رفتن به مطلب

فروخته شد GTX 690 با قیمت استثنائی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان.

همونطور که شاید بدونید من مدتی بود که دنبال GTX 970 کارکرده بودم :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=41613&hl=

ولی هر چقدر صبر کردم مورد مناسبی پیدا نکردم تا این که نا امید شدم و صبرم سر اومد و مخصوصا عرضه بازیهای جدید مثل GTA V و Project CARS و ... باعث شد سر انجام این 690 رو انتخاب بکنم :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=41797&hl=

که در نوع خودش کارت بسیار قدرتمندیه و در خیلی از بازیها شاید حتی از 980 هم قویتر عمل بکنه  :x

ولی خوشبختانه یا متاسفانه 2 روز از خریدن این کارت نازنین نگذشته بود که دیشب یه 970 ایسوس مناسب پیدا کردم :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=42839&hl=

و به همین دلیل قصد فروش این کارت رو دارم.

بسیار تمیز و کاملا سالم. جعبه و متعلقاتش هم کامله. گارانتی ماتریکس داشته که به اتمام رسیده.

به دلیل این که سریعتر فروش بره و خریدار هم راضی باشه قیمت رو پایین میگذارم و بعید میدونم به این قیمت بتونید کارتی با این قدرت پیدا بکنید  ^_^

تصویر کارت :

post-6808-0-99820400-1431256025_thumb.jpg

post-6808-0-63778800-1431256037_thumb.jpg

تست 3DMark 11 :

post-6808-0-58905900-1431256046_thumb.jpg

post-6808-0-25413400-1431267704_thumb.jpg

post-6808-0-35054100-1431267710_thumb.jpg

post-6808-0-98069700-1431267715_thumb.jpg

post-6808-0-34368400-1431267722_thumb.jpg

post-6808-0-78001600-1431267727_thumb.jpg

post-6808-0-95293700-1431267732_thumb.jpg

post-6808-0-83184700-1431267750_thumb.jpg

و اما قیمت : فقط 1150

فروخته شد

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام یعنی این کارت از 970 ضعیفتره؟

نه ضعیفتر نیست و بعضا حتی ار 980 هم قویتره ولی چون دو هسته ای هستش مصرف برق بالاتری داره و برای من که تا رزولوشن 5K هم بازی میکنم مموریش لب مرز قرار داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا 2 گیگه؟! :eek:

دو تا هسته داره که هر کدام 2 گیگ هستن که روی هم میشه 4 گیگ!!!!!  :eek:  :eek:  :eek:

لینک به دیدگاه

دو تا هسته داره که هر کدام 2 گیگ هستن که روی هم میشه 4 گیگ!!!!!  :eek:  :eek:  :eek:

:D

لینک به دیدگاه

نه ضعیفتر نیست و بعضا حتی ار 980 هم قویتره ولی چون دو هسته ای هستش مصرف برق بالاتری داره و برای من که تا رزولوشن 5K هم بازی میکنم مموریش لب مرز قرار داره

:blink: :blink: :blink: :blink: ما بازی که میکنیم اینقدر تنظیماتشو پایین میاریم که سیستممون بکشه که پیکسلاشو میشه شمرد @-) @-) @-)

خدایا... =((

لینک به دیدگاه

گارانتی داره یا نه - تعمیری یا نه- قیمت آخر رو پ.خ می کنید واینکه شماره تماس برای سهولت. کار..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گارانتی داره یا نه - تعمیری یا نه- قیمت آخر رو پ.خ می کنید واینکه شماره تماس برای سهولت. کار..

در پست اول نوشتم که گارانتی ماتریکس داشته که تمام شده. تعمیری و ... هم نیست و بسیار سالم و کم کارکرد و تمیزه. قیمت اول و آخر هم 1150 هست. شما اگر خریدار هستید پیغام بدید تا شماره تماس خدمتتون بفرستم.

لینک به دیدگاه

سلام یعنی بازیGTA V Vرو درتنظیمات گرافیکی همون4 گیگه یانه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام یعنی بازیGTA V Vرو درتنظیمات گرافیکی همون4 گیگه یانه؟؟؟

سلام بله مموری قابل استفاده رو در GTA V چهار گیگ نشون میده . این تصویر رو همین الان گرفتم :

post-6808-0-00507400-1431277704_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام بله مموری قابل استفاده رو در GTA V چهار گیگ نشون میده . این تصویر رو همین الان گرفتم :

GTA5_2015_05_10_21_36_11_366.jpg

درود بر استاد بهمن عزیز.

اقا بهمن لطفا بگید با این کارت در بازی Gta v‏ در حداکثر جزئیات و رز Full HD‏ چند فریم گرفتید؟

ببخشید اسپم دادم، کنجکاوی و هزار درد .....

سپاس گذارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر استاد بهمن عزیز.

اقا بهمن لطفا بگید با این کارت در بازی Gta v‏ در حداکثر جزئیات و رز Full HD‏ چند فریم گرفتید؟

ببخشید اسپم دادم، کنجکاوی و هزار درد .....

سپاس گذارم.

درود

با Vsync روشن روی 60 فریم قفله

لینک به دیدگاه

سلام

شاید کارتی باشه که یه روزی برا خودش غول بوده اما 2 تا علت داره که شما داری کوچ میکنی به سری 9 GTX

1 -  عدم پشتیبانی DX12 و تا DX11 رو پشتیبانی میکنه ( البته یه سری صحبت هایی ماکروسافت زده اما سر عمل بعید بدونم اتفاق بیفته ) که سرعت dx12 بسیار بالاتر و حیرت انگیز تر از چیزی هست که شما تصور کنید که در بازی Final fantesy آخرین شماره قدرت و سرعت DX12 رو به نمایش گذاشتند

2 - دمای بسیار بالایی که تولید میکنه که عین بخاری حرارت تولید میکنه

در هر صورت بهمن جان با این قیمت بعید بدونم بفروشی اگه خوبه نگهش دار اگه از دور خارج شده باید کلا رو 800 و .. بفروشی و الا کسی بخاد 1 ت پول بده 200 ت میزاره روش میره سری 9 میخره حتی 960 هم بخری ارزشش بیشتر از 690 هست

دیگه خود دانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

شاید کارتی باشه که یه روزی برا خودش غول بوده اما 2 تا علت داره که شما داری کوچ میکنی به سری 9 GTX

1 -  عدم پشتیبانی DX12 و تا DX11 رو پشتیبانی میکنه ( البته یه سری صحبت هایی ماکروسافت زده اما سر عمل بعید بدونم اتفاق بیفته ) که سرعت dx12 بسیار بالاتر و حیرت انگیز تر از چیزی هست که شما تصور کنید که در بازی Final fantesy آخرین شماره قدرت و سرعت DX12 رو به نمایش گذاشتند

در هر صورت بهمن جان با این قیمت بعید بدونم بفروشی اگه خوبه نگهش دار اگه از دور خارج شده باید کلا رو 800 و .. بفروشی و الا کسی بخاد 1 ت پول بده 200 ت میزاره روش میره سری 9 میخره حتی 960 هم بخری ارزشش بیشتر از 690 هست

دیگه خود دانی

استاد! 690 هم از DX12 پشتیبانی میکنه و ربطی هم به مایکروسافت نداره و به Nvidia مربوط میشه. یه مقدار مطالعتون رو بیشتر بکنید بد نیست. در ضمن در DX12 مموری هسته ها هم با هم جمع میشه

یادم نمیاد از شما راجع به قیمت نظری خواسته باشم. شما برو با همین قیمت 960 بخر.... =))

در ضمن کوچ مال عشایره عزیز =))  بنده هیچ کارتی رو بیشتر از یکی دو ماه نگه نمیدارم و کارتهای مختلف رو تست میکنم و قبلا هم 970 داشتم و فروختم.

در آخر هم شما لطف کن سخنان حکیمانت رو در تاپیک گفتگوی آزاد مطرح کن نه اینجا که تاپیک فروشه.

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

سلام

دیگه خود دانی

سلام عزیز

دقیقا فاز شما چیه؟

البته با عذرخواهی از اقا بهمن ولی جنازه 690 میارزه به 960

دایرکت ایکس 12؟

شاید در مورد نسخه 13 حرف شما صدق کنه ولی نسخه 12 100% ساپورت میکنه

در ضمن بهم زدن تاپیک دیگران و قیمت زیر پایه دادن خلاف قوانین هست لطفا رعایت کنید

بهمن جان بازهم عذرمیخوام دخالت کردم

یاعلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیز

دقیقا فاز شما چیه؟

البته با عذرخواهی از اقا بهمن ولی جنازه 690 میارزه به 960

دایرکت ایکس 12؟

شاید در مورد نسخه 13 حرف شما صدق کنه ولی نسخه 12 100% ساپورت میکنه

در ضمن بهم زدن تاپیک دیگران و قیمت زیر پایه دادن خلاف قوانین هست لطفا رعایت کنید

بهمن جان بازهم عذرمیخوام دخالت کردم

یاعلی

علی جان این آقای نابغه خودش تاپیک خرید gtx 580 زده... اونوقت به 690 میگه از دور خارج شده!

من موندم یه همچین نخبگانی رو چرا تو ناسا استخدام نمیکنن !!! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

1 - عدم پشتیبانی DX12 و تا DX11 رو پشتیبانی میکنه ( البته یه سری صحبت هایی ماکروسافت زده اما سر عمل بعید بدونم اتفاق بیفته ) که سرعت dx12 بسیار بالاتر و حیرت انگیز تر از چیزی هست که شما تصور کنید که در بازی Final fantesy آخرین شماره قدرت و سرعت DX12 رو به نمایش گذاشتند

دیگه خود دانی

ممنون شما اگه gtx 690 با قیمت هشت صد تومن پیدا کردین هر چندتا.. من نقد میخرم ازتون

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

سلام

دیگه خود دانی

690 خیلی بیش تر از 960 قدرت و ارزش داره

از دایرکت ایکس 12 پشتیبانی می کنه

گرمای خاصی هم نداره بلکه فقط به دلیل معماری کلپر هست

لینک به دیدگاه

سلام

دیگه خود دانی

800 !!!! اگه جایی سراغ داری 800 میفروشن منو خبر کن هر چند تا بود میخرم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...