رفتن به مطلب

تورو خدا کمکم کنید.مانیتورم به من رفرش ریت کم میده

arman ps4
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان منم لطفا کمک کنید. تو رو خدا.من یک مانیتور ایسوس مدل vg248qe خریدم برای ps4.ولی زمانی که به ps4 از طریق کابل hdmi متصل میکنم فقط به من 60 هرتز میده ولی مانیتورم 144 هرتزه.باید چی کار کنم که برای بازی با ps4 به من 144 هرتز بده؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر باید ps4رو بفروشی pc بخری ...  :D

اکثر بازی های کنسول ها بین 30 تا 60 هست، بعد چجوری مانیتورت 60 تا رو بکنه 144 تا !!!  :-?

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

درود

اکثر بازی های کنسول ها بین 30 تا 60 هست، بعد چجوری مانیتورت 60 تا رو بکنه 144 تا !!!

درود

اکثر بازی های کنسول ها بین 30 تا 60 هست، بعد چجوری مانیتورت 60 تا رو بکنه 144 تا !!!  :-?

سلام دوست عزیز.فک نکنم اینچوریا باشه.چطور که به تلویزیون وصلش میکنم سرعته بالایی به من میده ولی نمیدونم چرا مانیتورم سرعته بالایی نمیده؟؟؟؟؟ :-?

لینک به دیدگاه

لطفا بگید چی کار کنم تویه بازی با ps4 تویه مانیتوره ایسوس مدل vg248qe به من سرعته بالایی بده

لینک به دیدگاه

اگه از کابل displayport به hdmi مدل active استفاده کنم درست میشه؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به هیچ وجه قربان. مانیتور شما قادره 144 هرتز رو فقط روی بستر کامپیوتر شخصی یا لپتاپ به اجرا بزاره.

لینک به دیدگاه

به هیچ وجه قربان. مانیتور شما قادره 144 هرتز رو فقط روی بستر کامپیوتر شخصی یا لپتاپ به اجرا بزاره.

نمیدونم والله.پس چرا به تلویزیون 200 هرتز ال جی وصلش میکنم سرعت بالا هست ولی به این مانیتور که 144 هرتز هست بهم سرعته بالایی نمیده؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم والله.پس چرا به تلویزیون 200 هرتز ال جی وصلش میکنم سرعت بالا هست ولی به این مانیتور که 144 هرتز هست بهم سرعته بالایی نمیده؟؟؟؟؟

:) داداشم نخندون بچه هارو! اونا عدادا الکین. شما PC رو بزن به همون TV بعد ازش پروپرتیس بگیر به 30 برسه باید کلاتو بندازی هوا. مورد داشتیم اسمارت تی وی زدم به PC دیدم 24 هرتزه تو 1080 و 60 هرتز تو 720.

محفوظ باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...