رفتن به مطلب

فروش عالی LG L30 Dual SIM D125 ،اندروید 4.4 ،گارانتی دو ساله

Recommended Posts

به نام خدا

سلام به همگی گوشی:

LG L30 Dual SIM D125

اینم لینکش:

http://www.digikala.com/Product/DKP-38711/LG-L30-Dual-SIM-D125/%DA%AF%D9%88%D8%B4%D9%8A-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D9%84-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%D9%8A-L30-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D9%8A%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-D125

با تمامی متعلقات که شامل خود گوشی با رنگ سیاهو قرمز و  جعبه و باتری و کابل یو اس بی و شارژرکه یکی هستند یعنی هم شارژر میشه هم یو اس بی، هندزفری و کارت طلایی گارانتی این محصول که بیش از یک سال و 5 ماه از گارانتیش مونده به فروش میرسه. هدف از فروش خرید یه گوشی گرونتره و فروش این، چون به پول این گوشی هم احتیاج دارم تا بتونم اون یکی رو بخرم. دقیقا 14 اسفند 93 خریدمش، قدرتمنده خیلی تمیزه هیچ عیبو ایرادو خشو ....  رو نداره مثل ساعت داره کار میکنه صفحه نمایشش 3.2 هستش اندرویدشم 4.4 کیکاته برنامه های اندرویدو مثل آب خوردن نصب میکنه جی پی اس داره توپ سی پی یو دو هسته ای 1 گیگاهرتز گرافیک مالی 400 رم 512 رام 4 گیگ تا 32 گیگم میتونید روش مموری کارت از این میکروها بزنید ،دو سیم کارته همزمان از نوع مینی هستش 16 میلیون رنگ 3g رو هم ساپورت میکنه هر دو تا سیمش رایتلو مثل آب خوردن ساپورت میکنه کیفیت مکالمش و خط دهیش عالیه قابلیت Double Knock هم داره که خیلی به درد میخوره لازم نیست با دکمه سخت افزاری صفحه گوشی رو روشن خاموش کنی دو بار روش بزنی میتونی صفحه رو روشن خاموش کنی. دوربین جلو نداره دوربین پشتش 2 مگاپیکسله بدون فلش ولی خیلی با کیفیته به هر کی عکسا و فیلماشو نشون میدم باورش نمیشه که کار این باشه خخخ خیلی محشره امکانات خیلی خیلی خوبی داره شیکه و راحت تو دست جا میگیره من که خیلی باهاش راحتم خیلی محکم و با دووم هست راحت میتونی بازش کنی و سیم کارتاتو داخلش جا بزنی طوری طراحی شده که اگه از دستت بیافته هم، قابش نه چیزیش میشه نه از هم باز میشه که نگران باشی که داخل موبایلت صدمه ببینه مثلا یا قطعاتش گم بشه و ... باتریشم خیلی خوب نگه میداره من که خیلی کم استفاده میکنم  راحت 4 روز و شب دووم میاره  البته هر چقدر بیشتر استفاده کنی زودتر خالی میکنه که اینم خب همتون میدونید. هزینه پستم با خریداره.

قیمت ها برای چندمین بار کاهش یافت.

قیمت پایه: 120

فروش فوری 130

post-19204-0-78747800-1429898603_thumb.jpg

post-19204-0-73285800-1429898618_thumb.jpg

post-19204-0-09540300-1429899729_thumb.jpg

ویرایش شده توسط sohrab.366
لینک به دیدگاه

UP.......................

قیمت ها کاهش یافت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

الان دیجی کالا آکبندش رو میده 169

بهتر نیست قیمت رو منطقی کنی

post-94-0-75442400-1430194310_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

درود

الان دیجی کالا آکبندش رو میده 169

بهتر نیست قیمت رو منطقی کنی

attachicon.gifUntitled1888.jpg

سلام دوست عزیز دیجی کالا الان اینو تو پیشنهاد شگفت انگیز گذاشته تا 12 امشب این قیمت برقراره اگه دقت کنی یه ساعت کنارش گذاشته داره همین طور از وقتش کم میشه گاهی همچین تخفیفایی رو شانسی برای هر کالایی میزاره ولی فقط برای 24 ساعت. از فردا تو دیجی کالا قیمت دوباره میشه 195 شما اگه تمایل دارید از اونجا سریع خرید کنید با تشکر. من یه بار کاهش قیمت زدم. ممنون از تذکرتون. اگه کلا قیمتش کاهش پیدا کنه منم با اون قیمت تنظیم میکنم پیشنهادمو. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز دیجی کالا الان اینو تو پیشنهاد شگفت انگیز گذاشته تا 12 امشب این قیمت برقراره اگه دقت کنی یه ساعت کنارش گذاشته داره همین طور از وقتش کم میشه گاهی همچین تخفیفایی رو شانسی برای هر کالایی میزاره ولی فقط برای 24 ساعت. از فردا تو دیجی کالا قیمت دوباره میشه 195 شما اگه تمایل دارید از اونجا سریع خرید کنید با تشکر. من یه بار کاهش قیمت زدم. ممنون از تذکرتون. اگه کلا قیمتش کاهش پیدا کنه منم با اون قیمت تنظیم میکنم پیشنهادمو. موفق باشید.

بله فرمایشات شما صحیحه

منم گفتم الان این قیمته :D

لینک به دیدگاه

UP...................

راستی قیمت دیجی کالا برای این محصول بازم شد 195 اون 169 هم برا پیشنهاد شگفت انگیزش بود که برا یک روز اعتبار داشت.

لینک به دیدگاه

یک روز در میان l30 میزاره شگفت انگیز من دنبال میکنم.

بهتره کم کنی قیمت رو کسی با این قیمت ها اون هم در فروم نمیخره ازت.

البته میل با خودته مال خودت هم هست

لینک به دیدگاه

یک روز در میان l30 میزاره شگفت انگیز من دنبال میکنم.

بهتره کم کنی قیمت رو کسی با این قیمت ها اون هم در فروم نمیخره ازت.

البته میل با خودته مال خودت هم هست

خب پس بر طبق فرمایش شما فردا هم باید این گوشی تو پیشنهاد شگفت انگیز گذاشته بشه ببینیم آیا این کارو میکنند؟! اگه کردند منم قیمتو میارم پایین خخخخ با تشکر.

UP....................

لینک به دیدگاه

UP.............

دوستان گوشی در حد نو هستش واقعا کوچیکترین ایرادی نداره حتی یه بارم از دستم زمین نیافتاده نوشو خریدم 195 دارم میفروشمش 120 ، 75 تومن تخفیف میدم بابا. برا یه گوشی 200 تومنی 75 تومن تخفیف بدی درحالی که یک سالو نیم از گارانتی اصلی خود گوشی ال جی مونده باشه یعنی مفت مفته. :cool:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزبا xpria ray تعویض دارید؟؟/

سلام نه دوست خوبم فقط فروشه یه گوشی چینی درجه یک میگیرم این گوشی هایی که تو ایران هستن فقط پول برندشونو میخورن وگرنه گوشی درجه یک چینی یه سرو گردن از اینا سرتره. موفق باشی. ^_^

لینک به دیدگاه

UP...............

قیمت ها بازم کاهش یافت مشتری نبود؟!

لینک به دیدگاه

قیمت ها بازم کاهش یافت.

Up............

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...