رفتن به مطلب

راهنمایی گیم پد مناسب برای PC!

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یک گیم پد خوب که تو همه بازی ها ازش ساپورت بشه می خوام

الان گیم پد معمولی سیمدار دارم اصلا بازی اونو نمیشناسه!

خودم دسته ی xbox360 Controler For Windowsمد نظر بود که متوجه شدم اصلا ویندوز 8ساپورت نمیکنه!بعضی ها تونستند با روش های مختلفی وصلشش کنند اما ویندوز8.1اصلا نمیشناسه و راهی نیست

من راه های غیر رسمی نمی خوام می خوای گیم پدی باشه که درایور رسمی داشته باشه و بازی ها اونا بشناسند, دکمه هاش شبیه به دسته ی Xboxباشه چون 99درصد بازی ها دکمه ی xboxرو نمایش میدن

گیم پد مد نظر من :Logitech F710 Wireless Gamepad هست,اما متاسفانه نمیدونم ساپورتش چجوریه!بازی ها این دسته رو میشناسند یا نه!

در هر حال نیازمند یاری شما دوستان هستیم قیمت گیم پد تا 200000تومان باشه هم مشکلی نداره

post-19769-0-77467100-1430662125_thumb.jpg

post-19769-0-08995000-1430662136_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دسته ی Logitechهم با ویندوز8سازگار نیست مخصوصا64بیتی

لینک به دیدگاه

چه اجباریه حتما ویندوز 8 باشه!؟

خب 7 بنداز تا خیالت راحت باشه از ساپورت دسته. کل نرم افزارها و بازی ها هم ساپورت میکنه. @};-

لینک به دیدگاه

درود

خودم 2 تا دسته xbox 360 رو با کیت وایرلس خود مایکروسافت وصل کردم تو ویندوز 8.1 و کاملا با 99 درصد بازی ها سازگاره

درایورشم از سایت خوده مایکروسافت دانلود کردم

لینک به دیدگاه

درود

خودم 2 تا دسته xbox 360 رو با کیت وایرلس خود مایکروسافت وصل کردم تو ویندوز 8.1 و کاملا با 99 درصد بازی ها سازگاره

درایورشم از سایت خوده مایکروسافت دانلود کردم

تایید میشه!توی تحقیقم یه اشتباه رخ داده بود این که عده ای می خواستند دسته ی Xbox360رو باUSB Chargingکنسول به Pcوصل کنند!!!

همین دسته خریداری میشه!!!

لینک به دیدگاه

دسته xbox one هم برای pc موجوده.

رفیق پ.خ دادم خدمتت لینکشو بدی

لینک به دیدگاه

g310 رو دارم که همون g710 هست بدون ویبریشن و وایرلس.

همه ی بازیهایی که دارم رو ساپورت میکنه و کاملا استاندارد دسته xBox رو داره

پشتش هم یه سوییچ داره که با قرار دادنش روی dl_input میتونید توی بازیهای قدیمی هم ازش استفاده کنید

کیفیت هم عالی

عکسش هم توی همین فروم هست پیدا کردم قرار میدم

لینک به دیدگاه

رفیق پ.خ دادم خدمتت لینکشو بدی

سلام داداش. اینجا جواب میدم که شاید این اطلاعات واسه بقیه هم مفید باشه :D

دسته xbox one مدل وایرلسی رو از یکی از منابع زیر میخری و درایوری که خود شرکت سازنده برای pc ارائه کرده رو از اینجا دانلود میکنی و بعد هم نصب و تمام. حواست باشه کیت شارژر و احتمالاً باتری شارژی هم باید بگیری.

فروشگاه 1 این فروشگاه معتبره

فروشگاه 2 در مورد اعتبار این فروشگاه اطلاعی ندارم.

همچنین میتونی از همین فروشگاه ها دسته ps4 بخری و به pc وصل کنی. روش وصل کردنش تو نظرات اینجا هست که فروشگاهش دیگه زیادی معتبره :D

لینک به دیدگاه

سلام داداش. اینجا جواب میدم که شاید این اطلاعات واسه بقیه هم مفید باشه :D

دسته xbox one مدل وایرلسی رو از یکی از منابع زیر میخری و درایوری که خود شرکت سازنده برای pc ارائه کرده رو از اینجا دانلود میکنی و بعد هم نصب و تمام. حواست باشه کیت شارژر و احتمالاً باتری شارژی هم باید بگیری.

فروشگاه 1 این فروشگاه معتبره

فروشگاه 2 در مورد اعتبار این فروشگاه اطلاعی ندارم.

همچنین میتونی از همین فروشگاه ها دسته ps4 بخری و به pc وصل کنی. روش وصل کردنش تو نظرات اینجا هست که فروشگاهش دیگه زیادی معتبره :D

دمت گرم لطف کردی!

ولی هیچکدوم اینها برای PCنیست !

الان  دسته ی x360به طور انحصاری برای PCبا نام x360 controler for windowsعرضه شده که دانگل وایرلس هم داره اما دسته ی XOneفعلا به این شکل عرضه نشده

لینک به دیدگاه

تو خرید دسته Xbox 360 شک نکنید

همه ی بازیها رو راحت ساپورت میکنه

لینک به دیدگاه

دسته ی Logitechهم با ویندوز8سازگار نیست مخصوصا

سلام خدمت دوستان عزیز

برخلاف گفته این دوستمون که گفتن لاجیتک ویندوز8.1 ساپورت نمکنه بنده دسته ی لاجیتک دارم مدلی که لینکش رو گذاشتم. همانطور که مشاهده میکنید ازویندوز8 هم پشتیبانی میکنه.بنده درایورش رو دانلود کردم و کاملا هم کارمیده توی همه بازیها هم قیمت مناسب هم کیفیت عالی

http://support.logitech.com/en_us/product/rumblepad-2

ویرایش شده توسط mohammad.amin89
لینک به دیدگاه

دمت گرم لطف کردی!

ولی هیچکدوم اینها برای PCنیست !

الان  دسته ی x360به طور انحصاری برای PCبا نام x360 controler for windowsعرضه شده که دانگل وایرلس هم داره اما دسته ی XOneفعلا به این شکل عرضه نشده

راه ساده اینه که میتونید یه دسته xbox one بخرید و یه کابل micro usb هم بگیرید و باهاش به pc وصل کرده و درایورش هم نصب کنید. تو بازی ها هم هیچ مشکلی نداره. اینم لینک مقاله خود لیون که روی pc تست شده.

لینک به دیدگاه

راه ساده اینه که میتونید یه دسته xbox one بخرید و یه کابل micro usb هم بگیرید و باهاش به pc وصل کرده و درایورش هم نصب کنید. تو بازی ها هم هیچ مشکلی نداره. اینم لینک مقاله خود لیون که روی pc تست شده.

رفیق منPs4دارم با دسته ی Ps4تست کردم اصلا جالب نیست اولا که دکمه هاشون یکی نیست

دوما تو بازی Unityبدون کوچکترین تماسی با شوک کاراکتر خودش به سمت چپ میره!

من همون دسته ی x360میگیرم

Micro USBو اینکارا فایده نداره می خوام با وایرلس بازی کنم وگرنه دسته ی سیم دار دارم

چند وقت دیگه هم Xoneمیگیرم پس کلا خرید گیم پد X360کار بیهوده ای هست

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

برخلاف گفته این دوستمون که گفتن لاجیتک ویندوز8.1 ساپورت نمکنه بنده دسته ی لاجیتک دارم مدلی که لینکش رو گذاشتم. همانطور که مشاهده میکنید ازویندوز8 هم پشتیبانی میکنه.بنده درایورش رو دانلود کردم و کاملا هم کارمیده توی همه بازیها هم قیمت مناسب هم کیفیت عالی

http://support.logitech.com/en_us/product/rumblepad-2

لاجیتک هم دسته ی خوبی به نظر میرسه اما فکر کنم ساپورت بازی ها تو دسته ی x360بیشتر و بهتر باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...