رفتن به مطلب

مشکل جدید : هنگ،ریست و کرش در هنگام بازی .

qozmyox
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

شما رم هارو به صورت 2 تا 2تا تست کن ...
اگر امکانش هست از رم های دیگه هم استفاده و تست کنید

لینک به دیدگاه

اول مشکل دما را حل کن بعد قطعات دیکه را تست کن

عکس یادت نره.....خنک کننده پردازنده را تعویض کن.........سیستمی که کلی روش خرج کردی چطور بدون خنک کننده درست حسابی روشنش کردی ؟

ردیفش کن اگر درست نشد همونطوری که گفتم مشکل از رمها یا یکی یا چندتا از رمها میتونه باشه

لینک به دیدگاه

اگر قرار باشه رمها را تست کنه یکی یکی باید تست کنه نه اینکه 2 تا را با هم اینطوری که نمیشه ایراد را پیدا کرد

درضمن مشکلی که قبل از هر راهکاری باید حل بشه مسئله دمای بیش از حد مجاز پردازنده هست که اگر همینطوری بخواد استغاده کنه باید به فکر خرید یه پردازنده دیگه هم باشه

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه تو مشکل قبلی رم بدرستی سرجاش قرار نگرفته بود احتمال بسیار زیاد مشکل از رم هست و احتمالا رم صدمه دیده .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من هم یه مشکلی شبیه این داشتم که آخرش متوجه شدم که مقداری از خمیر سیلیکون رفته بود زیر سی پی یو و باعث این مشکل میشد.

لینک به دیدگاه

دوستان بزودی با رم های دیگه تست میکنم و خبر میدم.فقط کولر خوب چی معرفی میکنید؟ مشکلی که دارم میترسم بعضیاشون تو کیس من جا نشند. قبلا با ارتفاع 15 سانت،طول 12.5 و عرض 6.5 کولر داخل این کیس داشتم. کیس x9 green و مادربرد asrock z97 professional

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بازی GTA یه مشکل بزرگی که داره بعد از یه مدت که توی بازی باشه بیش از حد معمول از رم بازی استفاده میکنه تا وقتی که رم دستگاه پر میشه و پیغام میده. هنوز برای رفع این مشکل کاری نکردن و فقط مجبوری از بازی بیای بیرون و دوباره بری. احتمال اون اوایل که رم رو درست جا ننداختی و بازی میکردی رم دستگاه رو خراب کرده.(همینجوریش رم سالم هم مشکل دار میشه) با یه رم دیگه امتحان کن. بازم میگم اگه مشکل فقط توی بازیه GTA هست بدون هممون داریم. بازی مشکل داره.

امیدوارم توی خرج نیفتی و مشکلت راحت حل بشه. سیستم خوبی چیدی. یه سوال چقدر برات خرج برداشت؟ فقط (کارت گرافیک + CPU + ماین + کیس Green X9)

ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام،زمانی که رم ها جا نیفتاده بود کامپیوتر اصلا روشن نمیشد،این مشکل تقریبا به همین شکل روی سیستم قبلی هم داشتم و فرق نمیکنه در حال بازی باشم یا هرکار دیگه. کیس رو از قبل داشتم برای سیستم قبلی ولی فکر کنم الان نو 500 تومنه.من جدید مین،گرافیک،پردازنده،هارد بلک وسترن خریدم که چیزی حدود 3900 شد.

ویرایش شده توسط qozmyox
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بازی GTA یه مشکل بزرگی که داره بعد از یه مدت که توی بازی باشه بیش از حد معمول از رم بازی استفاده میکنه تا وقتی که رم دستگاه پر میشه و پیغام میده. هنوز برای رفع این مشکل کاری نکردن و فقط مجبوری از بازی بیای بیرون و دوباره بری. احتمال اون اوایل که رم رو درست جا ننداختی و بازی میکردی رم دستگاه رو خراب کرده.(همینجوریش رم سالم هم مشکل دار میشه) با یه رم دیگه امتحان کن. بازم میگم اگه مشکل فقط توی بازیه GTA هست بدون هممون داریم. بازی مشکل داره.

امیدوارم توی خرج نیفتی و مشکلت راحت حل بشه. سیستم خوبی چیدی. یه سوال چقدر برات خرج برداشت؟ فقط (کارت گرافیک + CPU + ماین + کیس Green X9)

ممنون.

سلام داداش بازی gta v منظورتونه؟

دیروز جمعه از صبح تا غروب من نشستم رو سیستمم بازی کردم هیــــــچ گونه خطا ایا ارور یا پیغامی نداد... بازی هیچ مشکلی نداره تنها مشکلش از کرکش هست که روز اول نصب یکی دوبار کرش کرد دیگه الان کرش هم نداره

لینک به دیدگاه

دوستان رم های من در سیستم دیگری تست شد و سیستم بعد چند دقیقه هنگ کرد. الان میخوام رم بخرم نظرتون در مورد gskill tridentx 2x8 2400 cl 10 و کولر نوکتوا u12s چیه؟

لینک به دیدگاه

دوستان رم های من در سیستم دیگری تست شد و سیستم بعد چند دقیقه هنگ کرد. الان میخوام رم بخرم نظرتون در مورد gskill tridentx 2x8 2400 cl 10 و کولر نوکتوا u12s چیه؟

اصولا رم ها گارانتی LIFE TIME دارن ...

چرا نمیبری گارانتی ؟!

لینک به دیدگاه

اصولا رم ها گارانتی LIFE TIME دارن ...

چرا نمیبری گارانتی ؟!

حقیقتش رم ها قدیمی هستند و من هم دیگه کل سیستم رو عوض کردم . اینم روش. حالا شاید فروختمشون.

لینک به دیدگاه

حقیقتش رم ها قدیمی هستند و من هم دیگه کل سیستم رو عوض کردم . اینم روش. حالا شاید فروختمشون.

ببخشیدا!

ولی کار درستی نیست که کالای معیوب فروخته بشه !

لینک به دیدگاه

ببخشیدا!

ولی کار درستی نیست که کالای معیوب فروخته بشه !

100% همینطوره و منم همچین قصدی ندارم . میدم هرکس که خواست خودش تست کنه چون قاعدتا یکیشون باید خراب بشه و هر تعدادیشون که درست بود همون مقدار بمن بده . البته جاش اینجا نیست این مبحث فقط گفتم سو تفاهم نشده باشه.

لینک به دیدگاه

سلام داداش بازی gta v منظورتونه؟

دیروز جمعه از صبح تا غروب من نشستم رو سیستمم بازی کردم هیــــــچ گونه خطا ایا ارور یا پیغامی نداد... بازی هیچ مشکلی نداره تنها مشکلش از کرکش هست که روز اول نصب یکی دوبار کرش کرد دیگه الان کرش هم نداره

بله منظورم GTA V هست. برای منم مشکلی نداره ولی فقط کافیه یه سر به تاپیک های خارجی و داخلی بزنید تا بفهمید بازی روی خیلی مشکلی داره. مخصوصا روی نسخه های کرکی. زیاد بهینه نیست.

لینک به دیدگاه

دوستان من الان 40دقیقه بازی کردم با رم جدید و هیچ مشکلی پیش نیومد پس فکر کنم کاملا حل شده . دمای cpu هم با noctua u12s حداقل 30% کمتر شده . با تشکر از تمامی دوستانی که تاپیک رو دیدند و مطالعه کردند و کمک کردند . تشکر

لینک به دیدگاه

اقا چه عجب حرف گوش دادی و خنک کننده خریدی برای سیستم...........رمها را هم عوض کردی یا همون رمها هستن ؟

برای تست کردن هم 40 دقیقه کافی تیست بشین و بین 1 ساعت تا 4 ساعت بازی کن بعد نتیجه را اعلام کن

من همه این مراحل را خودم انجام دادم که به شما هم پیشنهاد میدم.........البته فکر نکنم رمها مشکل داشته باشن و مشکل همون گرمای بیش از حد پردازنده بود

لینک به دیدگاه

بله منظورم GTA V هست. برای منم مشکلی نداره ولی فقط کافیه یه سر به تاپیک های خارجی و داخلی بزنید تا بفهمید بازی روی خیلی مشکلی داره. مخصوصا روی نسخه های کرکی. زیاد بهینه نیست.

بازی مشکلی نداره.بازی به این خوبی ، به این بهینه ای :)

اونایی که مشکلات زیاد برای اجرا دارن یا کرش کردن و هر مشکل دیگه ای ، به خیلی چیزا ربط داره.مثلا یکی میاد رو رم 2 گیگ بازی میکنه بعدا میگه بازی خرابه

من از روز اولی که کرک شده دارم بازی میکنم و هیچ کرش و اروری نداشتم

لینک به دیدگاه

مشکل از رم ها بود،در سیستم های دیگه هم تست شد و دقیقا عین کامپیوتر من به مشکل برخوردند.گرچه گرما هم زیاد بود ولی مشکل از اون نبود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...