رفتن به مطلب

Edifier s550 یا Edifier S730 لطفا راهنمایی کنین

hamedgt
 اشتراک گذاری

اسپیکر باکیفیت پرقدرت   

49 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کیفیت صدای کدام اسپیکر رو میپسندید

Recommended Posts

منم به عنوان کسی که s730 و z906 رو دارم و قشنگ تست کردم و سالها استفاده این که بعضی ها میگن ما صداش رو شنیدیم قبول نیست چون اونجوری اصلا فهمیده نمیشه

فقط کسی میتونه نظر بده که خودش داشته باشه و استفاده کرده باشه

اسپیکرهایی که من خودم دارم و استفاده کردم s730 r1900tiii c3  z906 z506 z443 z523

اگه بخوام بین s730 و z906 مقایسه انجام بدم باید بگم 906 یک رده پایینتر از 730 قرار میگیره کیفیت در تمام زمینه ها 730 بالاتر هست حتی 5500 که ساب بسیار خوبی داره فقط در صدای پایین دلنشین تر هست ولی بازم 730 در صداهای میانه و بالا خیلی بهتر هست

ولی جالبه بدونین از بین همه اسپیکرهایی که داشتم هیچ کدوم کیفیتش به r1900tiii نمیرسید صداش خیلی دلنشین هست حتی 730 بقیه که هیچی

در کل به نظر بنده ادیفایر محصولات با کیفیت تر و بهتری تولید میکنه تا لاجیتک حیف که الان محصولاتش وارد نمیشه وگرنه لاجیتک در مقابلش هیچ حرفی برای گفتن نداره محصولاتی مثل

s760d

s550 s730d

s530d

s2000

s2000v

r2800db

r2000db

c6x

c3x

c2x

لینک به دیدگاه

• ارسال 63
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

منم به عنوان کسی که s730 و z906 رو دارم و قشنگ تست کردم و سالها استفاده این که بعضی ها میگن ما صداش رو شنیدیم قبول نیست چون اونجوری اصلا فهمیده نمیشه

فقط کسی میتونه نظر بده که خودش داشته باشه و استفاده کرده باشه

اسپیکرهایی که من خودم دارم و استفاده کردم s730 r1900tiii c3  z906 z506 z443 z523

اگه بخوام بین s730 و z906 مقایسه انجام بدم باید بگم 906 یک رده پایینتر از 730 قرار میگیره کیفیت در تمام زمینه ها 730 بالاتر هست حتی 5500 که ساب بسیار خوبی داره فقط در صدای پایین دلنشین تر هست ولی بازم 730 در صداهای میانه و بالا خیلی بهتر هست

ولی جالبه بدونین از بین همه اسپیکرهایی که داشتم هیچ کدوم کیفیتش به r1900tiii نمیرسید صداش خیلی دلنشین هست حتی 730 بقیه که هیچی

در کل به نظر بنده ادیفایر محصولات با کیفیت تر و بهتری تولید میکنه تا لاجیتک حیف که الان محصولاتش وارد نمیشه وگرنه لاجیتک در مقابلش هیچ حرفی برای گفتن نداره محصولاتی مثل

s760d

s550 s730d

s530d

s2000

s2000v

r2800db

r2000db

c6x

c3x

c2x

دوست عزیز من نمیخوام این بحث رو ادامه بدم اما شما 1 طرفه به قاضی رفتی ! شما در عرایضتون فرمودین کسی که این اسپیکرارو نداشته باشه نمیتونه نظر بده در صورتی که 5500 رو ضعیفتر از 730 دونستین !شما 5500 داشتین ؟! ثانیا مقایسه اسپیکر 2.1 با 5.1 اشتباهه چون فضا سازی 2 اسپیکر فرق میکنه و اصولا 2.1 واسه موزیک خیلی بهتره پس این مقایسه درست نیست....

منم جز 730 و 550 مدلای خوبی از ادیفایر داشتم و دقیقا عکس نظر شما رو دارم و با محصولات لاجیتک بیشتر ارتباط برقرار کردم و به نظر من بیس قشنگتری داره لاجیتک ....

906 کاملا تو رتبه پایینتری قرار میگیره نسبت به 5500 از همه لحاظ و من از نزدیک صدای هر 2 شنیدم و تو ولوم بالا 906 محو میشه کنار 5500 !  باکس ساب کوچکتر و ووفر کوچکتر کاملا رای به برتری 5500 میده همینطور آمپ بهتری داره 5500

اینجور که شما با قاطعیت میگی لاجیتک کنار ادیفایر هیچ حرفی واسه گفتن نداره کاملا نادرسته و همچین چیزی امکان نداره. بر اساس کدوم معیار و آزمایش معتبری اینو میگی ؟!

من برای شما مثال میزنم که لایسنس thx رو چرا ادیفایر نداره ؟! این لایسنس تحت آزمایشای سخت اروپایی داده میشه و مطمئن باش ادیفایر نتونسته با موفقیت پشت سر بزاره و گرنه واسه فروش بهتر اسپیکراش حتما thx رو میگرفت

فقط کافیه یه سرچ تو نت بزنی و فروش 5500 رو ببینی که این اسپیکر یکی از پرفروشترین اسپیکرای دنیاست و اگه هنوز تولید میشد من چندتا دیگه هم ازش میخریدم

محض اطلاع تو ی و ت و ب سرچ کن و ویدیو های این اسپیکرو ببین که چه کارایی باهاش کردن ! از شکستن سی دی تا .......

زد 2300 و زد5500 شاهکارای لاجیتک حساب میشن و خیلی حرفا واسه گفتن دارن حتی حالا که تولید نمیشن هنوزم هم رده سیستمای خانگی 4 یا 5 میلیونی هستن و کم نمیارن

اون ار 1900 هستم واقعا اعجوبه ی ادیفایره و قبول دارم صدای صاف و زیبایی داره که واسه موزیک بهترین گزینست بی شک

اما هیجان رو همیشه باید با اسپیکرایی مثل 550 و 730 و 5500 تجربه کرد

راستی در کنار اون مدلایی که از ادیفایر داشتم و فروختم الان x750 هم دارم و فوق العادست

مخلص کلام نمیشه به قطعیت گفت کدوم بهتره . هر 2 برند عالی هستن و رقیب و البته بدون عیب هم نیستن

ویرایش شده توسط alirezamrl
لینک به دیدگاه

سلام .

کلیپهای باحالی بود :)

اتفاقا آهنگهای خوبی هم انتخاب کرده بودی. داداش اگه وقت کردی یه چندتا دیگه بزار من دانلود کنم. حال داد  :D

من قبلا (8 سال پیش) با رفیقم اسپیکر درست میکردیم واسه تفریح با چوب نوپان :laughing:

با ای سی STK مخصوص امپلی فایر.کیت امپلی فایرش هم خودمون سر هم میکردیم

خدایی از خیلی از باندهای اون موقع کیفیتش بهتر میشد :D

لینک به دیدگاه

سلام .

کلیپهای باحالی بود :)

اتفاقا آهنگهای خوبی هم انتخاب کرده بودی. داداش اگه وقت کردی یه چندتا دیگه بزار من دانلود کنم. حال داد  :D

من قبلا (8 سال پیش) با رفیقم اسپیکر درست میکردیم واسه تفریح با چوب نوپان :laughing:

با ای سی STK مخصوص امپلی فایر.کیت امپلی فایرش هم خودمون سر هم میکردیم

خدایی از خیلی از باندهای اون موقع کیفیتش بهتر میشد :D

سلام آقا

قابل نداشت

ایول پس دستی بر مرکب داری ..... :cool:  منم یه زمانی از این کارا میکردم خداییش حال میده خیال میکنی یه چی اکتشاف کردی که استیو جابز از پسش بر نیومده ! :laughing:

داداش اینا کلیپای من نیست اینارو تو بلاد کفر گرفتن آپ کردن ! :D

منم کلیپ شاخ با 5500 دارم . کلکسیونی از این دست آهنگای رپ خارجی خوراک سیستم دارم هفته ای یکی دوبار خونه باهاش میره هوا  :D  اما چندتا جالب دیگه میزارم برات حالشو ببر

مثلا شکستن سی دی ! ^_^ :D  یا ویبره زدن دستگیره در ! :D :D  از این دست کلیپا با 5500 زیاده میتونی تو یو ت و ب پیدا کنی ....

http://s3.picofile.com/file/8218278718/Bass_Video_1_Logitech_z5500_breaks_CD_with_ease.mp4.html

http://s3.picofile.com/file/8218278842/A4_Paper_Versus_Logitech_Z5500_Subwoofer.mp4.html

این خداس .... حجمش یکم زیاده 19 مگ اما ارزش داره . تازه کاتش کردم 6 دقیقه بود کردم 2 دقیقه

2 تا 5500 و 2تا 2300  به واقع دیوونه میکنه ! محبوبیت لاجیتک تو اروپا خیلی زیاده . واقعا از اینجور کلیپا زیاده ...

http://s6.picofile.com/file/8218281776/My_Video.mp4.html

امیدوارم خوشتون بیاد @};-

لینک به دیدگاه

ِاوا :D

فکر کردم خودت فیلم گرفتی.

اما باحال بودن همشون . مرسی @};-

لینک به دیدگاه

ِاوا :D

فکر کردم خودت فیلم گرفتی.

اما باحال بودن همشون . مرسی @};-

:D خواهش میشه @};-

لینک به دیدگاه

دوستان من همون موقع هم گفتم هر کدوم نقاط قوت و نقاط ضعف خودشون رو دارن و نمیشه گفت این بهترینه یا اون!

هر دو خوبن و پشیمونی واسه مصرف کننده به بار نمیارن

حالا دوستمون از نقاط قوت z5500 به ساب خوبش اشاره کرد منم جا داره از نقاط قوت s550 به داشتن تیوتر doom اشاره کنم که شرکت های گردن کلفت دنیا ازش استفاده میکنن

مثلا یکی از غول ترین شرکت های اروپایی car audio شرکت هرتز (Hertz) هست که تو بالاترین کامپوننت خودش از تیوتر doom استفاده کرده که قیمت 3way این کامپ تو ایران که بسیار خوش قیمت تر از اون ور اب هست 1.600.000 اب میخوره!

اینم لینکش البطه لینک 2way هست (تیوتر و ووفر بدون میدرنج) http://www.hertzaudiovideo.com/car-audio-speakers-system-mille-legend-mlk1650-3/

اینم لینک خود تیوترhttp://www.hertzaudiovideo.com/car-audio-tweeters-mille-legend-ml280_3/

برای رسیدن به کیفیت و تفکیک و دیتیل بالا این موارد لازمه که تو car audio میلیونی خرج میکنن واسش همچنین تو سیستم خانگی

صدا هم کلا یک مقوله سلیقه ای هست و نباید نظر شخصی رو به کسی تحمیل کرد

بازم میگم هر دو خوبن و استفاده ازشون لذت بخش خواهد بود

موفق باشید

ویرایش شده توسط AliN
لینک به دیدگاه

دوستان من همون موقع هم گفتم هر کدوم نقاط قوت و نقاط ضعف خودشون رو دارن و نمیشه گفت این بهترینه یا اون!

هر دو خوبن و پشیمونی واسه مصرف کننده به بار نمیارن

حالا دوستمون از نقاط قوت z5500 به ساب خوبش اشاره کرد منم جا داره از نقاط قوت s550 به داشتن تیوتر doom اشاره کنم که شرکت های گردن کلفت دنیا ازش استفاده میکنن

مثلا یکی از غول ترین شرکت های اروپایی car audio شرکت هرتز (Hertz) هست که تو بالاترین کامپوننت خودش از تیوتر doom استفاده کرده که قیمت 3way این کامپ تو ایران که بسیار خوش قیمت تر از اون و اب هست 1.600.000 اب میخوره!

اینم لینکش البطه لینک 2way هست (تیوتر و ووفر بدون میدرنج) http://www.hertzaudiovideo.com/car-audio-speakers-system-mille-legend-mlk1650-3/

اینم لینک خود تیوترhttp://www.hertzaudiovideo.com/car-audio-tweeters-mille-legend-ml280_3/

برای رسیدن به کیفیت و تفکیک و دیتیل بالا این موارد لازمه که تو car audio میلیونی خرج میکنن واسش همچنین تو سیستم خانگی

صدا هم کلا یک مقوله سلیقه ای هست و نباید نظر شخصی رو به کسی تحمیل کرد

بازم میگم هر دو خوبن و استفاده ازشون لذت بخش خواهد بود

موفق باشید

کاملا تایید میشه :clapping:

دقیقا همین موردو میخواستم اشاره کنم که به خاطر نکته ای که گفتی تفکیک صدای ادیفایر تو این 2 مدل عالیه ! (730 و 550 )

مرسی بابت اشاره به این موضوع مهم @};-

لینک به دیدگاه

زنده باشی @};-
این ویدیو در راستای عرایض شما . دوستان ادیفایری شاهکارو ببینید....
اینو خیلی وقته دارم رو سیستم و لذت میبرم ازاین کیفیت :clapping: :clapping: :clapping: :x

http://s3.picofile.com/file/8218548084/s730.mp4.html

لینک به دیدگاه

دوستان من s730 در شیراز پیدا نکردم. فروشگاه معتبر میشناسید ؟؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان من s730 در شیراز پیدا نکردم. فروشگاه معتبر میشناسید ؟؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

دوست عزیز بعیده که تو بازار آکبند پیدا بشه. اگر باشه از خریدای قدیم هست و احتمالا بدون گارانتی .... اونم به قیمتای فضایی 1700-800

تو آگهی دیوار قم یدونه دست 2 تمیز پیدا کردم میگه 1200

اینم لینکش

http://qom.divar.ir/v/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1/ptMI3pzCg/

لینک به دیدگاه

از همه دوستان عزیزم بخاطر نوشته هاشون تشکر میکنم بازم ممنون میشم تجربیاتتون رو share کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام مجدد به دوستان

خب یه مطلب دیگه هم که جاش خالی بود گفتم بگم امیدوارم مفید واقع بشه

نکته درمورد باکس ساب ووفر های اسپیکر z5500 و s550 هست دوستان

دو مدل باکس که رایج تر هست چه تو سیستم های خانگی چه تو car audio باکس های سیلد و پرتد هستند

باکس های پرتد باکس هایی هستن که یک درگاه برای خروج هوای تولید شده توسط ساب داخل باکس تعبیه شده واسشون که با تغییر اندازه پرت و لیتراژ باکس تیون باکس رو تغییر میدن و صدایی که دوست دارن رو ازش میگیرن مثلا ویبره یا فرکانس بالا یا ...  . باکس های پرتد بیشتر برای مقاصد قدرتی یا تلفیقی از قدرت و کیفیت به کار میرن

اما باکس های سیلد:باکس سیلد هیچ پرتی براش تعبیه نشده و تمام هوای تولید شده توسط ساب داخل باکس میپیچه و خارج نمیشه این باکس ها فقط میشه حجمشون رو تغییر داد و برای مقاصد کیفیتی خالص به کار میرن و بیس نرم تری رو اراءه میدن و همچنین قدرت بیس نسبت به پرتد خیلی کمتره ولی کیفیت خیلی افزایش پیدا میکنه

باکس ساب z5500 پرتد هست و باکس ساب s550 سیلد هست که مشخصات هر دوتا باکس این اسپیکر ها رو میتونین تو سایت سازندش پیدا کنید که اگه بر حسب لیتر نگفته بود با اندازه هاش خودتون حساب کنید چند لیتر میشه باکستون و اینکه اون باکس هایی که پرت دارن میتونین با کمک لیتراژش و اندازه پرت تیونش رو هم اندازه بگیرید ولی من فرمولش رو بلد نیستم

امیدوارم مفید واقع شده باشه

موفق باشید

ویرایش شده توسط AliN
لینک به دیدگاه

سلام مجدد به دوستان

خب یه مطلب دیگه هم که جاش خالی بود گفتم بگم امیدوارم مفید واقع بشه

نکته درمورد باکس ساب ووفر های اسپیکر z5500 و s550 هست دوستان

دو مدل باکس که رایج تر هست چه تو سیستم های خانگی چه تو car audio باکس های سیلد و پرتد هستند

باکس های پرتد باکس هایی هستن که یک درگاه برای خروج هوای تولید شده توسط ساب داخل باکس تعبیه شده واسشون که با تغییر اندازه پرت و لیتراژ باکس تیون باکس رو تغییر میدن و صدایی که دوست دارن رو ازش میگیرن مثلا ویبره یا فرکانس بالا یا ...  . باکس های پرتد بیشتر برای مقاصد قدرتی یا تلفیقی از قدرت و کیفیت به کار میرن

اما باکس های سیلد:باکس سیلد هیچ پرتی براش تعبیه نشده و تمام هوای تولید شده توسط ساب داخل باکس میپیچه و خارج نمیشه این باکس ها فقط میشه حجمشون رو تغییر داد و برای مقاصد کیفیتی خالص به کار میرن و بیس نرم تری رو اراءه میدن و همچنین قدرت بیس نسبت به پرتد خیلی کمتره ولی کیفیت خیلی افزایش پیدا میکنه

باکس ساب z5500 پرتد هست و باکس ساب s550 سیلد هست که مشخصات هر دوتا باکس این اسپیکر ها رو میتونین تو سایت سازندش پیدا کنید که اگه بر حسب لیتر نگفته بود با اندازه هاش خودتون حساب کنید چند لیتر میشه باکستون و اینکه اون باکس هایی که پرت دارن میتونین با کمک لیتراژش و اندازه پرت تیونش رو هم اندازه بگیرید ولی من فرمولش رو بلد نیستم

امیدوارم مفید واقع شده باشه

موفق باشید

آفرین . مطالب ارزشمندی بود

در تایید فرمایشات دوستمون که بسیار بجا و مهم بود دیدن این عکسها خالی از لطف نیست و ادامه ی مطلب دوست عزیزمون هست ... به همراه عکسهایی ازمقایسه ی باکس 5500 و 906

z5500 = ported

s550 & s730 = sealed

http://s3.picofile.com/file/8222714192/00.jpg

http://s3.picofile.com/file/8222714284/08.jpg

http://s6.picofile.com/file/8222714350/20151106_140605.jpg

http://s6.picofile.com/file/8222714418/ca8d4a8e_DSC04681.jpeg

http://s6.picofile.com/file/8222714442/images.jpg

http://s3.picofile.com/file/8222714526/images6464.jpg

http://s3.picofile.com/file/8222714618/IMG_0083.jpg

http://s6.picofile.com/file/8222714668/z5500_2_.jpg

http://s3.picofile.com/file/8222714718/z5500_3_.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون عزیز عکس های خوبی بود

اینم دو تا عکس دیگه

719qak5ud9dh9z66fweo_thumb.jpg

hk6b2mud6mmug6s1s4y3_thumb.jpg

:clapping: @};-

لینک به دیدگاه

دوستان حالا با دیدن این مطالبتون...

من چند وقتیه قصد داشتم هدست بخرم حدود300 ،با این مطالب دیدم چه کاریه 300بدم هدست حالا نظرتون راجب z623 چیه چون هم بودجه محدوده هم مدل هایی که اسم بردین گیر نمیاد البته میخوام با کارت صدای انبرد ستش کنم!:|

گرچه تو نظرات یک سایتی که یادم نیست خوندم کاربری نوشته بود چرا کارت صدا حدود 300 خریده اما کیفیت و خروجی صدا، فرقی نکرده با انبرد!؟

نظرتون چیه؟

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان حالا با دیدن این مطالبتون...

من چند وقتیه قصد داشتم هدست بخرم حدود300 ،با این مطالب دیدم چه کاریه 300بدم هدست حالا نظرتون راجب z623 چیه چون هم بودجه محدوده هم مدل هایی که اسم بردین گیر نمیاد البته میخوام با کارت صدای انبرد ستش کنم! :|

گرچه تو نظرات یک سایتی که یادم نیست خوندم کاربری نوشته بود چرا کارت صدا حدود 300 خریده اما کیفیت و خروجی صدا، فرقی نکرده با انبرد!؟

نظرتون چیه؟

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

دوست عزیز شما با خودت فکر کن ببین کدوم بیشتر به کارت میاد !

مثلا با هدست میری تو دنیای خودت با آهنگی که گوش میدی و گیرایی خاص خودشو داره . البته هدستای خفن رو میگم که یه دنیایی هست واسه خودش ..... و خوبیش اینه که کسی نمیفهمه چی گوش میدی و از آهنگی که مورد علاقه خودت هست لذت میبری !

اما اسپیکر که بنده به شخصه تجربه ی استفاده مدلای مختلف رو داشتم و صد البته نصیحتای آموزنده دیگران که چقدر پولتو هدر میدی پای این چیزا ( چقدرم گوش کردم خدایی :دی ) اما بنده هر روز عشق و علاقم به کارت صدا و اسپیکرای هیجان انگیز پی سی بیشتر شد

این که میگن آنبرد با مثلا ارزونترین کارت صوتای کرتیو که فکر کنم 130 به بالا باشه یکی هست فکر بسیار اشتباه و حرف بیهوده ای هست . منم قبلا همین فکرو میکردم و امروز تیتانیوم اچ دی به قیمت 300 خریدم البته کارکرده ! کارت صوت قبلیم ایکس فای 5.1 پرو بود (اکسترنال ) 230 خریده بودم و خیلی خیلی راضی بودم تا اینکه مشتری خورد و چند روز پیش فروختم ! تو این 3-4 روز با آنبر سر کردم . اتفاقا امروز کارت تیتانیوم برام اومد و گفتم واسه تست هم شده (البته مطمئن بودم آنبرد چرته کنار کرتیو و ایسوس و .... ) یه صدا از اسپیکرام بگیرم ! تو ولوم ابتدایی همه چیز خوبه اما از 40% به بالا به شدت وحشتناکی سیگنال ضعیف و نویز تو باندا افتاد ! بیس خراب شد و هرچی ولوم میدادم همه چی در هم و نامفهوم تر میشد ! =))  دقت کنید که اسپیکر آماتور هم نبود و زد 5500 خودش آمپ داره ! و بعد از نصب کردن تیتانیوم جدا وارد دنیای دیگه ای شدم با موزیک اول....... متاسفانه نشد ولوم بدم چون همه خواب بودن و در اولین فرصت میترکونم خونه رو

623 هم داشتم اسپیکر فوق العاده ای هست و تفکیکش خوبه البته بیس قویتری داره نسبت به ستلایتا اما اگه هزینه کنی 906 بگیری خیلی بهتره . دست 2 تمیز با 3 ماه کارکردشو بکس همین لیون گذاشتن میشه 1 خرید . شما باید 600 پول 623 بدی اگر هزینه کنی و مشکل مالی نباشه 906 بگیر خدایی کن باهاش

البته دست 2 5500 هم سراغ دارم یکی میگه 1400 و یکی میگه اکبنده و 1800 ! این قیمتا نمیصرفه . به نظرم نهایتا تا 1300 میشه پای 5500 کارکرده پول داد و ارزش داره

موفق باشی @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما با خودت فکر کن ببین کدوم بیشتر به کارت میاد !

مثلا با هدست میری تو دنیای خودت با آهنگی که گوش میدی و گیرایی خاص خودشو داره . البته هدستای خفن رو میگم که یه دنیایی هست واسه خودش ..... و خوبیش اینه که کسی نمیفهمه چی گوش میدی و از آهنگی که مورد علاقه خودت هست لذت میبری !

اما اسپیکر که بنده به شخصه تجربه ی استفاده مدلای مختلف رو داشتم و صد البته نصیحتای آموزنده دیگران که چقدر پولتو هدر میدی پای این چیزا ( چقدرم گوش کردم خدایی :دی ) اما بنده هر روز عشق و علاقم به کارت صدا و اسپیکرای هیجان انگیز پی سی بیشتر شد

این که میگن آنبرد با مثلا ارزونترین کارت صوتای کرتیو که فکر کنم 130 به بالا باشه یکی هست فکر بسیار اشتباه و حرف بیهوده ای هست . منم قبلا همین فکرو میکردم و امروز تیتانیوم اچ دی به قیمت 300 خریدم البته کارکرده ! کارت صوت قبلیم ایکس فای 5.1 پرو بود (اکسترنال ) 230 خریده بودم و خیلی خیلی راضی بودم تا اینکه مشتری خورد و چند روز پیش فروختم ! تو این 3-4 روز با آنبر سر کردم . اتفاقا امروز کارت تیتانیوم برام اومد و گفتم واسه تست هم شده (البته مطمئن بودم آنبرد چرته کنار کرتیو و ایسوس و .... ) یه صدا از اسپیکرام بگیرم ! تو ولوم ابتدایی همه چیز خوبه اما از 40% به بالا به شدت وحشتناکی سیگنال ضعیف و نویز تو باندا افتاد ! بیس خراب شد و هرچی ولوم میدادم همه چی در هم و نامفهوم تر میشد ! =))  دقت کنید که اسپیکر آماتور هم نبود و زد 5500 خودش آمپ داره ! و بعد از نصب کردن تیتانیوم جدا وارد دنیای دیگه ای شدم با موزیک اول....... متاسفانه نشد ولوم بدم چون همه خواب بودن و در اولین فرصت میترکونم خونه رو

623 هم داشتم اسپیکر فوق العاده ای هست و تفکیکش خوبه البته بیس قویتری داره نسبت به ستلایتا اما اگه هزینه کنی 906 بگیری خیلی بهتره . دست 2 تمیز با 3 ماه کارکردشو بکس همین لیون گذاشتن میشه 1 خرید . شما باید 600 پول 623 بدی اگر هزینه کنی و مشکل مالی نباشه 906 بگیر خدایی کن باهاش

البته دست 2 5500 هم سراغ دارم یکی میگه 1400 و یکی میگه اکبنده و 1800 ! این قیمتا نمیصرفه . به نظرم نهایتا تا 1300 میشه پای 5500 کارکرده پول داد و ارزش داره

موفق باشی @};-

همون 623 رو احتمالا بعدا میگیرم  انشاالله :party:

گرچه من با هدست خیلی به گوشام صدمه زدم تا الان

امیدوارم بتونم به درستی از اسپیکر استفاده کنم اهالی خونه هم باید تحمل کنند :D

اما من کلا تو دنیای صوتی هیچ تجربه ای ندارم اما با تحقیقاتی که کردم سیستم 2.1 رو با 5.1 مقایسه نمیکنند  @};- اما اگر تا 1  تومان میتونستم خرج کنم حتما 906 رو میگرفتم چون اول اونو دیدم عاشقش شدم! :x بعدا با نظر به قیمت و ... رسیدم به 623

ممنونم دوست عزیز بابت پاسختون @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

انتخاب خوبیه
بله مقایسه 2.1 با 5.1 درست نیست چون صدای دالبی در فیلم و گیم بسیار مفیدتر هست و خیلیها برای موزیک 2.1 رو ترجیح میدن و البته پر بیراه هم نیست.......
دقیقا زد623 به همراه یه کارت صوت کریتیو ساده مثل sound blaster xfi 5.1 pro به قیمت 220 تومن و البته دست دوم به قیمت 140 تومن میتونه فضای عالی و حجم قابل توجهی در موزیک برای شما بسازه.....
همون 623 رو بگیر 550 قیمتشه .(البته دست 2 400 هم میتونی پیدا کنی تو دیوار و شیپور سرچ کن تمیز باشه میارزه) thx داره با کیفیت هم هست 
قربانت . خوش باشی

لینک به دیدگاه

همونطور که دوستمون گفت باید شرایط خودت رو بسنجی

هدفون یه دنیای دیگه داره و اگه ملاک خودتی و خودت میتونی بری سمتش

واسه اسپیکر اونم از نوع حرفه ای باید به غیر خودت و خانواده خودت همسایه ها رو هم بسنجی

من خودم از اون دست ادمایی هستم که میگم باید یه سیستم خانگی حتما داخل منزل باشه! ولی به هر شکلی نباید استفاده بشه

مثلا اسپیکر خودم s550 هست که چند روز پیش یه اهنگی گزاشتم در حالی که ساب رو 0 بود با ولوم 30 خونه خودمون که چه عرض کنم 10 تا خونه اونورتر میلزید!تازه کارت صدا انبورد هست مادربورد هم 990fx صبح که ماشین رو داشتم میبردم بیرون از خونه همسایه امده بود میگفت صدای ظبط شما بود ؟ داشت شیشه های اشپزخونمون میلرزید فکر کردیم زلزلست!

اخه این بندگان خدا چه گناهی دارن اقا یکم مراعات کن هی میگم وولوم نده! :D

خلاصه بدور از شوخی نباید خود خواه باشیم

یکی از دوستان 15 میلیون سیستم ماشین داشت همرو فروخت گفتم میخوای چه کار کنی گفت میخوام واسه سیستم خانگی هزینه کنم چند وقت پیش تماس گرفتم گفتم چه کردی چی بستی واسه خونتون گفت هیچی یه هدفون خریدم با امپلیفایرش گفتم چند گفت 3.5 میلیون :wacko:

گفتم کار خوب رو تو کردی گفت اینطوری بقیه هم اذیت نمیشن خودمم لذت موسیقی رو میبرم

البطه از حق نگذریم هیجان ساب رو هیچی تولید نمیکنه هرکدوم جای خودش

با این تفاسیر ببین کدوم بیشتر به کارت میاد

امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشی

راستی اون اهنگه هم اهنگ حسین صبح ظهر شب بود.عجب بیس خری داره!!!!

لینک به دیدگاه

همونطور که دوستمون گفت باید شرایط خودت رو بسنجی

هدفون یه دنیای دیگه داره و اگه ملاک خودتی و خودت میتونی بری سمتش

واسه اسپیکر اونم از نوع حرفه ای باید به غیر خودت و خانواده خودت همسایه ها رو هم بسنجی

من خودم از اون دست ادمایی هستم که میگم باید یه سیستم خانگی حتما داخل منزل باشه! ولی به هر شکلی نباید استفاده بشه

مثلا اسپیکر خودم s550 هست که چند روز پیش یه اهنگی گزاشتم در حالی که ساب رو 0 بود با ولوم 30 خونه خودمون که چه عرض کنم 10 تا خونه اونورتر میلزید!تازه کارت صدا انبورد هست مادربورد هم 990fx صبح که ماشین رو داشتم میبردم بیرون از خونه همسایه امده بود میگفت صدای ظبط شما بود ؟ داشت شیشه های اشپزخونمون میلرزید فکر کردیم زلزلست!

اخه این بندگان خدا چه گناهی دارن اقا یکم مراعات کن هی میگم وولوم نده! :D

خلاصه بدور از شوخی نباید خود خواه باشیم

یکی از دوستان 15 میلیون سیستم ماشین داشت همرو فروخت گفتم میخوای چه کار کنی گفت میخوام واسه سیستم خانگی هزینه کنم چند وقت پیش تماس گرفتم گفتم چه کردی چی بستی واسه خونتون گفت هیچی یه هدفون خریدم با امپلیفایرش گفتم چند گفت 3.5 میلیون :wacko:

گفتم کار خوب رو تو کردی گفت اینطوری بقیه هم اذیت نمیشن خودمم لذت موسیقی رو میبرم

البطه از حق نگذریم هیجان ساب رو هیچی تولید نمیکنه هرکدوم جای خودش

با این تفاسیر ببین کدوم بیشتر به کارت میاد

امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشی

راستی اون اهنگه هم اهنگ حسین صبح ظهر شب بود.عجب بیس خری داره!!!!

کاملا صحیح

آقا هیچی جای ساب رو نمیگیره . جدا هیجان زیادی داره سیستم خانگی و البته اسپیکرای پی سی

من صدای چندتا سیستم میان رده خانگی رو شنیدم . همینطور سیستمای خفن ماشین که 3.4 تومن آب میخوره . فضای کوچیک ماشین باعث سردرد و کلافگی میشه و دلچسب نیست اما قدرتشون خوبه و صد البته کیفیت پخش اسپیکرای خوب و سیستمای خانگی خوب رو ندارن ! هنوزم لحظه شماری میکنم آخر هفته بشه از محیط کار برسم به روز تعطیل و صدای اسپیکرم و هیجان با یک آهنگ جدید :D

ایشالا که یه اسپیکر خوب میخری وارد دنیای جدیدی میشی و برای چند دقیقه هم شده از مشکلات این زندگی بیرون میای @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...