رفتن به مطلب

بهترین سیستم برای دانلود شبانه معرفی کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا یه asus fonepad 7 FE170cg بگیر خیال خودتو راحت کن. با برنامه adm اتوماتیک دانلود شه.

به طبع تبلتم هست استفاده های زیادی داره.

سلام داداشم

420 پولشه 

سیستم نهایت 175 برام تموم بشه البته نسخه پایین ترش تا 100 و 130 تومن هم پیدا میشه برا دانلود 

لینک به دیدگاه

http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=99137.0

اموزش استفاده از برد نصب سیستم عامل  ثبت نام کنید عکس ها دیده بشن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=99137.0

اموزش استفاده از برد نصب سیستم عامل  ثبت نام کنید عکس ها دیده بشن 

این سیستم عامل خودشم لینوکس بوده شماکه ویندوز دارید یکمی داستان فرق میکنه 

لینک به دیدگاه

این سیستم عامل خودشم لینوکس بوده شماکه ویندوز دارید یکمی داستان فرق میکنه 

فعلا همین پیدا کردم  محمد جان جستجو کنم بازم هست نصب سیستم عاملش خوب بود بقیشه در مورد لینوکس بود ما که لینوکس نداریم  :laughing:  :(

لینک به دیدگاه

http://parsish.com/tag/raspberry-pi/

http://parsish.com/article/1393/04/how-to-turn-a-raspberry-pi-into-an-always-on-bittorrent-box/

اموزش زیاد داره دوستان که لازم دارند استفاده کنند

لینک به دیدگاه

سلام

حیف که من امروز دسترسی به نت نداشتم  :crying:  :crying:  :crying:

من یه مدت خیلی زیادیه دارم در مورد رازبری پای دارم تحقیق میکنم خواستم یه توضیحات کوچیکی بدم بهتون شاید بدردتون خورد... هرچند جناب extreme plus دیگه نکته ای باقی نذاشتن  :clapping:  :clapping:  :clapping:

برای حافظه بوت دستگاه نیازی به میکرو اس دی 8 گیگی نیست... یه میکرو اس دی 2 گیگی هم میتونه بوت کنه دستگاه رو و اگه اشتباه نکنم میتونه حدود 800 مگ در اختیارتون بذاره. اون 8 گیگ برای پکیج نوب هست که کلی امکانات و سیستم عامل و ... روش داره که نیاز بهش ندارید

حتی بعضیا اقدام به فشرده سازیه سیستم عاملهای رازبری پای کردن و به عنوان مثال rasbian که کاملش فقط 1.2 گیگ حجم داره (بالاتر اشاره کردم) رو تونستن به 700 مگ فشرده سازی کنن  :wacko: (اعداد دقیقشون رو یادم نیست متسفانه)

توزیع های مختلفی هم از لینوکس براش وجود داره... و حتی یه توزیع از ریسک او اس  :eek:  :eek:  :eek: (که البته بدرد کارهای خاص میخوره... که تعداد اون کارهای خاص خیلی کمه)

اکثر تو توزیع های لینوکسش از lxde استفاده کردن که خوب خیلی سبکه! اگه میزکار سبکتری وجود نداشته باشه این سبکترینه!

مصرف برد b قدیمی 8 وات تو لود بود که درحال حاضر بعد از مدل b+ و یعنی در مدل کنونی یعنی ورژن 2 شده 6 وات!!! یعنی مصرف شما تو حالت دانلود خیلی هم پایینتره!

برای دانلود منیجر هم میتونید از fatrat استفاده کنید که این لینکش هست: http://www.megaleecher.net/FatRat_Fastest_And_Lightest_Download_manager_For_Linux#axzz3L0rnQgvE

این لینک خیلی خوب درموردش توضیح داده!

راستی در مورد دانلود که خیلی از بچه ها گفتن بهنره از یه گوشی اندرویدی استفاده کنی باید بگم که خوبه ولی نه به اندازه این چون:

1- با این میشه کلی کار انجام داد به غیر از دانلود (مثل مدیریت شبکه هوشمند  :wacko:  :wacko:  :wacko: )

2- نکته اصلی بنظر من روشن بودن وای فای در طول شبه... من یجا خوندم که امواج وای فای در طول شب که ادم خوابه بیشترین تاثیر رو ادم داره! پس بهتره از سیم استفاده کنیم (البته برای گوشی هم میشه از یه سیم otg lan استفاده کرد که مثل همون otg های عادیه فقط بجای فلش بهش مودم رو وصل میکنی! البته فک نکنم قابلیت otg رو گوشیهای قدیمی و ارزون داشته باشم)

نسخه ای از ویندوز 10 همونطور که دوستان گفتن (windows for devices) میخواد منتشر بشه ولی نکته اینجاس که نمیتونید خیلی از برنامه هارو باهاش اجرا کنید چون همونطر که میدونید معماری رازبری پای arm هستش و قطعا با تعداد زیادی از برنامه سازگار نیست!

نکته ی منفی هم که در مورد 10 وجود داره احتمال پرفومنس پایین اون رو رازبری هستش که خیلی بده...

حواستون باشه که فقط جدیدترین نسخه ویندوز 10 رو دریافت میکنه یعنی همون ورژن 2 رازبری پای

قطعا حداقل با یکی از توزیع های لینوکس کار کردید ولی برای توضیح به کسایی که کار نکردن باید بگم که "عالیه" یعنی شما هیچ کمبودی تو رازبری احساس نمیکنی!!

مثلا میتونی با رازبری کارهای عادیتو انجام بدی! مثلا میتونی باهاش کانتر 1.6 بزنی  :laughing:  :laughing:  :laughing:

یا حتی با یه برنامه کوچیک و یه لامپ led هروقت ایمیل یا وایبر یا ... برات اومد، از طریق رازبری بفهمی!!

یا حتی از خلاقیتت استفاده کنی و براش کیس های خفن باحال بسازی!

و کلی کار دیگه که میتونی باهاش انجام بدی

ببخشید اگه زیاد شد... اگه سوالی داشتی در خدمتم @};-

لینک به دیدگاه

راستی اورکلاک رازبری هم یکی از کارهای باحاله  :wacko:

فک کنم چندتا از اورکلاکرای خفن لیون (مثل استاد فرجام یا استاد atisoc) برن اورکلاک کنن رکورد بزنن  :D

من چندجا دیدم که واترکولر روش گذاشته بودن و یا حتی با ln2 اورکلاکش کرده بودن  :eek:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی اورکلاک رازبری هم یکی از کارهای باحاله :wacko:

فک کنم چندتا از اورکلاکرای خفن لیون (مثل استاد فرجام یا استاد atisoc) برن اورکلاک کنن رکورد بزنن :D

من چندجا دیدم که واترکولر روش گذاشته بودن و یا حتی با ln2 اورکلاکش کرده بودن :eek:

اره خیلی حال میده من هیت سینک میزارم هیت سینک های کوچولو موچولو
لینک به دیدگاه

اره خیلی حال میده من هیت سینک میزارم هیت سینک های کوچولو موچولو 

من خیلی ایده ها براش دارم ولی خوب وقتش نیست  :crying:  :crying:  :crying:

راستی یه سوال در همین رابطه داشتم:

کی میدونه هیت سینکهایی مثل هیت سینک های سی پی یو و گرافیک که لایه لایه و فشرده کنار هم هستن رو چجوری میسازن؟ اگه بخوایم یدونه از اونا در ابعاد خاص بسازیم باید چیکار کرد؟

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

چون خودم هم با جست و جو تو گوگل به این تاپیک رسیدم و از راهنمایی دوستان استفاده کردم بهتر دیدم چندتا مطلب را توضیح بدم که بقیه هم که میخوان این پروژه را اجرا کنند سردرگم نشند و زودتر به نتیجه برسند.

من رزبری 2 خریدم برا دانلود شبانه چندتا نرم افزار مختلف مثل uget و aria2 و pyload و fatrat و jdownloader2 beta را تست کردم و در نهایت jdownloader بهترین کارایی را داشت .

خوبی jd اینه که میتونید از هرجا که به اینترنت دسترسی داشته باشید با کامپیوتر  یا موبایل کنترلش کنید برای کنترل تحت وب در سایت http://my.jdownloader.org/ ثبت نام میکنید و مشخصات اکانتتون را در برنامه وارد میکنید.

وقتی وارد پنل شدید اگر تب را نبندید هر لینکی را کپی کنید یکی یا چندتا باشه اتوماتیک میره به لینک کالکتور jd که رو رزبری دارید.

میتونید افزونه JD را برای کروم و فایرفاکس نصب کنید تا مثل افزونه IDM لینکها را برای JD ارسال کنید.

با موبایل هم میتونید برنامه کنترلش را بگیرید نصب کنید همین کارها را براتون انجام میده 

اما برای ذخیره فایلها بهتره از یک فلش مموری استفاده کنید و با سامبا شیر کنید که تو ویندوز هم به فایلهاش دسترسی داشته باشید.

رو هارد اکسترنال هم میشه اما تو بعضی مدلها باید هاب USB پاور دار بگیرید که خرجتون زیاد میشه استهلاکش هم بالاست یک فلش مموری 32 یا 64 تهیه کنید بهتره

میکرو SD هم 8 گیگ کلاس 10 مناسب هست.

jd1.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...