رفتن به مطلب

فروش سیستم پا به نو +مانیتور ،باند ،کیس ،موس،کیبورد

Recommended Posts

دوستان يه سرى قطعه واسه فروش دارم که مال پسرم هستن و باهاش بازى هاى معمولي رو اجرا ميکرده.

VGA: 7770 1G

Cpu: i3 3210 + fan

Main : asus h61

HDD : 500 WD

RAM 4G Kingston

نکات :

قطعات بسيار کم کارکرد هستن و فاکتور خريد يه سرياشون موجوده و 7 8 ماه سيستم خاموش بوده و اصتفاده نشده.

فروش مزايده اي نيست و به اولين پيشنهاد فروخته ميشه و لطفا درخواست تخفيف و يا قيمت کف و اخر نفرمايد (قيمت ها مناسبن )

امکان رزرو وجود ندارد و اون عزيزاني که خريدشون قطعي هست پيام بدن.

هزينه ارسال با خودتونه. نحوه اعتماد سازى هم اصتفاده از سيستم واسطه ليون هست و اون يک درصد کارمزد هم با خودتونه.

يه سرى هاشون هنوز گارانتي دارن

و اما قيمت:

Ram 90

power 30

hard 100

main 120

cpu 275

vga 290

يه مانيتور و کيس خالي و باند هست که تو عکس مشخصه هر کي خواست 200 هر سه رو با هم ميدم

ویرایش شده توسط nima199173
لینک به دیدگاه

http://uupload.ir/files/9t95_20150512_123239.jpg

عکس کیس و مانیتور و باند سامسونگ

برای این سه مورد پخ شد خدمتت

لینک به دیدگاه

سلام

من خریدارم.نحوه اعتمادسازی به چه صورته؟

لینک به دیدگاه

سلام

ايشون از دوستان بنده هستن و از من خواستن که قيمت گذارى کنم وسشون. فروش به صورت تکي باشه يا نباشه رو خودشون ميگن. و اما قيمتا ها '

7770 : 290

cpu : 275

main : 120

hard : 100

ram 90

power 30

دوستان قيمت فيکس هست و به اولين پيشنهاد فروخته ميشه و تا تونستم قيمت رو مناسب زدم. پست چونه مونه نزنين :D

راجب اعتماد سازى هم خودشون ميدونن ولي پيشنهاد بنده اصتفاده از سيستم واسطه ليون هست که هر دو طرف خيالشون راحت باشه.

کيس و باند و مانيتور رو هم قيمت ندارم :)

لینک به دیدگاه

گرافیک رو 200 خریدارم

200 که خيلي کمه :D

http://www.mihanmarket.com/Products/17468/مشخصات-و-قيمت-فروش-کارت-گرافیک-VGA-Graphics-Card-اسوس-Asus-HD7770-DC-DirectCU-1GB-DDR5

اکش 600 تومنه داش 290 خوبه ديگه :)

لینک به دیدگاه

سلام

ايشون از دوستان بنده هستن و از من خواستن که قيمت گذارى کنم وسشون. فروش به صورت تکي باشه يا نباشه رو خودشون ميگن. و اما قيمتا ها '

7770 : 290

cpu : 275

main : 120

hard : 100

ram 90

power 30

دوستان قيمت فيکس هست و به اولين پيشنهاد فروخته ميشه و تا تونستم قيمت رو مناسب زدم. پست چونه مونه نزنين :D

راجب اعتماد سازى هم خودشون ميدونن ولي پيشنهاد بنده اصتفاده از سيستم واسطه ليون هست که هر دو طرف خيالشون راحت باشه.

کيس و باند و مانيتور رو هم قيمت ندارم :)

باز خدا خیرت بده که راهنمایی کردی این بنده خدارو ! داشت 800 میداد این کیسو !

کم کم 1 تومن می ارزه ...

مدل دقیق کیس و پاور همچنین وضعیت دقیق گارانتی و مطعلقات قطعات رو ذکر کنید تا تو قیمت گذاری دقیقتر وارد بشیم .

ویرایش شده توسط spear
لینک به دیدگاه

باز خدا خیرت بده که راهنمایی کردی این بنده خدارو ! داشت 800 میداد این کیسو !کم کم 1 تومن می ارزه ...مدل دقیق کیس و پاور همچنین وضعیت دقیق گارانتی و مطعلقات قطعات رو ذکر کنید تا تو قیمت گذاری دقیقتر وارد بشیم .

تازه يکي بهش گفت 650 اون پنج قطعه رو بر ميداره :) مدل پاور 650 پرفکت . نوش 70 تومنه.قيمتا مناسبه. اخه کيو ديدى 7770 رو 290 بده :D ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

باز خدا خیرت بده که راهنمایی کردی این بنده خدارو ! داشت 800 میداد این کیسو !

کم کم 1 تومن می ارزه ...

مدل دقیق کیس و پاور همچنین وضعیت دقیق گارانتی و مطعلقات قطعات رو ذکر کنید تا تو قیمت گذاری دقیقتر وارد بشیم .

مادربرد و موس گارانتی داره و فک کنم که رم یا هاردم گارانتی داره باید پیدا کنم کارتش

کیس و مانیتور و باند هم سامسونگ و سالمه

قیمت هم تغیر دادم فروش فوری 800ت برداشته شد

لینک به دیدگاه

تازه يکي بهش گفت 650 اون پنج قطعه رو بر ميداره :) مدل پاور 650 پرفکت . نوش 70 تومنه.قيمتا مناسبه. اخه کيو ديدى 7770 رو 290 بده :D

;-)

لینک به دیدگاه

سلام داداش قیمت اسپیکر رو تکی میفرمایید؟

سلام اخوی با مانیتور و کیس و کیبورد و موس 250ت
لینک به دیدگاه

کدوم شهرید؟

گرافیک تنها رو میشه بهم قیمت بدهید حداقل قیمتی که براتون امکانش هست 

اعتماد سازی به چه شکل هست می بینید بنده سال 86 اینجا عضو شدم با اینکه اینجا خرید و فروشی نداشتم !

ممنون

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

کدوم شهرید؟

گرافیک تنها رو میشه بهم قیمت بدهید حداقل قیمتی که براتون امکانش هست

اعتماد سازی به چه شکل هست می بینید بنده سال 86 اینجا عضو شدم با اینکه اینجا خرید و فروشی نداشتم !

ممنون

گرافیک 290ت

اعتماد سازی هم از طریق خودت سایت انجام میدیم

هزینه پستم با خودتون شهر لاهیجان

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...