رفتن به مطلب

کدام ssd رو بخرم samsung یا ocz ؟؟؟

Recommended Posts

سلام دوستان

من قصد خرید یک ssd 128gb رو دارم اما بین این دو مدل یعنی Samsung 850 EVO و OCZ Vertex 3 Max IOPS نمی دونم که باید کدوم رو انتخاب کنم

و سر 2 راهی موندم و از شما عزیزان و صاحب نظران که با این دو مدل اشنایی دارند تقاضی دارم که من رو راهنمایی کنند برای انتخاب بهترین گزینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود،بنده هم Samsung 850 EVO رو پیشنهاد می کنم. @};- 

لینک به دیدگاه

... :) evo 850

ویرایش شده توسط ☼PC Gamer☼
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من قصد خرید یک ssd 128gb رو دارم اما بین این دو مدل یعنی Samsung 850 EVO و OCZ Vertex 3 Max IOPS نمی دونم که باید کدوم رو انتخاب کنم

و سر 2 راهی موندم و از شما عزیزان و صاحب نظران که با این دو مدل اشنایی دارند تقاضی دارم که من رو راهنمایی کنند برای انتخاب بهترین گزینه

هردو خوبن.

سامسونگ خوبتره

البتهocz هم برند حرفه ایی هست

لینک به دیدگاه

هر دو خوب‌اند منتها نظر من به سامسونگ نزدیک‌تره.

لینک به دیدگاه

به اندازه ای از سامسونگ تعریف کردن دوستان که الان نصف قیمت هم بدن غیر از سامسونگ ssd دیگه ای رو نمی خرم :laughing:

ممنون از همه دوستان بخاطر نظرات ارزشمند و راهنمایی خوبشون :x @};-

لینک به دیدگاه

به اندازه ای از سامسونگ تعریف کردن دوستان که الان نصف قیمت هم بدن غیر از سامسونگ ssd دیگه ای رو نمی خرم :laughing:

ممنون از همه دوستان بخاطر نظرات ارزشمند و راهنمایی خوبشون :x @};-

:laughing: :laughing: :laughing:

سلام

من هم چون دوستان میگن Samsung 850 EVO میگم Samsung 850 EVO =))

یاعلی

لینک به دیدگاه

من دوتا smasung دارم هم evo 840 و هم evo 850 واقعا هر دو محشر هستن و نقطه قوتشون اینکنه میزان سرعت نوشتن و خودنشون توی مشخصاتشون بالا عملشون یکیه و از همه مهمتر وقتی حجمشون پرمیشه سنگین نمیشن بنده چندتاssd داشتم از ocz-corsair و... اما هیچ کدوم مثل samsung نبودن

لینک به دیدگاه

یک عدد 850evo از فروشگاه لیون کامپوتر خریداری شد

بازم ممنونم و تشکر می کنم از تمام دوستانی که نظرات ارزشمندشون رو در اختیار من قرار دادند @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...