رفتن به مطلب

Pioneer Bluray-RW 16x BDR-209DBK

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان

قصد فروش این ODD رو دارم 16x  رایت  بلوری داره که من مشابهش رو تو بازار ندیدم

الان 12 ایکس پایونیر تو بازار حدود 325 قیمت داره من این رو که حدود 5 ماه بیشتر رو سیستم نبوده رو فکر کنم 250 قیمت مناسبی باشه

برگه گارانتیش نیست ولی گارانتی سریر داره و بدونه کارت قبول میکنه یه سیستم پیام کوتاه هم داره که من ازش سر در نیوردم تا تاریخ دقیق رو بهتون بده کارتونش هم نیست ولی به دستم میرسه

برای تست 24 ساعت در نظر گرفتم حضوری هم میتونید تشریف بیارید برای تست 

ابتدا ارسال بعد واریز برای دوستان شهرستانی امکان پذیر نمیباشد.

پایان مزایده 24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد

قیمت پایه 200 فروش فوری 250

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

@};- @};- سلام عزیزخوبی استاد ازش چند وقت استفاده شده(ببخشید 5ماه مرتب ازش کار کشیدید یا نه کم استفاده شده) وایا فیامهای 3بعددی( 3D) را حتما میشه باهاش دید  استاد بزرگوار کارتنش نیست اطلاعاتش که هست :D عزیز مد لش وسایتی که اطلاعات کاملترش را اگر امکان داره بدهید اگر همه چیزش مرتب باشه وبا عرض پوزش مهلت تست چون شهرستانم بیشنر کنی وبا اجازه خود شما 150 که گارانتی دار باشه باکلیه وسایل در ضمن شما کدام منطقه تهران هستید( =)) منظور شما برای شهرستانی نیست چیه :eek: ) باز هم ببخشید قیمت پایین زدم وسیله شما عالی جیب بنده خالی =)) ا لبته خود شما دراجازه پیشنهاد را باز گذاشتید لطف شما زیاد موفق باشی چناچه تمایل داشتی به شماره 09132221359 یک اس  بدهید تا بهتر مذاکره کنیم همیشه سلامت باشی :laughing: :laughing: :laughing: :clapping:
 ممنون @};-  @};- @};- :clapping:

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما

دیر اومدی فروش رفت

به قیمت 240 خارج لیون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...