رفتن به مطلب

دانلود جدید ترین شبیه ساز رالی Dirt Rally Early Access

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام و درود خدمت همه دوستان علاقه مند به شبیه ساز های رانندگی  @};-

چند روز پیش مطلع شدم که نسخه اولیه جدیدترین شبیه ساز رالی به نام Dirt Rally که البته همونطور که گفتم نسخه اولیه و Early Access این بازی هست منتشر شده و امشب خوشبختانه لینک مستقیم دانلود خود بازی و همچنین کرکش رو پیدا کردم.

که خالی از لطف ندیدم این مطلب رو با شما دوستانی که مثل من عاشق رانندگی و این جور شبیه ساز های نزدیک به واقعیت هستید به اشتراک بگذارم.

Ot2rKIw.jpg

و اما لینک دانلود مستقیم بازی :

https://ia601509.us.archive.org/21/items/12354_201504/

دانلود کرک ( باید وارد شاخه مربوطه بشید و کرک مختص مدل CPU خودتون رو دانلود بکنید. چون برای هر مدل CPU یک کرک جداگانه وجود داره) :

https://www.mediafire.com/folder/1137wieicssa1/DiRT_Rally#1137wieicssa1

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در ادامه چند تصویر زیبا از بازی :

ss_6d0baeaead9f36c9d6250c492d8bdd21f4a78

ss_fc1ac2bdd2a213f319d8ef0b158e92073ff40

ss_a05f492c1f008cccf71e0202f073a5f5559d9

ss_17759ecf62bef9963c2c4f2948c367af254d6

توجه داشته باشید که بازی در مراحل اولیه قرار داره و راه زیادی تا تکمیلش باقی مونده ولی اونطور که در ویدئو های مختلف دیدم خیلی ازش تعریف شده و اون رو جایگزین شبیه ساز معروف رالی Richard Burns Rally دونستند که بدون اغراق واقع گرایانه ترین شبیه ساز رالی تا امروز بوده  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صفحه اصلی دانلود بازی و کرک و ...

http://www.rldgames.net/dirt-rally-early-access-ali213/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود اساسی منتظر نسخه نهایی هستیم که  امسال عرضه میشه - من عاشق رالی های کد مسترز هستم و اززمان رالی 206 بازیشون کردم!

لینک به دیدگاه

درود

این بازی رو به محض اینکه دیدم عرضه شده خریدم و واقعاً باید بگم جز خرید هاییم هست که حتی از 1 سنتش هم پشیمون نشدم ! به عبارتی ارزش هر پنی پرداختی رو داره !

بازی به هیچ وجه شبیه یک عنوان بتا نیست، کاستی هایی داره، مثلاً گرافیک در حد نسل 8 نیست ولی کاملاً قابل قبول هست. طراحی منو ها، بهینه بودن بازی (رو ultra رز FHD فریم حدود 50 با گرافیک 660ti) و هر نکته ایی که فرض کنید در حد کاملاً قابل قبولی هست.

همونطور که گفتن عنوان شبیه سازی هست، یعنی به محض اینکه شمارش معکوس تموم میشه تمام چیزی که از Dirt میدونید فراموش میکنید ! فیزیک بازی به طور کامل از پایه اصلاح شده و واقعاً شخصیت ماشین رو عوض کرده. مثلاً در مقابل dirt 3، ماشین صرفاً تو جاده حرکت میکرد، مثل سر خرودن صابون ! ولی در مقابل Rally، واقعاً حس داخل ماشین بودن رو القا میکنه، کاملاً وزن ماشین قابل احساس هست، گریپ یا کشش ماشین، اسلاید ها، ترمز و حتی صدا کاملاً طبیعی شده نسبت به نسخه عادی ! 

Dirt همیشه یک عنوان پر طرفدار بوده، حتی نسخه سوم که با وجود gymkhana و GFWL شهرت منفی داشته. ولی تو این نسخه هیچکدوم از این موارد طرف نیستیم ! حتی فلش بک هم به کل حذف شده، صدمات وارد شده به ماشین باید مدیریت شه و حتی برای تعمیر، بین مسابقات یک زمان خاصی در نظر گرفته شده که در صورت خارج شدن از این زمان، پنالتی در نظر گرفته میشه . حتی زمانی که کنترل اتومبیل رو از دست بدید و به ته دره ! برید، رست ماشین زمان پنالتی در نظر میگیره ...

این موارد شاید گوشه ایی از dirt جدید باشن، تا به اینجای کار واقعاً همه چیزلذت بخش بوده، حتی مثلاً یکی از بدترین غذاب های نسخه قبلی، طراحی بد منو و صحبت های غیر قابل skip بود، که خب تو این نسخه واقعاً فکر نمیکنم بشه بهتر از این منو طراحی کرد ! 

موارد دیگه هم، مثل نسخه قبلی پشتیبانی از کنترل به بهترین نحوه و بدون نیاز به آدرس دهی کلید ها هست. در واقع بهتره بگم، codemasters تو این نسخه واقعاً به فیدبک های گذشته گوش کرده و مهمتر، اعمال کرده ! در مقابل هم بازی رو به صورت بتا در دسترس قرار داده با نصف قیمت یک عنوان AAA (هرچند نمیشه کلاً Dirt رو aaa دونست ولی 50 دلار حداقل به نظرم منطقیه براش)

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لیست ماشینهایی که توش هست رو میتونی برامون بگیری بهمن جان؟  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لیست ماشینهایی که توش هست رو میتونی برامون بگیری بهمن جان؟  :D

https://www.gtplanet.net/forum/threads/dirt-rally-car-list-not-wishlist.327657/

البته همشون دراین نسخه نیستن و به مرور اضافه خواهند شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

DiRT_Rally_Announce_10-823x436.jpg

DiRT_Rally_Announce_12-823x436.jpg

DiRT_Rally_Announce_02-823x436.jpg

DiRT_Rally_Announce_08-823x436.jpg

u_zaVfh8_A9L.878x0.Z-Z96KYq.jpg

wkL0LL_v4ulA.878x0.Z-Z96KYq.jpg

BLxT7sWD0oET.878x0.Z-Z96KYq.jpg

Lx4gIZDbX1Uh.878x0.Z-Z96KYq.jpg

ifDdKJTjLrC1.878x0.Z-Z96KYq.jpg

qldaTaM6NUZ0.878x0.Z-Z96KYq.jpg

r8p0OJDPYeBN.878x0.Z-Z96KYq.jpg

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...