رفتن به مطلب

فروش کارت Sapphire 4890

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عرض شد. آقای حسینی عزیز.

ببینید شما برای چی این پست را به رخ من میکشید؟بنظرشما من چکار کردم؟؟؟چندبار با دقت این تاپیک رو خوندم. در مورد فروش سی پی یو بود. چرا این حرفها را به من میزنید

اگه با فعالیت من در این سایت مشکلی دارین بی رو در وایسی بگین. من از ســــــایتتون مرخص بشم. در ضمن مدیر باید انتقاد پذیر باشه نه عصبی!!!

موفق باش.

post-6793-12782646644_thumb.jpg

درود

دوست گلم عصبانیت هم جزئی از خصوصیات انسانیه ادمه که در مقابل حرکاتی که ازش رنج میبره بروز میکنه . شما در مسنجر به بنده چی گفتید ؟ نمیخوام بگم خودتون بهش فکر کنید حتی یکی از دوستان فروم هم اینجا شاهد بود .

در کل قبلا هم گفتم تا به حال نشده بدون مشاوره مدیران اینجا کاری کرده باشم و هیچ وقت خودم رو مالک سایت نمیدونم شعار هم نمیدم دلیل دارم این کاربرا هستن که مالک یه سایت هستن چون یه سایت بدون کاربر یعنی هیچ . حالا اگر می بینید بهتون گیر دادم به دلیل کاریه که قبلا کردید و دوباره یه کار ه دیگه به شکل دیگه انجام دادید . قبول دارید وقتی میگید فلانی کالا رو برای من نفرستاد در دید بنده چه چیزی از ایشون شکل میگیره ؟ اعتبار بزرگترین سرمایه یه شخصه به سادگی وقتی خرابش کنی واقعا سخت دوباره بر میگرده عزیز .

در کل اگر کسی خلاف قوانین کاری بکنه بن میشه و اگر شما کاری میکیرید تعارف نداریم انجام می شد پس ما از بودن شما در اینجا ناراحت نیستیم عزیز و برای شما ارزوی موفقیت میکنم .

لینک به دیدگاه

سلام..این هم عکس از کارت گرافیک با تمام لوازم.....

لینک به دیدگاه

اول تشکر میکنم از شما. دوما یک تبدیل 6پین پاور ظاهرا کمه. از قبل که اینجوری نبوده؟؟؟

لینک به دیدگاه

اول تشکر میکنم از شما. دوما یک تبدیل 6پین پاور ظاهرا کمه. از قبل که اینجوری نبوده؟؟؟

2تا تبدیل 6pin داره عزیز..من گذاشتم رو هم و عکس گرفتم...

سایز بزرگ عکس رو بگیرید و ببینید

حجم عکس 800KB هست..

لینک به دیدگاه

2تا تبدیل 6pin داره عزیز..من گذاشتم رو هم و عکس گرفتم...

سایز بزرگ عکس رو بگیرید و ببینید

حجم عکس 800KB هست..

به هرحال شماره کارت بدین تا براتون هزینه رو ارسال کنم. فقط خاهشن 24 ساعته باید بدستم برسه(تیپاکس)

لینک به دیدگاه

تا آنجايی که من اطلاع دارم ابتدا پول ميريزن به حساب بعد جنس ارسال ميشه! حالا اگر عدم اطمينان هست ،از جناب حسينی کمک بگيريد @};-?

لینک به دیدگاه

به هرحال شماره کارت بدین تا براتون هزینه رو ارسال کنم. فقط خاهشن 24 ساعته باید بدستم برسه(تیپاکس)

دوست عزیز..چرا متوجه نیستید؟ @};- چند بار هم اس ام اس دادم و گفتم تیپاکس در اطراف محل زندگی بنده نیست...با پست پیشتاز میفرستم که احتمال داره چون مسافت زیاده(استان گلستان) بین 48 تا 72 ساعت بعد برسه(باز مثل قبل نشه و شکایت بنده رو پیش جناب حسینی کنید!!)

اگر فردا ارسال بشه پنجشنبه که بعیده,جمعه هم که روز کاری حساب نمیشه یا شنبه و یا در نهایت یکشنبه میرسه..باز هرطور خودتون صلاح میدونید =D>

با هر کسی هم که میخواید مشورت کنید!

لینک به دیدگاه

تا آنجايی که من اطلاع دارم ابتدا پول ميريزن به حساب بعد جنس ارسال ميشه! حالا اگر عدم اطمينان هست ،از جناب حسينی کمک بگيريد @};-?

دوست گرامی ببخشید من هم قصد همین کاری را داشتم که شما یادم انداختین. تـــــــــــــــــــشـــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــــر

موفق باش.

post-6793-127844945315_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز..چرا متوجه نیستید؟ @};- چند بار هم اس ام اس دادم و گفتم تیپاکس در اطراف محل زندگی بنده نیست...با پست پیشتاز میفرستم که احتمال داره چون مسافت زیاده(استان گلستان) بین 48 تا 72 ساعت بعد برسه(باز مثل قبل نشه و شکایت بنده رو پیش جناب حسینی کنید!!)

اگر فردا ارسال بشه پنجشنبه که بعیده,جمعه هم که روز کاری حساب نمیشه یا شنبه و یا در نهایت یکشنبه میرسه..باز هرطور خودتون صلاح میدونید =D>

با هر کسی هم که میخواید مشورت کنید!

شنبه هم تعطیله میره برای دوشنبه

لینک به دیدگاه

Master System جان برای یکشنبه هماهنگ کن...OK؟

آدرس رو برام پ.خ کن

لینک به دیدگاه

مثل اینکه جناب Master System عجله داشتند و کارت مورد نظر رو از جایی دیگه خریداری کردند!

قیمت پایه به 170.000 تغییر کرد :D

لینک به دیدگاه

خریداری شد .... با تشکر از همه دوستان ...

و تشکر از امیرجان که خوب راه اومدن سر قیمت.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...