رفتن به مطلب

آسیاتک 4مگ 10 گیگ ترافیک ماهانه واز ساعت 8تا10 صبح رایگان

27shahrivar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.من این ماه قرداد اینترنتم تمام میشه تا به آسیاتک کوچ کنم خواستم از دوستانی که از این آسیاتک 4مگ که 8تا10 صبح رایگان اظلاع دارن کمک کنن.1سرعت دانلود درساعات رایگان چه اندازه س چه باسرور خارج وداخل.2سرعت در کل ساعات عادی.ودوستان پیشنهاد بهتری دارن لطف کنن.درضمن من ساکن آبادان هستم.

لینک به دیدگاه

ماکس سرعت دانلود رایگان برای اکثر سرور های داخل و خارج برای 4 مگ نهایتا 128 کیلو بایت بر ثانیه هست امکانش هست با توجه به مرکز مخابراتیتون یک مقداری بیشتر هم بشه. احتمالا یک مقداری هم سرعت هدیه میخوره در ساعات رایگان.

اگر خط شما رو روی 10 مگ بسته باشند سرعت دانلود خارج از ساعات رایگانتون از سرور های ایرانی تا 1.2 مگا بایت هم میرسه.

نهایتا بسته به مرکز مخابراتی داره. ولی من بیشتر از 250 کیلو بایت در ساعات رایگان از آسیاتک ندیدم.

لینک به دیدگاه

من اسیا  تکداشتم

روزا سرعت 600

شبا 100

پینگ هم 250-400

لینک به دیدگاه

من 4 مگ دارم 30 گیگ در ماه

ساعات معمول 600 تا از سرور ایران

ساعات رایگان 300 تا 600  :wacko:

لینک به دیدگاه

سلام من مخابرات 1 مگ دارم توی روز 400 و رایگانش که شبها از ساعت1 الی 7 صبح هست 130 تا 150 میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم چندين ماه همين سرويس رو داشتم سرعت دانلود از 450 تا 500 KB/s متغيير هست.

ولي از لحاظ سرعت کلي اي بدک نيست ! قطعي هاي وقت و بي وقت داره. پينگش هم خيلي جالب نيست ! شب ها هم که ساعت رايگان بقيه سرويس ها شروع ميشه حتي روي خط شما که دانلود رايگان نيستيد تو اون ساعات تاثير منفي ميذاره و پاکت لاست زياد ميشه...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

ولي از لحاظ سرعت کلي اي بدک نيست ! قطعي هاي وقت و بي وقت داره. پينگش هم خيلي جالب نيست ! شب ها هم که ساعت رايگان بقيه سرويس ها شروع ميشه حتي روي خط شما که دانلود رايگان نيستيد تو اون ساعات تاثير منفي ميذاره و پاکت لاست زياد ميشه...

خب میخوایید یعنی نذاره!!!

خب باید بذاره طبق سرویسی که گرفتید این اتفاق ها می افته و اگه سرویس اختصاصی بگیرید و بعد بذاره اونوقت باید برید بزنید روی میزشون بگید این چه وضعش هست کاملا خشن :D

لینک به دیدگاه

معین جان چی داری الانه؟ اینترنت رو میگم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان چی داری الانه؟ اینترنت رو میگم.

الان آسياتک يه سرويس 512 داره ماهي 3 گيگابايت 8 تا 10 رايگان  ...

لینک به دیدگاه

آسیاتک 10 مگ 10 گیگ در ماه 4 تا 10 رایگان

سرعتهای دانلود به طور کلی بدون توجه به ساعت رایگان به دو بخش تقسیم میشه: سایت های داخلی و خارجی

سایت های داخلی سرعت دانلود در همه ساعات حدود 850 کیلوبایت هست چون که خطم بیشتر از این نمیکشه وگرنه روی 10 مگ میبستن

سایت های خارجی کلا 250-280 هست البته بعضی از سایت های اشتراک گذاری فایل هم هست که نمیدونم چرا اونها هم سرعتشون روی 850 هست 

با تشکر از آسیاتک هارد 2 ترام که کلی فضای خالی داشت توی یکی دو ماه پر شد و باید دوباره خالیش کنم یا یه هارد دیگه بگیرم

ولی پینگش چندان تعریفی نداره

لینک به دیدگاه

الان آسياتک يه سرويس 512 داره ماهي 3 گيگابايت 8 تا 10 رايگان  ...

فکر کردم کوچ کردی

میگم این سرویس پویت تو پویت! شاتل وایر لس در فوروم تعریفشو زیاد شنیدم.نظرت چی هست؟

الان من روی 3 تا خطم آسیاتک و مخابراتو های وب دارم. به ترتیتب آشغال ترین های وب و بهترین مخابرات بوده تا الان. اصلا سرعتشون راضیم نمیکنه. تایم آوت دارن قطع میشن وقتی من میخام سرعت لاکپشتی میشه و ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کردم کوچ کردی

میگم این سرویس پویت تو پویت! شاتل وایر لس در فوروم تعریفشو زیاد شنیدم.نظرت چی هست؟

الان من روی 3 تا خطم آسیاتک و مخابراتو های وب دارم. به ترتیتب آشغال ترین های وب و بهترین مخابرات بوده تا الان. اصلا سرعتشون راضیم نمیکنه. تایم آوت دارن قطع میشن وقتی من میخام سرعت لاکپشتی میشه و ...

اگر منطقتون خوب جواب بده عالي هست نقطه به نقطه.

من دوستم گرفته پينگ تايم عالي.

تايم اوت کم

پاکت لاست نداره.

تقريبا 10 مگابيت دانلود و 8 مگابيت آپلود داره.

فقط هزينه راه اندازي اوليه اش خيلي زياده.

تو ساعات رايگان هم تا 60 گيگابايت ترافيک روزي 8 گيگ دانلود مي کنه و بعد از اون يک روز در ميون ميتونه دانلود کنه(ميره تو ليست سياه) چون سرعت دانلودش مياد روي 8 کيلو بايت در ساعت رايگان  :laughing: يک روز در ميون ..

لینک به دیدگاه

اگر منطقتون خوب جواب بده عالي هست نقطه به نقطه.

من دوستم گرفته پينگ تايم عالي.

تايم اوت کم

پاکت لاست نداره.

تقريبا 10 مگابيت دانلود و 8 مگابيت آپلود داره.

فقط هزينه راه اندازي اوليه اش خيلي زياده.

تو ساعات رايگان هم تا 60 گيگابايت ترافيک روزي 8 گيگ دانلود مي کنه و بعد از اون يک روز در ميون ميتونه دانلود کنه(ميره تو ليست سياه) چون سرعت دانلودش مياد روي 8 کيلو بايت در ساعت رايگان  :laughing: يک روز در ميون ..

معین جان باید بپرسم ولی فکر کنم بد نیست چون تا دلت بخواد دکل زدن. ولی باید دید.

خرجش منظورتون همین نانو استیشن هست؟ دیدم تی پی لینک تا 190 تومن 13 دسی بل متر هست. اگر دکل نخواد فقط خرجش همینه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کم کم دارم بیخیال ADSL میشم

این وضع ایرانسل رو بیشتر میپسندم

2 تا 8 صبح 24 گیگ 10 تومن

umscps0jguku6mlxq535.png

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

من کم کم دارم بیخیال ADSL میشم

این وضع ایرانسل رو بیشتر میپسندم

2 تا 8 صبح 24 گیگ 10 تومن

umscps0jguku6mlxq535.png

کاملا به جایی که هستی بستگی داره تازه تا 2 مگ هم میره. دکل شلوغ باشه همش تایم اوته. در آخر میشه همون adsl .

به قول یکی کم فروشی جای گران فروشی رو گرفت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...