رفتن به مطلب

مشکل در Mouseو Keyboard!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من از چند دکمه ی موس و کیبوردم نمیتونم استفاده کنم مگر اینه USBرو بکشم و دوباره وصل کنم و پس از ریستارت به حالت اول برمیگرده!

فکر نمیکنم مشکل از موس یا کیبورد باشه

موس من سری گیمینگ هست و از دو دکمه ی سمت چپش نمیتونم استفاده کنم مگر طبق همون چیزی که گفتم!

کیبورد هم یک دکمه ی دایره ای چرخان جهت بالا و پایین بردن صدا داره که اونم کار نمیکنه

ضمنان درایور موس هم نصب کردم اما فایده ای نداشت

Mouse:Asus GX900 Gaming

Keyboard:TK-9101

مشکل از کجاست؟

post-19769-0-75204700-1430670877_thumb.jpg

post-19769-0-29759800-1430670887_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

چه ویندوزی روی سیستمتون نضبه ؟ تو قسمت بوت کیبورد کار میکنه ؟ من وقتی ویندوز سرور 2012 رو بعداز ویندوز 8.1 نضب کرده بودم و بوتش رو با برنامه درست کرده بودم به همچین مشکلی برخوردم البته فقط تو قسمت انتخاب ویندوز در بوت

لینک به دیدگاه

چه ویندوزی روی سیستمتون نضبه ؟ تو قسمت بوت کیبورد کار میکنه ؟ من وقتی ویندوز سرور 2012 رو بعداز ویندوز 8.1 نضب کرده بودم و بوتش رو با برنامه درست کرده بودم به همچین مشکلی برخوردم البته فقط تو قسمت انتخاب ویندوز در بوت

ویندوز 8

بوتش کار میکنه

بعضی دکمه ها تو ویندوز کار نمیکنند باید USBرو بکنم وصل کنم درست شه ریستارت بدم یا خاموش روشن کنم دوباره بعضی دکمه ها از کار میوفتند

البته این دکمه ها ثابت هستند مثل کم کردن صدا یا دو دکمه ی سمت چپ موس

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

درایور های جدید مادربرد رو از سایت خودش دانلود و نصب کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...