رفتن به مطلب

TITANX بالاخره وارد شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بالاخره کارت معظم TITANX وارد ایران شد.

امیدوارم کسانی که دنبالش بودن بخرشن.

لذت ببرید.

حداقل پاور مورد نیاز 600w

حداقل سی پی یو : core i5 3xxx

لینک : http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/product&product_id=377

لینک به دیدگاه

قیمتا اصلا منطقی نیست ... [-(

چون تازه وارد شده قیمتا اینجوری سرسام آورن , شوخی میکنی 4.700 واسه یه کارت 1000$ تازه مدل گیگا 150 تومن گرونتره !!!!!!!!!! :wacko:

بهتره طرفدارای عزیز شرکت سبز , صبر کنن تا خود لیون وارد کنه ...

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

سلام

بالاخره کارت معظم TITANX وارد ایران شد.

امیدوارم کسانی که دنبالش بودن بخرشن.

لذت ببرید.

حداقل پاور مورد نیاز 600w

حداقل سی پی یو : core i5 3xxx

لینک : http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/product&product_id=377

از این سایت اصلا خوشم نمیاد همیشه 2 هفته زود تر وارد میکنه با قیمت فضایی فقط دنبال سود بعد که بقیه وارد میکنن با گارانتی  این سایت قیمتش رو میاره پایین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون تازه وارد شده قیمتا اینجوری سرسام آورن , شوخی میکنی 4.700 واسه یه کارت 1000$ تازه مدل گیگا 150 تومن گرونتره !!!!!!!!!! :wacko:

موافقم

نباید ازشون خرید تا بفهمند حساب کار دستشون بیاد !

لینک به دیدگاه

موافقم

نباید ازشون خرید تا بفهمند حساب کار دستشون بیاد !

از این سایت اصلا خوشم نمیاد همیشه 2 هفته زود تر وارد میکنه با قیمت فضایی فقط دنبال سود بعد که بقیه وارد میکنن با گارانتی  این سایت قیمتش رو میاره پایین.

درست است دوستان قیمت این محصول هنوز متعادل سازی نشده !

کمی صبر کنید هم قیمت جهانی و هم این سایت میاد پایین ولی 12 گیگ vram ارزش این قیمت رو داره!

لینک به دیدگاه

درست است دوستان قیمت این محصول هنوز متعادل سازی نشده !

کمی صبر کنید هم قیمت جهانی و هم این سایت میاد پایین ولی 12 گیگ vram ارزش این قیمت رو داره!

عجب! چرا ملخ خور های حاشیه خلیج فارس نباید از این ارزش های عالی سودمند بشوند؟ فقط ما ایرانی ها باید این طوری پول بدیم! اصلا میفهمی چی میگی؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من کلا قيمت کارتها تو ايران همينطور هست ! 

970 ها(به غير از زوتاک) 330 دلار هستند و اينجا از 1500 تا 1750 تقريبا معادل دلار 5000 هزار توماني

980 ها 550 دلار و اينجا 2500 که باز هم حدود دلار 5 توماني

تايتن ايکس هم يه کارت 1000 دلاري و قيمتش هم ميشه همون که زده !

لینک به دیدگاه

970 ها(به غير از زوتاک) 330 دلار هستند و اينجا از 1500 تا 1750 تقريبا معادل دلار 5000 هزار توماني

عجب دلیل موجه یی. " تو ایران همین طوری هست "

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دبی هم دست کمی نداره دیگه دبی چرا قیمت ها بالاست ؟ 

لینک به دیدگاه

دبی هم دست کمی نداره دیگه دبی چرا قیمت ها بالاست ؟ 

اگر بشه با مدرک حرف بزنیم بهتره. من 3 تا i7 950 گرفتم از دوبی قیمتش از neweegg هم کمتر بود. سال90

البته شایدم حرف شما درست باشه و به تجار ایرانی جنس بندازند.

لینک به دیدگاه

عجب! چرا ملخ خور های حاشیه خلیج فارس نباید از این ارزش های عالی سودمند بشوند؟ فقط ما ایرانی ها باید این طوری پول بدیم! اصلا میفهمی چی میگی؟!

عزیزم کمی اروم

خوب فعلا وضع تمامی VGA ها همینه و نهایت نهایت ۵۰۰ تومن کم و زیاد بشن خوب شما می تونی از خارج بخری یا بیاری همه این قابلیت رو ندارن که !

دکتر کاملا موافقم بیشتر قطعات با دلاری 4700 تا 5300 قیمت زده می شوند
لینک به دیدگاه

pcmaxhw.com جنساشو از دبی میاره اونم قاچاقی بدون یک ریال گمرک.منم اینقدر از اون سایت بدم میاد...هیچ قیمتش عاقلانه نیست مخصوصن اون کیساش.همه می خواهن یک شبه میلیادر بشن از جیب این مردم.

اون عربا تازه کلی تخفیف بهش میدم به دینار هم حساب میکنن نه دلار..آقا هفتگی میره دوبی و اون چیزهای کوچک رو می چپانه تو چمدان و میاد به قیمت خونش باباش می اندازه.گمرک چی.

دلتون هم براشون نسوزه سرشون کلا نمیره اصلن.

اگه به شخصه چنین پولی داشتم به کودکان سرطانی کمک می کردم تا خرید از سایتهایی مثل اون.

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

عزیزم کمی اروم

خوب فعلا وضع تمامی VGA ها همینه و نهایت نهایت ۵۰۰ تومن کم و زیاد بشن خوب شما می تونی از خارج بخری یا بیاری همه این قابلیت رو ندارن که !

دکتر کاملا موافقم بیشتر قطعات با دلاری 4700 تا 5300 قیمت زده می شوند

ببخشید.

ولی بزارید براشون تبلیغ نکنیم. من اولای کار ایشون خودم در تاپیکشون دیدم گفتن گمرک نمیدهند. آیا درسته؟  وجدانی؟

در حلال بودنش که حلال هست چون خریدار توافق کرده این قیمت رو بریزه به حساب ایشون یکی از باگ های کلمه ی حلال و .... نمیخام وارد مسائل ریز بشم.

ولی به نظر وجدان بالا تر از اون کلمه ی عربی هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر بشه با مدرک حرف بزنیم بهتره. من 3 تا i7 950 گرفتم از دوبی قیمتش از neweegg هم کمتر بود. سال90

البته شایدم حرف شما درست باشه و به تجار ایرانی جنس بندازند.

GIGABYTE GEFORCE GTX 970 G1 GAMING 4GB DDR5

قیمت 1500 سه شنبه همین هفته دبی !

قیمت ایران هم یکمی بالاتر هست عزیز ! حدود 50 تا 100 تومن دبی امسال خیلی گرونی شده شما سال 90 رو با الان مقایسه نکن !

لینک به دیدگاه

ببخشید.

ولی بزارید براشون تبلیغ نکنیم. من اولای کار ایشون خودم در تاپیکشون دیدم گفتن گمرک نمیدهند. آیا درسته؟  وجدانی؟

در حلال بودنش که حلال هست چون خریدار توافق کرده این قیمت رو بریزه به حساب ایشون یکی از باگ های کلمه ی حلال و .... نمیخام وارد مسائل ریز بشم.

ولی به نظر وجدان بالا تر از اون کلمه ی عربی هست.

pcmaxhw.com جنساشو از دبی میاره اونم قاچاقی بدون یک ریال گمرک.منم اینقدر از اون سایت بدم میاد...هیچ قیمتش عاقلانه نیست مخصوصن اون کیساش.همه می خواهن یک شبه میلیادر بشن از جیب این مردم.

اون عربا تازه کلی تخفیف بهش میدم به دینار هم حساب میکنن نه دلار..آقا هفتگی میره دوبی و اون چیزهای کوچک رو می چپانه تو چمدان و میاد به قیمت خونش باباش می اندازه.گمرک چی.

دلتون هم براشون نسوزه سرشون کلا نمیره اصلن.

اگه به شخصه چنین پولی داشتم به کودکان سرطانی کمک می کردم تا خرید از سایتهایی مثل اون.

دوستان عزیز من نه قصد تبلیغ دارم و نه قصد .....

من در تاپیک نگفتم این فروشگاه گله فقط گفتم وارد ایران شد پس این بحث رو ادامه ندید تا به اسپم و قفل شدن تاپیک برسه!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توی اسلام سود رو چیزی (سود خالص) بین 20% تا 25% هست  بستگی به سختی کار داره. بیشتر از اون حرام هست. 

برای این که اطمینان پیدا کنید این سایت یکی از مراجع تقلید سوال بپرسید 24 ساعت بعد جواب میدن.

در نتیجه در اسلام باگی وجود نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز توی اسلام سود رو چیزی (سود خالص) بین 20% تا 25% هست  بستگی به سختی کار داره. بیشتر از اون حرام هست. 

برای این که اطمینان پیدا کنید این سایت یکی از مراجع تقلید سوال بپرسید 24 ساعت بعد جواب میدن.

عزیز 95 درصد گمرک خودرو به نظر شما دزدی نیست ؟ تازه بقیه هزینه ها بماند 

لینک به دیدگاه

از این درصدها نگو که خندم میگیره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))

لینک به دیدگاه

عزیز 95 درصد گمرک خودرو به نظر شما دزدی نیست ؟ تازه بقیه هزینه ها بماند 

مگه من گفتم نیست؟

من فقط گفتم توی  اسلام حکمش این هست ، حالا من کاری ندارم کی چقدر سود میگیره شما خودت حساب کن ببین کدوم دزدی هست و کدوم نیست.

لینک به دیدگاه

من در تاپیک نگفتم این فروشگاه گله فقط گفتم وارد ایران شد 

عزیز این اصلا توی ایران وارد نشده که شما تاپیک زدی ، این فروشنده جنس و سورسش جای دیگست ، زمان تحویل رو زده 14 روز !!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نمیدونم  چرا بحث قیمت میشه؟این کارت کاربردی نداره   با این قیمت ها - شما دو 970 یا 780  sli کنید راحت میرسید به نرخ فریم با چه هزینه ای ؟2400 /2500 / نهاتیش 3 تومان  نگاه کنید بررسی زیر رو - د ر90 درصد تستها 970 sli  رسما شکست داده کارت رو -این کارت برای کاربر خونگی نیست -  کاربردی نداره با این قیمت میشه بهترین قطعات ور اضافه کرد به سیستم و نتیجه بهتری گرفت

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_Titan_X/1.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نمیدونم چرا بحث قیمت میشه؟این کارت کاربردی نداره با این قیمت ها - شما دو 970 یا 780 sli کنید راحت میرسید به نرخ فریم با چه هزینه ای ؟2400 /2500 / نهاتیش 3 تومان نگاه کنید بررسی زیر رو - د ر90 درصد تستها 970 sli رسما شکست داده کارت رو -این کارت برای کاربر خونگی نیست - کاربردی نداره با این قیمت میشه بهترین قطعات ور اضافه کرد به سیستم و نتیجه بهتری گرفت

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_Titan_X/1.html

رضا جان شما میگی sli 970 با این کارت برابر هست درست ولی وقتی کسی بخواد این کارت رو sli کنه بیاد بجای این 970 بزاره که باید 12 تا کارت رو سیستم ببنده برای همین میاد4 تا ازین میخره این کارت ها برای بازی نیست کاربرد طراحی و رندرینگ داره
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...