رفتن به مطلب

مشکل جدید : هنگ،ریست و کرش در هنگام بازی .

qozmyox
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، دیشب بعد کلی دردسر اخر سیستم جدید رو اسمبل کردم اما وقتی کیس رو روشن میکنم هیچ تصویری نمیاد و بعد 10-15 ثانیه کیس خودش خاموش میشه و 2 ثانیه بعد خودش دوباره روشن میشه و این کار همینطور تکرار میشه، مشکل از چیه؟ تشکر------------- حل شد .

ویرایش : لطفا پست های بعدی رو بیینید ،به مشکل عجیبی برخوردم لطفا کمک کنید

ویرایش شده توسط qozmyox
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

منم چند وقت پیش با سیستم همین مشکلو پیدا کردم،بلاخره با clear cmos درست شد،معمولا رویه بورد یه جامپر داره باید جاشو عوض کنین سیستم ریست میشه،یا برق پاور قطع کن باتری رویه مینو واسه چند ثانیه 10-20 ثانیه در بیار انشالا که درست میشه

لینک به دیدگاه

قطعاتی که رو اسمبل کردین بگین اول ببینیم قطعات چی هستن بعد مشکلو پیدا کنیم

لینک به دیدگاه

Motherboard asrock z97 professional gaming, Inno3D iChill GTX 970 herculez x4 dhs, power 850corsairTX, ram 8gb,cpu i7-4790k

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Motherboard asrock z97 professional gaming, Inno3D iChill GTX 970 herculez x4 dhs, power 850corsairTX, ram 8gb,cpu i7-4790k

قطعات رو بیرون کیس تست زدید ؟ 

عموما بیرون از کیس ویندوز رو نصب میکنن و بعد اسمبل تا اگر مشکلی هست قبل از پیچ شدن مشخص بشه 

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل رفع شد، رم ها به درستی قفل نشده بودند.حالا از کامپیوتر 2 ساعتی استفاده کردم و بعد هنگام بازی با ارور video memory managment internal مواجه شدم و کامپیوتر ریستارت شد.مشکل از چیه؟

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل رفع شد، رم ها به درستی قفل نشده بودند.حالا از کامپیوتر 2 ساعتی استفاده کردم و بعد هنگام بازی با ارور video memory managment internal مواجه شدم و کامپیوتر ریستارت شد.مشکل از چیه؟

دوست عزیز

امکان داره مشکل از ریجستری ویندز یا مربوط به ویروسی شدن سیستمتون باشه ،پس ویندزتونو تعویض کنین

اگه سیستم رو اور کردین در حالت عادی قرار بدین

آخرین داریور کارت گرافیک رو نصب کنین

و در نهایت کارت تونو رویه یه سیستم دیگه تست کنین

ویرایش شده توسط axor
لینک به دیدگاه

ویندوز همین چند ساعت پیش عوض شده .اور نشده سیستم . آخرین درایور نصبه . لازم به ذکره من 3بار وارد بازی GTA V شدم و 3 باز سیستم ریست/کرش کرد بعد 5-6 دقیقه . باز اول همون ارور و bsod . بار دوم فقط کرش کرد و چیزی نشون نداد . بار سوم اول stop working اومد و بلافاصله روی دسکتاپ هنگ کرد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آبدیت ها و کرک جدید تست زدید 

لینک به دیدگاه

با برنامه HWMonitor یا هر برنامه ای که دم دستته  دمای سی پی یو چک کن !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یک بازی دیگه رو تست کنید... شاید مشکل از بازی باشه اکه نه چک کن ببین برق کارت گرافیکت درست وصل شده ... ببین هاردت سالمه ... دیگه اینارو چک کن فعلا !  :D

لینک به دیدگاه

دمای cpu در بازی به 80 هم میرسه ولی vga 40 نهایتا . بازی الان بعد 10 مین کرش میکنه و dont sent میده . بازه های دیگه تا 1 ساعت تست کردم ولی به سنگینی gta نبودند و دمای cpu هم اینقدر بالا نبود . گرافیک gta رو هم پایین اوردم ، باز هم کرش کرد ولی cpu رو که چک کردم دماش نزدیک 75 بود . نظرتون چیه ؟ خودم احساس میکنم vga مشکلی نداره چون در سنگین ترین حالت هم هیچ افت فریمی نمیده .

لینک به دیدگاه

دوستان الان در یک بازی سبک هم بعد 1 ساعت این مشکل اومد طوری که کامپیوتر فریز کرد و صفحه ثابت موند.چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟

لینک به دیدگاه

دوستان الان در یک بازی سبک هم بعد 1 ساعت این مشکل اومد طوری که کامپیوتر فریز کرد و صفحه ثابت موند.چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟

با برنامه های تست سخت افزار تست زدی ؟!

لینک به دیدگاه

سلام

داداش از ويندوز هاى شركت گردو استفاده كنيد مال شركت هاى ديگه مشكل دار هستن

لینک به دیدگاه

http://8pic.ir/images/czpgoe6ejk5pq0va516b.png

تست 3dbenchmark روی الترا ، اطلاعاتی به شما دوستان میده که بتونید راهنمایی کنید ؟

http://www.3dmark.com/3dm/6738031   تست جدید

ویرایش شده توسط qozmyox
لینک به دیدگاه

دوستان اخرین آپدیت اینکه در دسکتاپ هم کامپیوتر هنگ کرد و مجبور شدم از پاور کیس خاموش کنم.موقع این اتفاق هم بلافاصله بعد هنگ، برق کیبرد و ماوس خاموش شد( چراغ هاشون). با توجه به این که این مشکل رو قبلا با سیستم قبلی هم در یک مدت 1 هفته ای داشتم اما خودبخود درست شد و از اون سیستم پاور و رم ها به اضافه هارد باقی موندند،که البته هارد فرمت شده و ویندوز هم در هارد جدید ریخته شده،چه نتیجه ای میشه گرفت؟

لینک به دیدگاه

سلام داداش من فکر میکنم اشکال از رمهای شما هست اگر 2 تا 4 گیگ هست اول چک کن شاید تو اسلات اشتباه زدی بعد با یه رم دیگه هم تست کن چون با توجه با اینکه این مشکل قیلا هم وجود داشته اشکال از این سه  قطعه هستش و احتمال کمی هم برای خراب بودن پاور و هارد وجود داره هاردتم اگر خراب باشه  عموما سیستم کرش نمیکنه بیشتر هنگ میکنه و اگرم بد سکتور داشته باشه بعضی فایلاتو یاز نمیکنه شما رم ها رو چک کن انشا...درست میشه

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز ..........برم سر اصل مطلب

برادره من مشکلی که شما دارید را باید بگم سخت افزاری هست و نه نرم افزاری

احتمالات : دمای پردازنده خیلی بالا میره سیستم Freeze میشه یا رمها یا رمهایی که داری به ملکوت الله پیوستن

چطوری تستش کنی !؟ اول دمای پردازنده را توی بازی و زیر فشار بین 45 تا 60 ثابت نگهش دار ببین باز هم سیستمت هنگ میکنه یا نه اگر باز هم این مشکلات بوجود اومد من با اطمینان خاطر و 100% میگم رمت خراب شده

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

با سلام.

2 حالت بیشتر نداره..

1. رم.

2 . مادربورد

سراغ مسائل دیگه نرید دوست عزیز..

لینک به دیدگاه

دمای پردازنده کاملا غیر عادی هست و اگر درست متوجه شده باشم شما از فن خود اینتل استفاده میکنی و این را هم اضافه کنم که فن بدرستی نصب نشده و با سطح بردازنده در تماس نیست و نمیتونه گرما را دفع کنه

این پردازنده در دمای بالاتر از 70 درجه نمیتونه کار کنه و معلوم هست که باید سیستم کرش بشه

عکس کیس و داخل کیس را برای بررسی بهتر اینجا قرار بده

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

با تشکر از همه ی دوستان عزیز.رم ها 4 عدد هست.قدیمی هستند و 5 سال شاید شده باشه که استفاده شدند.در دمای پایین هم کامپیوتر هنگ کرد.مادربورد 1 هفته نیست خریداری شده و با رعایت همه موارد لازمه نصب شده. بله از فن خودش استفاده میکنم و چندین بار چک کردم فن به درستی نصب شده و کار میکنه.به نظر شما با رم های دیگه تست کنم؟

لینک به دیدگاه

اره يه رم قرض بگير و تست كن و خبر بده  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...