رفتن به مطلب

ارتقا سیستم زمان بوق -_-

Recommended Posts

جمعش میشه 717 هزار تومن خوبه

خوبه ولی شما چه اصراری به کارت گرافیک دارید این کارت گرافیک آن چنان از گرافیک آنبرد بهترر نیست . میتونید فعلا گرافکی ور ندارید و از گرافیک آنبرد استفاده کنید

لینک به دیدگاه

اگه دنبال بندل دسته دو بودی بهم پخ بده.۷۷۵ خوش قیمت موجودم

لینک به دیدگاه

سلام  .

نهایت ارتقا این سیستم  .

cpu  e6700

http://ark.intel.com/products/42809/Intel-Pentium-Processor-E6700-2M-Cache-3_20-GHz-1066-FSB

که 64  بیت ساپورت میکنه و میتونید روی سیستم  ویندوز 8.1 64  بیتی بریزید . خودم موجود دارم قیمت خوب میزنم

و قرار دادن 4 گیگ رم ddr 1        که میشه 4 تا  یک گیگ   خودم موجود دارم میشه 80  تومن 

یه گرافیک  512   agp   از تو فروم بگرد پیدا کن دور ور  50  هست فکر کنم

سیستم خیلی خوبی میشه و کارشو راه می اندازه

من خودم الان دارم با 3 گیگ رم ddr2   ,  و گراف 512 سر میکنم  و   e21 80    سر میکنم   .  بسیار کار راه اندازه

خرج شما که عمرا به  300  برسه  چیزی پیدا نمیکنید  بندازید روش    نهایت  با گرافیک  150  این جورا بشه

سلام

خسته نباشید

در صورتیکه میخوای مادربرد رو نگه داری، باید به یه مورد دقت کنی:

لیست ساپورت مادربرد از سی پی یو

نوشته Core™ 2 Duo E6700. این سی پی یو با اون موردی که دوستمون sinos لینک داده فرق میکنه. اون سی پی یو Pentium® E6700 هستش که تو لیست ساپورت این مادربرد نیست.

این هم لینک مقایسه

یک مساله دیگر هم هست

مقایسه با G1620

مقایسه با G1820

این مقایسه از نظر من به این معنا هست که اگر گرافیک قوی نمیخواهید، مادربرد را عوض نکنید و سی پی یو را عوض کنید. در مورد رم و گرافیک صد در صد موافقم.

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید

در صورتیکه میخوای مادربرد رو نگه داری، باید به یه مورد دقت کنی:

لیست ساپورت مادربرد از سی پی یو

نوشته Core™ 2 Duo E6700. این سی پی یو با اون موردی که دوستمون sinos لینک داده فرق میکنه. اون سی پی یو Pentium® E6700 هستش که تو لیست ساپورت این مادربرد نیست.

این هم لینک مقایسه

یک مساله دیگر هم هست

مقایسه با G1620

مقایسه با G1820

این مقایسه از نظر من به این معنا هست که اگر گرافیک قوی نمیخواهید، مادربرد را عوض نکنید و سی پی یو را عوض کنید. در مورد رم و گرافیک صد در صد موافقم.

سلام منم منظورم  کود دو دو 6700  هست  ولی شما درست میگی و من لینک رو اشتباه دادم

ولی لینگ ساپورت پردازنده سایت گیگیا بایت به نظرم نمیاد صحیح باشه و طبق لینک زیر و با استناد به آن این مادربرد تا core 2 due e6700   بیشتر ساپورت نمیکنه http://www.cpu-upgrade.com/mb-Gigabyte/GA-8I865PE775-G-RH%28rev._4.9%29.html

لینک به دیدگاه

این سیستم های جدید با پاور های قدیمی (این پاوری که داره 550 وات واقعی است) سازگاره یا نه :-?  :-?

لینک به دیدگاه

با 1 تومن میتونستی سیستمی ببندید که آینده دار باشه.

میتونستی یک مادربرد خوب و یک cpu i5 و یک رم 4 گیگ بگیری میتونستی از گرافیک انبرد استفاده کنی و بعد که پولی گیر اومد یک گرافیک خوب بگیری و رمتونو ارتقاع بدید.

فعلا از نظر من پاورتون و بقیه قطعات بجز اینایی که گفتم خوبن.

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

البته من واسه این گفتم که اگه کارهای سنگین انجام میدی مثل گیم و .... اگه واسه این نیست همون i3 مناسبه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...