رفتن به مطلب

مشکل با تلویزیون هوشمند سامسونگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی.من یک دتسگاه تلویزیون هوشمند مدل 8880 دارم.وقتی وارد اسمارت هاب میشم و میخوام از بروز اش استفاده کنم پیغام بروز شدن میاد و روی همین پیغام میونه و نه بروز میشه و نه مرورگر باز میشه.هرچی ریست بوده انجام دادم ولی بازم داستان ادامه.داره.دوستان راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام.میتونید آپدیتشو از سایت سازنده دانلود کنید و با فلش آپدیتش کنید

احتمال داره سایتی که خود تی وی میخواد آپدیتو ازش بگیره ف..ی..ل..ت...ر باشه

لینک به دیدگاه

سلام.میتونید آپدیتشو از سایت سازنده دانلود کنید و با فلش آپدیتش کنید

احتمال داره سایتی که خود تی وی میخواد آپدیتو ازش بگیره ف..ی..ل..ت...ر باشه

ممنونم ولی الان هاب رو به اخرین اپدیت هم از طریق فلش و هم از طریق انلان بردم.ولی بازم مشکل حل نمیشه

لینک به دیدگاه

درود

از چه طریقی آپدیت انجام میدید؟

هم به صورت انلاین و هم اینکه اپدیت رو از طریق سایت و طبق مدل تلویزیون توی فلش ریختم و پیغام میده که هاب شما به اخرین نسخه اپدیت شده ولی مرورگرش به صورت جدا پیغام اپدیت میده و همینطوری در پیغام در حال بروز شدن میمونه

لینک به دیدگاه

(با سیم یا بی سیم) اگر منظورتون اینه که از طریق wifi ؛ انجام میدید که هیچی؛ اگر نه ؛از طریق wifi ؛ انجام بدید.

بنده خودم سامسونگ دارم و از طریق wifi ؛ انجام دادم و هیچ گونه مشکلی نداشتم.کامل آپدیت شد.ولی درکل یه مقداری طول میکشه؛باید صبور باشید.

اگر هر کاری انجام میدید آپدیت نمیشه؛با نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید.خودشون واستون انجام میدن؛

لینک به دیدگاه

(با سیم یا بی سیم) اگر منظورتون اینه که از طریق wifi ؛ انجام میدید که هیچی؛ اگر نه ؛از طریق wifi ؛ انجام بدید.

بنده خودم سامسونگ دارم و از طریق wifi ؛ انجام دادم و هیچ گونه مشکلی نداشتم.کامل آپدیت شد.ولی درکل یه مقداری طول میکشه؛باید صبور باشید.

اگر هر کاری انجام میدید آپدیت نمیشه؛با نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید.خودشون واستون انجام میدن؛

هم از طریق سیم و هم بی سیم تست کردم در هر دو حالت وقتی میخوام مرورگر رو باز کنم پیغام در حال بروز شدن میده و بعضی روزا تا 2 روز هم توی همین حالت میمونه.از سام سرویس هم به طور کل ناامیدم چون هیچ جواب قانع کننده ای نمیدن

ویرایش شده توسط ali hidden
لینک به دیدگاه

اگرآپدیت نشه ؛احتمالاچند درصدی داره که مشکل سخت افزاری باشه؛ یا اینکه باید نرم افزار کارخونه ای یا همچین چیزی بزنن تا درست بشه؛

به غیر از آپدیت سامسونگ با چند تا دستگاه کار کردم در این رابطه (آپدیت) که سخت تر از سامسونگ بودن؛

مدل تلویزیون شما؛ ES یا سری F؛

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...