رفتن به مطلب

مشکل تصویر کدر روی مانیتور متصل شده توسط آداپتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

مدتی پیش کارت r9 290 گرفتم و خروجی تصویر این کارت فقط دیجیتال هست. متاسفانه مانیتور من فقط ورودی d-sub vga داره و از اونجایی که مانیتور هم تازه گرفته بودم برام مقدور نبور که بتونم عوض کنم. پس کابل تبدیل hdmi به vga گرفتم و وصل کردم. تصویر هم بد نیست اما مشکلی که داره اینکه کمی کدر هست.بعد از چند ماه احساس میکنم روی چشمم هم تاثیر منفی گذاشته.تو فیلم یا بازی هم مثلا وقتی فوتبال بازی میکنم بازیکن که حرکت میکنه تصویر بلور مانند میشه چشم رو اذیت میکنه کلا تو فیلم هم همینطور هر چیزی تکون بخوره..میخواستم از دوستان خواهش کنم آیا تصویر رو میشه درست کرد حالا یا با تنظیمات یا درایور یا هر چی . خودم که هرچی گشتم چیزی دستگیرم نشد.

خواهشا راهنمایی کنید ممنون میشم.

ویرایش شده توسط asghar212
لینک به دیدگاه

چه رزولوشنی استفاده می کنی و با چه رفرش ریتی ان تبدیلا معمولا محدودیت دارن ....

اگر میتونی یه تبدیل دیگه جور کن با اون تست کن...(قیمتی نداره 30 تومن ایناست) من خودم یدونه برای ps4 گرفتم بدون مشکل کار می کنه...(البته من مجبور شدم یه تغیییراتی توش بدم اونم به خاطر ps4 بود روی pc نباید مشکلی باشه)....

لینک به دیدگاه

اگر میتونی یه تبدیل دیگه جور کن با اون تست کن...(قیمتی نداره 30 تومن ایناست) من خودم یدونه برای ps4 گرفتم بدون مشکل کار می کنه...(البته من مجبور شدم یه تغیییراتی توش بدم اونم به خاطر ps4 بود روی pc نباید مشکلی باشه)....

سلام.900*1600 ولی خب رو بقیه رزولوشن ها هم کدر هست رفرش ریت رو اکه دست بزنم مشکلی پیش نمیاد؟.امتحان کردم بقیه رو تازه این  مبدل بهتر از اوناست 80 تومنیش رو گرفتم فرقی نداره.راهی بلدی ممنون میشم

ویرایش شده توسط asghar212
لینک به دیدگاه

رفرش ریتم 60 هست احساس میکنم باید این بیشتر باشه اما تو تنظیمات بالاتر از 60 نیست .

لینک به دیدگاه

آپ

البته فکر میکنم این کمی لرزش هست ولی خب خیلی اذیت میکنه.دوستان خواهشا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...