رفتن به مطلب

مشکل با صدای زیاد فن پاور 850oc+(مشکلی که بعد از ۱ سال هنوز وجود داره) پست اخر که گزاشتم رو بخونین

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوست من به نظر بنده بهترین کار اینه که به فکر تعویض پاور باشید؛ این مدل به همین صورت هست. صد تا دیگه هم که عوض کنید مکانیزم کاریش همین هست...

اون دوستمون هم که میگه بفرستید گارانتی ظاهرا حوصله اش زیاده! شما هرچقدر بفرستید گارانتی تو ارسال و دریافت (هزینه های ناشی از اون) و پیگیری(تماس ) و معطلی برای دریافت پاور جدید باز هم شما هستید که اذیت میشید...

اخه حالت زیاد شدن صدای فن مسخرس طبق یه تابع زیاد نمیشه با یک روند که اذیت نکنه یه دفعه زیاد میشه و دوباره یه دفعه کم میشه هی این روند تکرار میشه
یه گرافیک باید بندازم روش ببینم اون موقع چجوریه.
بچه ها شما که پاور میبرین گارانتی همه متعلقات رو میبرین یا فقط خود پاور رو.
من اصفهان هستم یه دفترش طالقانیه که بخش فنی یه نفر گزاشتن که خیلی اطلاعاتی نداره تا بهش میگی این مشکل هست میگه بیار بفرست گارانتی نه مینویسه مشکلش چیه نه چیزی فکر کنم پاور یه هفته اونجا میمونه بعد زنگ میزنه بیا ببر
فکر کنم طرف فقط سیستم اسمبل میکنه و ویندوز روش نصب هیچ اطلاعاتی نداره؟؟؟

من هر سری رفتم فقط پاور.

لینک به دیدگاه

من همین مدل پاور رو دارم و مشکل آنچنانی هم با صداش ندارم فقط خیلی جالبه که به محض اینکه توی you&&tube یک ویدیو باز میکنی یه دفعه صدای فنش زیاد میشه ولی با بقیه سایت های مثل آپارات این مشکل رو ندارم ... من فک کنم این سری پاور کلا صدای فنش اینطویه و کار چندانی هم نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

دوست من به نظر بنده بهترین کار اینه که به فکر تعویض پاور باشید؛ این مدل به همین صورت هست. صد تا دیگه هم که عوض کنید مکانیزم کاریش همین هست...

اون دوستمون هم که میگه بفرستید گارانتی ظاهرا حوصله اش زیاده! شما هرچقدر بفرستید گارانتی تو ارسال و دریافت (هزینه های ناشی از اون) و پیگیری(تماس ) و معطلی برای دریافت پاور جدید باز هم شما هستید که اذیت میشید...

من هر سری رفتم فقط پاور.

واقعا صداش اذیت کنندس خیلی رو مخه بدون گرافیک اینجوریه فکر کنم گرافیک روش باشه صدا هواپیما بده.

یه پاور پیشنهاد میدین با همین حدود وات.

اینو چیکارش کنم چقدر میخرن؟

لینک به دیدگاه

منم دقیقا همین مشکل رو داشتم که با کمک دوستان فهمیدم سیستم Fanless Mode این پاور به این صورت هست.

مشکل مطرح شده تو لینک زیر قابل مشاهده هست.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57093&hl=

لینک به دیدگاه

سلام -شما میتونید دست دوم پاور 600 وات گرین سری eu رو از اساتید همینجا مثل اقای محبی و استاد شعبانی تهیه کنید -سری eu گرین فن هاشون silent هستش

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی

اگر پاورت سوییچ فنلس مد داره غیرفعالش کن. اگر نه بفرست خدمات گرین بگو حالت فنلس مد رو غیرفعال کنند. صدا به خاطر خاموش و روشن شدن و تغییر دور فن هست. اگر فن پیوسته کار کنه این صدا بسیار کم خواهد شد، مثل بقیه ی پاورهای گرین.

زیر بار رفتن شدید در نرم افزارهایی آزمون فشار، همان طور که آرمین گفت طبیعی هست و نگران نباش.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سلام -شما میتونید دست دوم پاور 600 وات گرین سری eu رو از اساتید همینجا مثل اقای محبی و استاد شعبانی تهیه کنید -سری eu گرین فن هاشون silent هستش

به وات بالاتری نیاز دارم این پاور جوابگو نیست.حداقل باید دوتا ۸ پین واسه مین میخوام گرافیک هم که بندازم این پاور جوابگو نیس.

پاورهای evga چجورین؟

لیون هم موجود نداره مدل EVGA 850 G2 رو دیدم به نظرم عالی بود.قیمتش چقدره؟کدوم شرکت گارانتی میکنه وضعیتش چجوریه.

قیمت دلاری این پاور ۱۵۹ دلار اینجا چقدر میشه

بزرگترین اشتباه در خرید قطعه خرید پاور گرین بود،تو سایت takmax هم نظرات کاربران در مورد صدای پاور همین بود

درود دوست گرامی

اگر پاورت سوییچ فنلس مد داره غیرفعالش کن. اگر نه بفرست خدمات گرین بگو حالت فنلس مد رو غیرفعال کنند. صدا به خاطر خاموش و روشن شدن و تغییر دور فن هست. اگر فن پیوسته کار کنه این صدا بسیار کم خواهد شد، مثل بقیه ی پاورهای گرین.

زیر بار رفتن شدید در نرم افزارهایی آزمون فشار، همان طور که آرمین گفت طبیعی هست و نگران نباش.

ممنون

سوئیچ که نداره به نمایندگی بگم ببینن میتونن قطعش کنن خودمم تو همین فکر بود که بشه نحوه کار فنش رو تغییر داد.

خیلی مسخرس فن خاموشه تا زیر فشار میره دور فن صد درصد میشه که دمای پاور رو از حالت برزخ در بیاره حالا این دور فن باید بسته به فشار که بهش وارد میشه باشه ولی تا به ۳۰ درصد برسه با حداکثر توان میچرخه عجب سیستم هوشمندی.کدوم ادمی این طرح رو داده خدا داند.صدا سشوار میده

لینک به دیدگاه

به وات بالاتری نیاز دارم این پاور جوابگو نیست.حداقل باید دوتا ۸ پین واسه مین میخوام گرافیک هم که بندازم این پاور جوابگو نیس.

پاورهای evga چجورین؟

لیون هم موجود نداره مدل EVGA 850 G2 رو دیدم به نظرم عالی بود.قیمتش چقدره؟کدوم شرکت گارانتی میکنه وضعیتش چجوریه.

قیمت دلاری این پاور ۱۵۹ دلار اینجا چقدر میشه

بزرگترین اشتباه در خرید قطعه خرید پاور گرین بود،تو سایت takmax هم نظرات کاربران در مورد صدای پاور همین بود

ممنون

سوئیچ که نداره به نمایندگی بگم ببینن میتونن قطعش کنن خودمم تو همین فکر بود که بشه نحوه کار فنش رو تغییر داد.

خیلی مسخرس فن خاموشه تا زیر فشار میره دور فن صد درصد میشه که دمای پاور رو از حالت برزخ در بیاره حالا این دور فن باید بسته به فشار که بهش وارد میشه باشه ولی تا به ۳۰ درصد برسه با حداکثر توان میچرخه عجب سیستم هوشمندی.کدوم ادمی این طرح رو داده خدا داند.صدا سشوار میده

به نظر من نیازی به تغییر پاور و هزینه ی اضافی نیست. جز مشکل فنلس مد من در این سری پاور مشکلی ندیده ام.
لینک به دیدگاه

شما میتونید فن پاور رو عوض کنید و یه فن silent بندازید روی پاور-یا برق فن پاور هم از مادربورد بگیرید اونجوری میتونید به صورت دستی دور فن پاور رو هم کم و زیاد کنید

لینک به دیدگاه

ممنون

بهترین راه همین تغییر سیستم فن هست.که یا فن عوض بشه یا برق فن رو از مین بگیرم که خودم کنترل کنم.ولی باید واسه اینکار در پاور باز بشه که از گارانتی خارج میشه چه کنم.خودم انجام بدم یا ببرم گارانتی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گرامی

اگر این کار رو می کنه شرکت گرین پیشنهاد من هم به دوستمون همین هست.

علت مشخصه وقتی پاور زیر لود میره پاور برای دفع حرارت حاصل از لود با ماکزیمم دور شروع به گردش می کنم و وقتی دما به حد نرمال رسید دور فن هم کم کم پایین میاد.

ممنون

بهترین راه همین تغییر سیستم فن هست.که یا فن عوض بشه یا برق فن رو از مین بگیرم که خودم کنترل کنم.ولی باید واسه اینکار در پاور باز بشه که از گارانتی خارج میشه چه کنم.خودم انجام بدم یا ببرم گارانتی

دوست من دوستان میگن خود گرین این کار رو می کنه.

نیازی نیست خودتون پاور رو باز کنید

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان بابت راهنمایی

فردا میرم گارانتی ببینم چی میشه نتیجش رو اعلام میکنم

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

درود طی تجربه چند ساله من از گریین

محصولات گرین هم خوش قیمت و هم خوب هستند اما همیشه در محصولاتشوت یه سوتی های عجیبی قرار میدن که تا باهاشون از نزدیک کار نکنی متوجه نمیشی اینجاست که فرق بین جنس ایرانی و خارجی مشخص میشه

از فن بگیر تا موس و کیبورد و کیس واسپیکر همه چیش یه ایراد های داره به غیر از محصولاتی که خارجی هستن و فقط گارانتیش میکنن

تنها چیزی که باعث میشه گرین دوست داشته باشم مدت گارانتی و خود گارانتی هست که خیلی خوب کار انجام میدن

لینک به دیدگاه

جنس خوب نیازی به گارانتی چند سااله نداره

یعنی رمها که گارانتی مادام العمر هستند جنسشون خوب نیست یا مثلا" SSD های  850 Pro سامسونگ با گارانتی 10 ساله سامسونگ جنسشون بده؟

لطفا" عمومی سازی نکنید.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من هیچ مشکلی با پارو گرین 850OC+ ندارم و کاملاً هم بی صدا هست

هم رندر انجام دادم هم بازی، اون صدای فنی که تا الان به گوشم خورده یکی فن کارت گرافیکه در حین بازی و دیگری فن سیپیو موقع رندر کردن

اگر سعی بشه برای نشون دادن مشکلی یک ویدئو از وقوع اون اتفاق گذاشته بشه بهتر میشه نظر داد

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

با عرض سلام خدمت دوستان

می خواستم این پاور ها همچنان این مشکل رو دارد ؟ یا در سری جدید مشکل رفع شده ؟

قصد خرید یک مدل 750+ رو دارم

ممنون

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mahdyshr گفته است :

با عرض سلام خدمت دوستان

ممنون

درود دوست عزیز

من هم 850+ گرفتم صدای فنش آزار دهنده بود با 1050+ تعویض کردم

در حالت عادی صدایی نداره و کلید فن لس خاموشه یعنی فن خاموشه در مواقعی که مصرف بالا بره روشن میشه درکل کمتر از 850 صدا داره

750 و نمی دونم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کلا این سری به طور ناگهانی از 20 یا 30 درصد استفاده که بره بالاتر می چسبه به سقف یعنی حداکثر سرعت فن من 1200 داشتم سریع ردش کردم رفت می رفتی داخل بازی صدای جت می داد تا چند دقیقه تا دوباره اروم بشه(نه کاملا)

الان 1000p2 evga دارم تا 600w کلا فنش off هست که عملا همیشه فنش خاموشه مکس فن هم 1200 هست گذشته از اینا مشخصاتش تقریبا بهترین حالت ممکن هست.(کاراییش)

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/05, 21:07:22، Saman.Kh گفته است :

درود دوست عزیز

من هم 850+ گرفتم صدای فنش آزار دهنده بود با 1050+ تعویض کردم

در حالت عادی صدایی نداره و کلید فن لس خاموشه یعنی فن خاموشه در مواقعی که مصرف بالا بره روشن میشه درکل کمتر از 850 صدا داره

750 و نمی دونم

در 18 ساعت قبل، slash_slash گفته است :

کلا این سری به طور ناگهانی از 20 یا 30 درصد استفاده که بره بالاتر می چسبه به سقف یعنی حداکثر سرعت فن من 1200 داشتم سریع ردش کردم رفت می رفتی داخل بازی صدای جت می داد تا چند دقیقه تا دوباره اروم بشه(نه کاملا)

الان 1000p2 evga دارم تا 600w کلا فنش off هست که عملا همیشه فنش خاموشه مکس فن هم 1200 هست گذشته از اینا مشخصاتش تقریبا بهترین حالت ممکن هست.(کاراییش)

در در 1395/10/05, 19:48:02، mahdyshr گفته است :

با عرض سلام خدمت دوستان

ممنون

دوستان عزیز در سری های جدید پاور های OC+ فن های به کار رفته تغییر پیدا کرده و همه این پاور ها مجهز (fluid dynamic bearing (FDB شده اند، همچنین سیستم کنترل فن این پاور ها دچار تغییرات در ریتم چرخش فن شده که در مجموع موجب کاهش صدای فن و بهبود عملکرد fanlees mode شده است (به همراه قابلیت غیر فعال کردن آن)، در صورتی که نسخه های قدیمی این پاوراستفاده می کنید می توانید با مراجعه به گارانتی شرکت گرین می توانید نسبت به تغییر فن پاور خود اقدام کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز در سری های جدید پاور های OC+ فن های به کار رفته تغییر پیدا کرده و همه این پاور ها مجهز (fluid dynamic bearing (FDB شده اند، همچنین سیستم کنترل فن این پاور ها دچار تغییرات در ریتم چرخش فن شده که در مجموع موجب کاهش صدای فن و بهبود عملکرد fanlees mode شده است (به همراه قابلیت غیر فعال کردن آن)، در صورتی که نسخه های قدیمی این پاوراستفاده می کنید می توانید با مراجعه به گارانتی شرکت گرین می توانید نسبت به تغییر فن پاور خود اقدام کنید.
با تشکر

با عرض سلام و وقت بخیر
در هنگام خرید از کجا میشه فهمید کدوم فن رو پاوره ؟
ممنون

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mahdyshr گفته است :

با عرض سلام و وقت بخیر
در هنگام خرید از کجا میشه فهمید کدوم فن رو پاوره ؟
ممنون

درود

تا جایی که دیده ام سری جدید پشتش دکمه ی فنلس مود داره و سری قدیمی نداره، شاید سری سومی آمده باشه که آگاه نیستم. به نظر من مشکل بیشتر در سازوکار تنظیم دور فن و خاموش و روشن کردنش بود و  نه لزوما کیفیت پایین فنها. 

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

درود
تا جایی که دیده ام سری جدید پشتش دکمه ی فنلس مود داره و سری قدیمی نداره، شاید سری سومی آمده باشه که آگاه نیستم. به نظر من مشکل بیشتر در سازوکار تنظیم دور فن و خاموش و روشن کردنش بود و  نه لزوما کیفیت پایین فنها. 

آخه وقتی می خریم پاور پلمپه
همون دکمه هم قابل دیدن نیست
فروشنده ها هم که نمی دونند معمولا
نمی دونم از کجا میشه متوجه شد

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، mahdyshr گفته است :

آخه وقتی می خریم پاور پلمپه
همون دکمه هم قابل دیدن نیست
فروشنده ها هم که نمی دونند معمولا
نمی دونم از کجا میشه متوجه شد

از فروشگاه‌های معتبر که فروش زیادی دارند مثل لیون بخر، چون جنس قدیمی تو انبارشون نمی‌مونه و در صورتی که مشکلی پیش بیاد پاسخگو هستند.  

بهتره بشکیبی جناب آذین یا شعبانی پاسخ بدن.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...