رفتن به مطلب

نیومدن تصویر بعد از جابجایی قطعات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه جامپر رو مین هست که با اتصالش clear میشه. تقریبا نزدیک باتری هست جامپر. این روشتم خوبه به شرطی که سیستمت به برق نباشه. میتونی 2تا پایه های باتری رو به هم وصل کنی با یه پیچگوشتی

لینک به دیدگاه

یه جامپر رو مین هست که با اتصالش clear میشه. تقریبا نزدیک باتری هست جامپر. این روشتم خوبه به شرطی که سیستمت به برق نباشه. میتونی 2تا پایه های باتری رو به هم وصل کنی با یه پیچگوشتی

Clear cmos هم تاثیری نداشت

از زندگی نا امید شدم دیگه!

۱.۱۰۰ به باد رفت این فروشنده هم میگه cpu intel مهلت تست نداره

ممکنه از مادربرد باشه؟

لینک به دیدگاه

Clear cmos هم تاثیری نداشت

از زندگی نا امید شدم دیگه!

۱.۱۰۰ به باد رفت این فروشنده هم میگه cpu intel مهلت تست نداره

ممکنه از مادربرد باشه؟

مدل دقیق مادر بردتو بگو با مدل cpu

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم از همه اساتید لیون اگه تجربه همچین اتفاقی داشتن کمک ما کنن خواهش میکنم :(

لینک به دیدگاه

سلام

سی پی یو رو ببرید یک کامپیوتری بگید رو یک مین برام امتحان کنه ببینه مشکل از سی پی یو نیست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز cpu  همیشه 24 ساعت مهلت تست داره مشکل داشت باید بزور پس بدی یا به خود فروشنده بگو برات تست کنه.یه سیستم داخل مغازه دوستم بود اصلا تصویر نمیداد رم سیستم رو درآوردیم دوباره جا زدیم درست شد!!گزینه load defult bios  و یه گزینه دیگه هست اونارو زدی؟؟

لینک به دیدگاه

چندتا رم داری؟ فقط بزار 1 رم رو اسلاتش باشه. بازم تست کن

لینک به دیدگاه

من بعید میدونم مشکل ایشون از آپدیت بایوس باشه چون  کلا تصویر نمیده حتی تو محیط بایوس.این به نظرم ربطی به آپدیت نداره.احتمالا اتصال سخت افزاری قظعات  یجای کار مشکل داره مخصوصا کابل ها وخود سی پی یوو

نمیدونم شایدم اشتنباه میکنم.

سلام دوست عزیز

مشکل دقیقا بایوسه

چون سی پی یو رو ساپورت نمیکنه و وقتی سی پی یو کار نکنه هیچ تصویری نمیده

دوستمون اگه طبق توضیحات من انجام میدادن الان مشکلشون حل شده بود

نمیدونم چرا انجام ندادن!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من الان یه برنامه برات میفرستم و با اون بایوس رو آپدیت کن و بعدش سی پی یو 4790 رو بذار و حالشو ببر

یه مقدار صبر کن

لینک به دیدگاه

http://uplod.ir/hqqx9rvaygea/AsusUpdt_V7_03.rar.htm

این برنامه رو دانلود کن و نصب کن.یه بار سیستم رو ری استارت کن و جدیدترین فایل بایوس رو که گرفتی آدرسش رو بده و آپدیتش کن

لینک به دیدگاه

http://uplod.ir/hqqx9rvaygea/AsusUpdt_V7_03.rar.htm

این برنامه رو دانلود کن و نصب کن.یه بار سیستم رو ری استارت کن و جدیدترین فایل بایوس رو که گرفتی آدرسش رو بده و آپدیتش کن

من صبح هم خودم اینو دانلود کردم ولی تا میخوام نصبش کنم صفحه آبی مرگ میاد. الان هم همونجوره...!! ویندوزمم 8.1

لینک به دیدگاه

من صبح هم خودم اینو دانلود کردم ولی تا میخوام نصبش کنم صفحه آبی مرگ میاد. الان هم همونجوره...!! ویندوزمم 8.1

این رو ویندوز 7 جواب میده

با EZ fhash نتونستی انجام بدی؟

فایل بایوس رو کامل بریز توی یه فلش و سیستم رو ریست کن و برو توی بایوس قسمت تولز و EZ flash رو پیدا کن و انجامش بده

لینک به دیدگاه

این رو ویندوز 7 جواب میده

با EZ fhash نتونستی انجام بدی؟

فایل بایوس رو کامل بریز توی یه فلش و سیستم رو ریست کن و برو توی بایوس قسمت تولز و EZ flash رو پیدا کن و انجامش بده

چرا خب من با ez flash آپدیت کردم گفتم که!

لینک به دیدگاه

صفحه مرگ! مطمئنی رم ها مشکلی ندارن؟

اینجا یه چیزی هماهنگی نداره که با اون cpu بالا نمیاد.من قبلا یادم یه سری رم معمولی میگرفتیم به بعضی مادربردا نمیخوردو بالا نمیومد. من شکم بیشتر شد نصبت به رما. کسی نداری بری این cpu رو بزاری رو مینش تست کنی یا رم دیگه بزاری رو سیستم خودت.

لینک به دیدگاه

صفحه مرگ! مطمئنی رم ها مشکلی ندارن؟

اینجا یه چیزی هماهنگی نداره که با اون cpu بالا نمیاد.من قبلا یادم یه سری رم معمولی میگرفتیم به بعضی مادربردا نمیخوردو بالا نمیومد. من شکم بیشتر شد نصبت به رما. کسی نداری بری این cpu رو بزاری رو مینش تست کنی یا رم دیگه بزاری رو سیستم خودت.

خب من یک ساله با این سی پی یو Cori5 و این رمها مشکلی نداشتم تاحالا! نه والا کسی رو ندارم :(

لینک به دیدگاه

ببین چندتا رم داری؟

این cpuجدیده زده dual chanel اگه بیشتر 2تارم داری کمش کنو تست کن. بزار 1 رم باشه . شاید یکی از رمات مشکل داره. دونه دونه تست کن. قبل روشن کردن clear cmos یادت نره. با جامچره خیلی سریع انجام بده. کنار پورت ساتا یه جامپره. اونو جابجا کنو بعدش بزار سر جاش.

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی سیستم روشن میکنی بوق نمیزنه؟

میتونه به خاطر درست جا نزدن رم باشه رمهارو در بیار اسلات های رم رو تمیز کن بعد رمها رو با دقت و محکم بذار رو اسلات تا سفت بشه بعد سیستمو روشن کن ببین جواب میده ؟

اگه بازم کار نکرد سیستمو کلن همرو همچی دربیار از اوله اول با دفت اسمبل کن این روش اکثر اوقات خیلی خوب جواب میده

و در اخر انداختن 4790K روی سوکت های نسلz87 h87 حتما به اپدیت بایوس نیاز داره بدون اپدیت بایوس جواب نمیده

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی سیستم روشن میکنی بوق نمیزنه؟

میتونه به خاطر درست جا نزدن رم باشه رمهارو در بیار اسلات های رم رو تمیز کن بعد رمها رو با دقت و محکم بذار رو اسلات تا سفت بشه بعد سیستمو روشن کن ببین جواب میده ؟

اگه بازم کار نکرد سیستمو کلن همرو همچی دربیار از اوله اول با دفت اسمبل کن این روش اکثر اوقات خیلی خوب جواب میده

و در اخر انداختن 4790K روی سوکت های نسلz87 h87 حتما به اپدیت بایوس نیاز داره بدون اپدیت بایوس جواب نمیده

خب من وقتی i5 رو میذارم بدون مشکل کار میگنه طبق معمول!
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...