رفتن به مطلب

Recommended Posts

KFA2 شعبه اروپایی شرکت GALAX از عرضه ی کارت گرافیک اختصاصی GeForce GTX 980 HOF 8Pack Edition خبر داد.

qy72jgjeelyd4khv3mk1.jpg

این کارت گرافیکی یکی از اورکلاک شده ترین کارت های کارخانه است که فرکانس پایه GPU آن معادل 1304MHz و فرکانس Turbo آن برابر 1440MHz است.

qi1jlplh4bxeqc6v42y3.jpg

این کارت که به اسم اوورکلاکر معروف 8Pack مزین شده توسط ایشان طراحی گردیده است.

gomiejvnukqiwmbfvvxq.jpg

GTX 980 HOF 8Pack Edition برای تغذیه خود مجهز به دو ورودی PCIE هشت پین است و برای خنک سازی خود به هیت سینک سه اسلاته مخصوص HOF با سه فن قدرتمند وابسته است. برای اوورکلاک VRM قدرتمندی دارد و به دو بایوس مجزا مجهز است که می توان با کلید روی گرافیک بین آنها سوییچ کرد.

mgu9jq51fedcbpex1p9.jpg

این کارت گرافیک به همراه کلید اورجینال بازی های The Witcher 3: Wild Hunt و Batman: Arkham Knight به قیمت حدود 500 پوند انگلستان عرضه خواهد شد.

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

لینک به دیدگاه

فقط titan Blackدیگه سری900اینقدر تبلیغ شد و اورکلاک شد خز شد نابودش کردند

لینک به دیدگاه

واقعا عالیه

ارمین جان این تغیرات و اور هایی که انجا میدن به نظرت چقدر کارایی در گیم رو میبره بالا؟

مثلا با این افزایش فرکانس چقدر بهتر میشن تو گیم و مستقیما رو فریم

لینک به دیدگاه

واقعا عالیه

ارمین جان این تغیرات و اور هایی که انجا میدن به نظرت چقدر کارایی در گیم رو میبره بالا؟

بستگى به كارت و ميزان اورش داره، حدودى افزايش فريم از اين طريق حدودا" زير 10 درصده. بايد به بنچ ماركها مراجعه كرد.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

واقعا عالیه

در تایید پاسخ آرمین جان فقط اینو اضافه میکنم که من با اور کردنه 15% کارت خودم تقریبا 10% فریم بیشتر تونستم بگیرم مثلا در بازی tomb rider با حداکثر کیفیت از 42 فریم به 47 فریم رسیدم ولی در بازی های مختلف این نرخ افزایش ممکنه متفاوت باشه. البته ناگفته نباشه که میزان اورکلاک کارت من نسبت به پیشفرض 780ti حدود 30% اور شده و تقریبا 25% به نرخ فریم اضافه شده.

ویرایش شده توسط Hamid Mohammadi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...