رفتن به مطلب

نظر شما در مورد مادربرد MSI Z97 GUARD-PRO

Recommended Posts

سلام

سیستمی با مشخصات پایین قصد گرفتن دارم و همچنان صحبتهای ضد و نقض در مورد مادربردهای چیپ Z97 میشنوم از دوستان که گیج کنندس 

استفاده من از سیستم اصلا برای گیم نیست و برای کار در محیط کد نویسی، وبمستری ونهایت کار گرافیکی کار با فتوشاپ .... ولی سیستم در 24 ساعت فقط 6 ساعت خاموش است و نظر بنده روی کیفیت قطعات بکار رفته طول عمر بالاتر خرابی کمتر مادربرد  در عین حال کارایی خوب

CPU i5 4460

main: MSI Classic Series Z97 GUARD-PRO

RAM: Gskil TrindentX 2*4GB

SSD: Samsung 850 EVO 120 GB

hard : 1TB WD Blue

Power : 500w Thermaltake

نظر استاتید در مورد برند MSI  و مادر برد MSI Z97 GUARD-PRO چیه ؟
کسی تجربه استفاده داشته ؟
نظر کلی شما در مورد قطعات با توجه به قیمت و کارایی انها و انتظاری که بنده از سیستم دارم چیه ؟
همین قطعات تهیه بشه خوبه ؟

لطفا بی تعصب در مورد برند خاصی نظر بدین 
متشکرم
ویرایش شده توسط aking
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

چون از استاندارد نظامي برخوردارند خوبن و عمر بالاى دارن ولي گيگا بخرى بهتره و عمر بالا ترى به خاطر ultra durable دارن.

لینک به دیدگاه

من دارمش

فقط مشکلی که باهاش پیدا کردم اینه که وقتی تو بایوس اورکلاک رو فعال میکنم سیستم بالا نمیاد.

احتمال فراوان این مشکل هم از رم هست  نه  مادربرد.

ضعف دیگه ای هم که به نظر من داره اینه که رو خود مادربرد هیچ چراغی نیست..وقتی روشن شد سیستم فقط از چرخش فن هست که میشه  فهمید روشن هست.

چون تازه  خریدمش و هنوز خوب  ازش کاری نکشیدم نمی تونم بگم عالی هست ولی نسبت به قیمتش خیلی مادربرد خوبیه وامکاناتشم  خوبه.

لینک به دیدگاه

من دارمش

فقط مشکلی که باهاش پیدا کردم اینه که وقتی تو بایوس اورکلاک رو فعال میکنم سیستم بالا نمیاد.

احتمال فراوان این مشکل هم از رم هست نه مادربرد.

ضعف دیگه ای هم که به نظر من داره اینه که رو خود مادربرد هیچ چراغی نیست..وقتی روشن شد سیستم فقط از چرخش فن هست که میشه فهمید روشن هست.

چون تازه خریدمش و هنوز خوب ازش کاری نکشیدم نمی تونم بگم عالی هست ولی نسبت به قیمتش خیلی مادربرد خوبیه وامکاناتشم خوبه.

شما از چه رمی استفاده میکنید ؟؟
لینک به دیدگاه

طبق تحقیقات اینترنتی باید مین خوبی باشه :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...