رفتن به مطلب

ملاقات با خزندگان !!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان گل

اگر میخواستم برای این تاپیک اسم بگذارم میزاشتم Night crawler!

امشب به نمایشگاه خزندگان رفتم و کلا علاقه خاصی دارم به خزندگان و دایناسورها و ..! خلاصه چند تا عکس گرفتم هرچند نه دوربین قوی برده بودم (یعنی یادم رفت که ببرم) و هم گوشی به  شارژ بود مجبور شدم با گوشی نه چندان قوی عکس بگیرم یعنی از بس خوشحال بودم یادم رفته بود !!!

عکس یک من و  اسمیت خزنده ! اسم این مارمولک درختی غول پیکر آمریکای جنوبی است !!

سمت چپ من هستم و سمت راست هم آقای مامور  نمایشگاه - گفتند نمیشه این رو دست گرفت چون  وحشیه!

2goe_%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B

عکس های  زیر در کنار یک پیتون  نسبتا بزرگ آسیایی است ولی من دنبال آناکوندا بودم که متاسفانه نیوردن چون خطرناکه و تهاجمی !

z0k6_imag0411.jpg

عکس زیر پیتون غول پیکری است که اصلا نمیشد باهاش شوخی کردو کاملا درورش رو بسته بودند چون واقعا  بزرگ و سنگین وزن بود فقط به ماهیچه هاش دقت کنید البته تونستم به بالایی دست بزنم ولی این بزرگه نه!

u6kd_%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B

عکس زیر سلطان رو نشون میده کبرای فوق العاده سمی که تونستم با ضربه زدن به شیشه بیدارش کنم و از پشت شیشه هم میخواد حمله کنه و این نوعش از نوعی است که سم کشنده ای داره و در ایران خیلی کم یافت میشه مگر در نواحی خاص -

f0zv_%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B

عقرب هایی خطرناک  که در  خوزستان هم زیاد پیدا میشند و  در واقع بچه  محل هامون هستند :!! در گچساران در استان خوزستان  زیاد پیدا میشند و یکی از کشنده ترین عقربهای جهان هستند در عکس کوچیکند؟ نه این ها اندازه کف دست هستند !مخصوصا اون دو تا غول پیکر ها

ldvj_%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B

خلاصه امشب همه خواب این هیولا ها رو میبیند ولی من خیلی دوستشون دارم !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به به چه خوشتیپ  :cool:

مارمولکه رو میگم با شما کاری ندارم  :smug:

لینک به دیدگاه

وای عجب تاپیک خفنیه :eek:

اقارضا شما هم خیلی با جرات هستینا برعکس من

همچنین خیلی خوشتیپ مث من :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دستت درد نکنه !! اره واقعا هیبت دارن این مخلوقات همینه قدیمی ترین مخلوقات هستند این خزندگان

لینک به دیدگاه

به به چه خوشتیپ  :cool:

مارمولکه رو میگم با شما کاری ندارم  :smug:

همچنین شما :cool:

آواتارتو میگم با شما کاری ندارم  :smug:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خلاصه پارک ژوراسیکی بود برای خودش!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

f0zv_%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B

عاشق کبرا هستم  :x  منظورم مار کبراست  :-?  :D

لینک به دیدگاه

همچنین شما :cool:

آواتارتو میگم با شما کاری ندارم  :smug:

حميد نتركي =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

مرسی اقا رضا منم علاقه خاصی به مار دارم -حالا یاد یه خاطره افتادم بزار بگم-چند روز مونده بود به عید 93 من رفتم بیرون تو محل دیدم از این مارهای غیر سمی کوچک رو انداختن داخل اکواریوم و میفروشن منم 5 هزار تومان دادم مار روخریدم  بردم پشت بام - مار رو داخل یه دبه و روش یه مشمبا کشیدم یه چند تا سوراخ ریز کردم که مار نفس بکشه  -فردا ظهر  زن مستاجرمون سراسیمه در خونه ما زد گفت میخاستم لباسهایی که شستم رو بندازم روی طناب خشک شن  یه مار سمی دیده چیکار کنم !!!! منم روم نشد بگم  مار برای منه نیش نداره :laughing: _ باهاش رفتم که مار رو بگیرم مار فرار کرده بود زن همسایه هم قبل اینکه بیاد در خونه ما  زنگ زده بود اتش نشانی =)) =)) خلاصه اتش نشانی اومد تو کوچه ما  رفت بالا پشت بام مار رو پیدا کرد(این گلابی ها هم فکر کردن مار نیش داره =)) ) کپسول رو گرفت روی سر  مار  بدبخت بی حس بشه و با دستکش مار رو گرفت و با خودش برد :eek: منم اونجا داشتم از خنده روده بر میشدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای آقا شما چه بلایی سر همسایه آوردی !

فرجام جان من هم عاشق کبرا هستم البته من هم مار کبرا خیلی ابهت داره-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای آقا شما چه بلایی سر همسایه آوردی !

فرجام جان من هم عاشق کبرا هستم البته من هم مار کبرا خیلی ابهت داره-

آره مخصوصا" King Cobra  :D  :x

لینک به دیدگاه

اقا رضا واقعا دنبال چه سوژه ها و مطالب خاصی هستی واقعا حال کردم  دمت گرم :clapping:

من خودم به شخصه تو حیوان ها عاشق گرگ هستم 

post-14806-0-22598400-1430081954_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا رضا واقعا دنبال چه سوژه ها و مطالب خاصی هستی واقعا حال کردم  دمت گرم :clapping:

من خودم به شخصه تو حیوان ها عاشق گرگ هستم 

ممنون

اره من از خزندگان خیلی خوشم میاد واقعا اسرارا آمیز هستن و عمر بشر در مقابلشون خیلی کمه از لحاظ مدت زمانی که بودند روی زمین -  بعد از همه جانوارن هم ترسناک تر هستند -شما اناکوندا رو ببنید در آمازون- مرد میخواد بره توی آبی که  اون وجود داره  - مو های تن آدم سیخ میشن!! یا  تمساح ادمخوار خلیج رود نیل    فقط عظمتشون روببنید فرار میکنید از هیبت انگار کی تیراناساروس  جلوتون نشسته

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

یکی از خزندگان خوشش میاد یکی از پرندگان یکی... ماهم از پستانداران خوشمون میاد :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از خزندگان خوشش میاد یکی از پرندگان یکی... ماهم از پستانداران خوشمون میاد :D

امان از دست شما! :laughing:

لینک به دیدگاه

آقا علاقس دیگه  میفهممت   =))

لینک به دیدگاه

خیلیم عالی

مارهای کبری ااز 99 درصد مارهای دیگه کم تر به انسان حمله میکنن و یه جورایی از همه مارها بی آزارن . آخرین چارشون نیشه و مجبور نباشن  کاری با کسی ندارن.مگر اینکه کخ بریزی :D

یه مستندی دارم که 10تا خطرناکترین مارهای جهان رو نشون میده واقعا عالیه... (*)

با اجازه استارتر عزیز:این عکسو هم ببینید بد نیس:

post-18025-0-00131500-1430123962_thumb.jpeg

=)) :D =))

ویرایش شده توسط ☼PC Gamer☼
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر استاد رضا قاسمی عزیز

آدم طبع ادبی /هنری داشته باشه همینه دیگه، هر چیزی براش زیبایی و مفهوم خاصی داره و الکی نمیگه این چیه...... :clapping: "ملاقات خزندگان با شما"

جالب بود ممنون، فقط جسارتاً چرا خودتون اون سوسمار/مینی اژدها/بچه دایناسور سبزه رو نگرفته بودین دستتون؟ کلاً لمسش کردین؟ :-?

@};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر استاد رضا قاسمی عزیز

آدم طبع ادبی /هنری داشته باشه همینه دیگه، هر چیزی براش زیبایی و مفهوم خاصی داره و الکی نمیگه این چیه...... :clapping: "ملاقات خزندگان با شما"

جالب بود ممنون، فقط جسارتاً چرا خودتون اون سوسمار/مینی اژدها/بچه دایناسور سبزه رو نگرفته بودین دستتون؟ کلاً لمسش کردین؟ :-?

@};- @};- @};- @};-

درود بر خبات عزیز

نمیزاشت آره دست زدم به شون ولی دست  نمیدادن چون میگفتن ممکنه حمله کنه یا نمیدونم گاز بگیرن مسئولیت داشت براشون-ولی بله خیلی دست زدم بعدش هم حسابی با ژل دست دستامو تمیز کردم تا رانندگی کردم اومدم خانه! چند تا دیگه ه بود مخصوصامارمولک  خطرناک پشت خار دار آمریکای شمالی  که ازگوشه چشمش خون  می پاشه وقتی احساس خطر کنه حتی به کمر و پای اون هم دست زدم منتها یادرو حواسش نبود چون سمی است ولی به اطراف دهن و دم نیمشه دست زد ضمنا نمیشد عکس گرفت  ممکن بود تحریک بشن - برای همین فقط از این بی ازار هاش عکس گرفتیم!

مارها هم این پیتون خیلی غول پیکر بود اصلا نمیشد باهاش شوخی کنی - ولی کوچک تر رو خواستم بگذارم درو گردنم  خیس شده بود بدنش تراواشات داره من هم حالم بهم خورد لباس کثیف میشد راهی نبود بی خیال شدم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر خبات عزیز

نمیزاشت آره دست زدم به شون ولی دست  نمیدادن چون میگفتن ممکنه حمله کنه یا نمیدونم گاز بگیرن مسئولیت داشت براشون-ولی بله خیلی دست زدم بعدش هم حسابی با ژل دست دستامو تمیز کردم تا رانندگی کردم اومدم خانه! چند تا دیگه ه بود مخصوصامارمولک  خطرناک پشت خار دار آمریکای شمالی  که ازگوشه چشمش خون  می پاشه وقتی احساس خطر کنه حتی به کمر و پای اون هم دست زدم منتها یادرو حواسش نبود چون سمی است ولی به اطراف دهن و دم نیمشه دست زد ضمنا نمیشد عکس گرفت  ممکن بود تحریک بشن - برای همین فقط از این بی ازار هاش عکس گرفتیم!

مارها هم این پیتون خیلی غول پیکر بود اصلا نمیشد باهاش شوخی کنی - ولی کوچک تر رو خواستم بگذارم درو گردنم  خیس شده بود بدنش تراواشات داره من هم حالم بهم خورد لباس کثیف میشد راهی نبود بی خیال شدم!

:D

مخلصم استاد، امیدوارم که همیشه همین حس و حال زیبایی شناسی رو داشته باشه.

تجربه جالبی بوده، ولی هیچی باحالتر از این نیست که یه کروکدیل رو بغل بگیری باهاش عکس بندازی :-j 

خوشحالم که هیجانات و تجربه های قشنگ خودتو از بازی گرفته تا خزندگان، با دیگران سهیم میکنی

فقط دفعه بعد لطف کن اون مونوپاد جناب حسینی رو با خودت ببر :x

شاد باشی @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

رضا جون سلام تو آفسایدی! @};- =)) (لامصب رضا همه عکس گذاشته رضا رو توش دیده!)

مرسی رضا جون خیلی گلی @};-

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

مرسی اقا رضا منم علاقه خاصی به مار دارم -حالا یاد یه خاطره افتادم بزار بگم-چند روز مونده بود به عید 93 من رفتم بیرون تو محل دیدم از این مارهای غیر سمی کوچک رو انداختن داخل اکواریوم و میفروشن منم 5 هزار تومان دادم مار روخریدم  بردم پشت بام - مار رو داخل یه دبه و روش یه مشمبا کشیدم یه چند تا سوراخ ریز کردم که مار نفس بکشه  -فردا ظهر  زن مستاجرمون سراسیمه در خونه ما زد گفت میخاستم لباسهایی که شستم رو بندازم روی طناب خشک شن  یه مار سمی دیده چیکار کنم !!!! منم روم نشد بگم  مار برای منه نیش نداره :laughing: _ باهاش رفتم که مار رو بگیرم مار فرار کرده بود زن همسایه هم قبل اینکه بیاد در خونه ما  زنگ زده بود اتش نشانی =)) =)) خلاصه اتش نشانی اومد تو کوچه ما  رفت بالا پشت بام مار رو پیدا کرد(این گلابی ها هم فکر کردن مار نیش داره =)) ) کپسول رو گرفت روی سر  مار  بدبخت بی حس بشه و با دستکش مار رو گرفت و با خودش برد :eek: منم اونجا داشتم از خنده روده بر میشدم

=))  =))  =))  =))  اون آتش نشانه چقدر کلنگ بوده !

حتما هم برده تحویل آزمایشگاه داده از سمش پادزهر بسازن  =))  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...