رفتن به مطلب

مشکل با صدای زیاد فن پاور 850oc+(مشکلی که بعد از ۱ سال هنوز وجود داره) پست اخر که گزاشتم رو بخونین

Recommended Posts

همون طور که دوستمون گفتن صدا اینقدر زیاده که به وضوح شنیده میشه

از ارمین عزیز هم ممنون

اارمین جان من الان تست کردم بعد از ۵ دقیق سرعت فن کم نشد بعد یکم کم شد ولی دوباره زیاد شد هی کم دوباره زیاد میشه مدام کم و زیاد میشه

لینک به دیدگاه

همون طور که دوستمون گفتن صدا اینقدر زیاده که به وضوح شنیده میشه

از ارمین عزیز هم ممنون

اارمین جان من الان تست کردم بعد از ۵ دقیق سرعت فن کم نشد بعد یکم کم شد ولی دوباره زیاد شد هی کم دوباره زیاد میشه مدام کم و زیاد میشه

با گرین صحبت کن، مشورت کن، شاید مشکلی باشه. :)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

منم همین معضل رو با مدل 750 داشتم

توی فعالیت انگاری پاور زوزه میکشید البته صدا نمیشه گفت بلند بود چون با گوشی خواستم ضبط کنم کلی دردسر داشت و باید توی فایل ضبط شده صدا رو خیلی زیاد کرد تا شنید! اما آزار دهنده بود ضمن اینکه پاور گرین قبلیم اصلن همچین موردی نداشت!

من فرستادم گارانتی و تعویض شد پاور جدید هم همون معضل رو داره منتهی خیلی کمتره !

سوال من اینه اگر صدا طبیعی بود ، چرا توی این یکی کمتره ؟؟؟؟؟؟؟

دوستان کسی به نتیجه نرسیده ؟

لینک به دیدگاه

خود من فرستادم گارانتی برام تعویض کردن البته گرافیکمو فروختم اینو زیر فشار نبردم ببینم صدا میده یا نه

لینک به دیدگاه

چه خبر بردی گارانتی؟

اره عزیز بردم گارانتی تعویضش کردن

لینک به دیدگاه

واس من قبلیه با کوچیکترین کار صدا میداد خیلی ناجور!

الان با بالا رفتن مصرف کارت گرافیک و زیاد شدن صدای فن هاش ، اون صدای پاورم اضافه میشه در غیر اینصورت یا نیس یا ناچیزه !  منتهی وقتی سیستم رو خاموش میکنی اون بازه 90 ثانیه ای خیلی تابلو صداش رو میشه شنید !!!!

ینی همه این سری پاور ها این صدا رو دارن ؟؟؟؟ پس اولترا سایلنت چه معنا داره ؟؟؟؟  مثلن ته کیفیت و کارایی باید باشن بعد اونوقت سر و صداشون از پاورهای مدل قدیمی بیشتره ؟؟

دوستان کسی هست بازم این مدلی باشه پاورش ؟؟؟

لینک به دیدگاه

من 600 HP گرین دارم

اصلا فنش انگار خاموشه همیشه خیلی ساکت هست

کارتمم زیاد مصرف داره 770

دوستان که مدل او سی دارند نظر بدن خوبه

لینک به دیدگاه

من چهار تا oc+ رو خریدم که یکی ش همین مشکل رو داشت و فرستادم برای گارانتی عوض کردند.
به نظر می اد کیفیت ساخت سری oc رو ندارند.سری oc رو cwt ساخته بود. سری oc+ عمدتا کار high power هست. البته سری hp و zs هم تولید high power بود ولی چنین گزارش هایی درباره شون ندیده بودم.به نظر من گرین باید چرخه ی تولید oc+ و uk رو بازبینی کنه، همین طور قیمت گذاریش رو.

پ.ن

از سری oc+   دوتا پاور 1450 , 1350 رو CWT ساخته و بقیه رو high power.

http://www.green-case.com/products/power/index.html

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP1450B-OC_Plus

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP850B-OC_Plus

post-12568-0-66604000-1432831494_thumb.jpg

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

من چهار تا oc+ رو خریدم که یکی ش همین مشکل رو داشت و فرستادم برای گارانتی عوض کردند.

به نظر می اد کیفیت ساخت سری oc رو ندارند.سری oc رو cwt ساخته بود. سری oc+ عمدتا کار high power هست. البته سری hp و zs هم تولید high power بود ولی چنین گزارش هایی درباره شون ندیده بودم.به نظر من گرین باید چرخه ی تولید oc+ و uk رو بازبینی کنه، همین طور قیمت گذاریش رو.

درود

گفته های جناب بهمنیان تائید میشه

یکی از فعالان و محققین سخت افزار چندی پیش به من میگفت این سری از پاور اصلا توصیه نمیشه و ریویوها خوبی در موردش نوشته نشده و خیلی از استفاده کننده ها در سراسر دنیا اعلام نا رضایتی کردن

توصیه میشه  سری او سی کمپانی cwt رو استفاده کنید

در آینده نه چندان دور شاهد مشکلات این سری او سی پلاس خواهید بود یکی از فاکتورها استاندارد 80 پلاس هست فاکتورهای خیلی مهمتری هم هست پس گول این تیتانیوم رو نخورید

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

آره منم 1200oc دارم اصلا صداش درنمیاد ولی 850oc+ خریدم برای مشتریم خیلی صدا دارند

لینک به دیدگاه

درود

گفته های جناب بهمنیان تائید میشه

یکی از فعالان و محققین سخت افزار چندی پیش به من میگفت این سری از پاور اصلا توصیه نمیشه و ریویوها خوبی در موردش نوشته نشده و خیلی از استفاده کننده ها در سراسر دنیا اعلام نا رضایتی کردن

توصیه میشه  سری او سی کمپانی cwt رو استفاده کنید

در آینده نه چندان دور شاهد مشکلات این سری او سی پلاس خواهید بود یکی از فاکتورها استاندارد 80 پلاس هست فاکتورهای خیلی مهمتری هم هست پس گول این تیتانیوم رو نخورید

با سلام،

جناب شعبانى، من هيچ ريويويى در مورد پاور هاى OC+ در سايت هاى خارجى پيدا نكردم، اگر شما ديدين بى زحمت لينك ميدين؟

لینک به دیدگاه

اتفاقا توان پاور مناسبه طبق نظرم افزار خود گرین این سیستم حدود ۵۰۰ وات برق مصرف میکنه هر حال ممنون از کمکتون ببینم مابقی دوستان چی میگن

سلام اسم این نرم افزار چی هست

لینک به دیدگاه

خود من از این سری راضی نیستم.

خاموش بودن فن پاور رو بقیه مزیت میدونن اما خود من واسه این نوع پاور عیب میدونم چون انگار قطعات داخلی مثل بقبه برندها نیست که خنک بمونه.درب کیس من اکثروقت ها بازه دست به پاور که میزارم متاسفانه دمای بالایی داره.تو سری قبلی هم خنک تر بود هم تا که زیر لود میرفت یه دفعه سرعت فن زیاد نمیشد تا پاور رو از این دما در بیاره.چند تا پاور داشتم از سری b مثل 685b و چند تا مدل دیگه از اون ها راضی بودم زبون بسته ها چند سال عین بنز کار کردن بدون اینکه به گارانتی برن

این برند یه برند جهانی نیست فکر نکنم بررسی ازش موجود باشه

لینک به دیدگاه

من 850 انتک بستم روی همین سیستم امضام توی اخرین فشار هم صداش در نمیاد و ارومه 

لینک به دیدگاه

قضیه این پاورا هم مثل تبلت های گرین شده.

برای اینکه قیمتش کم بشه قطعات اشغال گذاشتن تو تبلت ها (بازم گرون بود :D )

انتن نمیداد-باطریش می ترکید صفحه بی کیفیت.

بعد که مردم صداشون در اومد با کیفیت تر وارد کردن.

همیشه سری اول اونایی که میخرن قربانی میشن :(  :( 

لینک به دیدگاه

درود اساتید عزیز
منم Green  GP600A-HP دارم ... اسفند ماه خریداری شده ... جدیدا سیستم میره زیر لود .. فن هاش به شدت نویز میدن  :wacko: 

لینک به دیدگاه

بنده مدل 750 وات از همین سری OC+ رو دارم اصلا همچین مشکلی نداره و بسیار سایلنته.

اگه اینطور که تعریف میکنید باشه پاور شما مشکل فنی داره. :)

لینک به دیدگاه

قضیه این پاورا هم مثل تبلت های گرین شده.

برای اینکه قیمتش کم بشه قطعات اشغال گذاشتن تو تبلت ها (بازم گرون بود :D )

انتن نمیداد-باطریش می ترکید صفحه بی کیفیت.

بعد که مردم صداشون در اومد با کیفیت تر وارد کردن.

همیشه سری اول اونایی که میخرن قربانی میشن :(  :( 

محبی جان. من یک تبلت گرین دارم. آپدیت نرم افزاریشو باید از کجا بگیرم.

خیلیا میگن آپدیت شده......

لینک به دیدگاه

دوستان ببنید میتونید منو از خرید 850‎ oc+ منصرف کنید!

اخه میخوام بزودی یک سیستم بر پایه این پاور ببندم!

لینک به دیدگاه

درود

الان حس شمارو کاملا درک میکنم  :) 

لینک به دیدگاه

محبی جان. من یک تبلت گرین دارم. آپدیت نرم افزاریشو باید از کجا بگیرم.

خیلیا میگن آپدیت شده......

میپرسم بهت میگم.

لینک به دیدگاه

من این پاور رو فروردین گرفتم، الان توی سایت گرین زده سری جدید شده و انگار تغییراتی داشته سری oc پلاس!

از دوستان کسی اطلاع نداره که این تغییرات چیه ؟ فقط رنگ باکس پاور عوض شده یا چیزا دیگم هست ؟؟؟؟

جناب Shahin007 شما پاور سیستمت تو هیچ وضعیتی صدا نمیده ؟؟؟؟ من دردسر زیاد کشیدم اول که فرستادم عوض شد وقتی اومد خوده نمایندگیشون پس فرستاد گفت به نظر نمیاد آک باشه :wacko:

بعد کلی تاخیر و بلاتکلیفی فرستادن که صداش کمتر از قبلیه !!! ینی بازم بفرستم گارانتیییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

من فوق العاده رو صدا حساسم. قبلا 1275 گرین داشتن بسیار آروم بود. خیلی پاور خوبی بود بعد فروختمش رفتم یه 750 اینرمکس پلاتینیوم گرفتم که الحمدالله راضی هستم و بسیار آروم کار میکنه. خلاصه با این خبرهایی که شنیدم اگه بخوام این سری از پاورهای گرین رو بگیرم دو دل میشم و احتمالا از خیرش میگذرم. هیچ شرکتی نباید سابقه خودش رو خراب کنه. سابقه خوب بسختی ایجاد میشه اما با یه ندونم کاری سریع از بین میره.

لینک به دیدگاه

اگه میتونی بیشتر پول بدی برو سراغ evga یا corsair اگرم نه دل و بزن به دریا حالا یا خوب در میاد یانه اگرم خوب در نیومد بفرست گارانتی
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...