رفتن به مطلب

معرفی و بحث پیرامون سلاح بادی و تیراندازی برای علاقه مندان این رشته

MR PC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

جناب حسینی من پیشنهاد میکنم دوربین نگذارید ، مگر اینکه قصد داشته باشید به اهداف دورتر که با چشم مسلح به خوبی دیده نمیشه شلیک کنید. خوبی دوربین این هست که هدف رو کاملا جلو چشم میاره و شما هر نقطه ای ازش بخاید بزنید میشه با در نظر گرفتن کمی خطا به نسبت افت ساچمه و قاصله تا هدف نشانه گیری کرد و زدش. اما بدی سلاح بادی اینه که شما دوربین رو رو هر فاصله صفر کنید {دقیق تنظیم کنید} برای فواصل دیگه اون دقت رو نداره و در سلاح بادی به این صورت نیستش که بگیم با نصب دوربین هر چیزی رو در هر فاصله ای در عدسی دوربین میبینم زده میشه و اگر شما برای دور تنظیم کرده باشید دیگه نمیشه نزدیک رو با همون دقت زد.دوربین نسبتا خوب هم زیر 55-60 نیستش با پایه برای سلاح بادی.

ممنونم جناب خسروی قبول دارم حرفاتونو این تفنگ همینجوریش کاملا دقیق هستش و کاملا هدفها رو در فواصل مختلف به راحتی میتونم بزنم باور کنید خیلی راحت . در مورد دوربین هم از روی کنجکاوی پرسیدم همین .

ممنونم از شما

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • ارسال 82
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

در این پست به معرفی یکی دیگر از سلاح های پر قدرت و نسبتا خوب بادی میپردازم. Diana 52 که محصول کمپانی آلمانی دیانا هستش و در کالیبر های 4.5 5.5 و 6.3 عرضه شده

c2270a9a445704eaf71faa624bab9c8b.jpg

سیستم این سلاح از نوع کنار شکن یا همون Side Barell هستش با سیستم لوله ثابت و از نوع فنر پیستونی هستش.

ef41fccbe39fc68165040ddd5862ce10.jpg

طول سلاح در حدود 108 سانتیمتر هستش و وزن اون بدون دوربین و پایه دوربین در حدود 3986 گرم یا همون حدود 4 کیلو هستش.سرعت ساچمه در دهانه لوله برای کالیبر 4.5 در حدود

360 متر بر ثانیه و برای کالیبر 5.5 در حدود 266 متر بر ثانیه و برای کالیبر 6.3 در حدود 190 متر بر ثانیه هستش.نقشه ساخت این سلاح متشکل از 108 قطعه با سیستم ماشه T05 به شرح زیر هستش

49e1f77f7f6e2f385d21e1c35ba9a8af.jpg

قیمت فعلی این سلاح در ایران در حدود 390 تومن هستش.

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

خیلی قدرتش عالیه جناب خسروی . از این کنار شکنش خیلی خوشم اومد تا به خال ندیده بودم @};-

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام جناب خسروی

الان با بودجه حدود 150 تومن به نظر شما چی بگیرم خوبه؟

shadow 1000 را باهاش تیر اندازی کردم سیستم هدفگیریش خیلی دقیق بود و ازش خوشم اومده. اصفهان از 170 تا 220 تومن :mad: قیمت دادند. اگر امکانش هست شماره تلفن جایی که برای آقای حسینی تفنگ خریدید را بدید ازشون بپرسم میتونند دو تا واسم بفرستن.

ویرایش شده توسط mostafaa
لینک به دیدگاه

سلام جناب خسروی

shadow 1000 را باهاش تیر اندازی کردم سیستم هدفگیریش خیلی دقیق بود و ازش خوشم اومده. اصفهان از 170 تا 220 تومن :mad: قیمت دادند. اگر امکانش هست شماره تلفن جایی که برای آقای حسینی تفنگ خریدید را بدید ازشون بپرسم میتونند دو تا واسم بفرستن.

درود

مصطفي جان اين شادو 1000 رو جناب خسروي زحمتش رو كشيدن و از شيراز خريداري كردن و برام ارسال كردن و فكر كنم بتونن ايشون براتون بخرن . چون مهمترين چيزي كه وجود داره نو بوند تفنگ هستش كه ايشون اينقدر استاد هستن كه به راحتي اينو تشخصي ميدن و من از روي ترس از بازار خريد نكردم و اين زحمت رو روي دوش جناب خسروي گذاشتم و واقعا راضيم

لینک به دیدگاه

سلام جناب خسروی

درود

دوست عزیز فعلا بهترین انتخاب با این بودجه همون شادو هزار هستش.البته تفنگ های زیباتر هم با قنداق چوبی از برند های ترک مانند کرال و هاتسان اومده که واقعا کیفیت ندارند و در دراز مدت قطعاتشون زود خراب میشه و همین حدود قیمت دارند ولی کلا اسلحه های ترک هیچ وقت کیفیت جالبی نداشته حتی توی بحث سلاح شکاری هم به همین صورته.متاسفانه شماره اون مغازه رو ندارم و فروشگاهی هست توی خیابون دهنادی شیراز ، اگر قصد خرید داشتید میتونم براتون تهیه کنم.ضمنا فروشگاهی هست در شهر خودتون اصفهان هستش به نام سمس میتونید از اونجا هم قیمت بگیرید شاید مناسب باشه.سایتشون رو براتون قرار میدم

http://www.sems.ir/index.aspx?ReturnUrl=%2fdefault.aspx%3fpcat%3d%25d8%25aa%25d9%2581%25d9%2586%25da%25af%2b%25d8%25a8%25d8%25a7%25d8%25af%25d9%258a%2b%26pmark%3d0%26pid%3d0&pcat=%D8%AA%D9%81%D9%86%DA%AF+%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%8A+&pmark=0&pid=0

لینک به دیدگاه

• 4 سال بعد...

سلام دوستان

دو قبضه كلت بادي مدل هاي CP-88 Competition  و يا cp99 واسه راه اندازي دو خط تير اندازي باشگاهي نياز دارم از دوستان اگه كسي دست دو سالم و يا نو داره لطفا تماس بگيره 09301001316

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
  • 6 ماه بعد...

با سلام

چه پست باحالی گذاشتین چرا ادامه ندادید!!!!

یادش بخیر یه زمانی مگنوم ۳۵۰ قیمتش ۴۲۰ بود الان ۱۵۰۰:52_fearful:

اقا من میخوام یه تفنگ بادی بخرم که عمر و کیفیت قطعاتش بالا باشه و نظرم gamo shadow 1000 که دوس دارم دوربینشم بخرم اما فعلا پول ندارم با برند هاتسان هم زیاد اشنا نیستم اما اگه مدل خوب داره معرفی کنید( رنگ سیاه رو خیلی دوس دارم )

کالیبر هم ۵.۵ باشه

برندای دیانا و وایرخ که خیلی گرون

بیشتر برا تفریح میخوام و شاید تابستونا حیوون هم شکار کنم!

دوستانی که بلدن لطفا راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

با سلام

چه پست باحالی گذاشتین چرا ادامه ندادید!!!!

یادش بخیر یه زمانی مگنوم ۳۵۰ قیمتش ۴۲۰ بود الان ۱۵۰۰:52_fearful:

اقا من میخوام یه تفنگ بادی بخرم که عمر و کیفیت قطعاتش بالا باشه و نظرم gamo shadow 1000 که دوس دارم دوربینشم بخرم اما فعلا پول ندارم با برند هاتسان هم زیاد اشنا نیستم اما اگه مدل خوب داره معرفی کنید( رنگ سیاه رو خیلی دوس دارم )

کالیبر هم ۵.۵ باشه

برندای دیانا و وایرخ که خیلی گرون

بیشتر برا تفریح میخوام و شاید تابستونا حیوون هم شکار کنم!

دوستانی که بلدن لطفا راهنمایی کنن

سلام اسلحه های گامو دقت عالی دارند ولی کیفیت ساخت پایینی دارند چون اکثر قطعات اون از فایبر گلاس ساخته شد

پیشنهاد میکنم در این رنج قیمتی هاتسان رنجر1100 بخرید نسبت به قیمتش عالی تنها ایرادی که داره واشرپیستون اون بی کیفیته و می تونید اونو با واشر پلی اوراتان عوض کنید

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

سلام اسلحه های گامو دقت عالی دارند ولی کیفیت ساخت پایینی دارند چون اکثر قطعات اون از فایبر گلاس ساخته شد

پیشنهاد میکنم در این رنج قیمتی هاتسان رنجر1100 بخرید نسبت به قیمتش عالی تنها ایرادی که داره واشرپیستون اون بی کیفیته و می تونید اونو با واشر پلی اوراتان عوض کنید

خیلی ممنون خواستم زیر ۶۰۰ خرج کنم که این مدل حدود ۲۹۰ که دوس دارم براش لیزر و دوربین هم بخرم ارزش داره؟؟؟

قیمت میشه ۴۰۰

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

لیزر فایده ی نداره یه دوربین 40*16*4 اسنایپر بگیر با پایه یه تیکه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

لیزر فایده ی نداره یه دوربین 40*16*4 اسنایپر بگیر با پایه یه تیکه

داداش این مدل اسلحه رو امتحان کردی؟؟

حدودا چند سال عمر میکنه؟

لینک به دیدگاه

بله خودم داشتم  راحت تا 5/6 سال عمر می کنه و لوازم یدکی اضافه همراه اسلحه هست (فنر+واشر پیستون+دوپایه+بند)

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

بله خودم داشتم  راحت تا 5/6 سال عمر می کنه و لوازم یدکی اضافه همراه اسلحه هست (فنر+واشر پیستون+دوپایه+بند)

داداش من تاحلا تفنگ بادی نداشتم اما امتحان کردم 

بعضیا میگن دوربین نخری ازش زده میشه

الان به نظرت ارزش داره بخرم قیمت این مدل هم که گفتی گرون

بی زحمت یه سایت معتبر هم معرفی کن

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

شما یه مدل ارزون تر بخری از برند لیپرز یا سنترپوینت بخر (40*9*3)

http://rifle.ir

لینک به دیدگاه

درود

من عاشق دیاناp1000 thombhole شدم !

بسیاز زیباست!

تفاوتش با قنداق معمولیش 400تومان هستش !

بعد بادیpcbیعنی چه؟ چه فرقی با فنری داره؟

لینک به دیدگاه

شکار برای تفریح؟؟؟

خدای من اصلا نمیتونم فکرشو بکنم که حتی برای شوخی هم تفنگی رو نشونه برم سمت یک حیوان چه برسه واسه تفریح شکار کنم!

از دوستان عزیزم خواهش میکنم دیدگاهتون رو نسبت به شکار و تفنگ تغییر بدید و تفریحات دیگه‌ای جایگزین کنید.

لذتی که در دوستی و رابطه با حیوانات هست حتی یک درصد اون هم در شکار کردن نیست

photo_2016-05-18_15-41-11.jpg

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Gh-Moradi گفته است :

شکار برای تفریح؟؟؟

خدای من اصلا نمیتونم فکرشو بکنم که حتی برای شوخی هم تفنگی رو نشونه برم سمت یک حیوان چه برسه واسه تفریح شکار کنم!

از دوستان عزیزم خواهش میکنم دیدگاهتون رو نسبت به شکار و تفنگ تغییر بدید و تفریحات دیگه‌ای جایگزین کنید.

photo_2016-05-18_15-41-11.jpg

من که گنجشک میزنم همیشه! فکر بد واسه چی میکنید؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

من که گنجشک میزنم همیشه! فکر بد واسه چی میکنید؟

خیلی رک میگم - شما بیماری!!!  که با افتخار و خوشحالی این حرف رو میزنی

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Gh-Moradi گفته است :

شکار برای تفریح؟؟؟

حرف دل منو زدی عزیز - ممنون

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، unhappy گفته است :

شما یه مدل ارزون تر بخری از برند لیپرز یا سنترپوینت بخر (40*9*3)

http://rifle.ir

داداش مدل تیون شده رو بخرم؟؟

بعدش الان من موندم کالیبر ۴.۵ بگیرم یا ۵.۵

فک نکنم شکار کنم شاید سالی یه بار

لینک به دیدگاه

تیون شده بخرید  کالیبر 4/5 بخرید عالیه برای هدف زنی و شکار دوربرد (قیمت ساچمه نسبت به 5/5 کمتره)

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

تیون شده بخرید  کالیبر 4/5 بخرید عالیه برای هدف زنی و شکار دوربرد (قیمت ساچمه نسبت به 5/5 کمتره)

4.5 خیلی کوچیک نیست؟

لینک به دیدگاه

کوچک !!! من خودم پنج ساله که اسلحه دارم  و فقط 4/5 داشتم  عالیه  5/5 دستم گرفتم ولی لذتی که تیراندازی با اسلحه 4/5 داره 5/5 نداره  (تیر کوچک هدف زنی سخت لذت بیشتر)

اسلحه های فنری و نیترو پیستون کالیبر 4/5 بهتره

اسلحه های 5/5pcp  بهتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...