon-Power-Armor-A30-External-Hard-Drive-1TB/هارد-ديسک-اکسترنال-سيليکون-پاور-آرمور-A30-ظرفيت-1-ترابايت

بررسیشم موجوده  :daydreaming:  :Peace Sign:

ویرایش شده توسط gtx 770ti
لینک به دیدگاه

بهترین برند برای هارد اکسترنال Buffalo هست کار ژاپنه من حدود 3 ساله دارم آخ نگفته با اینکه صد بار خورده زمین استاندارد های نظامی داره و . . .

قیمت یک تراش حدود 350 تمنه که کمی بالاست گرانتیشم 3 سالست که واقعا جوابگو هستن (سیم رابط هاردم خراب شد حتی اونم عوض کردن)

برند A  اروپا هست و حدود یک سال پیش 30 عددشو برای صدا و سیما خریدیم . . .

توی بازار سخت پیدا میشه ولی مدل های جدیدشم یکی از سایت ها دیدم آورده . . .

لینک به دیدگاه

من اینو پیشنهاد میدم خیلی عالیه  ^_^

استاندارد های نظامی داره  :ph34r:  :ph34r:

ضد ضربه :cool:  :cool:

ضد شوک الکتریکی 8-}  8-}

http://www.digikala.com/Product/DKP-21142/Silicon-Power-Armor-A30-External-Hard-Drive-1TB/هارد-ديسک-اکسترنال-سيليکون-پاور-آرمور-A30-ظرفيت-1-ترابايت

بررسیشم موجوده  :daydreaming:  :Peace Sign:

سپاس. از نظر مشخصات رسمی از hd۷۱۰ جمع و جورتر و محکم‌تره. جز این‌که ضد آب نیست. از نزدیک بررسیدی‌ش؟ از نزدیک با چیزی که تصورش رو داشتی فرق نمی‌کنه مثلا کیفیت بد سوکت یا هر چیز دیگه؟

لینک به دیدگاه

بهترین برند برای هارد اکسترنال Buffalo هست کار ژاپنه من حدود 3 ساله دارم آخ نگفته با اینکه صد بار خورده زمین استاندارد های نظامی داره و . . .

قیمت یک تراش حدود 350 تمنه که کمی بالاست گرانتیشم 3 سالست که واقعا جوابگو هستن (سیم رابط هاردم خراب شد حتی اونم عوض کردن)

برند A  اروپا هست و حدود یک سال پیش 30 عددشو برای صدا و سیما خریدیم . . .

توی بازار سخت پیدا میشه ولی مدل های جدیدشم یکی از سایت ها دیدم آورده . . .

سپاس. جایی ندیدم برای فروش عرضه‌کرده باشن. البته ترجیح می‌‌دم برای یک ترا بیش‌از سیصد هزینه‌ نکنم.

لینک به دیدگاه

سپاس. جایی ندیدم برای فروش عرضه‌کرده باشن. البته ترجیح می‌‌دم برای یک ترا بیش‌از سیصد هزینه‌ نکنم.

ارزش داره من سیلیکن پاور داشتم واقعا اشکمو در آورد البته شاید شانس من اینجوری درآمده بود

این دوتا لینک رو ببین 1 و 2

لینک به دیدگاه

از نزدیک ندیدم ولی تعریفشو شنیدم باید ازاستادان تجربه بگیریم  :Not Worthy:

کجایین شما -_-

ویرایش شده توسط gtx 770ti
لینک به دیدگاه

ارزش داره من سیلیکن پاور داشتم واقعا اشکمو در آورد البته شاید شانس من اینجوری درآمده بود

این دوتا لینک رو ببین 1 و 2

سپاس. یک ترا ارزش خرید نداره. به شرط این‌که بقیه‌ی مشخصاتشون یکسان باشه. قیمتش و پنج سانتیمتر ضخامتش بازدارنده هست. دو ترابایتش هم توی گزینه‌هام برخواهم رسید.

مدلهای مینی‌استیشن هم به همین استحکام هستند؟

لینک به دیدگاه

سپاس. یک ترا ارزش خرید نداره. به شرط این‌که بقیه‌ی مشخصاتشون یکسان باشه. قیمتش و پنج سانتیمتر ضخامتش بازدارنده هست. دو ترابایتش هم توی گزینه‌هام برخواهم رسید.

مدلهای مینی‌استیشن هم به همین استحکام هستند؟

ضخامت پنج سانت؟؟!

بله من خودم مینی استیشن دارم ولی این لینکی که دادم مدل جدید مینی استیشن هست

یه سرچ  بزنید پشیمون نمیشید 

ویرایش شده توسط bite
لینک به دیدگاه

ضخامت پنج سانت؟؟!

بله من خودم مینی استیشن دارم ولی این لینکی که دادم مدل جدید مینی استیشن هست

یه سرچ  بزنید پشیمون نمیشید

توی بخش مشخصات این رو نوشته:173x152x53 برحسب میلی متر.

توی آمازون این رو یافتم:http://www.amazon.com/BUFFALO-MiniStation-Plus-Portable-Drive/dp/B008MM5F3K

با قیمت473 دلار. گویا مشخصات لینکی که فرستادی مشکلی داره.

لینک به دیدگاه

47

توی بخش مشخصات این رو نوشته:173x152x53 برحسب میلی متر.
توی آمازون این رو یافتم:http://www.amazon.com/BUFFALO-MiniStation-Plus-Portable-Drive/dp/B008MM5F3K
با قیمت473 دلار. گویا مشخصات لینکی که فرستادی مشکلی داره.

473 دلار غیرمعقول نیست؟؟

من از این سایت خرید داشتم جنس فیک و تقلبی توی کارشون نیست ولی تو قیمت این مورد نمیدونم چرا اینجوری هست

لینک به دیدگاه

سلام و درود

این مدل خوبی هست : 

Silicon Power Armor A60

سپاس. توی پستهای قبل دوستان معرفی کردن.
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من دو تا هارد برای خودم و دو تا هم برای یکی از دوستانم خریدم. برای خودم بوفالو pz2.0u3b-me و یکی ایدیتا hd710. هردو عالی هستند، بوفالو طراحی بهتری داره فقط ایرادش اینه که یک سمتش براقه، که با پوشش فیبرکربن درست می‌شه. ایدیتا ظاهر نظامی و کمی خشنی داره و آدم براش کمتر نگران خش و کثیفی و اینجور‌چیزها می‌شه. سیلیکون پاور آرمور هم چیزی از این دوتا کم نداره. تنها ایرداش اینه که سیمش درست به بدنه چفت نمی شه. برعکس ایدیتا و بوفالو که از این نظر طراحی و ساخت بهتری دارن.

لینک به دیدگاه

سلام جناب بهمنیان عزیز

بدون شک بهترین انتخاب ADATA HD710 هست

دو تا از دوستان و داماد بنده همین مدل رو دارن . نرخ خوندن و نوشتن این هارد بینظیره . از نظر بدنه هم جایی برای بحث نمیزاره 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز transcend storejet ۲ ترا ۳۹۰ تومان

من دارم عالیه عالییییییی هم سرعتش از اون یکی هاردم my passport ultra بیشتره هم استاندارد نظامی با سه لایه داره در کل عالیههه از نظرمن

ویرایش شده توسط fiscker
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام قصد خرید این هارد رو دارم

http://www.digikala.com/Product/DKP-85703/Adata-HD710A-External-Hard-Drive-2TB/%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%AF%D9%8A%D8%B3%DA%A9-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%84-Adata-%D9%85%D8%AF%D9%84-HD710A-%D8%B8%D8%B1%D9%81%D9%8A%D8%AA-2-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AA

برای ویندوز  و آرشیو میخواستم استفاده کنم

از اونجایی که گفته شده برای مک کارایی بهتری داره آیا در ویندوز با اختلال و مشکلات مختلف رو به رو نیست؟

لطفا هر نکته دیگری که در رابطه با این هارد وجود داره رو بگید...

لینک به دیدگاه

سلام قصد خرید این هارد رو دارم

http://www.digikala.com/Product/DKP-85703/Adata-HD710A-External-Hard-Drive-2TB/هاردديسک-اکسترنال-Adata-مدل-HD710A-ظرفيت-2-ترابايت

برای ویندوز و آرشیو میخواستم استفاده کنم

از اونجایی که گفته شده برای مک کارایی بهتری داره آیا در ویندوز با اختلال و مشکلات مختلف رو به رو نیست؟

لطفا هر نکته دیگری که در رابطه با این هارد وجود داره رو بگید...

درود

این سری هارد نسخه ی غیر مک هم داره که ارزان تره. چرا اون رو نمی گیری؟

نسخه ی مک با غیر مک جز ظاهر در فرمت هارد تفاوت داره، با برنامه هایی مانند پاراگون و ایزآس و اکرونیس می تونی فرمت رو تغییر بدی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...