رفتن به مطلب

مشکل با صدای زیاد فن پاور 850oc+(مشکلی که بعد از ۱ سال هنوز وجود داره) پست اخر که گزاشتم رو بخونین

Recommended Posts

سلام دوستان

من تو هفته گذشته یه سیستم بستم خیلی باهاش کارنکردم تا امروز رفتم تو بازی دیدم خیلی صدای فن شنیده اول فکر کردم از کولر سی پی یو صدا میاد دور فن رو کم کردم رفتم تو بازی دیدم دوباره خیلی صدا میاد متوجه شدم از پاور صدا میاد وقتیکه گرافیک تحت فشار قرار میگیره دور فن پاور به طرز عجیبی زیاد میشه تو تست سی پی یو یا بقیه تستا که مربوط به گرافیک نیست مشکلی نیست حتی تو حالت بیکار فن خاموش میشه که درسته

گرافیک ۹۷۰ زوتک'i5 4690k,z87mpower

میخواستم دوستان راهنمایی کنن مشکل از گرافیکه یا پاور بدنه ی پاور هم خیلی داغ میشه

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

صدا اسپیکر رو زیاد کن :laughing:

صداش غیر عادیه یکم نیست که با زیاد کردن صدای اسپیکر دیگه شنیده نشه

مثل موقعی می‌مونه که پاور خیلی تحت فشاره

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز سری +oc گرین همین طوری هستش ولی اگه بازم شک داری بفرست گارانتی یا زنگ بزن نمایندگی ازشون سوال کن.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز سری+oc گرینهمین طوری هستش ولی اگه بازم شک داری بفرست گارانتی یا زنگ بزن نمایندگی ازشون سوال کن.

یه چیز غیر عادیه صدای فن فوق العاده زیاده نمیشه ازش راحت رد شد

شک دیگه ای که دارم اینه که چرا تا که گرافیک تحت فشار قرار میگیره اینقدر دور فن زیاد میشه

لینک به دیدگاه

یه چیز غیر عادیه صدای فن فوق العاده زیاده نمیشه ازش راحت رد شد

شک دیگه ای که دارم اینه که چرا تا که گرافیک تحت فشار قرار میگیره اینقدر دور فن زیاد میشه

شاید کمتر از اون چیزی که سیستمت نیاز داره پاور خریدی به نظر من بهترین راه همونیه که گفتم برو نمایندگی.

لینک به دیدگاه

عزیز من خودم پاور 1275 وات گرین داشتم . با اینکه من به صدا حساسم اما صدایی ازشش نمی شنیدم. الانم پاور اینرمکس دارم باز همین طور . حتما برو نمایندگی پاورت رو نشون بده . انشاالله مشکلت حل میشه.

لینک به دیدگاه

شاید کمتر از اون چیزی که سیستمت نیاز داره پاور خریدی به نظر من بهترین راه همونیه که گفتم برو نمایندگی.

اتفاقا توان پاور مناسبه طبق نظرم افزار خود گرین این سیستم حدود ۵۰۰ وات برق مصرف میکنه هر حال ممنون از کمکتون ببینم مابقی دوستان چی میگن

لینک به دیدگاه

عزیز من خودم پاور 1275 وات گرین داشتم . با اینکه من به صدا حساسم اما صدایی ازشش نمی شنیدم. الانم پاور اینرمکس دارم باز همین طور . حتما برو نمایندگی پاورت رو نشون بده . انشاالله مشکلت حل میشه.

درسته خودمم قبلا پاورایی که داشتم هیچ صدایی تولید نمیکردن این عین هود آشپزخونه صدا میده به نظر شما مشکل از گرافیک نیست?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه توان پاور مناسب سیستم شماباشه،پس احتمالا پاورمشکل داره،بهتره برای بررسی وضعیت پاور به نمایندگی شرکت مراجعه بفرمایید.

لینک به دیدگاه

اگه توان پاور مناسب سیستم شماباشه،پس احتمالا پاورمشکل داره،بهتره برای بررسی وضعیت پاور به نمایندگی شرکت مراجعه بفرمایید.

ممنون عزیز توان پاور کاملا مناسبه

بدنه ی پاور خیلی داغ میشه تا حالا پاور اینجوری ندیدم فردا برم گارانتی ببینم چی میگن

لینک به دیدگاه

درسته خودمم قبلا پاورایی که داشتم هیچ صدایی تولید نمیکردن این عین هود آشپزخونه صدا میده به نظر شما مشکل از گرافیک نیست?

نه مشکل از پاورت هست به احتمال زیاد . حتی در فول لود هم نباید پاورت اینقدر صدا بده. با توجه به گفتت انگار که خیلی صداش بلند. باز موردی نداره و پاورت رو یه سیستم دیگه تست کن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با توجه به اینکه تا سی درصد لود فن لس هست همچین نویزی هم برای لود های بالاتر تقریبا غیر طبیعی هست.

با توجه به اینکه میگید بدنه پاور هم خیلی داغ می کنه احتمالا یه مشکلی هست و همین داغ کردن زیاد باعث میشه که فن دورش به ماکزیمم بره.

حتما ببر گارانتی ...

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه تا سی درصد لود فن لس هست همچین نویزی هم برای لود های بالاتر تقریبا غیر طبیعی هست.

با توجه به اینکه میگید بدنه پاور هم خیلی داغ می کنه احتمالا یه مشکلی هست و همین داغ کردن زیاد باعث میشه که فن دورش به ماکزیمم بره.

حتما ببر گارانتی ...

نه مشکل از پاورت هست به احتمال زیاد . حتی در فول لود هم نباید پاورت اینقدر صدا بده. با توجه به گفتت انگار که خیلی صداش بلند. باز موردی نداره و پاورت رو یه سیستم دیگه تست کن.

تا وقتی سیستم تحت فشار نیست فن خاموشه ولی تا تحت فشار قرار میگیره صداش زیاد میشه جالبیش اینجاست از تمام توان پاور هم استفاده نمیشه ولی انگار تمام توان پاور درگیره از دوستان ممنون فردا برام گارانتی ببینم چی میشه
لینک به دیدگاه

منم مدل 750oc+ رو دارم.

تا داخل وب و كارهاي عادي هستم فن كلا كار نميكنه به محظ اينكه بازي يا كار سنگيني رو اجرا ميكنم صداي فن وحشتناك ميشه .

واقعا ديگه داره اين پاور اعصابم رو خورد ميكنه.

گويا اصلا كلا اين سري oc+ همينجورين!!

چند تاي ديگه هم ديدم همين مشكل رو داشتن.

من موندم اصلا اينا تست نويز هم گرفتن و همينطوري يه چيزي رو بيرون دادن يا نه؟

روزاي اول فكر ميكردم پاور مشكل داره.بعدا فهميدم كلا مادر زاد اين سري همينطوره!!

گارانتي هم بردم گفتن زير بار گذاشتن كاملا سالمه!!

حالا نميدونم چيكار كنم.اگر نتونستم ديگه تحملش كنم ميندازمش سطل اشغال يك مارك ديگه ميخرم.

پاور قبليم هم گريين 750 معمولي از اين فن سبزها بود خدايي صدا اصلا ازش در نميومد.

لینک به دیدگاه

منم مدل 750oc+ رو دارم.

تا داخل وب و كارهاي عادي هستم فن كلا كار نميكنه به محظ اينكه بازي يا كار سنگيني رو اجرا ميكنم صداي فن وحشتناك ميشه .

واقعا ديگه داره اين پاور اعصابم رو خورد ميكنه.

گويا اصلا كلا اين سري oc+ همينجورين!!

چند تاي ديگه هم ديدم همين مشكل رو داشتن.

من موندم اصلا اينا تست نويز هم گرفتن و همينطوري يه چيزي رو بيرون دادن يا نه؟

روزاي اول فكر ميكردم پاور مشكل داره.بعدا فهميدم كلا مادر زاد اين سري همينطوره!!

گارانتي هم بردم گفتن زير بار گذاشتن كاملا سالمه!!

حالا نميدونم چيكار كنم.اگر نتونستم ديگه تحملش كنم ميندازمش سطل اشغال يك مارك ديگه ميخرم.

پاور قبليم هم گريين 750 معمولي از اين فن سبزها بود خدايي صدا اصلا ازش در نميومد.

منم تا که کار سنگین میکنم صداش شدید زیاد میشه

تو بررسی که سایت شهر سخت افزار انجام داده بود به صدای زیاد فن اشاره نکرده بود حالا یا پاور ما مشکل داره یا کلا اینجوریه

پاور شما هم خیلی داغ میشه?

جالبه اینه تو سایت شهر سخت افزار نوشته کولینگ کم صدا و کارامد

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

من ۸۵۰ اش رو دارم همچین چیزایی نداره از همون پلاتینیوم هاست برای شما؟

لینک به دیدگاه

فکر کنم مشکل حساسیت زیادی شماها هست. وقتی سیستم رو خاموش میکنید میگید اااااااا چقدر صدا داشتااااااا نگو قبلش اصلا اینو حس نمیکردی چوت عادت کرده بودی.

کیس رو بزار روی زمین زیر میز هم هوای سطح زمین خنکتر هست هم صدای کمتری میشنوی.

یا حق.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

عزیز منم مدل 750 oc+ دارم

ولی زمانی که بازی میکنم یا تست میگیرم هم صدای فن پاور به زور شنیده میشه

احتمالا پاورت مشکل داره چون میگی بدنش هم خیلی داغ میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، منم دقیقن همین مدل رو دارم و همین مشکل رو داشتم، داخل پاور روی هیت سینک یه ترمو الکتریک است که دمای فت های پاور که به هیت سینک وصل هستن زیاد بالا نره،

اون قطعه برای شما مثل شانس من خرابه... بردم گارانتی یکی دیگه دادن همونجا تست کردن... صداش خیلی کمه و اصلا تو حالت عادی شنیده نمیشه...

ولی وقتی تو حالت لود قرار میگیره و سیستم تحت فشار هست صداش یکم در میاد، البته حدودا نصف صدای الان پاور شما...

گارانتی ببرید 100% درست میشه...

از کنارش ساده نگذرید چون واقعا صدای زیاد اعصاب خورد کنه...

@};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاورها برای تنظیم دور فن یه سنسور حساس به حرارت روی هدسینگهای ترانزیستورهای تغذیه دارن که اگه دمای ترانزیستورها بره بالا وهدسینگها داغ بشن دور فن هم میره بالا

این یه چیز عادیه

احتمالا یا اون سنسور خراب شده یا پاور شما قدرت برق رسانی برای سیستمتون رو نداره و برای همین اینقدر داغ میشه و سرعت فن میره بالا

ویرایش شده توسط omidvar777
لینک به دیدگاه

فکر کنم مشکل حساسیت زیادی شماها هست. وقتی سیستم رو خاموش میکنید میگید اااااااا چقدر صدا داشتااااااا نگو قبلش اصلا اینو حس نمیکردی چوت عادت کرده بودی.

یا حق.

کار از حساسیت گذشته صداش وحشتناک زیاده اینقدر صدا زیاده که سیستم تو اتاقه من صداشو از ده متری هم راحت می‌شنوم یه فن ترمال رایت مدل ۱۴۳ دارم تو ماکزیمم دور یه همچین صدایی میده
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، منم دقیقن همین مدل رو دارم و همین مشکل رو داشتم، داخل پاور روی هیت سینک یه ترمو الکتریک است که دمای فت های پاور که به هیت سینک وصل هستن زیاد بالا نره،

اون قطعه برای شما مثل شانس من خرابه... بردم گارانتی یکی دیگه دادن همونجا تست کردن... صداش خیلی کمه و اصلا تو حالت عادی شنیده نمیشه...

ولی وقتی تو حالت لود قرار میگیره و سیستم تحت فشار هست صداش یکم در میاد، البته حدودا نصف صدای الان پاور شما...

گارانتی ببرید 100% درست میشه...

از کنارش ساده نگذرید چون واقعا صدای زیاد اعصاب خورد کنه...

@};-

چه جالب :D

من و شما دقیقا یه جواب دادیم

لینک به دیدگاه

تا وقتی سیستم تحت فشار نیست فن خاموشه ولی تا تحت فشار قرار میگیره صداش زیاد میشه جالبیش اینجاست از تمام توان پاور هم استفاده نمیشه ولی انگار تمام توان پاور درگیره از دوستان ممنون فردا برام گارانتی ببینم چی میشه

امین جان

حتما" ببر گارانتی، نشون بده، چون ما نمیتونیم دقیقا" ببینیم چقدر صدا میده.

اما اینکه پاور با توجه به اینکه تا 30 درصد لود بدون فن کار میکنه، وقتی لود بالای 30 درصد میره، و یا دما بالای 50 میره، فن پاور یک مرتبه روی 100 درصد میره، تا به سرعت دمای داخل پاور رو پایین بیاره، بعد که دما پایین اومد سرعتش رو منطبق با لود کم و تنظیم می کنه و بی صدا میشه. این حرکت اول، چون یک مرتبه میره روی 100 درصد گردش بله صدای تخلیه هوای داخل پاور شنیده میشه، اما ظرف چند ثانیه که دما رو متعادل کرد، گردشش منطبق با شرایط میشه و صداش از بین میره. اگر اینطوریه پاور شما، نرماله، اگر نه، که حتما" گارانتی عوضش میکنه. :)

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

یا حق.

عزيز صدا ميده كه صداي اسپيكر رو به زور ميفهمي. بعد شما ميگي حساسين؟!

منم تا که کار سنگین میکنم صداش شدید زیاد میشه

تو بررسی که سایت شهر سخت افزار انجام داده بود به صدای زیاد فن اشاره نکرده بود حالا یا پاور ما مشکل داره یا کلا اینجوریه

پاور شما هم خیلی داغ میشه?

جالبه اینه تو سایت شهر سخت افزار نوشته کولینگ کم صدا و کارامد

بدنش زياد داغ نميشه ولي خنك هم نيست.

مال من رو گارانتي قبول نكرد.شايد مال شما رو قبول كنه.تا حالا چندين مدل پاور گيرين داشتم ولي ازشون راضي بودم ولي اين يكي واقعا عذابم داد ديگه  طرف پاورهاي گيرين نميرم.

اون سنسور حرارتيم ميدم يه نفر نگاهش كنه اگه اون باشه كه احتمال درست شدنش هست ولي اگه كلا مدار كنترل دور فن مشكل داشته باشه كه ديگه هيچي.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...