رفتن به مطلب

(حل شد)مشکل با بوت Intel DX58SO

FAZEL77
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان اگه هر کی مینونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

مینبورد Intel DX58SO تو بایوس اولویت رو با dvd قرار دادم و یک هارد هم کانکته ... هر کاری میکنم بازم همه چیزو رد میکنه میره تو بایوس انگار هیچ سخت افزاری بهش وصل نیست

میخوام ویندوز نصب کنم اما dvd رو بوت نمیکنه

کابل ها رو عوض کردم بازم چیزی نشد ... جای کابل sata هم تغییر دادم بازم همونجوریه

یه فایل زیپ آپدیت بایوس رو از اینتل دانلود کردم ولی نمیدونم چجوری آپدیت کنم ... گفتم آپدیت کنم شاید مشکل رفع شد

post-15882-0-26180000-1430321090_thumb.jpgpost-15882-0-55133900-1430321105_thumb.jpgpost-15882-0-96218100-1430321153_thumb.jpgpost-15882-0-61501900-1430321179_thumb.jpgpost-15882-0-45969000-1430321233_thumb.jpgpost-15882-0-44186800-1430321323_thumb.jpg

http://www.aparat.com/v/wzTo4

ویرایش شده توسط FAZEL77
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزيز روش جامپر داره بايد جاي اونو عوض كني تا بتوني تغييرات روي بايوس بدي از اينترنت دفترچه رو دانلود كن توش نوشته كدوم جامپررو بايد جابجا كني بعد تغييرات خاموش ميكني دوباره جامپر رو برميگردوني سر جاش بعد ميتوني استفاده كني

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزيز روش جامپر داره بايد جاي اونو عوض كني تا بتوني تغييرات روي بايوس بدي از اينترنت دفترچه رو دانلود كن توش نوشته كدوم جامپررو بايد جابجا كني بعد تغييرات خاموش ميكني دوباره جامپر رو برميگردوني سر جاش بعد ميتوني استفاده كني

این بنده خدا درست میگه :D 

ارادت جناب مولایی عزیز.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بنده خدا درست میگه :D

ارادت جناب مولایی عزیز.

خواهش آقا میکاییل

لینک به دیدگاه

ممنون .... یه تستی میزنم ببینم اوکی میشه یا نه

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...