رفتن به مطلب

50000 تومان جائزه برای تست بازی وین WIN

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان خوبم

همانطور که میدونید ما بازی وین رو به صورت انلاین طراحی کردیم و برای شروع کار میخوایم این بازی رو با شما دوستان عزیزم برگذار کنیم .

از اینرو هر کسی که میخواید در این تست با جائزه 50000 تومانی شرکت کنه وارد سایت http://game.lionads.net/ بشه و ثبت نام کنه و حتما اموزش بازی و قوانین رو مطالعه کنه . و در اینجا بعد از ثبت نامتون بهم اعلام کنید که میخواید شرکت کنید . تا من یوزر نیم و پسورد بازی رو برای اجرا در یک روز مشخص بهتون اعلام میکنم .

خوب هر کسی که میخواید در این تست و بازی ازمایشی شرکت کنه بهمون اعلام کنه

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون به خاطر طراحی این بازی

من داخل اون لینک ثبت نام کردم نام کاربری من هم hostironi است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی از اون 20درصد خیلی خوشم اومد واقعا بعضی افراد تو سطح جامعه ما هستند که به 1000تومان (که شاید برا ما هیچی نباشه )محتاج اند. تا یک شب به جای خوردن آب و خابیدن یک تکه نان با آب بخورند و بخابند.حتما شما هم اون طفل معصوم هایی که به خاطر اندک پولی تو شهر دنبال مقوا و گشتن توی سطل زباله ی رستوران های آنچنانی هستند دیدید.;)

البته امیدوارم تاپیک را خراب و غم انگیز نکرده باشم اما این واقعیت جامعه ماست#:-S.

لینک به دیدگاه

منم بازی #:-S

نام کاربری zerowatt ;)?

ویرایش شده توسط ZeroWatt
لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

زمان بازی تو اخبار سایت بازی اعلام میشه

دوستانی که میخوان شرکت کنن یوزر نیم و پسورد فعلا براشون پیغام خصوصی میشه . و همه میتونن شرکت کنن .

با تشکر از شرکت شما در بازی

لینک به دیدگاه

آقای حسینی از اون 20درصد خیلی خوشم اومد واقعا بعضی افراد تو سطح جامعه ما هستند که به 1000تومان (که شاید برا ما هیچی نباشه )محتاج اند. تا یک شب به جای خوردن آب و خابیدن یک تکه نان با آب بخورند و بخابند.حتما شما هم اون طفل معصوم هایی که به خاطر اندک پولی تو شهر دنبال مقوا و گشتن توی سطل زباله ی رستوران های آنچنانی هستند دیدید.;)

البته امیدوارم تاپیک را خراب و غم انگیز نکرده باشم اما این واقعیت جامعه ماست#:-S.

درود

ممنونم از لطفتون .

بعضی از دوستان در جریان هستن که بنده چندین سال پیش میخواستم یه سری کارها در این زمینه به کمک شما دوستان و کاربران اینترنتی شروع کنم و بتونم کمکی به یه سری افراد واقعا و واقعا نیازمند کمک کنیم .

ما چند وقت دیگه توی همین فروم یه بخشی رو برای کمک به سایرین ایجاد میکنیم و سعی میکنیم که بعد از بررسی های مختلف مقدار مبلغی که در این بازی پس انداز میشه برای کمک به افراد نیازمندی که شما دوستان معرفی میکنید و ما هم بررسی خواهیم کرد بکار ببریم .

در کل یکی از ارزوی های کودکی و حال بنده کمک واقعی به دیگران بوده و امیدوارم که این مسئله به خوبی پیش بره تا بتونیم با هم و دست در دست هم به دیگران کمک کنیم .

امید به خدای منان

لینک به دیدگاه

تاریخ و ساعت اجرای این بازی 30/3/1389 و ساعت 7:30 دقیقه بعد از ظهر خواهد بود .

http://game.lionads.net/shownews.php?id=8

لینک به دیدگاه

شرکت در این دوره مسابقه رایگان بوده و هر کسی که ثبت نام کنه با همون یوزر نیم و پسورد در تاریخ 30/3/1389 میتونه وارد بازی بشه و بازی کنه .

لینک به دیدگاه

درود دوستان

منتظر ثبت نامهای بیشتری از جانب شما هستم . چون این دوره برای شما هیچ هزینه ای نخواهد داشت .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بنده هم شرکت میکنم.

لطف کنید یوزر نیم و پسورد رو برای بنده هم ارسال کنید.

ویرایش شده توسط MaKenZi
لینک به دیدگاه

آقای حسینی بنده هم شرکت میکنم.

لطف کنید یوزر نیم و پسورد رو برای بنده هم ارسال کنید.

درود جناب پرهیزکار

دفعه قبل که نتونستید شرکت کنید .

در اینجا عضو بشید و فردا براتون فعال میشه

http://game.lionads.net/

در ضمن دوستان شما تا ساعت 12 فردا وقت دارید ثبت نام کنید پس بجنبید .

اینو مژده میدم که امکان داره مبالغ بسیار بالا در دفعات بعدی در مسابقه باشه پس هیچ کدوم رو از دست ندید .

لینک به دیدگاه

با تشکر از آقای حسینی .

مسابقه ی جالبی بود.

ظاهرا بنده برنده شدم.smile.gif

لینک به دیدگاه

هنوز 4 تا عدد من نخونده بود زد مکنزی برنده ! [-X?

ارش جان اعداد به صورت رندم خونده میشه و مکنزی اعدادی داشته که زودتر خونده شده بوده عزیز .

لینک به دیدگاه

با تشکر از آقای حسینی .

مسابقه ی جالبی بود.

ظاهرا بنده برنده شدم.smile.gif

جناب پرهیزکار بهتون تبریک میگم و امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشید . و امیدوارم که بازی به دلتون نشسته باشه .

شما فرمودید که سرعت خواندن اعداد رو بیشتر میکردیم از اینرو طوری بازی رو تنظیم کرده بودیم امروز که هر 25 ثانیه یه عدد خونده میشد . بعدا میتونیم روی 20 ثانیه و هر عددی که خواستیم تنظیم کنیم . ولی در کل ما فکر افرادیکه با اینترنت کم سرکت آن میشن رو هم کردیم که مشکلی برای اونها پیش نیاد .

در کل بازی ماکسیمم با سرعت 25 ثانیه 40 دقیقه طول میکشه و با 20 ثانیه 30 دقیقه .

مبارکتون باشه و اگر ممکنه عکستون رو هم به بنده بدید ممنون میشم .

از سایر دوستان هم ممنون میشم که نظرشون رو در مورد این بازی اعلام کنن .

اینرو یادتون نره مبالغ در اینده امکان داره به یک میلیون هم برسه . [-X

لینک به دیدگاه

منم به دوستمون MaKenZi تبریک می گم

بازی خوب و جالب بود نرم افزار هم وقتی وصل شد خودش اعداد نشون داد. نیاز به کشیدن موس روی اونا نیود. مربع کنار هم کامل همه اعداد خوانده شده رو نشون می داد.

فقط داخل قسمت وضعیت بعد از این که اولین عدد خوانده می شه هر بار که برای عدد جدید چک می کنه حتی اگه عدد جدیدی خونده نشده باشه می گه عدد خوانده شد.

به نظرم وقتی چک می کنه و عدد جدیدی خوانده نشده به رنگ قرمز بگه عدد جدید خوانده نشد و اگه خونده شده بود به رنگ سبز بگه عدد جدید خونده شد بهتره

ویرایش شده توسط hostironi
لینک به دیدگاه

منم به دوستمون MaKenZi تبریک می گم

بازی خوب و جالب بود نرم افزار هم وقتی وصل شد خودش اعداد نشون داد. نیاز به کشیدن موس روی اونا نیود. مربع کنار هم کامل همه اعداد خوانده شده رو نشون می داد.

فقط داخل قسمت وضعیت بعد از این که اولین عدد خوانده می شه هر بار که برای عدد جدید چک می کنه حتی اگه عدد جدیدی خونده نشده باشه می گه عدد خوانده شد.

به نظرم وقتی چک می کنه و عدد جدیدی خوانده نشده به رنگ قرمز بگه عدد جدید خوانده نشد و اگه خونده شده بود به رنگ سبز بگه عدد جدید خونده شد بهتره

از شرکت شما در این مسابقه ممنونم .

در مورد اون قسمت خواندن عدد باید بگم که منظورش اینه که من یه بار رفرش کردم و دنبال عدد رفتم .

بعضی وقتها پیش میاد که کل اعداد رو نشون نمیده در نمایش اولیه که کاربر مجبور به کشیدن موس روی پنجره ها میشه .

باز هم تشکر میکنم .

در همین هفته اگر خدا بخواد یه مسابقه دیگه داریم با مبلغ بیشتر . منتظر باشید

لینک به دیدگاه

آقای حسینی ببخشید. که خارج از موضوع تاپیک عنوان میکنم.

بنده خودم این بازی رو دارم.

میخواستم اگر شما قوانین کامل این بازی رو دارید برای بنده ارسال کنید.

چون خیلی وقت پیش بازی میکردم ولی الان قوانینش رو کلا فراموش کردم.

بازهم تشکر میکنم.

تا جایی که من فکر کردم ایراد و اشکالی به ذهنم نرسید.و مسابقه کاملا بی نقص بود.و برنامه ی نوشته شده برای این بازی نیز کاملا بی نقص کار میکرد.

یه سوال:

تعداد شرکت کنند گان در مسابقه ی امروز چند نفر بود؟

ویرایش شده توسط MaKenZi
لینک به دیدگاه

درود جناب پرهیزکار

برای این بازی یه سری اموزش تو سایتش به لینک http://lionads.net/game/ گذاشتیم قوانین رو هم اونجا بخونید دستتون میادش .

تعداد شرکت کنندگان در این بازی حدودا 15 نفر بودن و امیدوارم که در دفعات بعدی تعداد بیشتر هم بشه .

بنده مبلغ 50000 تومان رو امروز به حسابتون واریز کردم و مبارکتون باشه .

لینک به دیدگاه

محسن جان بهت تبریک میگم همچنین از آقای حسینی بابت زحمتی که میکشن ممنونم !!!

موفق باشین !

لینک به دیدگاه

ممنونم آقا ی حسینی. لطف کردید.

از آقا محمد گل ، دوست عزیزم هم تشکر میکنم.

محمد جان امیدوارم اینبار شرکت کنی.

ویرایش شده توسط MaKenZi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...