رفتن به مطلب

تنظیمات بایوس GIGABYTE H97-D3H

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام
اساتید عزیز با کمک و راهنمایی شما این قطعاتو تهیه کردم و اسمبل هم کردم.

motherboard : GIGABYTE H97-D3H
cpu : core i5-4460
ram : 2*4gb=8gb
هارد 1 ترا
گرافیک: گرافیک داخلی پردازنده (انبورد)

می خواستم راهنمایی بفرمائید بعد از اسمبل کردن سخت افزار، کاری هست که نیاز باشه با تنظیمات مادربرد انجام بدم مثلا از تنظیمات پیش فرض bios استفاده کنم یا اینکه برای رسیدن به بهترین شرایط تغییرات نیاز داره؟یا هر تغییر دیگه ای تو قسمتهای دیگه مثل زمان و تاریخ و...؟
کلا میخواستم بدونم بعد از اسمبل سخت افزار دیگه کاری به چیزی نداشته باشم و فقط برم سراغ نصب ویندوز؟ 

اگر نیاز به تغییرات هست لطفا مثل همیشه راهنمایی بفرمائید.

متشکرم
لینک به دیدگاه

با سلام
اساتید عزیز با کمک و راهنمایی شما این قطعاتو تهیه کردم و اسمبل هم کردم.

motherboard : GIGABYTE H97-D3H
cpu : core i5-4460
ram : 2*4gb=8gb

هارد 1 ترا

گرافیک: گرافیک داخلی پردازنده (انبورد)

می خواستم راهنمایی بفرمائید بعد از اسمبل کردن سخت افزار، کاری هست که نیاز باشه با تنظیمات مادربرد انجام بدم مثلا از تنظیمات پیش فرض bios استفاده کنم یا اینکه برای رسیدن به بهترین شرایط تغییرات نیاز داره؟یا هر تغییر دیگه ای تو قسمتهای دیگه مثل زمان و تاریخ و...؟

کلا میخواستم بدونم بعد از اسمبل سخت افزار دیگه کاری به چیزی نداشته باشم و فقط برم سراغ نصب ویندوز؟ 

اگر نیاز به تغییرات هست لطفا مثل همیشه راهنمایی بفرمائید.

متشکرم

نه نیاز به هیچ تنظیماتی نیست.فقط برا گرافیک میزان رم پیش فرض رو 64 مگ هست که رو 512 مگ بذار تا تو بازی هایی مثل PES 2015 بازی کنی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

همونطور که دوست عزیزی قبل از بنده گفتن میزان حافظه گرافیک مجتمع رو افزایش بدید خیلی بهتره

رمهاتون اگه 1600 هست چک کنید که روی 1600 قرار گرفته باشه از بایوس (معمولا باید خود به خود روی 1600 بیاد) اما اگر روی 1333 بود xmp رو روشن کنین تا بیاد روی 1600

فرکانس گرافیک مجتمعتون هم قابلیت افزایش داره تا حدی که میتونه به بالا رفتن کارایی گرافیکی سیستم منجر بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

همونطور که دوست عزیزی قبل از بنده گفتن میزان حافظه گرافیک مجتمع رو افزایش بدید خیلی بهتره

رمهاتون اگه 1600 هست چک کنید که روی 1600 قرار گرفته باشه از بایوس (معمولا باید خود به خود روی 1600 بیاد) اما اگر روی 1333 بود xmp رو روشن کنین تا بیاد روی 1600

فرکانس گرافیک مجتمعتون هم قابلیت افزایش داره تا حدی که میتونه به بالا رفتن کارایی گرافیکی سیستم منجر بشه

سلام استاد 

فکر میکنم هر چقدر فرکانس مموری بالاتر باشه ، فرکانس مموری گرافیک مجتمع هم بالاتر میره ، درست متوجه شدم ؟

اینو وقتی intel HD 3000 تست کردم متوجه شدم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام استاد 

فکر میکنم هر چقدر فرکانس مموری بالاتر باشه ، فرکانس مموری گرافیک مجتمع هم بالاتر میره ، درست متوجه شدم ؟

اینو وقتی intel HD 3000 تست کردم متوجه شدم .

سلام میکائیل جان

در واقع گرافیک مجتمع از حافظه اصلی سیستم استفاده میکنه و فرکانس این حافظه اصلی هم هر مقداری که باشه فرکانس حافظه گرافیکِ مجتمع هم همونه

_________

پ.ن 

استاد کی بید؟ =))  من فرجامم :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام میکائیل جان

در واقع گرافیک مجتمع از حافظه اصلی سیستم استفاده میکنه و فرکانس این حافظه اصلی هم هر مقداری که باشه فرکانس حافظه گرافیکِ مجتمع هم همونه

_________

پ.ن 

استاد کی بید؟ =))  من فرجامم :D

شکسته نفسی میکنید ؛ شما استادی اما افتخار شاگردی شما نصیبمون نشد  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...