رفتن به مطلب

RAM 16MB 30PIN SIMM

rezabeirag
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

http://eshop.macsale...uting/30PS16MB/

http://www.18004memo...-30pin-simm.asp

لطفا از اين رم من در مرحله اول 20 عدد از اين رم ميخوام هر قدر كه قيمت اين رم رو شما ارزان تهيه كنيد در مرحله بعدي به تعداد زياد سفارش خواهم داد رضا بيرقي از اروميه BEIRAGREZA@YAHOO.COM 09143463427 -09385493495

مشخصات اي رم اين ميباشد

RAM 16MB 30PIN SIMM

post-6758-127650806511_thumb.jpg

post-6758-127650811838_thumb.jpg

ویرایش شده توسط rezabeirag
لینک به دیدگاه

درود

رضا جان این رمها برای چه کاری هستش چون مال کامپیوتر نیستش

لینک به دیدگاه

درود

سلام سعيد جون اين رم در نوع 486 وسيستم هاي قديمي استهاده ميشدن داراي 8 بيت خروجي هستن .ولي من از اين رم ها رو در يك نوع ارگ به كار ميبرم و حافظه اون رو به 32MB ارتقاع ميدم

در لينك هاي كه فرستام شايد عكس اون باشه يا اينكه در گوگل سرج كنيد عكس اون هست 16MB 30 PI SIMM

در ايران فقط لز نوع 4MB, 1MB اون موجود هست

لینک به دیدگاه

درود

سلام سعيد جان كي واسم جواب ميدين؟ من منتظرم لطفا مرسي

لینک به دیدگاه

رضا جان فکر کنم بتونم چنین چیزی رو برات تو ایران پیدا کنم ولی یه مقدار اجازه بده برات سرچ کنم .

لینک به دیدگاه

رضا جان فکر کنم بتونم چنین چیزی رو برات تو ایران پیدا کنم ولی یه مقدار اجازه بده برات سرچ کنم .

اقا سعيد فكر نكنم چون از اين رم تنها در مقدار 1mb ,4mb در ايران موجود هست و اگر هم در مقدار 16mb باشد قيمت ان را درست حساب نميكنن

http://www.18004memory.com/16mb-60ns-fpm-30pin-simm.asp

ميبينيد قيمت اين رم در حدود 7 تا 10 دلار هست و من از اين رم در مراحل بعدي تا 50 عدد تا 100 عدد ميخوام ولي در اين مرحله اول 20 تا ميخوام تا مراحل اول را انجام بدهم مرسي از زحمت شما پيشاپيش

لینک به دیدگاه

رضا جان بنده از این رمها قبلا با همین ظریفیتهای 16 و 32 فروختم قضیه مال چند سال قبله پس پیدا میشه البته مطمئن نیستم وای سعیم رو میکم

لینک به دیدگاه

رضا جان بنده از این رمها قبلا با همین ظریفیتهای 16 و 32 فروختم قضیه مال چند سال قبله پس پیدا میشه البته مطمئن نیستم وای سعیم رو میکم

سعيد جان من 16مگا بايت 30 پين ميخوام نكنه شما از نوع 72 پين بگين چون از نوع 72 پين كه يه شيار هم تو وسط رم هست به درد من نميخوره از باب ياداوري خواستم بگم همين تو شكل وعكس دقيقا 30 پين بودن اين رم معلومه تو اول متن عكس شو قرار دادم مرسي

لینک به دیدگاه

سعيد جان من 16مگا بايت 30 پين ميخوام نكنه شما از نوع 72 پين بگين چون از نوع 72 پين كه يه شيار هم تو وسط رم هست به درد من نميخوره از باب ياداوري خواستم بگم همين تو شكل وعكس دقيقا 30 پين بودن اين رم معلومه تو اول متن عكس شو قرار دادم مرسي

دوست عزیز من یسری از این رم هایه 30 پین دارم ولی نمیدونم چند مگ هستند یه عکس گرفتم ولی واضح نیست

95227246551619821416.jpg

کدایه روش برات مینویسم از بالا

1- 81C1000A-70 (9306 T61)

2- TMS4C1024DJ (QEE109I9)

3- KM44C1000BJ-7 (318Y

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من یسری از این رم هایه 30 پین دارم ولی نمیدونم چند مگ هستند یه عکس گرفتم ولی واضح نیست

95227246551619821416.jpg

کدایه روش برات مینویسم از بالا

1- 81C1000A-70 (9306 T61)

2- TMS4C1024DJ (QEE109I9)

3- KM44C1000BJ-7 (318Y

سلام دوست عزيز اينها رم 1مگا بايت است اگر روي اي سي ها اين رم ها كه دارين اين شماره باشد نشانه ظرفبت اين رم 30 پين هست

81c1000 اگر اين اي سي روي رم باشد يا مشابه ان مثلا MN1C1000 باشد اين رم 1مگا بايت است

اگر از اين نوع اي سي باشد شماره HM514100 يا MN41C4000 اين رم از نوع 4مگا بايت هست

ولي اگر از اين شماره باشد HM5116100 اين رم 16 مگا بايت است

اصولا اگر مقدار رم روي ان ننوشته شده باشد از روي شماره اي سي ميشود مقدار ان رم را فهميد

اگر رم شما از نوع 16 مگا نيشت چون اي سي هاي اون 20 پايه دارن.هگي از نوع يك مگا بايت هستن ولي اگر از نوع 4مگا هم دارين بهم بگين

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز اينها رم 1مگا بايت است اگر روي اي سي ها اين رم ها كه دارين اين شماره باشد نشانه ظرفبت اين رم 30 پين هست

81c1000 اگر اين اي سي روي رم باشد يا مشابه ان مثلا MN1C1000 باشد اين رم 1مگا بايت است

اگر از اين نوع اي سي باشد شماره HM514100 يا MN41C4000 اين رم از نوع 4مگا بايت هست

ولي اگر از اين شماره باشد HM5116100 اين رم 16 مگا بايت است

اصولا اگر مقدار رم روي ان ننوشته شده باشد از روي شماره اي سي ميشود مقدار ان رم را فهميد

اگر رم شما از نوع 16 مگا نيشت چون اي سي هاي اون 20 پايه دارن.هگي از نوع يك مگا بايت هستن ولي اگر از نوع 4مگا هم دارين بهم بگين

دوست عزیز متاسفانه مثل اینکه 1 مگ هستند

لینک به دیدگاه

درود

سلام اقا سعيد چه خبر چي شد ؟

لطفا من منتظرم يه خبر بديد تو چه مرحله هست درخواست من.

لینک به دیدگاه

درود

رضا جان واقعا شرمندم که دیر شد . همکارم و خود بنده حضوری پیش چند تا از دوستان قدیمی و دست دوم فروش رفتم و متاسفانه نداشتن این رم رو . قدیما نهایتش تا 4 مگ وارد بازار ما شده بود و بیشترهم تو بازار 1مگ بود تو بازار . خلاصه تا چند روز دیگه خواستم سفارش بگیرم اگر این رمها دم دستم بود میارم براتون اگر نبودش شرمندم

لینک به دیدگاه

درود

رضا جان واقعا شرمندم که دیر شد . همکارم و خود بنده حضوری پیش چند تا از دوستان قدیمی و دست دوم فروش رفتم و متاسفانه نداشتن این رم رو . قدیما نهایتش تا 4 مگ وارد بازار ما شده بود و بیشترهم تو بازار 1مگ بود تو بازار . خلاصه تا چند روز دیگه خواستم سفارش بگیرم اگر این رمها دم دستم بود میارم براتون اگر نبودش شرمندم

سلامواقا سعيد وخسته نباشين.شما گفته بودين كه قطعات رو از امريكا تهيه ميكنين اقا سعيد اين سايت ها همشون تو امريكا هستن وبه نظر من يكي از اون بهترينهاش ومناسبش اين هست

http://www.majormemory.com/16mb-30-pin-70ns-non-parity-simm.html

لینک به دیدگاه

آقای حسینی چند دفعه پست میدید سرم گیج رفت [-X ;)

:p :eek: :eek:

حق با شماست چرا اینطوری شد ؟

اینجا اینترنت ما قاط میزنه بعضی وقتها اینطوری میشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

eek.gifeek.gifeek.gif

حق با شماست چرا اینطوری شد ؟

اینجا اینترنت ما قاط میزنه بعضی وقتها اینطوری میشه

سلام اقا سعید خسته نباشین

اقا سعید من این سفارش من تا کی طول میکشه تهیه بشه یا اینکه من تا کی منتظر بمونم

من تا حالا که نتونستم جواب کامل بگیرم لطفا منو از بلاتکلیفی نجات بدید و یه جواب کامل بدین مرسی

لینک به دیدگاه

رضا جان قبلا هم واضح و روشن براتون توضیح دادم که این رمها رو نمیتونم تهیه کنم مگر اینکه سفارشتون بالای 2000 دلار باشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...