رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من میخوام یه سیستم جهت کار سیمولینک و شبیه سازی  جمع کنم و  مشخصات  مد نظرم  یه cpu i5  هست   مادر بردم هم  میخوام  حتما  4 تا  اسلات رم  داشته باشه

رم  هم  برا  شروع 16 گیگ  خوبه  

جمع کردن  همچین سیستمی  با 16 گیگ رم  و یه هارد SSD 128  چقدر  در میاد  ، نظرتون راجع به  هارد های  هایبرید  چیه ؟

سیستم  گرافیک  ان برد  هم داشته باشه  حله  و گرافیک  اصلا مهم نیست  

منتظر  نظر  اساتید  هستم  

لینک به دیدگاه

حد اقل اينو بخريد خوبه

power: اگه گرافيک حرفه اى نميخوايد اين کافيه corsair 450 = 145

main h97 pro asus حدود 500 يه خورده بالا پاين.

cpu i5 4460 = 630

ram 2*8G Gskill 2666 + fan حدود 750البته ميتونيد رم با باس پاينتر و ارزون تر هم بخريد مثلا 2133

ssd samsung evo 850 128G قيمت دقيق ندارم حدود 300-400 بايد باشه.

Case green x1 حدود 150هارد

1 ترا WD Black يا blue ترجيحا Black

پردازندتون هم گرافيک انبورد داره و

بازى هاى روز رو هم با توجه به رم 16 گيگتون با فرم کم اجرا ميکنه و گيم هم ميتونيد با جزيات پاين بازى کنين.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز  مشخصات  مادربرد ها  رو چک  کردم  ،  B85 PLUS  با این  مادربردی که شما  معرفی کردی  تفاوت چندانی  نداره  و هر دو باس 1600  رو  ساپورت میکنن ، البته   خیلی  نمیخوام دیگه  هزینه ام بالا بره  یه  کیس میخوام جمع کنم  تا حدود قیمت  2.5  میلیون  

نظرتون راجع به مادر برد  چیه  یه چیزی که جوابگوی  نیازم باشه   چون  اصلا اهل  بازی کردن  نیستم  و این سیستم  فقط  جهت ران کردن ماشین مجازی  تعداد بالا و امولاتور  استفاده میشه احتملا در اینده   رم رو تا 32 گیگ  ارتقاء بدم   فقط میخوام بدونم همه  پردازنده ها  32 گیگ رم رو ساپورت میکنن  ؟

ویرایش شده توسط b3hrad11
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...