رفتن به مطلب

خط تلفن فاقد ارائه ADLSمشکلPCM!(شکایت از مخابرات)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
بیش از یک ماه که خونمون رو عوض کردیم و از شاتل درخواست انتقال ADSLبه خط جدید کردم که گفتند خطتون PCMاست و بگید مخابرات از PCMدرش بیاره!
من اول در سایت شرکت مخابرات http://bazresi.telecom.ir درخواست دادم خط از حالت PCMخارج بشه که گفت به مخابرات نوشهر مراجعه کن
اول زنگ زدم گفت باید با آقای بابایی که تو بخش هوایی کار میکنه صحبت کنی
رفتم اونجا بعد از کلی و گدت گذار تو مخابرات کسی رو تو بخش هوایی پیدا نکردیم چون ایشون تو آبدار خونه تشریف داشت !گل میگفت گل میشنوید!
فقط یک نفر رو پیدا کردم سراغ بابایی رو ازش گرفتم گفت اگه پشت میزش نیست باید صبر کنی تا بیاد!!!!!!!!!(ساعت8.30دقیقه صبح)
خلاصه حدس زدم تو آبدار خونه باشه!کشوندمش پشت میزش گفت خطpcmهست هیچکاریش هم نمیشه کرد بعد یه فرم گرفت دستش که خودش پر کرد و در قسمت صاحب خط اسم منو نوشت گفتم ننویس خط مال به اسم من نیست کارمند گفت مهم نیست اسممو نوشت گفت چیزی شد خبرت میکنیم ولی اصلا امیدوار نباش
من رفتم سایت مخابرات ازشون شکایت کردم اول بابت اینکه کارمند تو آبدار خونه بود اونجا یه یک ربعی وقتم تلف شد دوم اینکه خیلی راحت گفت هیچکاریش نمیشه کرد بای بای!
تو سایت نوشتند موضوع در حال پیگیریه!
چند روز بعد صبح شنبه با من تماس گرفتند شما فلانی هستی؟ گفتم بله گفت تشریف بیارید رئیس کارتون داره گفتم رئیس کیه اشتباه نگرفتی ؟گفت از مخابرات تماس گرفتم!گفتم برای چی بیایم؟ گفت در خصوص درخواست ADSL
رفتم اونجا کارمند تا چشش به من خورد گفت پس تو بودی از من شکایت کردی این چه توطئه ای هست که چیدی!!!!!!!!!!!!!!!!(LOL)
من تو آبدار خونه بودم؟من؟من داشتم خودمو سرگرم میکردم؟من اصلا به تو نباید جواب بدم تو که صاحب خط نیستی بگو خود صاحب خط بیاد !بیا بریم دفتر رئیس تا همه چیز مشخص شه!
رئیس:ایشون چای خورده چایی خوردن که جرم نیست!
حالا کارمند هی داد و بیداد میکرد انگار شدید اسپرسو زده بود بالا رسما دیگه خفه نمیشد یه تشر زدم سرش لال شد به معنای واقعی !
گفتم مرد حسابی عوض اینکه ایراد خودت رو رفع کنی واسه من صداتو میبری بالا؟
رئیس فرستادش تو اتاقش به من گفت چایی خوردن جرم نیست کارمند ساعت 9تا9.30میتونه چایی بخوره!(LOL)
ناگهان چشم خورد به میزش که دیدم چاییش رو میزش بود حرفی نزدم
گفت ما هم بدمون نمیاد یه پولی تو جیبمون بره(که این اصلا ربطی نداره چون اون حقوقش ثابت هست)
ما امکانات نداریم اصلا نمیشه شما هم نباید از ما شکایت میکردی چون درست نمیشه اونی هم که تو ساری گزارشت رو فرستاد از بچه ها خودمونه!(طرف فکر کرده تو مافیا داره کار میکنه!( حالا توضیح میدم!)
در ضمن خط مال شما نیست و ما بابت عادی کردن خط یه مبلغی رو قبض میفرستم وقتی صاحب خط ببینه میگه منکه درخواست ندادم پرداختش نمیکنم(خلاصه هر حرف مفتی که خواستن تحویل من دادن)
با اینکارش خواست بگه دیگه اینورا پیدات نشه
برای همین منم این فیلم سینمایی رو دوباره با تمام جزئیاتش گزارش دادم جواب اومد:
(باسلام
درخواست شما هم اکنون درحال پیگیری می باشد،بعدازپیگیری به شما پاسخ داده می شود.)
این داستان ها تو شهرهای کوچیک مثل نوشهر هست سیستم مزخرفی دارند مثلا تو اداره همه محلی صبحت میکنند همه با هم فامیل هستند با غریبه ها کنار نمیان کار هم محلی هاشونو راه میندازن!
یا تو انتخابات نمایندگی شهری هر کی تعداد خانواده و قبیله اش بیشتر بود رای میاورد(LOL)
(کامنتاشون تو سایت نوشهر آنلاین در خصوص نماینده شهری خیلی جالب بود)
اصولا اینجا کسی به خودش زحمت فکر کردن نمیده و اصلا شهری نیست که بشه توش زندگی کرد
برای خود شمالی ها خوبه نه واسه امثال من
اینجا هزینه ها 4برابر جاهای دیگه است
شما یه بیسکویت رو به فرض مثلا اگه هزارتومان بخری اینجا باید 3هزارتومان بخری اگه نمی خوای نخر!
از همه اینها بدتر امکانات نداره نه رایتل اینجا ساپورت میکنه نه ایرانسل نسل سوم و تنها گزینه ی ما مبین نت هست که بدرد لای جرز هم نمیخوره و هزینه هاش خیلی زیاده
من شاتل هر گیگ رو 3800تومان میخریدم سرویس 2مگ یکساله
اینجا سرویس 2مگ هر گیگ بدون مالیت 12000تومان!با مالیت13600تومان!
جالب اینجاست تو شاتل 2گیگ برای 9روز من بس بود هم در روز تریلر دانلود میکردم هم آنلاین بازی میکردم بازی ها حجیم مثل(GTA V -ONLINE-COD GHOSTS)
اما اینجا اصلا نه دانلودی دارم نه بازی میکنم در عرض دو روز 2 گیگ مصرف میشه خدا شاهده سر جمع 500مگ هم مصرف نمیکنم!
الان 128گرفتم 5گیگ در ماه آخر هفته تموم میشه!
تنها استفاده ی من در حال حاضر وب گردی اونم نه زیاد چون معمولا شبا وقت دارم و بیشتر دانشگاه هستم
هر گیگ برای سرویس 128با مالیالت7600تومان پرداخت میکنم با سرعت 20تا30کیلوبایت بر ثانیه!
الان موندم واقعا دیگه چیکار کنم!؟

---------------------------

مطلب فوق برای 6ماه پیش هست که در سایت پرشین تولز ارسال کردم

هزینه ی تبدیل خطPCMبه خط عادی ششصد هزار تا یک میلیون تومان هست که هرگزمخابرات نوشهر برای من همچین کاری نمیکند
ایرانسل تازه راه اندازی شده به اندازه ی موهای سر آدم قطعی داره و اصلا به PSNوصل نمیشه که بخوام Multyبزنم و شده عذاب جونم

مقاله ی پایین حتما خوانده شود در شناخت شمال کشور کمک میکند و بسیار مهم است

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

این سرگذشت منه بدبخته *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معمولا تو شهرهای بی در و پیکر همینه

هیچ کاریشم نمیشه بکنی

لینک به دیدگاه

خداتو شکر کن جواب شکایتتو دادن اون بی ...  من تابستون شکایت نوشتم هنوز خبری نیس ! 

لینک به دیدگاه

همچین میگی اینجا اینجوریه اونجا اونجوریه  فک کردی بقیه شهرها و جاهای دیگه حلوا خیرات میکنن؟

بقیه شهرها و نقاط دیگر هم مشکلاتشون اکثرا مثل شهر شماست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جای جای این کشور همینطوره

کارم تو بهداشت منطقه گیر کرده بود وقتی میرفتم اونجا روزی 20 بار صبحانه میخوردن روزی دویست بار چای میخوردن همه جا بودن الا پشت میزشون همه کار میکردن الا کار ارباب رجوع

انقدر دروغ میگفتند که تعجب میکردی از توانائی انسان برای بیان دروغ

و پافشاری برای اینکه ثابت کنندکه وظیفه شناس هستند

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

جای جای این کشور همینطوره

کارم تو بهداشت منطقه گیر کرده بود وقتی میرفتم اونجا روزی 20 بار صبحانه میخوردن روزی دویست بار چای میخوردن همه جا بودن الا پشت میزشون همه کار میکردن الا کار ارباب رجوع

انقدر دروغ میگفتند که تعجب میکردی از توانائی انسان برای بیان دروغ و پافشاری برای اینکه ثابت کنندکه وظیفه شناس هستند

امیدوارم وقتی خودمان رفتیم آن سمت میز بهتر رفتار کنیم و نگیم تا بوده همین بوده و من تنها نباید به جنگ یک نظام فاسد برم.

لینک به دیدگاه

پس واسه چی عقب افتاده ایم ؟

این بی نظمی ها این بی قانونی ها وجود داره که ما وضعمون اینجوریه

خسته شدیم از بس دعا کردیم وامیدواری دادیم بخودمون واسه روزای بهتر

حال خراباش بیان :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

من خودم 2 ماه تو یه شرکت نیمه دولتی تو ساری که مثلا مرکز استان هست کار میکردم.

جو اونجا رو که دیدم از هر چی کار اداری حالم به هم خورد.

خلاصه خوردن حروم اونجا مثه اب خوردن بود و چه بسا راحت تر.

خلاصه بعد 2 ماه از اونجا زدم بیرون.

تو اون مدت هم خونه اجاره کرده بودم و مستاجر بودم.

قبل رفتنم از اون شهر تمام قبوض از جمله تلفن رو صفر کردم و تصفیه کردم و تحویل صاحب خونه دادم.به شرکت ارایه دهنده ای دی اس ال هم اعلام کردم پورت اون خونه رو غیر فعال کنن.

خلاصه بعد چند ماه دیدم صاحب خونه زنگ زد گفت پول تلفن تصفیه نشده 10 تومن دیگه مونده.

من گفتم خوبه قبض تصویه رو تحویل خودت دادم!!!بعد یهو 2زاریم افتاد که حتما پورت رو بر نداشتن.

الان با گذشت 3 سال از اون جریان هنوزم که هنوزه از اون شرکت مزخرف ای دی اس واسم پیام تبلیغاتی میاد چند بارم زنگ زدن شرایط جدیدشونو اعلام کنن منم میگم دیگه تو اون استان نیستم دست از سرم بردادین...

لینک به دیدگاه

خوبه باز پیگیره کارا بودی و حالشونو گرفتی... دمت گرم... ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))  =))  =))

درود

اقا چندین بار تالا رفتم برای کاراهای مختلفی پیش این سازمان ها و نهادهای دولتی ... خدا میدونه از شدت اعصاب خوردی بجای اینکه بشینم گریه کنم رو لبم خنده سبز میشه rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif میام بیرون همه فکر میکنن این چه خوشحاله کارش راه افتاده نمیدونه باید برم هفته دیگه برگردم، واقعا چرا !!!!!!!       *dry#  *dry#  *dry#  *dry#  :D  :laughing:  =))

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کل مازندران همینه..

اصلن شما احساس نمیکنی که حکومت یا دولتی هم وجود داره..

اینجا وقتی از کسی شکایت میکنی باید خودت احضاریه رو ببری واسه کسی که ازش شکایت کردی.. :ph34r:

لینک به دیدگاه

یه روز خوب میاد !
ولی عمر من و شما قد نمیده !

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

من یک مورد اینجا برام گنگ است:

مگه تو مازندران خود مخابرات سرویس adsl نمیده؟

تو رشت مخابرات به خطوط pcm سرویس adsl میده .و ان خط را با هزینه خودش از pcm خارج می کند.

در ضمن اگر مشکل شما حل نشد این بار در سایت بازرسی از این مرکز مخابراتی شکایت کنید.

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

باید از این سارغان قرن 21 شکایت کرد و پیگیری

حق ملته که بخاطر سود بیشتر می خورن

لینک به دیدگاه

سلام

بیش از یک ماه که خونمون رو عوض کردیم و از شاتل درخواست انتقال ADSLبه خط جدید کردم که گفتند خطتون PCMاست و بگید مخابرات از PCMدرش بیاره!

من اول در سایت شرکت مخابرات http://bazresi.telecom.ir درخواست دادم خط از حالت PCMخارج بشه که گفت به مخابرات نوشهر مراجعه کن

اول زنگ زدم گفت باید با آقای بابایی که تو بخش هوایی کار میکنه صحبت کنی

رفتم اونجا بعد از کلی و گدت گذار تو مخابرات کسی رو تو بخش هوایی پیدا نکردیم چون ایشون تو آبدار خونه تشریف داشت !گل میگفت گل میشنوید!

فقط یک نفر رو پیدا کردم سراغ بابایی رو ازش گرفتم گفت اگه پشت میزش نیست باید صبر کنی تا بیاد!!!!!!!!!(ساعت8.30دقیقه صبح)

خلاصه حدس زدم تو آبدار خونه باشه!کشوندمش پشت میزش گفت خطpcmهست هیچکاریش هم نمیشه کرد بعد یه فرم گرفت دستش که خودش پر کرد و در قسمت صاحب خط اسم منو نوشت گفتم ننویس خط مال به اسم من نیست کارمند گفت مهم نیست اسممو نوشت گفت چیزی شد خبرت میکنیم ولی اصلا امیدوار نباش

من رفتم سایت مخابرات ازشون شکایت کردم اول بابت اینکه کارمند تو آبدار خونه بود اونجا یه یک ربعی وقتم تلف شد دوم اینکه خیلی راحت گفت هیچکاریش نمیشه کرد بای بای!

تو سایت نوشتند موضوع در حال پیگیریه!

چند روز بعد صبح شنبه با من تماس گرفتند شما فلانی هستی؟ گفتم بله گفت تشریف بیارید رئیس کارتون داره گفتم رئیس کیه اشتباه نگرفتی ؟گفت از مخابرات تماس گرفتم!گفتم برای چی بیایم؟ گفت در خصوص درخواست ADSL

رفتم اونجا کارمند تا چشش به من خورد گفت پس تو بودی از من شکایت کردی این چه توطئه ای هست که چیدی!!!!!!!!!!!!!!!!(LOL)

من تو آبدار خونه بودم؟من؟من داشتم خودمو سرگرم میکردم؟من اصلا به تو نباید جواب بدم تو که صاحب خط نیستی بگو خود صاحب خط بیاد !بیا بریم دفتر رئیس تا همه چیز مشخص شه!

رئیس:ایشون چای خورده چایی خوردن که جرم نیست!

حالا کارمند هی داد و بیداد میکرد انگار شدید اسپرسو زده بود بالا رسما دیگه خفه نمیشد یه تشر زدم سرش لال شد به معنای واقعی !

گفتم مرد حسابی عوض اینکه ایراد خودت رو رفع کنی واسه من صداتو میبری بالا؟

رئیس فرستادش تو اتاقش به من گفت چایی خوردن جرم نیست کارمند ساعت 9تا9.30میتونه چایی بخوره!(LOL)

ناگهان چشم خورد به میزش که دیدم چاییش رو میزش بود حرفی نزدم

گفت ما هم بدمون نمیاد یه پولی تو جیبمون بره(که این اصلا ربطی نداره چون اون حقوقش ثابت هست)

ما امکانات نداریم اصلا نمیشه شما هم نباید از ما شکایت میکردی چون درست نمیشه اونی هم که تو ساری گزارشت رو فرستاد از بچه ها خودمونه!(طرف فکر کرده تو مافیا داره کار میکنه!( حالا توضیح میدم!)

در ضمن خط مال شما نیست و ما بابت عادی کردن خط یه مبلغی رو قبض میفرستم وقتی صاحب خط ببینه میگه منکه درخواست ندادم پرداختش نمیکنم(خلاصه هر حرف مفتی که خواستن تحویل من دادن)

با اینکارش خواست بگه دیگه اینورا پیدات نشه

برای همین منم این فیلم سینمایی رو دوباره با تمام جزئیاتش گزارش دادم جواب اومد:

(باسلام

درخواست شما هم اکنون درحال پیگیری می باشد،بعدازپیگیری به شما پاسخ داده می شود.)

این داستان ها تو شهرهای کوچیک مثل نوشهر هست سیستم مزخرفی دارند مثلا تو اداره همه محلی صبحت میکنند همه با هم فامیل هستند با غریبه ها کنار نمیان کار هم محلی هاشونو راه میندازن!

یا تو انتخابات نمایندگی شهری هر کی تعداد خانواده و قبیله اش بیشتر بود رای میاورد(LOL)

(کامنتاشون تو سایت نوشهر آنلاین در خصوص نماینده شهری خیلی جالب بود)

اصولا اینجا کسی به خودش زحمت فکر کردن نمیده و اصلا شهری نیست که بشه توش زندگی کرد

برای خود شمالی ها خوبه نه واسه امثال من

اینجا هزینه ها 4برابر جاهای دیگه است

شما یه بیسکویت رو به فرض مثلا اگه هزارتومان بخری اینجا باید 3هزارتومان بخری اگه نمی خوای نخر!

از همه اینها بدتر امکانات نداره نه رایتل اینجا ساپورت میکنه نه ایرانسل نسل سوم و تنها گزینه ی ما مبین نت هست که بدرد لای جرز هم نمیخوره و هزینه هاش خیلی زیاده

من شاتل هر گیگ رو 3800تومان میخریدم سرویس 2مگ یکساله

اینجا سرویس 2مگ هر گیگ بدون مالیت 12000تومان!با مالیت13600تومان!

جالب اینجاست تو شاتل 2گیگ برای 9روز من بس بود هم در روز تریلر دانلود میکردم هم آنلاین بازی میکردم بازی ها حجیم مثل(GTA V -ONLINE-COD GHOSTS)

اما اینجا اصلا نه دانلودی دارم نه بازی میکنم در عرض دو روز 2 گیگ مصرف میشه خدا شاهده سر جمع 500مگ هم مصرف نمیکنم!

الان 128گرفتم 5گیگ در ماه آخر هفته تموم میشه!

تنها استفاده ی من در حال حاضر وب گردی اونم نه زیاد چون معمولا شبا وقت دارم و بیشتر دانشگاه هستم

هر گیگ برای سرویس 128با مالیالت7600تومان پرداخت میکنم با سرعت 20تا30کیلوبایت بر ثانیه!

الان موندم واقعا دیگه چیکار کنم!؟

(ایرانسل تازه راه اندازی شده به اندازه ی موهای سر آدم قطعی داره و اصلا به PSNوصل نمیشه که بخوام Multyبزنم و شده عذاب جونم)

ما اینجا در خواست دادیم با کله عوضش کردن. تازه پارسال که شهرداری اجازه نمیداد آسفالت زیر 5 سال رو بکنه پیمان کار مخابرات برای تعویض خطوط بندگان خدا هر روز زوج سیم عوض میکردند تا نویزمون کم بشه.

همون شبکه هوایی هم که رفتی درسته. یک سری قوانین هست که از دست مخابرات خارج هست.

لینک به دیدگاه

همچین میگی اینجا اینجوریه اونجا اونجوریه  فک کردی بقیه شهرها و جاهای دیگه حلوا خیرات میکنن؟

بقیه شهرها و نقاط دیگر هم مشکلاتشون اکثرا مثل شهر شماست.

به هیچوجه حرفتو قبول ندارم این مقاله رو بخون,باور کن شمال کشور تافته ی جدا بافته است

در بی عرضگی حرومخوری کلاهبرداری اینها نظیر ندارند

چرا مازندران هلند نشد؟ - عصر ایران

به اعتقاد کارشناسان، کشورهايي نظير هلند، دانمارک، بلژيک، لوکزامبورگ و بسياري از ممالک توسعه‌يافته که امروزه توليدات زراعي، دامي و صنعتي خود را به اقصي نقاط جهان از جمله کشورمان صادر مي‌کنند، دقيقا از ظرفيت‌هاي طبيعي و اقتصادي مشابه با مازندران برخوردارند و اين در شرايطي است که همين کشورها جمعيتي چندبرابر جمعيت مازندران را با بالاترين امکانات رفاهي و درآمد سرانه در خود جاي داده‌اند.

اما مازندران با همه جذابيت‌هاي اقليمي و اقتصادي از تدارک زندگي و معيشت حداقل سه‌ميليون ساکن پرتلاش خود ناتوان است. وضعيت اقتصادي در مازندران به‌گونه‌اي است که هنوز وزن مشکلات و معضلات که محصول ناکارآمدي سياست‌هاي مديريتي است

------------------------------------

کلا آدم های بی عرضه ای هستند,انشا الله مسیر هیچکس به مردمان جهنم شمال نخوره و اونجا پاگیر نشن,فقط در حد یه مسافرت باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نوشهر   اوه اوه

بچه های تهران و کرج به غریب کشی نوشهری ها (مردمانش نه) امور اداریش ایمان دارن

لینک به دیدگاه

من یک مورد اینجا برام گنگ است:

مگه تو مازندران خود مخابرات سرویس adsl نمیده؟

تو رشت مخابرات به خطوط pcm سرویس adsl میده .و ان خط را با هزینه خودش از pcm خارج می کند.

در ضمن اگر مشکل شما حل نشد این بار در سایت بازرسی از این مرکز مخابراتی شکایت کنید.

اصلا خطPCMاینترنت بهش تعلق نمیگیره چه مخابرات چه شرکت های دیگه

لینک به دیدگاه

به هیچوجه حرفتو قبول ندارم این مقاله رو بخون,باور کن شمال کشور تافته ی جدا بافته است

این نظر شماس

ولی حقیقت اینه که همه جا وضعیت با همین منوال داره پیش میره

لینک به دیدگاه

قم هم همینطوریه. خط تلفن یکی از آشنایان رو pcm گذاشته بودن. زنگ زدم میگم خط رو درست کنید به مخابرات استان شریف و شهیدپرور قم! میگن باید طرح یک ساله از خودمون بگیرید تا براتون درست کنیم. بهشون گفتم مگه هر خط تلفنی نباید قابلیت اتصال به adsl هر شرکتی رو داشته باشه؟ اینطوری انحصار میشه. دقیقا جمله ای که گفت این بود: حرف شما کاملا درسته ولی این قانون من درآوردی مخابراته! خداحافظ

اتفاقا کاملا مشخص بود که اون هم دهنش پر از غذا بود و داشت حرف میزد. همینطوری گله ای زندگی کردن و بی فرهنگ زندگی کردن هم چیزی از بقیه مردم دنیا کم نمیکنه. فقط باعث عقب موندگی بیشتر مردم اینجا از سایر کشورها میشه. 

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

اصلا خطPCMاینترنت بهش تعلق نمیگیره چه مخابرات چه شرکت های دیگه

مخابرات به خطوط pcm سرویس ADSL میده .

تو گیلان بنده گرفتم.

تو تهران هم با توجه به این گفتگو مدیر عامل مخابرات تهران دارن میدن:این هم متن گفتگو

http://digiato.com/article/2015/03/15/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84/

ودر اخر راحت ترین راه برای رفع مسئله PCM شماره خود، باید از مخابرات اینترنت بگیرید.

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

مخابرات به خطوط pcm سرویس ADSL میده .

تو گیلان بنده گرفتم.

تو تهران هم با توجه به این گفتگو مدیر عامل مخابرات تهران دارن میدن:این هم متن گفتگو

http://digiato.com/article/2015/03/15/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84/

ودر اخر راحت ترین راه برای رفع مسئله PCM شماره خود، باید از مخابرات اینترنت بگیرید.

عزیز من اصلا توی متن نیومده که مدیر عامل گفته باشه  مخابرات میتونه به خط PCMاینترنت بده صرفا اشتباهی هست که خبرنگار انجام داده مدیر عامل چنین چیزی رو نگفته و اون خط شما اصلا PCMنیست

اتفاقا من یک خبر دیگه خونده بودم که این دروغ مخابرات هست و اون خطوط اصلا PCMنیستند و ربطی نداره مخابرات اینرتنت بده یا شرکت های دیگه

من همین سوال رو ازشون کردم میشه از شما اینترنت گرفت گفتند نه وقتی PCMباشه کلا نمیشه

خطPCM:از روی یک کابل به 4تا8نفر اینترنت میدن و قابلیت انتقال داده رو نداره

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

عزیز من اصلا توی متن نیومده که مدیر عامل گفته باشه  مخابرات میتونه به خط PCMاینترنت بده صرفا اشتباهی هست که خبرنگار انجام داده مدیر عامل چنین چیزی رو نگفته و اون خط شما اصلا PCMنیست

اتفاقا من یک خبر دیگه خونده بودم که این دروغ مخابرات هست و اون خطوط اصلا PCMنیستند و ربطی نداره مخابرات اینرتنت بده یا شرکت های دیگه

من همین سوال رو ازشون کردم میشه از شما اینترنت گرفت گفتند نه وقتی PCMباشه کلا نمیشه

خطPCM:از روی یک کابل به 4تا8نفر اینترنت میدن و قابلیت انتقال داده رو نداره

مخابرات خط رو از pcm عوض نمیکنه تا مجبور شی فقط از خودش بگیری.

این مشکل الان همه جای ایران هست.

وقتی خط pcm هست و شما به مخابرات بگی adsl میخوای میاد بهت میده و خط رو از pcm در میاره. البته تو این حالت هم 6 ماهه یا یک ساله میده در ضمن به محص جمع اوری دوباره برمیگردونه رو  pcm. البته برای انجام اینکار هم باید ظزفیتش رو داشته باشه مخابرات. وگرنه بهت میگه برو صبر کن.

همین کاری که برا یکی از خطهای من کردن.

لینک به دیدگاه

از مخابرات نگو که دلمون پره واقعا افتضاح............. :mad:  :mad:  :mad:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...