رفتن به مطلب

مقصد رویایی سفرتان رو مشخص کنید( فال شهری)

നഠട
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بزرگواران :این بازی رو انجام بدین تا شهر مورد علاقه تون رو براتون مشخص کنه :cool: 

من خودم باید بلیت بیروت روبگیرم دوستان کسی سوغاتی نمیخاد :p  :D  @};- 

لینک به دیدگاه

میگن خوب جیگرایی داره لبنان :laughing: چندتاشو بیار =)) =))

لینک به دیدگاه

اینم فال من

میامی

شما آدمی هستید که به خوشگذرانی و راحتی خیال اهمیت ویژه‌ای می‌دهید. دوستانتان شما را آدمی خوش‌مشرب می‌دانند که همیشه توانایی سرحال آوردن آدم‌ها را دارد. میامی، شهر سواحل درخشان و اسکله‌های دیدنی که تمام امکانات خوشگذرانی در آن فراهم است، رویایی‌ترین نقطه‌ی روی زمین برای شما خواهد بود.

میامی دیگه کجاست؟؟ :wacko: :wacko: :wacko: :(

لینک به دیدگاه

میگن خوب جیگرایی داره لبنان :laughing: چندتاشو بیار =)) =))

حمید اقا پس سوغاتی از اونا میخای :cool:

کی پولو واریز میکنی اخه خرج وارداتشون خیلی زیاده .تنهایی در توانم نیست :)  :D

لینک به دیدگاه

فال من همین بیخ گوشمونه

استانبول

شما بسیار برون‌گرا و احساساتی هستید و هرجایی که باشید، برای خوشگذرانی و معاشرت با آدم‌های جدید آماده‌اید. بودن در شب‌های شلوغ و خیابان‌های خوشحال را دوست دارید. همان‌قدر از قدم زدن در کوچه‌پس‌کوچه‌های پر از کافه‌ لذت می‌برید که از دیدن مکان‌های تاریخی؛ استانبول همه این‌ها را یکجا به شما می‌دهد.

لینک به دیدگاه

ماله من خرجش خیلی زیاد میشه!!!! :D

شما عاشق شهر و زندگی شهری هستید و یک روز خوب برایتان، حتما شامل یک عصر آرام در یک رستوران و یک فنجان چای داغ قبل از خواب است. ممکن است گاهی کم‌رو و خجالتی به نظر برسید اما این شما را از آرزوهایتان و رسیدن به آن‌ها دور نمی‌کند. لندن، شهر آدم‌هایی مثل شماست.
لینک به دیدگاه

آقا من دوس دارم برم فلسطین<>غزه<> سنگ پرت کنم

دوس ندارم برم میامی :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

حمید اقا پس سوغاتی از اونا میخای :cool:

کی پولو واریز میکنی اخه خرج وارداتشون خیلی زیاده .تنهایی در توانم نیست :)  :D

عاره عاره دوس دارم

www.pichak.net-357.gif . . . . . . . . . . . . 7165.gif

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

آنتالیا

برای شما زندگی راحت و بی‌دردسر و داشتن آرامش فکری مهم‌ترین اصل زندگی است. دیگران همیشه از شما به آدمی که همه‌جا با او خوش می‌گذرد یاد می‌کنند. این روحیات منحصر به فرد شماست که آنتالیا را مقصد رویایی‌تان خواهد کرد. شهری آرام و راحت که همه‌جور امکان خوشگذرانی در آن فراهم است. از دریا و تفریحات مربوط به آن گرفته تا غذاهای دریایی خوش طعم و مناظر آفتابی آرامش بخش.
لینک به دیدگاه

اونایی که مکه واسشون در اومده بگن :)

ولی من دوست داشتم بارسلون در بیاد برم سه گانه بارسلونا رو ببینم

لندن

شما عاشق شهر و زندگی شهری هستید و یک روز خوب برایتان، حتما شامل یک عصر آرام در یک رستوران و یک فنجان چای داغ قبل از خواب است. ممکن است گاهی کم‌رو و خجالتی به نظر برسید اما این شما را از آرزوهایتان و رسیدن به آن‌ها دور نمی‌کند. لندن، شهر آدم‌هایی مثل شماست.

ویرایش شده توسط #MESSI#
لینک به دیدگاه

شما روحی به بزرگی دریا و قلبی به سرسبزی جنگل دارید. ذهنتان را درگیر چیزهای روزمره و پیش‌پا افتاده نمی‌کنید و از فکر کردن به مسائل عمیق‌ و افق‌های تازه لذت می‌برید. بالی شهر رویایی شما برای آرامش، راحتی خیال و دور شدن از هیاهوی زندگی روزمره است. در بالی ساعت‌ها کنار ساحل قدم بزنید، به تفریحات دریایی بپردازید و از زیبایی چشم‌گیر این بهشت افسانه‌ای لذت ببرید.

لینک به دیدگاه

دوبی

قدرت زیبایی‌شناسی عجیبتان باعث شده که دوست داشته باشید همیشه به زیباترین چیزهای ممکن برسید. شما عاشق معماری شهری، شب‌هایِ بیدار شهر، بهترین غذاها و سرگرمی‌ها هستید و معتقدید که باید از زندگی تا جایی که می‌شود، لذت برد. در عین حال که زندگی شهری را دوست دارید، بُعد دیگری دارید که فقط با هنر، سفر و فرهنگ می‌توانید خوشحال نگهش دارید. دبی و زیبایی‌هایش برای شما ساخته شده.

لینک به دیدگاه

کیپ‌تاون

شما اهل ماجراجویی هستید و همیشه دنبال راهی برای اینکه از مسیر معمولی خارج شوید و همان‌طوری زندگی کنید که دوست دارید. از زندگی شهری لذت می‌برید اما نمی‌توانید آن را بدون اینکه هر ازچند گاهی به طبیعت پناه ببرید، تصور کنید. کیپ‌تاون ماجراهای زیادی برای شما خواهد داشت.

ایشاا.. امشب چمدونها رو میبندیم و میریم

دوستان حلال کنید :D

لینک به دیدگاه

کیپ‌تاون

اینجا دیگه کجایه :eek: احتمالا باید جای پرتی باشه :D

لینک به دیدگاه

اینجا دیگه کجایه :eek: احتمالا باید جای پرتی باشه :D

فقط سران مملکتها میرفتن اونجا :laughing:

تو نقشه جای خیلی عالیی هست :D

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

زوریخ

یکی از مهم‌ترین خصوصیات شما، علاقه‌تان به کشف زیبایی‌هاست. هر گوشه زوریخ، چیزی برای ماجراجویی‌های شما دارد؛ از کو‌های آلپ و رودخانه‌هایش گرفته تا کلیساهای بلند و کوچه‌‌ها و موزه‌هایش. زوریخ با همه‌ی ویژگی‌های باستانی‌اش، در جریانی کاملا مدرن قرار گرفته که این شهر را با خواسته‌های شما همسو می‌کند. سفرتان به زوریخ، می‌تواند بهترین سفر همه عمرتان باشد.

کجا هست این زوریخ؟ :D

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

برا من دقیق درست دراومد من همیشه دوست داشتم برم افریقا جنوبی یه دوری بزنم از بهترین مناطق گردشگری دنیا هست 

دیدنی‌ها 

- قلعه‌ی امید نیک (د گود هُپ کَسِل) 

- موزه‌ی منطقه‌ی ۶ 

- کامپانیز گاردنز 

- کلیسای لوتری 

- گالری ملی آفریقای جنوبی 

- موزه‌ی آفریقای جنوبی 

-  جزیره‌ی روبن 

- آکواریوم دو اقیانوس (تو اُشِنز آکواریوم) 

- باغ گیاه¬شناسی کرستنبوش 

- منطقه‌ی طبیعی حفاظت‌شده‌ی راندِوْلی 

- پارک ملی کوه تیبل 

- تاون‌شیپ‌ها

کیپ تاون

شما اهل ماجراجویی هستید و همیشه دنبال راهی برای اینکه از مسیر معمولی خارج شوید و همان‌طوری زندگی کنید که دوست دارید. از زندگی شهری لذت می‌برید اما نمی‌توانید آن را بدون اینکه هر ازچند گاهی به طبیعت پناه ببرید، تصور کنید. کیپ‌تاون ماجراهای زیادی برای شما خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

سلام بزرگواران :این بازی رو انجام بدین تا شهر مورد علاقه تون رو براتون مشخص کنه :cool: 

من خودم باید بلیت بیروت روبگیرم دوستان کسی سوغاتی نمیخاد :p  :D  @};- 

آقای بلیط بگیر دوتایی بریم !

post-7706-0-91015300-1431260137_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

یکی از مهم‌ترین خصوصیات شما، علاقه‌تان به کشف زیبایی‌هاست. هر گوشه زوریخ، چیزی برای ماجراجویی‌های شما دارد؛ از کو‌های آلپ و رودخانه‌هایش گرفته تا کلیساهای بلند و کوچه‌‌ها و موزه‌هایش. زوریخ با همه‌ی ویژگی‌های باستانی‌اش، در جریانی کاملا مدرن قرار گرفته که این شهر را با خواسته‌های شما همسو می‌کند. سفرتان به زوریخ، می‌تواند بهترین سفر همه عمرتان باشد.

زوریخ دیگه کدوم گوریه ؟  :wacko:

ولی این برنامه مشکل داره اولش مرد انتخاب میکنیم بعد موقع کفش مورد علاقه که نشون میده کفش زنونه هم هس  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
فرانکفورت 

جالبه من 4 سال فرانکفورت زندگی کردم  :D

شما آدمی هستید که استانداردهای بسیاری دارید و این باعث شده شخصیتی کاریزماتیک داشته باشید. کافی است به جمعی وارد شوید و همه متوجه شما شوند. نظم و زندگی بر اساس آن چه تعیین می‌کنید برایتان خیلی مهم است. همین‌هاست که سفر به فرانکفورت و تجربه‌ی فرهنگ آلمانی را برایتان دلپذیر می‌کند. در فرانکفورت می‌توانید مناظر کوهستانی، آفتاب، بازدید از موزه‌های معروف، رستوران‌ها و کافه‌های زیبا را یکجا تجربه کنید. اگر گوشتخوار هستید هم، استیک‌های فرانکفورت بی نظیرند.
ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...