رفتن به مطلب

حدس بزنید این عکس مال کدوم بازی هستش!

gh.m
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و تشکر از کاربرانی که در این تاپیک پاسخ می دهند. این هم دومین عکس مربوط به کدام بازی از ژانر اکشن است. با تشکر

0vg6gqx5g17bqp7skoc0.jpg

8g0ruqlyhofaifbftqd.jpg

qeqjj0dahtgec5grz.jpg

لینک به دیدگاه

f2bkzwboeqk6x4b6hzsc.png

دوستان سلام!

با تشکر از دوستانی که پاسخ این تاپیک را داده اند. در ادامه می خواهم شرح مختصری از داستان و کاراکترهای بازی را برایتان شرح دهم.

شرح مختصری از داستان بازی

bvlhfutctv1kdobhnt8n.jpg

6 سال از ان واقعه شوم راكون میگذرد و همه فكر میكنند كه كابوسها به پایان رسده است و زندگی دوباره زیبا شده است. اما در یكی از این روزها لیون كندی كه مهارتهای خود را افزایش داده است و دیگر ان پلیس ساده شهر شیطانی راكون نیست و به یك كاراگاه حرفه ای تبدیل شده است به ماموریتی اعزام میشود. او برای نجات اشلی كه اخرین رد او در روستاهای شمالی اسپانیا بوده اعزام میشود. اشلی پس از برگشت از مدرسه یا شاید هم دانشگاه در راه خانه توسط افرادی ناشناس و مرموز ربوده میشود. روزها میگذرد ولی اثری از او نیست تا اینكه در اسپانیا مشاهده میشود و اینجاست كه لیون وارد عملیات جدیدی میشود. لیون با 2 نفر از اعضای پلیس محلی اسپانیا در راه رسدن به دهكده هستند كه یكی از انها به لیون میگوید : تو دیوانه هستی به اینجا امده ای.اینجا مردم مهمان نوازی نیستند. لیون وارد كلبه ای میشود و از مردی كه كنار شومینه هست در مورد اشلی میپرسد ولی ان اسپانیایی میگوید كه برو بیرون كثافت و غریبه ها باید اینجا نباشند. در اینجا است كه لیون میفهمد پا به كابوسی بدتر از راكون گذاشته است. پس از مشكلاتی كه برای لیون پیش می اید او با لوییس سرا-اشلی گراهام و ایدا ونگ ملاقات میكنید. لوییس سرا مامور پلیس مادرید- ایدا ونگ خانم نسخه اویل.

اشلی گراهام دختر ربوده شده رییس جمهوری ایالات امریكا

لیون پس از یافتن اشلی در كلیسا و تلاش ایدا برای نجات لیون كه صدای ناقوس كلیسا را را بلند كرد توانست بسیاری از مناطق را پشت سر بگذارد و خود را به هلیكوپتر نجات برساند اما روستاییان وحشی هلیكوپتر را منهدم كردند و لیون باید اینبار به سمت منطقه خارج روستا میرسید..

اینبار با سدلر كه بانی این مشكلات است روبه رو میشود و با نبردی نفس گیر بر سدلر چیره میشود اما ایدا با اسلحه از لیون امپول را میخواهد و لیون هم چاره ای ندارو به او میدهد. ایدا نیز سوییچ قایق موتوری را به او میدهد و از منطقه میگریزند و ایدا با هلیكوپتر از منطقه خارج میشود و با البرت وسكر تماس میگید مبنی بر اینكه عملیات انجام شد : البرت 2 ماموریت به ایدا داد:1-كشتن لیون=ولی ایدا به خاطر علاقه به لیون این كار را نكرد.

2-بدست اوردن امپول كه این یكی را انجام داد.

لوییس سرا هم توسط سدلر كشته شد و امپول را برد لیون هم سدلر را كشت و امپول را برد ولی ایدا لیون را نكشت و امپول را برد. جك كراوزر هم پس از واقعه اویل 2 به موجودی مخوف بدل شده بود و برای رسیدن به خواسته اش حاضر بود لیون را كه دوست خوب او بو از بین ببرد اما توسط ایدا و لیون نابود شد. در انتها اشلی به لیون میگوید كه به منزل ما میایی و لیون پس از اسرارهای اشلی موافقت كرد و به احتمال زیاد با هم ازدواج كردند..

کاراکترهای بازی

Leon Scott Kennedy

لیون رو که خوب می شناسید:

شخصیت اول بازی که در شماره دوم بعنوان یه پلیس وارد شهر Raccoon City می شه و از همونجا درگیر جریانات umberella می شه. حالا 6 سال از اون جریانات گذشته و لیون تبدیل به یه مامور کارکشته شده که با دزدیده شدن دختر رییس جمهور مامور پیدا کردن اون می شه

Ashley Graham

دختر رییس جمهور که توسط یه گروه ناشناس در راه خونه به کالج در ماساچوست دزدیده می شه و وظیفه لیون نجات دادن اونه

Ada Wong

همون ایدای شماره دوم که جان خودش رو فدا کرد تا لیون رو نجات بده و از همون موقع هم پرت کردن آر پی جی برای کمک به لیون رو شروع کرد! ایدا در شماره دوم هم جاسوس بود اما عاشق لیون شد و نتونست ماموریتش رو تموم کنه و لیون درحالی شهر رو ترک کرد که فکر می کرد ایدا مرده

این زن جوان آسیایی چشم بادومی انگار واقعا هم مرده بوده یا داشته می مرده که آلبرت وسکر نجاتش می ده و برای همین اون حالا جاسوس وسکره اما هنوز هم عاشق لیونه و با وجود دستور وسکر برای از میان برداشتن لیون این کارو نمی کنه و حتی چندبار نجاتش هم می ده

Jack Krauser

این شخصیت خوب که به بد تبدیل شد باید در تصادف هلکوپتر در شماره اول می مرد اما نمرد و من که نفهمیدم چطوری. به نظر می رسه یه جور جاسوسی دو جانبه داره چون برای جلب نظر سدلر حاضر شد اشلی رو بدزده و هم داره به ایدا کمک می کنه که سمپلر رو بدست بیاره اما اصلا به وسکر اعتماد نداره و با لیون هم حسابی مشکل داره ( فکر کنم به تیپش حسودی می کنه!!!!!) و تازه یه قدرت خارق العاده هم داره و بنا بر ظواهر ماجرا به دست لیون کشته می شه اما دروغه چون در زیربازی با ایدا اونو می بینیم که بعد از مبارزه با لیون حالا سراغ ایدا می یاد و ایدا هم شکستش می ده . خب اینکه دوبار شکست خورد مثلا مرد چرا بار سوم بلند نشه؟

Luis Sera

یه محقق که از طرف سدلر استخدام می شه و وقتی می فهمه اهداف سدلر چیه سعی می کنه سمپل رو پس بگیره و به لیون و اشلی کمک کنه اما توسط سدلر کشته می شه

Bitorez Mendez

همون big cheez که کلی برای خودش هیکله و چشماش هم هر کدوم یه رنگن و رییس دهکده است و چند بار با لیون در گیر می شه

Ramon Salazar

یه کوتوله زشت که به قول خودش 20 سالشه ( نمی دونم شاید تاپیک سنی ترفندستان رو دیده !!) همه اش خوشش می یاد به پر و پای لیون بپیچه و Las Plagas رو وارد بدن یه عده موجود کرده که بهشون می گه Los Illuminados و همه جا دنبال خودش چند نفر شون هستن که کمکش می کنن معلوم نیست ملخ غول پیکرن یا سوسکن چی ان!

Ganados

همون مردم بدبخت دهکده که داشتن زندگیشون رو می کردن که یه نفر از طرف سدلر اومد به اسم واکسیناسیون به همشون یه چیزی تزریق کرد که بعد از چند روز کاملا تحت فرمان سدلر در اومدن و اصلا شبیه خون آشام های شماره های قبل نیستن که مثل آدم های خواب نما راه برن و کلی هم مهمات برای کشتن لیون دارن و از همه جالبترشون زن و مرد اره بدست هستن که تا نزدیک آدم می شن سکته رو می زنی

Lord Saddler

آخرین و مهمترین دشمن لیون که قدرت فوق العاده ای داره ولی بالاخره کلکش کنده می شه و فکر نمی کنم دیگه برگرده چون به هر حال با اون طرز مخصوص رزیدنت اویلی کشته شد که می شه مطمئن بود در تمام کردن کار ردخور نداره : با پرت کردن آر پی جی مخصوص توسط ایدا و شلیک نهایی توسط لیون!

Albert Wesker

گفتم سدلر مهمترین دشمن لیونه؟ اشتباه کردم! مهمترین شخصیت بد ماجرا که از شماره اول تا حالا بوده و با تمام شخصیت های اصلی رزیدنت اویل به نحوی برخوردی داشته و خش هم برنداشته نامرد وسکره!همه چیز رو همین وسکر شروع کرد. اون بود که تایرنت رو بوجود آورد و اگرچه فکر کردیم در پایان شماره 1 بدست همین موجودی که خودش ساخته بوده کشته شده اما اشتباه کردیم! اون نمرد بلکه یه قدرت ویژه هم پیدا کرد و در شماره 3.5 یا همون Code Veronica نشون داد پیش زمینه تبدیل شدن به یه دشمن سرسخت رو داره و حالا در شماره 4 حضور پررنگی نداره اما می دونم آخرش برمی گرده و بیچاره مون می کنه!

tdz2uzb16cb9lrrd3juw.jpg

در پایان می خواهم دانلود شرح مراحل بازی را برای آن دسته از دوستان علاقه مند به این بازی قرار می دهم. با تشکر از تمامی دوستان

حجم فایل: 57 کیلوبایت

261t9oai6qcpw6ojycd.png

لینک به دیدگاه

• 5 سال بعد...

یکی از بهترین رزیدنت ها بود و یکمی ترسناک بود فکر کنم 9 بار تا آخرش رفتم

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بهترین رزیدنت بود ....نسخه  بعدش که من خیلی لذت بردم revolution 2  بود 

لینک به دیدگاه

یکی از بهترین رزیدنت ها بود و یکمی ترسناک بود فکر کنم 9 بار تا آخرش رفتم

چه جوری پیدا کردی این تاپیک فوق زیر خاکی رو

لینک به دیدگاه

چه جوری پیدا کردی این تاپیک فوق زیر خاکی رو

دنبال سوال کردن مشکلات بازیه خودم بودم که یهو دیدمش گفتم یه نظری بدم براش جالبه [emoji5]

دوستان از شما اگه کسی بتمن آرخام نایت رو قسمتی که بار اول با ماشین بتمن با ریسمونش که باید یک جارو بکنی که یک مشکلی برای کندنش هست ، مشکل رو میدونه بگه . خیلی اینور اونور رفتم اما چیزی دستگیرم نشد

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

دنبال سوال کردن مشکلات بازیه خودم بودم که یهو دیدمش گفتم یه نظری بدم براش جالبه [emoji5]

دوستان از شما اگه کسی بتمن آرخام نایت رو قسمتی که بار اول با ماشین بتمن با ریسمونش که باید یک جارو بکنی که یک مشکلی برای کندنش هست ، مشکل رو میدونه بگه . خیلی اینور اونور رفتم اما چیزی دستگیرم نشد

اگر عکس از اون قسمت بگذارید بهتر میشه راهنمایی کرد. لینک پایین هم راهنمای کامل بازی هست :

http://guides.gamepressure.com/batmanarkhamknight/

لینک به دیدگاه

این تاپیکو میشه به عنوان زیر خاکی فروخت

ولی خارج ازشوخی اخرین ورژن رز دنت اویل هم همین بود

لینک به دیدگاه

1e5af47d28796e5bc2d20a61da6795d5.jpgاینجا وقتی میخوام بکیشمش بتمن از یک چیزی عیب میگیره حالا اون چیه نمیدونم .

درضمن من نوشته های بازیمم اینطوریه85230e26a43e09e804d52b053d028f89.jpgadff7a237edc9dec3ef081b5653a4a87.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من از 5 هم خوشم اومد بد نبود اما همکارش یخورده اذیت میکرد درست کار نمیکرد... اما واقعا بهترین رزیدنت همین 4 بود بدون لحظه ای درنگ بعد شماره 3 نمسیس رو بیشتر از همه دوست دارم هرکدوم رو بیش از 100 بار به جرات میگم رفتم تا تهش کل بازی جلو چشممه هنوز...  :D  :x

لینک به دیدگاه

(اگه همونجا که فکر میکنم باشه :wacko:)  خوده منم گیر کرده بودم:|

باید ازش بری بالا :-t

لینک به دیدگاه

شما این کار رو کردی بعدش چی میشه خوب[emoji5]

لینک به دیدگاه

شما این کار رو کردی بعدش چی میشه خوب[emoji5]

20سوالیه! باید ازش اویزون شی بری بالا دیگه خودت برو ببین :D

....

.....

فکر کنم بهش برق میدادی و از کار میندازیش (شاید به کار مینداختیش یادم نیست) :wacko:

لینک به دیدگاه

این همه تجربه داشتی خوب بقیشم میدونستی بد نبود![emoji3]

لینک به دیدگاه

این همه تجربه داشتی خوب بقیشم میدونستی بد نبود![emoji3]

ماذا فازا؟

لینک به دیدگاه

ماذا فازا؟

به هر حال شما زودتر مراحل آویزون بودنش شو رد کرده بودین ومن هم تجربه شما رو هیچ وقت کسب نمیکنم باید از یکی دیگه بپرسم .

با اون مراحل مگر خودتون فقط به جایی برسین[emoji5]

لینک به دیدگاه

وای. نه!!! تازه یکی دو ماهی بود که به سختی تونسته بودم رزیدنت اویل 4 رو ترک کنم. حالا با دیدن این عکسا و تاپیک دارم دوباره نصبش میکنم!!!  :wacko:  :wacko:

لینک به دیدگاه

اهه یادش بخیر یه بار با دوستم تو9 سالگی بازی کردم گلاب بروتون خودم رو خراب کردم

لینک به دیدگاه

درود

من از 5 هم خوشم اومد بد نبود اما همکارش یخورده اذیت میکرد درست کار نمیکرد... اما واقعا بهترین رزیدنت همین 4 بود بدون لحظه ای درنگ بعد شماره 3 نمسیس رو بیشتر از همه دوست دارم هرکدوم رو بیش از 100 بار به جرات میگم رفتم تا تهش کل بازی جلو چشممه هنوز... :D :x

درسته همکارش مثل خول ها بود

وای. نه!!! تازه یکی دو ماهی بود که به سختی تونسته بودم رزیدنت اویل 4 رو ترک کنم. حالا با دیدن این عکسا و تاپیک دارم دوباره نصبش میکنم!!! :wacko: :wacko:

بدم نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...