رفتن به مطلب

افزایش فریم و بنچ کارت های ati توسط دستکاری با گزینه های دایور 15.4

Recommended Posts

عاغا من گذينه ها رو که فعال ميکنم همون اوليو فعال کردم کلا پنجره amd بسته ميشه.

لینک به دیدگاه

ما اخر نفهمیدیم شما تسلوشن رو دست زدی یا همون دیفالت هست یا نه

اگه دست زدی هیچ

اگه نزدی واقعا افرین کار جالبی کردید

دست کاری رو فقط از طریق درایور انجام دادم که هیچ فرقی با با تسلیشن 64x نداره

لینک به دیدگاه

با سلام.

من این تست رو انجام دادم.

سیستم من :

VGA : XFX Radeon HD 6770 Core Edition

CPU : Intel Core i3 2120

Ram : 2x4GB KiNGMAX 1333Ghz

اینم نتایج :

: Default

w9xr_defult.jpg

After optimize 

wroq_optimiazed.jpg

علیک سلام

مرسی برادر از زحمتی که کشیدی، فقط داخل بازی هم تست کردی ببینی افزایش فریم روی یک نقطه ثابت داشتین یا نه؟!

لینک به دیدگاه

عاغا من گذينه ها رو که فعال ميکنم همون اوليو فعال کردم کلا پنجره amd بسته ميشه.

عاقا دقیقا مشخص میکنی کدوم گزینه رو میزنی که پنجره کلا بسته میشه؟

اینکار رو روی چندتا سیستم انجام دادم هیچکدوم مشکل نداشتن در هیچ صورتی!!!! :-?

لینک به دیدگاه

4690سی پی یو خوبی هست اما درنظر بگیرید که دارید باهاش دو تا کارت که روی یه برد نصب هست کار میکشید!

i5 برای کارتی مثل 980 گلوگاه نیست اما برای دو تا کارت بله میتونه تا مقداری گلوگاه بشه و نیاز به i7 داره و رم بیشتر!

بله برای فهمیدن اختلاف تصاویر به دو تا عکس با کیفیت و زوم روی تصویر احتیاج دارید!

همونطوری که فهمیدن اختلاف بین dx9  و dx11  تو بازی هایی مثل farcry 3 و metro 2033  کار مشکلی هست و 80%  عین هم هستن اما برای فهمیدن اختلاف میشه به تسولیشنی که روی سخره ها میده فهمید و dof  تصویرو...

تو حالت عادی بله تو ظاهر یکی هستن!اما باطن کار چیز  دیگه ای هست!

بابا زمان کارت 7990 بزور سی پی های سری 1155 بودن که با i5 اونها هم هیچ مشکلی نداشت چه برسه به 4690 سوکت 1150!!!!!

بابا شما مگه تا الان رم 16 گیگ سر دستگاهت بوده که میگی کمه!!!!! من 32 گیگ رم داشتم که 16 گیگش رو برداشتم چون توی سنگینترین بازی که کردم فقط 14 گیگ رم نیاز داشت

بابا دیگه عکس با کیفیت تر از این که برات گذاشتم و نتونستی اختلاف پیدا کنی؟!؟! اونوقت میگی احتیاج به زوم هست؟ خو تو که انقدر زوم بینی یه زوم کن و یه اختلاف بهم نشون بده

والا من نمیدونم وقتی قراره بازی از لحاظ ظاهری فرق نداشته باشه این باطن رو از کجا آوردی؟!؟! مگه بازی با جزیاتش میخواد مناسک حج انجام بده که میگی باطنش فرق داره یا نباید باطنش فرقی داشته باشه؟!؟!

نکنه تو وقتی داری بازی میکنی سرت با زوم 4x اسنایپ رو زمینه که میتونی تفاوت هارو متوجه بشی که من یا خیلیای دیگه متوجه نمیشیم؟!؟!

داش خواهش میکنم وقتی اطلاع از چیزی نداری یا حتی زحمت تست کردن یا حتی مقایسه  دو تا عکس رو انجام ندادی پست نزار

یا علی

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

بابا زمان کارت 7990 بزور سی پی های سری 1155 بودن که با i5 اونها هم هیچ مشکلی نداشت چه برسه به 4690 سوکت 1150!!!!!

بابا شما مگه تا الان رم 16 گیگ سر دستگاهت بوده که میگی کمه!!!!! من 32 گیگ رم داشتم که 16 گیگش رو برداشتم چون توی سنگینترین بازی که کردم فقط 14 گیگ رم نیاز داشت

بابا دیگه عکس با کیفیت تر از این که برات گذاشتم و نتونستی اختلاف پیدا کنی؟!؟! اونوقت میگی احتیاج به زوم هست؟ خو تو که انقدر زوم بینی یه زوم کن و یه اختلاف بهم نشون بده

والا من نمیدونم وقتی قراره بازی از لحاظ ظاهری فرق نداشته باشه این باطن رو از کجا آوردی؟!؟! مگه بازی با جزیاتش میخواد مناسک حج انجام بده که میگی باطنش فرق داره یا نباید باطنش فرقی داشته باشه؟!؟!

نکنه تو وقتی داری بازی میکنی سرت با زوم 4x اسنایپ رو زمینه که میتونی تفاوت هارو متوجه بشی که من یا خیلیای دیگه متوجه نمیشیم؟!؟!

داش خواهش میکنم وقتی اطلاع از چیزی نداری یا حتی زحمت تست کردن یا حتی مقایسه  دو تا عکس رو انجام ندادی پست نزار

یا علی

مگه ما با هم دعوا داریم با لحن تند جواب میدی شما؟!

من گفتم شاید از cpu  باشه نگفتم حتما!گفتم ایرادت با این کارت حل نمیشه!چون ورداشتی تنظیمات درایور رو از کار انداختی که باعث میشه فریم بره بالاتر!اون امتیازی که تو حالت دیفالت میگیری برای کارتت کمه!

و با از کار انداختن تنظیمات فریم رو بیشتر کردی(میشه اما درستش این نیست!) !این که متوجه تفاوت نمیشی رو دیگه من نباید اثبات کنم ولی 100% فرق داره!تو حالت عادی متوجه نمیشی و باید با یه عکس با جزعیات و کم حجم نشده نگاه کنی با زوم دقیق!نه با این عکس که گذاشتی!

گفتم برای رفع ابهام که من از خودم دارم درمیارم حرفامو از بهمن بپرس اون رو که دیگه قبول داری.

دراخرم حال کن باهاش که فریمت بیشتر شده .شما که نمیخوای متوجه بشی من چی میگم من دیگه با شما بحثی ندارم.خوش باش.

لینک به دیدگاه

فقط میتونم بگم شمارو ارجاع میدم به پست بالایی

لطفا اول تست کنین که اصلا ارور رو با چشمای خودتون ببینین بعد پست خودتون رو قرار بدین، راستی منکه مشخصات سیستم رو نوشتم استادی میکنی اگر بگی مشکل دستگاه من از کجاست بلکه راحت بشم دیگه 3 4 روز نگردم دنبال حل مشکل کارتم :cool:

باز هم تشکر

این پستم تازه دیدم.بله ارور میده و میگه not invalid! خودت تست کن و با چشم خودت ببین!

لینک به دیدگاه

مگه ما با هم دعوا داریم با لحن تند جواب میدی شما؟!

من گفتم شاید از cpu  باشه نگفتم حتما!گفتم ایرادت با این کارت حل نمیشه!چون ورداشتی تنظیمات درایور رو از کار انداختی که باعث میشه فریم بره بالاتر!اون امتیازی که تو حالت دیفالت میگیری برای کارتت کمه!

و با از کار انداختن تنظیمات فریم رو بیشتر کردی(میشه اما درستش این نیست!) !این که متوجه تفاوت نمیشی رو دیگه من نباید اثبات کنم ولی 100% فرق داره!تو حالت عادی متوجه نمیشی و باید با یه عکس با جزعیات و کم حجم نشده نگاه کنی با زوم دقیق!نه با این عکس که گذاشتی!

گفتم برای رفع ابهام که من از خودم دارم درمیارم حرفامو از بهمن بپرس اون رو که دیگه قبول داری.

دراخرم حال کن باهاش که فریمت بیشتر شده .شما که نمیخوای متوجه بشی من چی میگم من دیگه با شما بحثی ندارم.خوش باش.

دعوا ندارم ولی هرچی میگم اونم با دلیل هی یه چیزه دیگه میگی که واقعا میره رو مخم ~x(

این پستم تازه دیدم.بله ارور میده و میگه not invalid! خودت تست کن و با چشم خودت ببین!

یعنی خوبه من عکس هارو گذاشتم تست هم گرفتم که میگم کار میده بعد میای میگی خودم تست کنم؟! پدربزرگم که ننشسته 3 4 روز بعد تست کنه بعد این مقاله رو نوشته باشه :D

لینک به دیدگاه

این عکسی که گزاشتی نه من منظورم نتیجه تست رو که بخوای تو سایت 3dmark  ثبت کنی رو قبول نمیکنه!10 بار هم امحان کردم قبول نمیکنه.!

دلیل منطقی بیار که منم قبول کنم برگشتی میگی تو عکسایی که گزاشتم یکی دیده میشه پس فرقی ندارن!این دلیل منطقی من رو خیلی قانع کرده :wacko:

لینک به دیدگاه

این عکسی که گزاشتی نه من منظورم نتیجه تست رو که بخوای تو سایت 3dmark  ثبت کنی رو قبول نمیکنه!10 بار هم امحان کردم قبول نمیکنه.!

دلیل منطقی بیار که منم قبول کنم برگشتی میگی تو عکسایی که گزاشتم یکی دیده میشه پس فرقی ندارن!این دلیل منطقی من رو خیلی قانع کرده :wacko:

پس چطور مال من قبول کرد؟! :-?

اگر این عکس هارو اونم با بالاترین کیفیت، اونم بدون هیچ گونه تغییری رو قبول نداری دیگه فک کنم باید خودم تماس بگیرم با برو بچ رلیز و تستر گیم که با شما تماس بگیرن و بگن فرق نداره

مرسی بابت منور کردن تاپیک

لینک به دیدگاه

سلام. مال منم قبول کرد.

علیک سلام

مرسی

لطف میکنی اگر تست های رو که گرفتی هم 3mark و هم بازی رو بزاری برای دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود داداش ،

کارت رو توی کدوم اسلات PCI-E مادربوردت گذاشتی ، بالایی یا پایینی ؟

لینک به دیدگاه

علیک سلام

مرسی

لطف میکنی اگر تست های رو که گرفتی هم 3mark و هم بازی رو بزاری برای دوستان

قبل از دستکاری درایور

t6e_1_thumb.jpg

بعد از دستکاری درایور

amex_2_thumb.jpg

الان این نتایج واسه سیستمم خوبه؟ کارتم SAPPHIRE TOXIC R9 280X هست.

لینک به دیدگاه

با همون تنظیماتی که من دادم تست کردی؟ روی همون گزینه ادونس و رفتن روی exterm lvl

راستی اون تیک دمو و فیزیسکس رو هم حذف کن که زیاد طول نکشنه بنچ گرفتن

اتفاقا من خودم با همین کارت روی سیستمی با این مشخصات تست گرفتم

3770k oc up to 4.6

16gig ram bass 2200 cl12

امتیاز 3200 رو داد

الان با این تنظیمات حدوده 1000 تا بیشتر امتیاز گرفتی که به کارت r9 290tri-x رفیقم با حالت دیفالت درایور رسیدی، حالا میمونه چندتا تست برامون از بازی بزاری: یبار با تنظیماتی که اعمال کردی و یبار با تنظیمات دیفالت درایور

که ببینیم افزایش فریمی برای شما در کار بوده یا خیر

مرسی

لینک به دیدگاه

بله با تنظیمات شما بوده.

میشه یه راهنمایی بکنید که از بازی ها چطور میشه بنچمارک بگیرم؟

حقیقتش دنبال نرم افزاری میگردم که بنچمارک بگیره ولی هنوز چیزی پیدا نکردم.

الان GTA V رو سیستمم نصبه.

لینک به دیدگاه

از بازی بنچ مارک نمیگیرن

یه برنامه ای هست بنام fraps که با اون میشه فهمید بازی در هر صحنه چه قدر فریم میده، هرچی فریم بالاتر باشه بازی رون تره

اون رو دانلود کنین بعد مینیمایز، و در هر دو صورت دیفالت و اعمال شده روی یه سکانس مشخص ببینین افزایش فریم داشتین یا خیر

لینک به دیدگاه

تشکر از شما دوست عزیر من خودم تو اکثر بازی ها مشکل ندارم فقط با این روش شما امتحان میکنم برای فریم بهتر 

لینک به دیدگاه

متاسفانه هیچ جوری نتونستم تو شرایط یکسان تست کنم. هر بار تو GTA V یه جای متفاوت بازی شروع میشه و زمان و آب و هوا متفاوته.

باید یه بازی دیگه بگیرم تست کنم خبرشو میدم :D

لینک به دیدگاه

با یه بازی اول شخص و سنگین مثل crysis3 یا همین dying light  یه تست بگیر که همیشه از یه save شرو میشه

مرسی

لینک به دیدگاه

تشکر از شما دوست عزیر من خودم تو اکثر بازی ها مشکل ندارم فقط با این روش شما امتحان میکنم برای فریم بهتر 

خواهش میکنم

فقط حتما تست خودتون رو هم در حالت دیفالت هم custome شده قرار بدین و اگر امکان داشته باشه از بازی هم یه یه تست فریم بگیرین که هم من هم بقیه دوستان استفاده کنن از ازمایش شما

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

شما هر تنظیماتی که داخل بازی میتونی تغییر بدی همون رو هم میتونی با درایور گرافیک انجام بدی در واقع شما با این تظیماتی که انجام دادی گرافیک رو کم کردی و مسلمه که امتیاز بیشتری بدست میاری و راجع به عکسی که گرفتی ؟ خیلی از بازیها با یک سری از تنظیمات گرافیکی فقط بار گرافیک رو زیاد میکنند وتغییر محصوصی به بازی نمیدن 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

شما هر تنظیماتی که داخل بازی میتونی تغییر بدی همون رو هم میتونی با درایور گرافیک انجام بدی در واقع شما با این تظیماتی که انجام دادی گرافیک رو کم کردی و مسلمه که امتیاز بیشتری بدست میاری و راجع به عکسی که گرفتی ؟ خیلی از بازیها با یک سری از تنظیمات گرافیکی فقط بار گرافیک رو زیاد میکنند وتغییر محصوصی به بازی نمیدن 

علیک سلام

به هیچ عنوان هر تنظیماتی نیست چون تو خود سایت گیم فا نوشته از داخل بازی تغییرش دادن نه از طریق دستکاری درایور

در ثاتی خود شما هم گفتی بعضی از بازی فرق زیادی بین گزینه الترا و low ندارن درصورتی که در بازی dying light اگر گرافیک رو روی low بزاری مثل این میمونه زامبی ها یا بافت محیط علی الخصوص درخت ها و گرد و غبار داخل هوا رو شبیه چندتا دونه منچ یا بازی های سری لوگو ببینی

این هم در جواب شما که نوشته بودین اگر از بیرون تنظیمات رو در دو حالت دیفالت و شخصی سازی خودم تست کردم که کوچکترین اختلافی دیده نمیشه

از داخل بازی هم روی تمام گزینه ها روی الترا و فیلترینگ رو روی 8x که نهایت تنظیم اساسین کرید یونیتی هست گذاشتم

تو این نمونه فقط نوشتن که از داخل بازی کم شده

اینم تنظیمات اساسین یونیتی

post-14065-0-83230000-1431160079_thumb.jpg

post-14065-0-33117000-1431160137_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

داش خواهش میکنم وقتی اطلاع از چیزی نداری یا حتی زحمت تست کردن یا حتی مقایسه دو تا عکس رو انجام ندادی پست نزار

یا علی

سلام دوست عزیز.

دوست من مهم اینه که خودتون از تنضیمات بازی و فریمی که بهتون میده لذت ببرین، بزارین یک مثال براتون بزنم.

مثلا شما توی دستت یک گردو دارید، دارید و مطمعن هستید که این گردو هست، حالا چند نفر در 10 متری شما ایستادند و چون که دقیق نمی بیند میگند این فندق هست نه گردو!

مهم خود شما هستید.

حالا بگذریم.... میتونم بپرسم اون بازی سنگینی که 14 گیگ رم احتیاج داشت چی بود؟؟؟

برقرار باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...