رفتن به مطلب

مشکل نصب نشدن نرم افزار BWMeter

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان من نرم افزار BWmetr رو روی ویندوز7 به راحتی و بدون هیچ مشکلی نصب و استفاده میکنم میکردم ولی رو 8.1 دیشب یه باز نصبش کردم براحتی نصب شد ولی حس میکردم فایروالش کار نمیکنه پاکش کردم البته با نرم افزار Max Uninstaller بعد مجددا که خواستم نصبش کنم در حین نصب این ارور رو  میده و نمیزاره کامل نصب شه

14308082567331.png

سرنصب نشدن این امروزیه  باز ویندوز رو مجددا نصب کردم اما بازم نصب نمیشه

کسی میدونه مشکل چیه؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

سلام

برای یه همچین نرم افزاری یه بار سیستم عامل ریختید دوباره ؟!  :eek: 

به شخصه بندویچ میتر رو به بندویچ مانیتور ترجیح میدم ولی اگه مشکلی با دومی ندارید مثل من :) ، اون رو نصب کنید. 

فایل های رجیستری قبلی درست پاک شدند؟ ری استارت کردید؟

لینک به دیدگاه

چک کردید ببینید آین نسخه با ویندوز 8.1 سازگاری داره یا نه ؟!

اگر نصب نشد و برنامه جایگزین خواستید من به شما DU Meter پیشنهاد میکنم

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

سلام

برای یه همچین نرم افزاری یه بار سیستم عامل ریختید دوباره ؟!  :eek: 

به شخصه بندویچ میتر رو به بندویچ مانیتور ترجیح میدم ولی اگه مشکلی با دومی ندارید مثل من :) ، اون رو نصب کنید. 

فایل های رجیستری قبلی درست پاک شدند؟ ری استارت کردید؟

بله عزیز 8.1 رو مجدد نصب کردم در کمال تعجب بازم نصب نشد در حالی که بار اول براحتی نصب میشد.

حدودو یه ساله استفاده میکنم بهش عادت کردم. این نرم افرا خیلی خوبه . یکی از قابلیتای خوبش که برای من هم خیلی مهمه موقعی که نرم افزاری بخواد خودکار به اینترنت   وصل شه سریع قبلش این نرم افزار ازت  میپرسه اجازه میدید یا نه.(اینطوری ترافیکت هم الکی سر اپدیت نرم افزارا تموم نمیشه).یا یه قابلیت دیگش اینه که در روز چقدر اپلود یا دانلود کردید یا در ماه چقدر ترافیک مصرف کردید

فایل رجیستریشو هم نرم افزار Max Uninstaller همشو پاک کرد. ری استارت هم کردم اما مشکل همچنان پا برجاست.

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

چک کردید ببینید آین نسخه با ویندوز 8.1 سازگاری داره یا نه ؟!

اگر نصب نشد و برنامه جایگزین خواستید من به شما DU Meter پیشنهاد میکنم

http://www.desksoft.com/BWMeter.htm

تو سایت سازنده زده 8 رو زده اما 8.1رو نزده ..مطمئن نیستم ولی فک نکنم مشکلی داشته باشه...DU Meter اون قابلیت هایی که بالا گفتم رو ایا داره ؟

143081890660841.png

لینک به دیدگاه

http://www.desksoft.com/BWMeter.htm

تو سایت سازنده زده 8 رو زده اما 8.1رو نزده ..مطمئن نیستم ولی فک نکنم مشکلی داشته باشه...DU Meter اون قابلیت هایی که بالا گفتم رو ایا داره ؟

143081890660841.png

دوست عزیز یه حدسی میزنم ولی نمیدونم چقدر درست باشه یا نه .. ولی تستش بی ضرر نیست !

چک کنید ببینید آخرین نسخه Microsoft .NET Framework نصب هست یا نه..

والا همه قابلیت هارو داره .. بجز جلوگیری از دسترسی برنامه ها به اینترنت

ویرایش شد !!

https://support.microsoft.com/en-us/kb/968003

این لینک رو هم بخونید و عمل کنید !

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

run as admin کنید

ضمناً با ویندوز 8.1 مشکلات زیادی داره و بهترین جایگزین از دیدگاه من DU Meter هست، کلا از 8.1 پشتیبانی نمیکنه.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

بله عزیز 8.1 رو مجدد نصب کردم در کمال تعجب بازم نصب نشد در حالی که بار اول براحتی نصب میشد.

حدودو یه ساله استفاده میکنم بهش عادت کردم. این نرم افرا خیلی خوبه . یکی از قابلیتای خوبش که برای من هم خیلی مهمه موقعی که نرم افزاری بخواد خودکار به اینترنت   وصل شه سریع قبلش این نرم افزار ازت  میپرسه اجازه میدید یا نه.(اینطوری ترافیکت هم الکی سر اپدیت نرم افزارا تموم نمیشه).یا یه قابلیت دیگش اینه که در روز چقدر اپلود یا دانلود کردید یا در ماه چقدر ترافیک مصرف کردید

فایل رجیستریشو هم نرم افزار Max Uninstaller همشو پاک کرد. ری استارت هم کردم اما مشکل همچنان پا برجاست.

یه فایروال درست نصب کنید دقیقاً قبل اجرای هر نرم افزاری همین درخواست اجازه هارو میکنه از شما.

بندویچ میتر خیلی شبیه بندویچ مانیتور هست. اگر عادت کردید از اون استفاده کنید زیاد تفاوتی نداره. اگر مشکلتون حل نشد نهایت اون یکی رو نصب کنید. چون من هم مثل شمام اگر عادت کنم به نرم افزاری دل کندن ازش برام سختِ. ولی مطمئن باشید این دو به هم خیلی شباهت دارند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...