رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد RAM!!

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز...

من یه سوال دارم من 2 تا رم با مدل های مختلف دارم یکی apacer 4 گیگ و اون یکی هم برند دیگه ای هست و 4 گیگ DDR3  که با   باس 1333من با اورکلاک رمها رو به 1600 رسوندم  و دیروز یه رم ADATA XPG V1 8gb DDR3 1600 CL9 خریدم و کنار رمهای دیگه قرار دادم الان کل رمها رو شناسایی کرده که 16 گیگ هست و با برنامه ی CPU-z هم نگاه کردم کلا 16 گیگ رو نشون میده با فرکانس 1600 میخواستم بدونم الان با اینکه رمهای قبلی من باسشون 1333 و با اورکلاک اومدن 1600 با این رم جدید من که 1600 هست دچار تداخل نمیشه یا از نظر سرعت به مشکل نمیخوره؟؟.. لطفا منو راهنمایی کنید...

لینک به دیدگاه

تست Memtest یا Super Pi بگیر، تست پاس شد، رمها مشکلی ندارن.

تست پایداری Stability Test

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

آقا من یه سوال داشتم من میخوام 2 تا رم 2gig ddr3 بخرم.میخواستم بدنم کدوم شرکت از همه بهتره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر اور نمیخوای بکنی زیاد فرقی نمیکنه

فقط با گارانتی معتبر بگیر که اگر مشکل پیدا کردن بدون دنگ و فنگ واست تعویض کنن

ولی در کل رمهای

corsair

gskill

خیلی با کیفیت هستن

لینک به دیدگاه

من پرسیدم بهم گفتن تو 1333 رمهای gskill و corsair نیستن.اینا از 1600 به بعد تولید میکنن درسته این حرف؟

لینک به دیدگاه

من پرسیدم بهم گفتن تو 1333 رمهای gskill و corsair نیستن.اینا از 1600 به بعد تولید میکنن درسته این حرف؟

هست از هر دو برند ولی شاید نوش گیر نیاد

لینک به دیدگاه

الان به نظر شما رم 1333 تو یکی از مارکایcorsair یا gskill بگیرم؟

اگه مین بیشتر پشتیبانی میکنه 1600 بگیر کلا

این دو بردن خوب هستن ولی اگه مواردی مثل پاتریوت، Kingstonبود بخرید خوب هستن همشون

لینک به دیدگاه

من HyperX Fury را پیشنهاد میدم که کاراییش نسبت به قیمتش خیلی خوب هست شخصا هم با Corsair XMS مخالفم چون توی تستهایی که انجام دادم ازش رازی نبودم و در کل فقط سری Dominator و Platinum را قبول دارم

رمهای G.Skill هم خوب ولی خوب گرون هستن ورمهای Crucial و Geil هم خوب و با کیفیت هستن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

آقا من رم 1600 روی مادربورد 1333 بندازم کار میکنه؟؟  :-?

درود

بله با اون سرعت 1333 معمولا باید بیاره بالا برات اگه بالا نیومد سیستم دستی تنظیم باید بکنی رو این سرعت...! 

( البته گاها دیده شده رم رو قبول نمیکنه سیستم، پس شما اول سعی کن یک رم رو سیستم تست کنی بعد بخری و یا نو خرید نکن که اگه به سیستمت نخورد و پس زد بتونی راحت بفروشیش ضرر نکنی)

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

سلام

آقا من رم 1600 روی مادربورد 1333 بندازم کار میکنه؟؟ :-?

بله اما با باس 1333 و ببنید قابلیت اورکلاک داره به 1600 یا نه وگرنه ممکنه بالا نمیاره ویرایش شده توسط Done
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله اما با باس 1333 و ببنید قابلیت اورکلاک داره به 1600 یا نه وگرنه ممکنه بالا نمیاره

درود

حالا گیریم برد قابلیت اور به 1600 نداشت ، رم رو میشه که داون کلاک کرد به 1333، و فکر کنم منظور ایشون مورد دوم بود نه اول !  :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...