رفتن به مطلب

مشکل در رم سیستم

amin_devilboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بچه ها من همچین سیستمی دارم

Gigabyte MB:GA-M52L-S3P

RAM:3GB

VGA: 740 GT

cpu: amd x2 240

power: 430 green

تازگی رفتم یه رم 2 گیگ ddr2 از برند گینگ استون گرفتم و نصبش کردم و بدون مشکل سیستم بوت شد ولی چون ویندوزم 32Bit بود نمیتونستم از 5 گیگ رم استفاده کنم در نتیجه رفتم 64bit نصب کنم که بعد از اینکه CD ویندوز بوت میشد یه صفحه آبی میومد و میگفت که شما یه نرم افزار یا سخت افزار جدید نصب کردین و نمیزاشت ویندوز عوض کنم منم اون رم 2 گیگ در آوردم و ویندوز به راحتی نصب شد بعد از نصب دوباره رم وصل کردم ولی بازم هنگام بالا اومدن ویندوز یه صفحه آبی میاد ویندوز ریست میشه در حالی که توی وین 32bit ویندوز بالا میومد فقط نمیتونستم از 5 گیگ استفاده کنم ولی روی 64 bit اصلا بالا نمیاد ویندوز حالا نمیدونم باید چی کار کنم لطفا یه کمک بکنید؟ در ضمن روی بردم دو اسلایت زرد و دو تا قرمز هست و 2 گیگ روی یه اسلایت زرد و اونکی 1 گیگم روی یه اسلایت زرد دیگه زدم .

لینک به دیدگاه

فرکانس رم هاتون یکی نیست

بهتره یک مارک و یک فرکانس داشته باشند

تغییر و تحولی از رم3تا5ایجاد نمیشه کلا کار بیهوده ای هست

لینک به دیدگاه

فرکانس رم هاتون یکی نیست

بهتره یک مارک و یک فرکانس داشته باشند

تغییر و تحولی از رم3تا5ایجاد نمیشه کلا کار بیهوده ای هست

همشون یک فرکانسن فقط حجمشون فرق میکنه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز،

پیشنهاد میکنم برای اطمینان از سلامت فیزیکی رم ها از برنامه memtest استفاده کنی....

خیلی به درد میخوره و اصولی رم رو تست میکنه...

لینک به دیدگاه

تازگی رفتم یه رم 2 گیگ ddr2 از برند گینگ استون گرفتم و نصبش کردم و بدون مشکل سیستم بوت شد ولی چون ویندوزم 32Bit بود نمیتونستم از 5 گیگ رم استفاده کنم در نتیجه رفتم 64bit نصب کنم که بعد از اینکه CD ویندوز بوت میشد یه صفحه آبی میومد و میگفت که شما یه نرم افزار یا سخت افزار جدید نصب کردین و نمیزاشت ویندوز عوض کنم منم اون رم 2 گیگ در آوردم و ویندوز به راحتی نصب شد بعد از نصب دوباره رم وصل کردم ولی بازم هنگام بالا اومدن ویندوز یه صفحه آبی میاد ویندوز ریست میشه در حالی که توی وین 32bit ویندوز بالا میومد فقط نمیتونستم از 5 گیگ استفاده کنم ولی روی 64 bit اصلا بالا نمیاد ویندوز حالا نمیدونم باید چی کار کنم لطفا یه کمک بکنید؟ در ضمن روی بردم دو اسلایت زرد و دو تا قرمز هست و 2 گیگ روی یه اسلایت زرد و اونکی 1 گیگم روی یه اسلایت زرد دیگه زدم .

وقتی ویندوز32بیتی بود و رم جدید گذاشتید رم چند شد؟

بهتره اول رم 2 جدید و تکی امتحان کنید و بعد رم ها رو توی اسلات های مختلف جابجا کنید و نتیجه رو اعلام کنید

شما گفتید قبلا یک 3گیگ داشتید پس این یک گیگ چیه این وسط

ویرایش شده توسط #MESSI#
لینک به دیدگاه

.يه چيزى مشکوکه. اگه فرکانس ها يکينيست پس چرا تو ويندوز 32 بيت مشکل نداره؟

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

وقتی ویندوز32بیتی بود و رم جدید گذاشتید رم چند شد؟

بهتره اول رم 2 جدید و تکی امتحان کنید و بعد رم ها رو توی اسلات های مختلف جابجا کنید و نتیجه رو اعلام کنید

شما گفتید قبلا یک 3گیگ داشتید پس این یک گیگ چیه این وسط

5 گیگ میشناخت توی وین 32 

قبلا یه 2 گیگ داشتم با یک 1 گیگ 

لینک به دیدگاه

شاید رمی که تازه خریدید مشکل داره!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...