رفتن به مطلب

بررسی مورتال کمبات X

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دستت درد نکنه 

منم دارم همینو بازی میکنم  گرافیک 980و cpu 5930 و 16g رم 

متاسفانه مانیتور 4k ندارم .(شما هم میتونید)

سلام

با استفاده از تکنولوژی dsr انویدیا میتونید با مانیتور hd  در 2k  و 4k  بازی کنید.اینم راهنما که اقا مسعود گل تهیه کردن:

1.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عالی بود دوست عزیز

تشکر @};-

ممنون

و باز هم یه نقده عالی از آقا رضا  :clapping:  :clapping:

اینقدر نقدهاتون خوبه اگه ۱۰۰۰ نفرم بگن بازیش به درد نمیخوره آدم باز میخواد امتحانش کنه :D

موفق باشید ^_^

موفق باشید این یکی رو حتما امتحان کن چه با نقد چه بی نقد!

اول ازتون كمال تشكر رو دارم بخاطر متن زيباتون و زحمتى كه كشيدين

دوم يه سؤال مدل تلوزيون شما چيه كه 42 اينچه ولى رزولوشن فور كى تو كى داره!؟

والا ما سامسونگ سرى 5 داريم بزور 1080 بهمون رو يه كيس ميده

دوست من ما با tv های 32 و42 سری 5 و 6 یعنی 32 سری 5 و42 سری 6 با DSR بازی میکنیم و  خود نمایشگر 4k نیمخواد - DSR رو در تاپیک های زیر معرفی کردیم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=33417&hl=

سلام

با استفاده از تکنولوژی dsr انویدیا میتونید با مانیتور hd  در 2k  و 4k  بازی کنید.اینم راهنما که اقا مسعود گل تهیه کردن:

1.jpg

این هم خوبه بله ممنون از شما  در لینک زیر معرفی شده DSR

برای دوستانی که دنبال اطلاعات بیشتر هستد

لینک به دیدگاه

درود گرامی من میدونم DSR فعال بشه کمی کیفیت بهتر میشه ولی باز رزولوشن روی 1080 میمونه برای رزولوشن 4K تنها شما باید در کامپیوتر از MONTOR 4K استفاده کنید حتی TV هم نمیتونه بازده ای تصویر یک مانیتور رو داشته باشه ولی متاسفانه مانیعتورهای 4K بازار نه استاندارد هستند و نه قیمت معقولی دارند 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود گرامی من میدونم DSR فعال بشه کمی کیفیت بهتر میشه ولی باز رزولوشن روی 1080 میمونه برای رزولوشن 4K تنها شما باید در کامپیوتر از MONTOR 4K استفاده کنید حتی TV هم نمیتونه بازده ای تصویر یک مانیتور رو داشته باشه ولی متاسفانه مانیعتورهای 4K بازار نه استاندارد هستند و نه قیمت معقولی دارند 

درود

من متوجه هستم که  نمایشگر 4k native چیز دیگه است و این رو انویدیا هم خودش میدونه منتها DSR برای مصارفی دیگه ایجاد شده و خیلی کاربردی است -شما ببنید هدف انویدیا این نبود که تصویر 4K بده بلکه هدفش اینکه اگر سخت افزار قوی در دسترس باشه بیاد بافت های بازی رو ارتقا بده به این رزولوشن -شما وقتی DSR رو فعال میکنید اجازه میدید که کل تصویر بازی هر فریم در این رز های بالا تر از 1080  رندر بشه که کمک بزرگی میکنه به افزایش کیفیت و بهبود انتی الیازینگ-در عکس ها تفاوت 1080 ناتیو و 2k dsr کاملا مشخص است -ضمنا DSR برای تست کردن عالی است شما حتما نباید نمایشگر 2k/4K هزینه کنی تا بتونی توان سخت افزار رو در این رزولوشن ها بسنجی  درهمین 1080 هم با DSR میتونید بفهمید کدم باز یها قابل بازی هستند بالا تر از 1080 یا نه-

نمایشگر های 4k /2K هم خیلی نامعقول گرونند هم محتوی خاصی نیست براشون -4k بازی کردن  که پیشنهاد نمیشه چون خیلی از بازیها زود براشون روی 4k اجرا شدن - میمونه 2k که یک نمایشگر 23 اینجش رو هم اندازه یک tv با کیفیت عالی بزرگ  پیشرفته قیمت می زنند که اصلا عادلانه نیست - پس DSR اینجا هم خیلی کاربردی است .

لینک به دیدگاه

ممنون از بررسی خوبتون ..جا داشت از هوش مصنوعی بازی هم میگفتید!معرکست!!روی آخرین درجه سختی تقریبا خطای رایانه صفره :eek: !!؟؟باید کاملا حرفه ای و مسلط باشی تا بتونی حریف رو شکست بدی.

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

اره مذخرف توسعه دادن بازی که زیر نطر وارنر توسعه داده بشه همینه دیگه- کلا بلد نیستن با آنریل کار کنن تیم هاشون-  یک بازی مبارزه ای ساختن  یارو کمبات رو بردن اینقدر براش پچ و ... آپدیت آمد از زندگی آدم روسیر میکرد- دوست من نزدیک به 10 پچ ریلودد عرضه کرده برای بازی که خیلی حجمشون هم بالاست و حتماً بای نصب باشن من همه رو نصب روی نسخه خودم دارم و بازی خیلی بهتر اجرا میشه با این پچها اصلا ابداً به فکر نسخه بدون پچ نباش که کشکه

لینک به دیدگاه

اره مذخرف توسعه دادن بازی که زیر نطر وارنر توسعه داده بشه همینه دیگه- کلا بلد نیستن با آنریل کار کنن تیم هاشون-  یک بازی مبارزه ای ساختن  یارو کمبات رو بردن اینقدر براش پچ و ... آپدیت آمد از زندگی آدم روسیر میکرد- دوست من نزدیک به 10 پچ ریلودد عرضه کرده برای بازی که خیلی حجمشون هم بالاست و حتماً بای نصب باشن من همه رو نصب روی نسخه خودم دارم و بازی خیلی بهتر اجرا میشه با این پچها اصلا ابداً به فکر نسخه بدون پچ نباش که کشکه

یه کمپانی مستقل مثل The Astronauts میاد بازی می سازه مثل vanishing of ethan carter که روی انریل 3 هست که من تا به حال در طول این سال ها همچین lod ندیده بودم رو می سازه یکی هم مثل وارنر که چندین 1000 نفر کار می کنن توش نمی تونن که بازی بسازن که بهینه باشه 

ولی به این معنی نیست که نمی تونن بسازن  خیلی هم خوب می تونن بسازن ولی نمی کنن خدا می دونه پشت صحنه چی می گذرد 

ولی هنوز کمپانی هایی هستن که pc رو پلتفرم لید می دونن bioware -frontier  - square enix-  dice -  bethesda - cd projekt red - avalanche studios - cig - ..........  

البته square enix فقط یک سری از استودیو هاش خوب عمل می کنن برای pc 

مثل این که just cause 3 هم روی pc خیلی بهتر از کنسول ها اجرا می شود دقیقا مثل fallout 4  

نبینم کسی بیاد بگه که تمام بازی های روی Pc پورت بدی دارن دقیقا 4 کمپانی هستن که اصلا به pc اهمیت نمی دم وارنر - اکتیویژن - راک استار ( اره می دونم gta v پورتش خیلی خوب بود )  -  یوبی سافت جالبه یوبی زمان انتشار واچ داگز گفت که pc اصلا براشون در امد نداره بعد چند ماه پیش یه نمودار دادن که پلتفورم pc فقط چند درصد کمتر از ps4 فروش داشت بعد می گن pc باز ها پایرت هستن اگر به pc احترام بگذارید ما هم به شما احترام می گذاریم 

البته دم استیم گرم که قابلیت ریفاند گذاشته که وارنر رو سر پورت بد بتمن بیچاره کرد 

به امید روزی که pc دسته کم گرفته نشود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه کمپانی مستقل مثل The Astronauts میاد بازی می سازه مثل vanishing of ethan carter که روی انریل 3 هست که من تا به حال در طول این سال ها همچین lod ندیده بودم رو می سازه یکی هم مثل وارنر که چندین 1000 نفر کار می کنن توش نمی تونن که بازی بسازن که بهینه باشه 

ولی به این معنی نیست که نمی تونن بسازن  خیلی هم خوب می تونن بسازن ولی نمی کنن خدا می دونه پشت صحنه چی می گذرد 

ولی هنوز کمپانی هایی هستن که pc رو پلتفرم لید می دونن bioware -frontier  - square enix-  dice -  bethesda - cd projekt red - avalanche studios - cig - ..........  

البته square enix فقط یک سری از استودیو هاش خوب عمل می کنن برای pc 

مثل این که just cause 3 هم روی pc خیلی بهتر از کنسول ها اجرا می شود دقیقا مثل fallout 4  

نبینم کسی بیاد بگه که تمام بازی های روی Pc پورت بدی دارن دقیقا 4 کمپانی هستن که اصلا به pc اهمیت نمی دم وارنر - اکتیویژن - راک استار ( اره می دونم gta v پورتش خیلی خوب بود )  -  یوبی سافت جالبه یوبی زمان انتشار واچ داگز گفت که pc اصلا براشون در امد نداره بعد چند ماه پیش یه نمودار دادن که پلتفورم pc فقط چند درصد کمتر از ps4 فروش داشت بعد می گن pc باز ها پایرت هستن اگر به pc احترام بگذارید ما هم به شما احترام می گذاریم 

البته دم استیم گرم که قابلیت ریفاند گذاشته که وارنر رو سر پورت بد بتمن بیچاره کرد 

به امید روزی که pc دسته کم گرفته نشود 

@};- @};- @};- @};- @};- @};- :-? :clapping:

لینک به دیدگاه

درود

نقد نسبتا کاملی بود

یکی از بهترین های امسال بود این بازی 

به امید پیشرفت بیشتر دنیای بازی سازی @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...